Wanda && Nia - Szövetség?!

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Wanda && Nia - Szövetség?! Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
686
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 25, 2019 7:54 pm
Következő oldal

Lezárt

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 10, 2019 11:47 pm
Következő oldal

Don't trust you
Wanda && Nia zene  • Credit:
Menekülni szeretne, de mintha minden lehetőség kicsúszott volna a kezei közül. Nincs menekvés. Muszáj szembenéznie a helyzettel még akkor is, ha egyáltalán nincs ínyére. Annyira elszokott már az emberi társaságtól vagy éppen bármelyiktől, hogy ez a helyzet nem is lehetne idegenebb számára. Szinte ismeretlenül csendül fel a saját hangja a fülében.

- Passzolnám, de köszönöm a lehetőséget. - Valahogy érzi, hogy koránt sem egyszerű beszélgetésről van szó. Ha más érdek nem fűzné a helyzethez, akkor már rég elengedte volna a helyzetet a vöröske. A hideg futkos a hátán tőle, miközben óvatosan igyekszik egyik helyről a másikra jutni nesztelenül. Szeretne anélkül felszívódni, hogy a vörös észrevehetné.

Choose Hell, or Heaven
Delphinia

Wanda && Nia - Szövetség?! Tumblr_o0qmjypdVF1v4warlo1_400
Wanda && Nia - Szövetség?! Tumblr_inline_pitghdXRvA1t9ndkh_1280
P r e t t y   S K I N
again and kissed and held him tight
Wanda && Nia - Szövetség?! Tumblr_oi6x5u3GIk1tebpzgo7_r1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Wanda && Nia - Szövetség?! Tenor
☽ Naamah - A csábítás héber démona
Rosszul hitted, hogy átverhetsz, aminek a vége egy pecsét lett a nyakadon. Icipici kis rúna, ami belőled táplálkozik, amit igyekeztél tetoválással elrejteni.[...]Büntet, s éget téged minden kimondott hazug szavaddal. Képtelen vagy hazudni, csak elferdíted az igazságot, kitanultad ezt nem volt egyszerű.

☩ Reagok :
40
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 15, 2019 11:56 am
Következő oldal

Deal? Deal?
Wanda && Nia[You must be registered and logged in to see this link.]  • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
Csöpögni kezd az eső, s lágyan simogatja arcomat. Hideg cseppek jól eső érzést adnak, hiába akar talán a természet jelezni, hogy nekem itt helyem nincs a világban. Sokáig gondolkodtam, hogy miképpen is jöttem a földre, s miképpen élhetek- Anyám utálata kihatott az életemre, de testvéreimen mélyebb nyomott hagyott.

Halk, de csellingillő hangja egy mosolyra ad okot nekem. Hiába az esőt nem én kértem, efelé varázslatra nem lennék képes, főleg így erőm legyengültjében a harc után.
- Csak beszélgetni. - Mondom nyájasan, s várakozva az őzikémre. Vadászat ez nem más valóban, s egy rossz mozdulat véget vethet mindennek. Érzem erejét, hiszen Leviatánként az egyetlen fajként, ki képes erre meg tudom érezni a természetfeletti lényét.  

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
The snake always bite you
[You must be registered and logged in to see this link.] && Delphinia
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 14, 2019 3:32 pm
Következő oldal

Don't trust you
Bármennyire is szeretne eltűnni innen anélkül, hogy bármilyen kapcsolatba lépne a vöröskével. Ha elindulna, akkor valószínűleg követni próbálná vagy esetleg útját állna. Nem számít jelen helyzetben tehát, hogy mennyire szeretné kikerülni a kontaktust jobb lesz, ha előbb túlesik rajta. Mert láthatóan nem akar letenni róla. Bár a vihar közeledtével talán még lenne kisebb előnye, de neki sincs kedve teljesen bőrig ázni.

- Mit akarsz? - Nem ordít, de a hangja éppen elég erős, hogy a vörös hajkorona tulajdonosa meghallja. De mielőtt még esélye lenne válaszolni igyekszik nesztelenül helyet változtatni, hogy a hangforrás alapján még véletlen se találhasson rá. Ha már kötelező társalgás nélkül nem ússza meg azért valamennyire szeretné irányítani a helyzetet.  

Choose Hell, or Heaven
Delphinia

P r e t t y   S K I N
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Rosszul hitted, hogy átverhetsz, aminek a vége egy pecsét lett a nyakadon. Icipici kis rúna, ami belőled táplálkozik, amit igyekeztél tetoválással elrejteni.[...]Büntet, s éget téged minden kimondott hazug szavaddal. Képtelen vagy hazudni, csak elferdíted az igazságot, kitanultad ezt nem volt egyszerű.

☩ Reagok :
40
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 10, 2019 6:28 pm
Következő oldal

Deal? Deal?
Wanda && Nia[You must be registered and logged in to see this link.]  • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Az ég borúsodik, s dörögni kezd, én pedig érzem a természet nem akarja, hogy itt legyek. El biccentem a fejem, s ismétlem. - Gyere elő! - Mondom még lágyan, de erősebben, s igyekszem körbe kémlelni, még is merre lehet. Az eső nekem fog kedvezni, hiszen hiába kicsinyke erőm, a harcban is hasznát vehettem most sem akadályozna meg, mondjuk egy jég darabka a szívébe.  - Velem ne akarj szórakozni. - Suttogom, de tudom hiába a halkabb suttogás meg fogja hallani, miképpen ez a célom is.  Friss divatot elesve viselem a ruháim, s nem szándékozom az éppen újonnan lopott, szerkezett darabokat bepiszkolni.

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 31, 2018 11:51 am
Következő oldal

Don't trust you
Minden esetben igyekszik feltérképezni a környezetét, hiszen ez alapján tud csak igazán túlélni. Nem akar felesleges harcokba keveredni, de igazából már az emberi kapcsolatokat sem igazán kedveli. Ha teheti inkább a magányba burkolózik, ahol senki nem árthat neki. Hiszen minden egyetlen egy pillanat alatt hullott darabjaira, s vezetett a teljes egyedülléthez. Most, hogy már nincs kit veszítenie.

A hang, habár lágy és csalogató, de mégsem fedi fel magát. Azonban megáll az egyik fa tövében, hogy elkerülje az esetleges neszeket, amivel leleplezhetné a hol létét. Szinte levegőt sem vesz, minden egyes idegszála megfeszül és csak reménykedik, hogy a kis vörös magától továbbáll, mit sem érdekelve, hogy ő éppen hol van, vagy mit is csinál éppen.  

Choose Hell, or Heaven
Delphinia

P r e t t y   S K I N
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
40
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 02, 2018 2:28 pm
Következő oldal

Deal? Deal?
[You must be registered and logged in to see this image.]Pillantok körbe, s körbe. Még is ki lehet az, aki megzavarja nyugalmam? - Ki az? - Kiátom a szélbe, s fürkészek körbe. Érzek valamit, valami nem emberit. Tekintettem nem nyugsik, folyamatosan csak pillantok, hát ha az alak megmutatkozik. - Nem bántalak. - Mondom, mostmár nyugodtabb hangon.  

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 28, 2018 2:33 pm
Következő oldal

Don't trust you
Már jó ideje egyedül van. A magány az egyetlen őszinte barát, amit ismer. Csak magára számíthat. Talán keserűnek tűnhet, vagy szomorú sorsúnak mégis sokkal könnyebben él úgy napról-napra, hogy a saját bőrén kívül nem kell féltenie semmit és senkit. Szinte mindig vándorol, sosem marad sokáig egy helyen ezzel is kerülve a feltűnést, hiszen nem szeretné magára felhívni a figyelmét senkinek. Egyszerűen csak békékben szeretne mozogni egy háborúktól, harcoktól fűtött világban.

Már harmadik napja időzött ezen a területen, szinte már úgy ismerte, mint a tenyerét, mégsem maradhatott itt tovább. Érezte, hogy tovább kell állnia, hogy mennie kell. Ezt az érzést pedig egy vörös lóbonc tulajdonosa még inkább megerősítette a számára. Óvatosan összeszedte a cuccait és konfrontációt kerülve - a biztonság kedvéért egy tőrrel a kezében - igyekezett eltűnni a helyszínről, mielőtt még olyasmibe keveredne, amiből nem tudja kihúzni magát.  

Choose Hell, or Heaven
Delphinia

P r e t t y   S K I N
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
40
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 25, 2018 8:56 pm
Következő oldal

Deal? Deal?
[You must be registered and logged in to see this image.]Harcok és London után csak lézengtem. Minden olyan más, s nem találtam a helyem. Tetsvéreimet nem akarok újra látni, kivéve őt. Bár nem tudhatom, hogy merre van most.

Ismét San Francisco város területére keveredtem, itt több a természetfeletti, New York túlon túl proli nekem. MÉg nem volt időm megismerni az új világot, az embereket.
Erdős részen járok, ahol csend van, mint ha a természet vissza akarná nyenri a saját maga uralmát. Túl unalmas, de még is csendes, amihez rég nem volt szerencsém.

Behunyom a szemem, s érzem a szelet a borömöm, de hirtelen nesszre leszek figyelmes. Kigyó szemeim felvillannak, s pillantok körbe. Majd ismét álcázom azt.  

Choose Hell, or Heaven
Delphinia

P r e t t y   S K I N
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
40
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 25, 2018 8:55 pm
Következő oldal

Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal