Kaliyo & Raphael hasznos vagy sem? NYC

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Kaliyo & Raphael hasznos vagy sem? NYC Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
676
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 11, 2019 5:52 pm
Következő oldal

Lezárt Játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Raphael.....

Kaliyo & Raphael hasznos vagy sem? NYC 4c628c3ed5018bf824f0cb574ddc6d3c
☩ Történetem :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
Gyógyítás Arkangyala
☩ Multi :
Volgan
☩ Play by :
Michael Fassbender
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 10, 2018 8:23 pm
Következő oldal

You should help me
[You must be registered and logged in to see this image.]
Raphael
& Kaliyo

──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────

The doctor is just one step away from the killer

Furcsa mosolya arról árulkodik, hogy sejtheti mi közöm van ahhoz a bizonyos nephilimhez. Ám mikor közelebb ér ez a mosoly megszűnik, és elhidegül tekintete. Nyilván kitalált valami olyan árat amit nem biztos, hogy ki akarok fizetni. Ám meglep kívánsága. Kissé vakmerő ilyet kérni tekintve a helyzetet.
- És ugyan miféle szívességeket kérnél te tőlem? - mordulok fel jelezve nemtetszésem. Sejtelmeim szerint védelmet akar, vagy a fene tudja. Egyébként mit tudna ő tenni velem, ha én mégsem teljesítem. Elrohan, és azt kezdi el kiabálni, hogy Raphael arkangyal kihasznált, és átvert. Szánalmas próbálkozás. Őt fogják kiröhögni, hogy miért is gondolta, hogy kérhet tőlem effélét.
- A másik mit tudnál te tenni, ha mégsem teljesítem a szívességet? - érdeklődöm, hiszen lehet hogy vannak egyéb kapcsolatai is, akik mély sebeket tudnának okozni nekem.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 09, 2018 2:25 pm
Következő oldal

Már most imádom ezt az angyalt. Olyan tekintélyes, olyan kimért. És mégis, csöpög az ujjairól a bűn mocska. Vagy mondjam inkább, hogy a nadrágjából csöpög? Egy nephilimet keres. Ha velem keresteti meg azt gondolja, hogy nem fog fény derülni az indítékaira? Az epés, halovány mosoly tovább játszik nem túl angyali ábrázatomon, ahogy közelebb sétálok hozzá. Képzeletben azért "imádkozom" hogy ne most tépje ki a szívem. De hé, szüksége van rám. Ha lenne más, nem hozzám jött volna. Egy névtelen bukotthoz. Vagy várjunk. Azt hiszi, hogy szimplán félre söpörhet majd, miután megkapta a szükséges információt, épp azért mert "névtelen vagyok"? Ó, arkangyalom. Ez nem így működik. És kétlem, hogy az én visszataszítóan jóképű felebarátom, aki a szolgájának gondol túl boldog lenne, ha mégis így történne. Baljós gondolataimnak hála elhidegül az én tekintetem is, míg végigszámolom a lehetséges kimeneteleket.
- Az arkangyal toll igen sokat ér, de... Mit szólnál, ha a kapcsolatoddal fizetnél? Én teszek neked egy szívességet, te teszel nekem egy szívességet. És ez így megy tovább. - Kérdésbe burkolom a lehetőségeit, de a legkevésbé sem szánom annak. Őt akarom, a szövetségesemként. Most mondd azt, hogy telhetetlen vagyok. A legkevésbé sem.

Choose Hell, or Heaven
Raphael.....

☩ Történetem :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
Gyógyítás Arkangyala
☩ Multi :
Volgan
☩ Play by :
Michael Fassbender
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 02, 2018 2:35 pm
Következő oldal

You should help me
Raphael
& Kaliyo

──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────

Megjegyzésétől, és az azt követő mosolyától az idegeim őrült táncot járnak, de visszafogom magam, hisz élve kell nekem.
- Köszönöm. - jegyzem meg szigorúan, ha jobb kapcsolatba lennénk talán még meg is hajoltam volna, de itt ha valakinek hajlongani kell az nem én vagyok, hanem ő. Közli a feltételeket, melyeken meglepődök kissé. Semmi felesleges kérdés, kíváncsiskodás. Komolyabb mint vártam.
- Milyen árat szeretnél cserébe? - szegezem hozzá kissé mogorván, miközben gondolkozom, hogy ebben a világban mire lehet szüksége egy bukottnak. Pénzre? Áh kizárt. Bár ha nagyon elszálna a kívánságokkal, még mindig megölhetem, vagy szimplán otthagyhatom, attól függ milyen hangnemben válaszol.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 02, 2018 1:21 pm
Következő oldal

- Tudod, nagy rajongód vagyok. - Bájosan mosolyodok el, bár ettől a féle kifejezéstől az arcomon lehet, hogy virágok hervadnának. Nem csodálnám, ha ellenszenvet ébresztene az arkban. De hiába roppanthatna össze, azt is tudom, hogy élve van rám szüksége, ezért nyugodt vagyok. Szóval egy nephilimet keres.
- Jól van. Vásárlási feltételek. Nem kérdezek, megszerzem az információt, fizetsz és megkapod. - Hogy a fenébe ne érdekelne, hogy a nagy Raphael miért keres egy nephilim féle mocskot. Sőt, pletykákat is hallottam már. De az üzlet az üzlet, nem az a dolgom, hogy az ügyfeleimet zaklassam ide nem illő kérdésekkel. Diszkrét vagyok, ha kell. A kérdés csak az, hogy mit tud nekem adni. Mert az, hogy életben hagy, nem móka.

Choose Hell, or Heaven
Raphael.....

☩ Történetem :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
Gyógyítás Arkangyala
☩ Multi :
Volgan
☩ Play by :
Michael Fassbender
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 1:08 pm
Következő oldal

You should help me
Raphael
& Kaliyo

Arcán furcsa mosoly jelenik meg, ezt elnézem annak, hogy én jöttem el személyesen. Majd egy kétértelmű választ ad amire ökölbe szorul a kezem. Emlékeztem, hogy nem normális, de ez azóta se változott sokat. Azt gondoltam, ha már személyesen jövök el, kicsit összekapja magát, viszont semmi jelét nem adja neki.
- Keresek valakit. Egy nephilimet. Nagyon fontos lenne megtalálnom. - térek rá rögtön a tárgyra, mikor látom, hogy komolyabbra vette a dolgot.  
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 12:54 pm
Következő oldal

Kis híján felkúszik a szemöldököm a szavait hallva, de megállom és csak kimérten figyelem az arkangyalt. Nem szeretném magam már az elején bajba keverni. Ellenben ajkaim halovány, ám annál rosszat sejtőbb mosolyra húzom. Nyilvánvalóan nem azért van itt, hogy derékba törje jelentéktelen életemet. Valamit akar. Derítsük ki, hogy mit.
- Az attól függ, hogy ki és miért kérdezi. - Felelek kérdésére valami kifacsart diplomáciával. Itt persze csak a miért a kérdés, a ki az nem igazán, lévén hogy személyesen az ark jelent meg. Egyébként is, mindennek megvan az ára. - Miben lehetek szolgálatodra? - Egyértelműsítem inkább a kérdésem, mielőtt felbosszantanám.

Choose Hell, or Heaven
Raphael.....

☩ Történetem :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
Gyógyítás Arkangyala
☩ Multi :
Volgan
☩ Play by :
Michael Fassbender
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 12:40 pm
Következő oldal

You should help me
Raphael
& Kaliyo

Egy erdős területre érkeztem, ahol Kaliyo megjelent előttem. Végre megvan. Kissé bosszantott az üdvözlése, de hát egy bukottról van szó, mit is várhatna az ember?
- A helyedben visszafognám a számat. - mordultam rá, hiszen még midig én vagyok a felsőbbrendű. Sajnálom, amiért elbukott, hiszen angyalként többre mennénk vele, de ez az ő döntése volt. Közelebb lépek, hogy szemtől szembe álljunk.
- Úgy hallottam, hogy te elég sok dolgot tudsz. Igaz ez? - vezetem be mondanivalómat.  
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 27, 2018 9:15 pm
Következő oldal

Az évszázadok alatt jó stratégiának tűnt a középmezőnyben maradni. Az igazán nagy halakat elkerülni. Kellően kicsinek lenni ahhoz, hogy a kulcslyukon is átcsusszanjak és kellően nagynak ahhoz, hogy mindent lefedjek. Szóval érthető, hogy amikor a fülembe jut, hogy egy arkangyal keres… kissé feláll a hátamon a szőr. De az üzlet az üzlet, én pedig remek üzletasszony vagyok. És egyébként is van egy jó nagy hát ami mögé elbújhatok manapság, ha szorul a hurok. Ha pedig az arkangyalok közül valaki, hát Raphael mindig is foglalkoztatott. Ideje közelebbről megismerkednünk. Olyan helyre csaltam, ahol én mozgok otthonosan és nem jelent túl nagy hátrányt az, hogy nincsenek szárnyaim egy erdős területen. Hamarosan pedig meg is jelenek előtte.
- Lám, lám. A nagy arkangyal. Mi szél hozta erre őfelségét?

Choose Hell, or Heaven
Raphael.....

☩ Történetem :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
Gyógyítás Arkangyala
☩ Multi :
Volgan
☩ Play by :
Michael Fassbender
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 27, 2018 8:49 pm
Következő oldal

You should help me
Raphael
& Kaliyo

Hosszú utat tettem meg idáig, egyetlen indok vezérelt, hogy információt szerezzek lányom hollétéről. Egy Kaliyo nevű bukottat keresek akinek eléggé jól szervezett hálózata van, és ha valaki tud segíteni az most ő. Tudom természeténél fogva azonnal meg kellene ölnöm, ám néha egy arknak is kell segítség. New York közelében járok, elméletileg itt tartózkodik valamerre. Nem tudom az évek során mennyit változott külsőre, ezért nehéz dolgom lesz. A bukás sok mindenkit romba dönt. Ezért is nem akartam, hogy Isten tudja mit tettem, sőt… hogy bárki tudjon róla. Nem kenyerem a felesleges vérontás. Mégis megteszem, ha úgy látom jónak. Ő már biztosan tudja, hogy keresem, hisz elméletileg mindent tud. A távolban egy női alak kezd kirajzolódni előttem remélem, hogy ő az, és nem kell napokon át keresnem.

Choose Hell, or Heaven
Raphael.....

☩ Történetem :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
Gyógyítás Arkangyala
☩ Multi :
Volgan
☩ Play by :