Uriel szobája

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Uriel szobája Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 20, 2019 11:08 am
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 06, 2018 12:09 pm
Következő oldal

Húgom drága húgom
Raphael
& Uriel

──────────── ────────────

The doctor is just one step away from the killer

Uriel távollétem alatt nem sokat változott, bár nem is voltam hosszú ideig lent. Kérdéseivel szokás szerint elhalmoz, néha úgy érzem többet kérdez mint amire hagy válaszolni. Imádom, hogy mindig jókedvű, megmelengeti a lelkem.
- Párizsba voltam most. Nagyon szép város, egyszer meg kellene nézned. Sajnos nézelődni nem nagyon volt időm, de menet közben láttam pár csodás dolgot. Tuti tetszene neked is.- próbálom enyhíteni a sóvárgását a földi dolgok iránt. Nem lehet neki egyszerű, nagyrészbe fönt van, és Atyánk nem igazán engedi le a földre.
- És mik a tervek? - ez a része engem foglalkoztat jobban. Az, hogy a kedves papa kinek a szárnyait vágatja le cseppet sem izgat addig amíg nem valamelyik édestestvéremét. Vagy épp az enyémet, hiszen mindenkinek van vaj a füle mögött. Kivéve Urielt. Ő mivel nem igazán mozdul ki a mennyekből, így csak a gondolatai lehetnek bűnösek, de jobb is neki míg nem tapasztalja az emberek rosszindulatait. Mikor átnyújtom a láncot a nyakamba borul örömében. Széles mosoly húzódik a számra.
- Ó drága húgom örülök mikor boldog vagy. És Atyánkkal ne foglalkozz, majd én mondom neki, hogy tőlem kaptad, és engedje neked a hordását. Tudod különleges mágiával áldottam meg. Elméletileg, ha összeszorítod a két kezedben, és kívánsz valamit teljesül, de még nem próbáltam ki szóval lehet nem működik. - vigyorgom el a végét.
- Egyszer elviszlek magammal a földre jó? - dobom fel neki az ötletet, tudom, hogy örülne neki, hiszen nagyon kevés az az alkalom amikor őt leküldik. A testvéri köteléket pedig mindig jó erősíteni.

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 24, 2018 10:19 pm
Következő oldal

To feel, to live
Raphael&&Uriel Ballet  • Credit:
Öröm számomra az ő öröme is. Megmelengeti a szívemet, ahogy mosollyal fogadja az üdvözlésemet, és csak még lelkesebbé tesz. Szinte már szökdécselek a heverőhöz, és egy még lelkesebb mosollyal nézek a szemébe, hogy végre szóhoz engedhessem őt is.
- Rutin vagy sem, bármi közbejöhet... Viszont örülök, hogy sikerrel jártál. Melyik városba mentél? Megnéztél itt valamit? - megcsillannak a szemeim, ha jön a jó része a történetnek, akkor az mindig ezen kérdések mögött rejtezik. Minden földrésznek, országnak, városnak megvan a maga bája, ami még minket, angyalokat is képes kíváncsiságra ösztönözni.
- A jövendőbeli tervek lettek mindössze közölve, leginkább Michael-lel kapcsolatban. Számomra nem osztott ki semmit, elvonultak Sariellel. Talán valaki ismét vétkezett...
Egy pillanat alatt tűnik el az előbbi lelkesedés az arcomról, s mindössze aggodalom ül ki rá. Nem a legkellemesebb téma, talán mindunk lelkét ugyanúgy húzza a bűn súlya abban a pillanatban, mint a vétkesét. Úgy sajnálom Atyámat és Sarielt, amiért mindezen nekik is ugyanúgy végig kell menniük. Az ő szívükre még nagyobb teher nehezedik. Raphael viszont kiválóan tereli a témát, könnyedén zökkent ki a hirtelen támadt melankolikus hangulatomból.
- Ez nagyon kedves tőled, köszönöm! - A nyakába borulok, mi mást tehetnék így örömömben? Szinte kényszeresen meg szeretném neki hálálni, amiért gondolt rám, de sajnos én nem lephetem meg semmivel. Velem együtt már túl régóta él itt fenn a Mennyekben, hogy bármi is megélhető legyen újdonságként. - Szerinted Atyánk engedné, hogy hordjam?
Felpillantok rá, és ezúttal őszintén kérem a segítségét. Aranyos, számomra egészen varázslatos az ékszer. Viszont nem vagyok hozzászokva, itt a Mennyekben nem szokás ilyeneket hordani, és még véletlenül sem akarnám kiváltani Atyám haragját...

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 01, 2018 7:13 pm
Következő oldal

Húgom drága húgom
Raphael
& Uriel

Hozzáérek a kilincshez, majd szépen lassan benyitok, és az én kicsi húgom táncol a hatalmas szobába. Kecses mozdulatsorral pördül hozzám melyet egy hosszas ölelés követ. Legalább van aki örül nekem. Gondolom magamban miközben széles mosollyal a heverőhöz vezet. Kérdései csak úgy záporoztak felém, egy részét talán fel se fogtam. Uriel mindig is ilyen volt. Törődő, állandóan mosolygós, életvidám. Ezért is szeretem őt annyira. Mindig feldobja a napomat. Ám most én lehet kicsit elrontom az övét.
- Szerencsére nem volt nagy feladat. Egy város vezetőjét kellett meggyógyítanom… rutin munka volt az egész. - válaszolok a kérdéseire. Ő nem az a földre mászkálós fajta. Többet van Atyánk mellett, nem is baj legalább lefoglalja az öreget. Uriel abból táplálkozik amit mi mesélünk neki, ám az nem mindig a valóság. Jobb neki, ha nem tud mindent.
- Te hogy-hogy nem csinálsz semmit? - kérdezem érdeklődve, hiszen Isten általában mindenkinek ad feladatot, főleg az arkoknak. Szegénykémnek nem akartam elrontani a kedvét, így később említem meg a balettet. Olyan ügyes, csak az öreg nem igazán kedveli mikor ezt teszi. Persze én nem szólok érte, de ha Isten jött volna most be akkor nagy bajban lenne. Nem tudom mért olyan nagy baj, ha egy kicsit jól érezzük magunkat. Komolyan néha jobb lenne, ha elmenne egy hét szabadságra, akkor lenne egy kis nyugtunk.
- Hoztam neked valamit. - alkalmanként meglepem a fentieket egy két földi csecsebecsével, és ha itt vagyok mért is ne neki adnám? Motoszkálok a zsebembe, majd egy vékony arany nyakláncot veszek elő, melyen egy kis medál van.
- Tessék – nyújtom felé az ékszert.

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 31, 2018 10:33 pm
Következő oldal

To feel, to live
Raphael&&Uriel Ballet  • Credit:
Éppen egyedül maradtam. Atyánk nem tartott igényt a társaságomra, és feladattal sem látott el. Raphael és Gabriel küldetésen vannak, míg Sariel legjobb tudomásom szerint Atyámmal. A többiek hozzám hasonlóan elvonultak. Talán elmélkednek, pihenni térnek, mintha Michael számára lett volna a közeljövőben egy feladata, ámbár botor módon elkalandozott a figyelmem, amikor felkérte őt erre. Ő talán gyakorol, jó szokása, hogy sosem rest. Szinte kényelmetlenül érezném magamat, ha csak heverésznék, helyette inkább a hárfákkal zenét játsszatok. A fülemnek igen csak kellemeset, és halkan,  lágy hangon dalolva kísérem először még csak lassú, majd egyre gyorsabb  ütemű táncmozdulatokkal.
- Raphael, hát visszatértél!
Egy előre hajlásból felemelkedve egy kecses ugrással, majd egy piruettel pördülök a fivérem karjaiba, s szorítom magamhoz. Nem mintha valaha is kételkednék visszatértében, ám mégis örömteli látni, hogy épen és egészséges érkezik meg. Tehát hatalmas mosollyal az arcomon engedem, leszámítva a bal kezét, aminél fogva egyenest az ovális szoba túloldalán lévő heverőszerűséghez vezetem.
- Milyen volt? Mindent el tudtál intézni? Mesélj! Minden rendben ment?
Talán túlbuzgó vagyok, s talán nem is zavartatom ezzel magamat. Mindig jó hallani mások felől, szinte már örömteli számomra hallgatni, amint a Földről mesélnek. Én személy szerint szívesebben maradok Atyám mellett, és talán ő is tudja ezt. Leginkább olyan feladatokat bíz rám, amik nem követelik meg a Menny kapuinak átlépését, mindössze szükséghelyzetben látogatok le a Földre. Pedig csak kérnie kellene, parancsolnia, de könyörületessége és irgalmassága itt is megmutatkozik.

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 30, 2018 9:09 pm
Következő oldal

Húgom drága húgom
Raphael
& Uriel

Hosszú idő telt el mióta Atyám küldetésre küldött. Nem is igazán hívnám annak, inkább mintha valami próba lett volna, hogy meg teszem-e amit kér tőlem. Általában bosszantottak az ilyen kis dolgai, de mit csinálna az ark ha nem a papus akaratát teljesíti. Beléptem a csarnokba, és sehol senki. Kicsit furcsának tűnt a dolog, de nem foglalkoztam vele. A hatalmas teremben vízhangoztak a lépteim. Pár helót elsütöttem, de nincs válasz. Legalábbis olyantól nincs aki itt tartózkodna. Hát legalább van egy kis nyugtom. Gondoltam magamban. Megindulok a széles folyosókon, és látom, hogy pár kezdő angyalocska bájcseverészik az út közepén. Rájuk mordulok, hogy ha már nincs dolguk legalább útba ne legyenek, majd folytatom utam. Pár lépés után zenét hallok. Egy pillanatra megállok. Fülemet a hang irányába fordítom, de nem ismerem fel. Megindulok a hang irányába, és egyre jobban körvonalazódik a muzsika hangja. Ekkor már sejtettem, hogy Urieltől jön a hang. Balettzene. Nem kimondottan az ínyemre való, de ő odavan érte. Az ajtaja előtt állok, és elgondolkozok. Szeretem a húgomat, viszont Isten nem szereti amikor ő balettozik. Nem akarom, hogy bajba kerüljön megint. Nyitnék be az ajtón mikor valami, ének szerűt hallok meg. Arcomra széles mosoly húzódik, majd hallgatom kicsit. Miután eleget pihentem az ajtajában beléptem, és látom amint körbetáncolja a szobát.
- Szia Uriel!
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 30, 2018 8:49 pm
Következő oldal

*
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven