homecoming, Kaitlyn & Drake

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

homecoming, Kaitlyn & Drake  Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
686
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 07, 2019 11:39 am
Következő oldal

Lezárt mini

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

homecoming, Kaitlyn & Drake  Tumblr_pigtmduVSz1qalq1yo1_r1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
homecoming, Kaitlyn & Drake  Tumblr_nc0czyxdFU1ty8mi0o5_250
℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

•••

homecoming, Kaitlyn & Drake  Tumblr_puk5ntmaLe1vfg7u3o6_540
℘ Jade - my sister
"Démoni apád céljaira akar használni. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa New York város "nyugalmát." Most new York felé tartasz abba a reményben hogy megsajnállak és elmond, hogy testvérem vagy, miről én mit sem tudok."

☩ Reagok :
87
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 08, 2019 2:24 pm
Következő oldal

Cruenta longus Historia
Nevecske & Nevecske
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
[You must be registered and logged in to see this image.]Kisebb fáziskéséssel, de válaszol. Hirtelen pillantok a szemébe, s lassan elsötétült arccal válaszolok. - Persze. - Suttogom már szinte halltalanul, egy percnyi rémület ül ki az arcomra. Aggodalmam nem csökken, s tekintettem a ládára csúszik, majd miközben nem veszem le a szem róla, úgy matatok a nadrágomnál, s keresem meg a rádióm. Lassan lesütöm a szemem, nagy levegút veszek.
- Rosszat sejtek... - Mormogom, majd hívom Cameron frekijét.
- Hallo - Sistereg a rádió, s várom, hogy valaki visszaszóljon végre. Próbálomm újra, s újra, de semmi.
- Oké, nem válaszolj, most én vagyok itt én segítek, szóval gyerünk.. - Intek a kezemmel.  

|| [You must be registered and logged in to see this image.]  ||

I'm scared every day. I'm just hiding
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

homecoming, Kaitlyn & Drake  Tumblr_ow74404FTy1s9wj6io7_r12_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
36
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 07, 2019 12:51 am
Következő oldal

Émelygő érzés édeskés íze szökik a számba a nyállal együtt. A feltett kérdésre csak egy másodperccel később tudok válaszolni a lánynak.
- Bízol bennem? – Tanítottam, neveltem, rúnát vésettem a bőrébe a saját érdekében. Most kihasználom az eddig felépített bizalmát. Kell, hogy ellenkezés, megkérdőjelezés és a láda tartalmát feszegető kíváncsiskodás nélkül haladjunk tovább. Kérdezhet: másról. A kezemben tartom a dolgokat? Nem. Könnyű egy pillanatra mégis ennek a látszatát kelteni leharcolt fizimiskával? Igen és nem. Könnyebb, ha elhiszi. Több jóval jár.
Igenlésre várok tőle. Átmentem a szentelt víz tesztjén. Máskor többet várnék el tőle, megfelelő irányba terelném, de jelenleg nem akarom arra menjen. Fordított helyzetben, ha rajtam múlna: az a láda NY határán kívül maradna.
- A rádión keresztül hívd ide Cameron-t. Ő segíteni fog. – …és tartozik nekem. Önzőség, számító húzás, de szükségem van arra szavatolja a míves tároló biztonságát és gondoskodjon annak rejtve maradásáról. A lány csendben maradásáról is, ha másként döntene.

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

•••

℘ Jade - my sister
"Démoni apád céljaira akar használni. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa New York város "nyugalmát." Most new York felé tartasz abba a reményben hogy megsajnállak és elmond, hogy testvérem vagy, miről én mit sem tudok."

☩ Reagok :
87
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 23, 2019 4:57 pm
Következő oldal

Végre megvagy!
[You must be registered and logged in to see this link.]  • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Inni kezd, s én minden mozdulatát lelkesen figyelem, boldog vagyok, hogy itt áll elöttem. Magam elött látom, ahogyan majd az emberek reagálnak majd rá.

Elvégzem, amit kér tőlem, de nem is hezitál, oda tratja karját. Az tötént, amire számítottam. Nem marta a bőrét, nem orditott. Tudtam, hogy ő az én mesterem, Drake. Elmosolyodom nem leges válaszán miközben azért bele bele gondolok, s fantáziálok, mi lett volna, ha igent mond? De el hesegetem gondolataim ugyan is újra társalgásra kell koncetrálnom.

Csak, akkor pillantom, s veszem jobban szemügyre azt a tárgyat, s gondolkodóan ráncolom össze szemöldököm. Ahogyan végig mérem a ládát, hirteen vissza pillantok, mikor rájövök, hogy válaszolnom is kellene.
- Értem. - Mondom. Nem jutna eszembe ellent mondani neki, s ha nem mondja fel se figyelek rá, hiszen boldogságom nem egy tárgynak szólt.
- Mi van benne? - Kérdezem, most már érdeklődve. Franc! Már ez is érdekelni kezdett.  

||Sajnálom, hogy nem írtam Sad  s4h4h ||

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
36
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 28, 2019 12:17 am
Következő oldal

Lassan iszok a vízből. Elsőként csak pár korttyal nyomom el a gyomrom kezdődő forgását. Túl élésen villan be a kép. A fémes íz, mintha egyből a nyelvem alá kúszott volna… Nem iszok többet. Letörlöm a szám szélén maradt vizet. A választ ezután adom meg a kérdésére. A Tanács helyében rég a vadászok fejébe égettem volna az azonnali kilövetésem, ha ismét felbukkanok a kapuknál. Az esélye eleve csekély volt. A Lovastól megszabadulásnak is. Az, hogy itt állok az épelméjűség határait karcolgatja. Az enyémen kívül másét is kellene… Helyes. Hogyne. Rohadtul nem így kellett volna végződnie. Erősen veri a tamtamot a gondolat akárhogyan is próbál csitítani.
Határozottan tartom Kaitlyn felé a karomat. Elvárom elvégezze a szükséges próbákat. A meggyőződésre nekem is szükségem van ezen a ponton. Kurvára kevés dologban vagyok biztos jelenleg. …és ez nem tartozik közéjük. A szentelt víz nem marja le a felső hámréteget, miként ráfolyik a bőrömre. Ez jó. Egy biztos pont. …biztosabb. Aprót bólintok önnön megerősítésemként, nem a nekem címzettre. Felemásan gyűrődik a szemöldökvonalam. A humoromat kéne előkapnom?
- Nem. – Egyértelmű. Lenézek a ládára és visszaadom a tőle kapott kulacsot. Az átadást megtoldom egy biccentéssel. - Van egy fontos kérésem: a ládáról nem tudhat a Tanács. Titokban kell a bázis alsó szintjére szállítani. A lehető legkevesebben tudjanak róla. - Lehet most estem vissza és van ezer más kérdése, akár ezzel, akár mással kapcsolatban, de ez az elsődleges számomra. Méghozzá minél előbb. Leolvashatja rólam mennyire komolyan veszem, mennyire fontos. Piszok mázlim van belé botlottam, ő fogadott és nem más. A kérdés csak az: segít-e?

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam Wright -

•••

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
87
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 24, 2019 11:53 am
Következő oldal

Végre megvagy!
[You must be registered and logged in to see this link.]  • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Kezében lévő tárgy a földre zuhan, Ölelésre adott reakciója olyan volt, mint vártam. Nem gondoltam, hogy majd könnyekben tör ki, s sikoltozza a nevem. Vizet elfogadja, de az étel látványa hányingert kelthet benne, hiszen tekintetét a messzi semmibe ereszti. Majd merev, s érzelem mentes arca tekint rám, ahogyan szóba kerül a démon pajtija.
Kérdések kavarognak a fejembe, fel is tenném, de az tapintatlanság lenne, amit nem akarok. Még is érdekel, hogy milyen érzés volt a borzalmason kívül persze.
- Helyes. - Mondom, majd még jobban fürkészem őt. Felsóhajtok, s a táskámból elő veszem a kulacsot, amit szentelt vizet rejt. Leöntöm kezét, amivel egy kis kosz is távozik.
- Meg is fürdesselek? - Vonom fel a szemöldököm, és biztos vagyok benne, hogy semmilyen reakció nem lesz ahogyan a bőrével érintkezik a különleges folyadék.  

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
36
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 15, 2019 6:06 pm
Következő oldal

A ládát végül elejtem. A szemem sarkából látom az esését. Hosszan nem marad rajta a tekintetem. Összezavarodtam. Zavarban vagyok. A különbség megállapíthatatlan. Az ölelés hirtelensége, nem vártsága megfagyasztotta az izmaimat. ...mindezt tetézi a könnyek felismerése, ahogy a pólóm anyaga egy részüket felszívja. Két másodpercig gátol a cselekvésben az értetlenség. Utána emelem fel a kezem, csendesen megpaskolni a vállát, hogy hagyja abba az egerek itatását. Fogalmam sincs mit kezdjek vele.
Kicsivel több levegőt szívok a tüdőmbe, ahogy elereszt, a táskájában kezd kutatni. Ügyelek rá keveset lásson a megakasztásomból. Aprót fújtatok, hogy a pocsék fizimiskám tökéletesen el, magára vonja a figyelmét és elveszem a vizet.
- Kössz, nagyjából úgy is érzem magam. - A köszönet szól a víznek, a bóknak egyaránt. Előzetesben egy hálásabb biccentést címzek neki. Az elővett étel látványát kerülöm. Egyenest félrenézek. A gyomrom forogni kezd az automatikusan beugró emlékektől. A kérdésnél térek vissza az arcára.
- Már nincs bennem. - Elvileg és gyakorlatilag sem. Érzésre ez mégsem egyértelműen eldönthető. A Tanácsnak elmondtam, a tagjaként előbb vagy utóbb el kellett jutnia hozzá az információnak, ilyetén nem lep meg tisztában van vele.
- Az ellenőrzést viszont nem hagyhatod ki. - Szarul nézek-e ki vagy se. Véleménye szerint felismert-e vagy se. Kellenek. Nincs kivétel. Odatartom a kinyújtott karomat a procedúrához. A vízbe addig sem kortyolok bele. Csak tartom.

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam Wright -

•••

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
87
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 11, 2019 1:31 am
Következő oldal

Végre megvagy!
[You must be registered and logged in to see this image.]Kezem enyhén remegett, testem megfeszült, s vártam a pillanatot. Hátulról láttam egy sérülést a fején, mi nem sugallt túl jót, de egyenlőre az foglalkoztatott, hogy ki ő.
S hirtelen hallom meg mély, meg gyötört hangját mely olyan kedves volt számomra. Kapkodom a levegőt, kezem jobban remeg, szívem csak úgy kalapál, s elteszem fegyverem, s abban a pillanatban kezdek el szaladni felé, majd megtorpanok mondatán, amin minden fájdalom hallatszik.
- Drake! - Nem érdekel, tudom, hogy ő az. Magamhoz szorítom, s megölelem őt. Sírni kezdek hangtalanul. Csurog le könnyem, s mossa el a koszt arcomról. Vagy örül nekem, vagy kioktat, de bármi is lesz itt van. Sietve kapom elő vizemet a táskám mélyéről, majd adom oda neki, s kémlelem arcát. Idejét se tudom mikor láttam őt. Annyi mondandóm van neki. Megtörlöm arcom, s mosolygok.
- Bocs, de elég szarul nézel ki! - Nevetek, s élelmem veszem elöl, ami a tegnap megsütött nyuszi maradéka.
Végig mérem, s komoly lesz arcom.
- A démon már .. nincs többé? - Teszem fel a kérdést, s ha meglepett arcot is vág megértem. Ő mindig próbált védeni, de már értem a dolgokat a cselekedeteit. Alex mondta el nekem, aki a tanácsból hallotta, ha jól emlékszem. Nem tudok részletek, csak azt hogy démon volt.

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
36
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 10, 2019 11:44 pm
Következő oldal

Céltudatosan róttam a kapuig vezető távot. A hátam mögül érkező felszólítás állított meg a láda megigazítását követően. A hang ismerős. Magamra kell erőltetnem a gondolatot megszabadultam az ekókat sorjázó démontól. Magamra kell erőltetnem ez a valóság. A megfordulást mély, fájdalmasabb levegővétel, nyelés, hosszas szemlehunyás előzi meg. ...önnön meggyőzésemhez módszeresen kaparom össze a szükséges türelmet. ...illetve az összekaparásához az erőt.
Ember vagy. reagálj. Kommunikálj.
A földre nem teszem le a koros, bonyolult rajzolatoktól roskadozó tárolóeszközt. Ragaszkodom hozzá. Szembe fordulok méterekre lévő, fegyverét rám szegező lánnyal.
- Ne pazarold rám a töltényt, Kaitlyn. - A Lovas kiűzése sokat kivett a szervezetemből. Rezignáltam reszelem a javaslatot, látszik nem vagyok a legjobb formámban. Fáradtan a szigor is kisebb formát ölt a vonásaimon. Hátulról láthatta a koponyám túlfelén elhelyezkedő sebesülést. Az alvadt vért a tarkómnál. Rohadt élet, a fejem azóta is zizeg.
- Nyugodtan győződj meg róla én vagyok az. - A karomra bökök. Öntsön rá szentelt vizet. Vágja meg a felszínt. Tartson hozzá vasat. Ellenőrizze a bőrömre varrt pecséteket... amelyiket szeretné. Kooperálok. Az ismerős láttán oldódó megkönnyebbülés, pedig lassan juttat oxigént a tüdőmbe. Kibaszott lassan...

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam Wright -

•••

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
87
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 10, 2019 6:16 pm
Következő oldal

Végre megvagy!
[You must be registered and logged in to see this image.]Összetörve könyveltem el magamnak, hogy kísérletem, hogy megtaláljam Wallenberget, kudarcot vallott. Reménykedtem, hogy nem messze a falon túl bukkanok rá, s igyekeztem az utat sose elfelejteni. Miért nem mentem messzebb? Féltem. Soha nem jártam a falon túl, de ha megkérdezik biztosan nem ezt mondom! Élelem, s víz mindig volt nálam, ezzel a kis akciómmal, ami alig távolodott el a várostól, talán csak anyámat, s fivéreimet bosszantottam vele.
Visszatérek, a szokásos biztos helyemre, ahonnan újra majd kimerészkedem másnap. Ezek a gondolatok jártam a fejemben, mikor vissza fele elindultam, s láttam a várost. Én vagyok az egyetlen, aki ha ugyan nem is sokat, de tett azért, hogy Wallenberg megkerüljön.

Egy alakot pillantok meg nem messze, s már is a fegyveremért nyúlok. Igen, loptam, de töltényt anyámtól kellett szereznem. Ő maga csinált, beolvasztott minden vacakot, még anno, s tárolja a vég szükségre, de számomra itt ez az volt. Idegen botorkáló, poros alakra tartom s reménykedem, hogy nem démon az. Hiába a szentelt víz, talán többet hiszek magamról, mint amire képes lennék.
- HÉ!! TE OTT!! MEGÁLLNI, KIVAGY???! - Ordítok, s várom mikor figyel rám.

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
36
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 09, 2019 8:42 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Kutyául érzem magam. Az angyal a városfal közelébe vezető utamon felül biztosított vizet számomra még a homoktenger közepén. A számat mégis száraznak érzem. A torkom porzik. A gyomrom… az éhség tudatosulásakor eszembe jutnak emlékképek, amik azonnal elmulasztják az érzetét.
Lépésekre vagyok a nagykaputól, amikor egyszerűen meg kell állnom. Fizikailag nem vagyok a toppon. Zsibbadnak az izmaim, égnek a láda kézben cipelésétől és köhögnöm kell. A por vagy a dehidratáltság… ha a fejfájásomat figyelembe veszem még nehezebben definiálható a probléma forrása. Kábé mindkettő. Letörlöm a homlokomról a koszt, mintha azzal együtt a nyúzottság egy darabkáját is a helyére parancsolhatnám.
Biztosan kiszúrtak az őrség tagjai. Eszemben sincs az ellenkezőjét feltételezni – a felismerésem abból a távból már egészen más… –, amikor a vasalt ajtólaphoz érek. Magamra erőltetett türelemmel várom a fogadó bizottságot. Gondolatban készülök a szentelt vízzel locsolásra, sóval szórásra, minden egyéb ellenőrzési módszerre, amit a protokoll tartalmaz. Elvégre… ha úgy vesszük kísérteni tértem vissza.

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles