dark, happy, old times - Ruvik & Drake

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

dark, happy, old times - Ruvik & Drake Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 1:16 am
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

dark, happy, old times - Ruvik & Drake Tumblr_ow74404FTy1s9wj6io7_r12_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
36
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 21, 2018 12:15 am
Következő oldal

Ruvik & Drake
one bad day away
[You must be registered and logged in to see this link.];">Zene linkje • szószám: 333 • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.];">℘

[You must be registered and logged in to see this image.]Az asztalomról kelek fel. Az egyik könyv meggyűrődve tapadt a képemre. A pohár víz lefolyt a falap szélén, eláztatta a közelében lévő jegyzeteket. Bealudtam. A végkimerülés egyik tünete. Egy ponton túl elveszítettem az ébren töltött órák számát. Teljesen összekuszálta az időérzékemet a démon. Kitartóan szórakozott az idegeimmel, újra s újra ugyanazt a jelenetképet vetítette le előttem, ha normálisan akartam volna pihenni. Ugyanazt az átkozott, véres képet. Alapos munkát végzett. A hangokat is előásta az emlékeim közül. Mióta voltam ébren? Mióta feküdtem eszméletlenül az asztalon? Egyikre sincs válaszom. A szemeim alatt jókora karikák éktelenkednek. Az egész arcom zsibbad. Az agyam kaptárként zsong.
Jó reggelt Csipkerózsika! Jól aludtál? Oo. Várjunk csak… A hangtónusa nyájasan ívelődik a felfedezés végén. Arctalan vigyorát kunkorítja. Ismeretlen másodpercszám múltán kapok észbe, fájdalmassá válik az ökölszorításom, az erőfeszítéstől remeg a kezem. Vele együtt az alkarom is. Újból nyoma marad a tenyeremen az ujjbegyek helyének. Feltápászkodok a székről. Se a papírokat áztató víz, se a még égő gyertya nem érdekel. Az adott pillanatban semmi. Fáradt, frusztrált mozdulattal nyomorgatom meg az orrnyergemet. A szemeim összeszorítása már-már fájóba hajlik át. A mellkasom dühödt iramban emelkedik és süpped. Akaratosan szippantom magamba az oxigént, amiből mintha alig találnék a helyiségben… Levegőre van szükségem. Élénken csap a gondolataim közé a szükséglet. Fojtóan. Legutoljára a Tanács ülése előtt voltam kint a szabad levegőn, ami… két napja volt. Nem. Három. Az se kizárt négy. A gondolatmenet végére hidegen hagy.
Ingerült lendülettel csapódik be mögöttem az ajtó és célirányosan indulok meg a legközelebbi kijárat felé. A külvilágot ignorálom. Képtelen vagyok foglalkozni vele. Határozott léptekkel haladok. A tekintetem nem akad meg a folyosó részletein. Sem tárgyakon. Sem az esetleg szemből jövő embereken. …mintha ott sem lennének. Most nincsenek.
Mondták már nagy seggfej vagy, köszönhetnél a pajtijaidnak? …legalább addig amíg vannak. Egyben. Életben. Részletkérdés. Kiroppantom a vállamat. Erősen megszívom a tüdőmet. Már épp szóra nyílna a szám… hirtelen kibukó, meggondolatlan felszólalásra, hogy kusshadjon végre. A hangformálás előtt húzom be a féket. Ráharapok a nyelvemre. A begyűjtött levegőt fújtatással lököm ki a testemből.

Choose Hell, or Heaven
Drake Wallenberg

dark, happy, old times - Ruvik & Drake Tumblr_ow74404FTy1s9wj6io7_r12_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
64
☩ Rang :
the leader of NY
☩ Play by :
Jensen Ackles