New York keleti falán túl

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Ruby Crusader

New York keleti falán túl - Page 2 200avifelso
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
Telepátia, belelátok mások fejébe.
20. életévem betöltése után rendelkeznem a repülés képességével
Ügyesen bánok a fegyverekkel
New York keleti falán túl - Page 2 D8670bf0f94c791ceefcfbd384cc3883
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 05, 2019 7:39 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

NY keleti falon túl
Ruby & Zagar  • Credit:

Mikor sikerül megkapaszkodnom egy fába, akkor megállunk szerencsémre. Nem engedem el az is biztos, amíg nem lesz az, amit én szeretnék. Persze nem hagyja szó nélkül a válaszaimat és hát a gondolataiba is jól elültettem, hogy anyukám miatt van minden. Nem látott olyan nagyon gyászolni senki, így könnyen ráfoghatom most, hogy mert hiszem azt, hogy még él valahol.
- Csak leütöttem, pár perc és csak egy kis fájdalmat éreznek, ahhoz képest, hogy a fal őrzői nem kéne egy lánynak ilyen könnyedén elintéznie őket, majd tanulnak belőle. Persze, hogy tanító célzattal ütöttem le őket, mindamellett, hogy meg akartam szökni, mert kezdett a helyzet nagyon szűkös lenni szárnyak terén és csak az erdő tűnt jó megoldásnak a közelben, mivel itt sok a járőr és egy házba ugyanúgy követett volna Zagar.
- Szerintem csak valaki szétszórta, hogy elijesszen, egy igazi angyal nem hagyna nyomokat és már rég észrevett volna és nem lennénk itt. Ezek a kunyhóhoz vezetnek, nem lehet véletlen. Próbálom valahogy terelni az angyal témát, mert nincs semmi ilyesmi a közelben, sőt élő lélek sincs, mert kerestem gondolatokat és nem találtam. Persze ezt sem mondhatom el, mert nem emberi tudás. Egek, milyen nehéz eltitkolni, hogy mennyire több vagyok amúgy, mint egy átlag ember.
- Nem akarok odamenni, a házat szeretném megnézni! Ráhajtom a fejem a fára, a sírás környékez és csak úgy cikáznak az érzelmeim, le kell nyugodnom, szóval lehunyom a szemeim, nem lenne túl jó, ha túlságosan felizgatnám magam, mert kezdek átmenni érzelgősbe ténylegesen, nem csak megjátszom a dolgot, ahogy terveztem.
- De mi már itt vagyunk! Miért várnánk őrjáratra, akik még engedélyt kérnek meg minden? Amúgy sincs ott senki, csak egy üres ház, amiben életre utaló jelek vannak, egy elit vadász nem értem miért parázik, nem vagyok kezdő kis tanonc, persze tudná, ha gyakorolt volna velem, de nem tette.
- Üres volt a ház, nincs ott senki, be is mehettem volna nélküled is, már bánom, hogy nem tettem! Fordulok felé haragosan, mert tényleg megtehettem volna, bár nagy ostobaság lett volna, nem hiába vannak párban a vadászok, kell, aki sasol kint, amíg valaki bemegy kutakodni. Végre elenged én meg méregetem, majd megkerülöm a fát a kunyhó irányába és csak ott engedem el, de a közelébe maradok, ez az egyetlen esélyem, hogy ne kapjon fel, mint egy zsákot és cipeljen hazáig.
- Akkor megyünk vagy itt hagysz és menjek egyedül? Kérdezem felvont szemöldökkel, mert hát tudom, hogy nem fog itt hagyni, a barátja meg a nagypapi kilenne tőle, ha megtudná. Persze biztos nem fognak tárt karokkal várni, ha megtudják, hogy szöktem ki, de ez csak azt jelenti van hova fejlődni és jobb ha odafigyelnek rám. Az viszont annyira nem jó, de túlélem.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

New York keleti falán túl - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
New York keleti falán túl - Page 2 Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
168
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 05, 2019 7:07 pm

to Ruby

Egy ideig haladunk, noha igyekszik megállítani, rángatni a kezem, meg visszafelé húzni, aztán megrekedünk az egyik fánál, amibe belecsimpaszkodik. Hú, b@zdmeg! Egész végig azt hallgattam hogy az anyukám! Megakadt nála ez a lemez! Én is megálltam vele együtt, mert hát annak semmi értelme ha elkezdem lerángatni a fa törzséről, még a végén tényleg megsérül. Tudok egy módszert, de ahhoz meg a kezét kéne eltörnöm. Nah, akkor állunk és száj-karatézunk, éljen!
- Ájulást?! Eszednél vagy?! Végig gondoltad, mit csináltál? Örülhetsz ha nem csuknak be a sittre!
Oké, ez túlzás, mert ha más nem, akkor a testvérem úgyse engedné hogy bezárják oda. Pedig lehet nevelő célzattal nem ártana! De mindegy! Azért csak kitartóan kapaszkodik a fába és jó hogy nem konkrét tervet ad elő nekem. Mindjárt agyérgörcsöt kapok!
- Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám egy angyal. Nincs nálam a sniper, csak a nyílpuskám, meg a kések. Ha jól tudom, nálad meg csak közelharci fegyverek. Mire számítasz?
Most már megvárom a választ, aztán rögtön kap is egy kiadós agymosást tőlem.
- Édes lányom! Nem tudom kinek képzeled magad, de most már engedd el azt a kurv@ fát és menjünk! Haza!
Rossz előérzetem van ezzel a kunyhóval kapcsolatban. Amellett meg már a kocsiban is előadta magát nekem, amikor a cuccaiért mentünk. Azt hittem csak bizonyítani akar, bár tudnám kinek, de ez láthatóan nála kóros! Notórikus!
- Nem neked kell megnézned! Majd az őrjáratok megnézik!
Persze juszt sem indulunk vissza, inkább csimpaszkodik tovább a fába.
- Figyelj! Még ha anyád erre is indult el, az már több hete volt. Ez meg most van! A mostban vagyunk, oké? Ő nincs! Az a kunyhó pedig ott van, valami csökött jószággal, aki az is meglehet hogy látott téged, mert szanaszét vitte a tollait a szél!
Azt már ne tegyem hozzá hogy mi meg itt hangoskodunk? Jó nem olyan durván, de nem is suttogunk. Egyre inkább azt látom rajta, hogy ő nem! Én meg nélküle nem megyek vissza! Elengedem a karját és tanácstalanul megvonom a vállaimat. Ó, semmi kedvem háznézőbe menni! Meg persze el sem engedhetem tök egyedül!

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 05, 2019 6:00 pm

NY keleti falon túl
Ruby & Zagar  • Credit:

Nincs itt senki, nem vettek észre engem a házból, szóval én nem aggódom, hogy bárki is előkerülne a közelből, de azért nem árt csendesen lenni az igaz. Csak sóhajtok, amikor csitítani akar, majd mikor megfogja a kezem megpróbálom kirántani a keze közül, de hát nem vagyok annyira erős. A rúnám gyorsan beaktiválom, milyen jó, hogy az oldalamra kezdtem el felrajzolni, így gyorsan be tudom fejezni a szabad kezemmel, talán így lesz esélyem Zagar ellen.
- Nem mehetünk haza, meg kell néznünk! Lehet anya ott van vagy valami, ami utalhat rá, hogy mi lett vele!Persze ezt csak kitaláltam, de hát ragaszkodni kell a kis történetemhez, miért is rohantam ki, csak nem fogom azt mondani, hogy a szárnyaim nem bírtam a hátamban vagy hol tartani. Elég kétségbeesett arcot vágok és küzdök az elvonszolás ellen, egy közeli fa törzsét át is karolom. Azért nem ordítozom, de még halkan is elég határozottan tudok beszélni.
- Nem, már így is sokat vártunk és most nincs senki a háznál, láttam! Nem is őrzik!Erősködöm továbbra is, a tollakra inkább nem térek ki, mivel azok a sajátjaim voltak ugyebár. Lehet azt hiszi van itt egy angyal, de nincs. Viszont ezt hogy is magyarázhatnám meg neki?
- Anya erre jött ki, mikor mondtad, hogy ez az ötös szektor akkor tudatosult bennem és úgysem engedtek volna ki, egy kis ájulást még túlélnek.Nem gondoltam volna, hogy ez fogja a legjobban felidegesíteni őt, már abból következtetve, hogy megemeli a hangját. Tovább küzdök a rúna erejével, hogy kiszabadítsam a kezem, nem akarok visszamenni, tényleg érdekel, mi lehet ott a házban, ilyen közel a határunkhoz.
- Meg kell néznem mi van ott! Túl közel van a határhoz, nem véletlen van ott az a kunyhó.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

New York keleti falán túl - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
168
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 05, 2019 5:39 pm

to Ruby
Sokáig kínos csendben haladok, a szívem az agyamban lüketet, mert lássuk be, rám volt bízva ez a lökött és mégis elkeveredett mellőlem, ergó egy gyerekre sem tudok vigyázni! Jobb lenne nem erőltetni a kölköket, elég nekem a két William, a lányokkal meg foglalkozzon az, akinek amúgy is kellene! Jah, szóval tele a hócipőm velük! Ez volt az utolsó hogy én valahova elvittem Ruby-t. Ha sikerül élve, épségben megúsznia, én többet nem viszem sehova! Csak találjam meg, mert igazából ez sem biztos hogy sikerül. Nehéz követni valakit, aki történetesen repül. Nemsokára az jár a fejemben hogy egyáltalán van-e értelme a tollakat követni? Aztán tompa neszekre leszek figyelmes, bevetem magam az egyik bokor mögé és feszülten pásztázom a területet. Kiszúrom Ruby alakját, aki közeledik. Nincs vele senki. Talán nem vett észre, ezért kifelé pisszegek neki. Így hamar megérkezik ő is. Semmi kedvem itt a bokor mögött csevegni és pont lesz@rom hogy mit vélt látni. Alaposan végigtekintek rajta, látom kutya baja, az ijedségen kívül.
- Csss!
Intem csendre és még mindig a környéket figyelem. Rajta kívül mozgás nem érkezik, úgyhogy most megragadom a karját és magammal rángatom.
- Tőlem Holle Anyó is bemehetett abba a kib@szott házba, mert mi most szépen haza megyünk!
Valahol megértem, de semmi kedvem itt vélt, azaz bizonyítottan nem létező alakok után keresgélni. Egyértelműen visszafelé megyünk, eszemben sincs elengedni, ha meg sokat kapálózik, akkor a hátamra veszem aztán visítozhat kedvére. Akkor is haza megyünk! Most már elég volt!
- Láttam én is a tollakat! Amint biztonságban vagy, kijövök az egyik őrjárattal!
Angyaltollak ez biztos, sosem keverném össze a madarakéval. Már ezért sincs semmi kedvem ott kommandózni vele kettesben. És akkor vegyük számításba, hogy mit fogunk kapni odabent, miután visszatértünk. Engem is megrángatnak, miatta!
- Elmondanád, mi a sz@rért rohantál el?! És miért kellett leütni az őröket?!
Ez már valamivel hangosabban bukik ki belőlem is.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 04, 2019 7:29 pm

NY keleti falon túl
Ruby & Zagar  • Credit:

Miközben egy fa tetején gubbasztok és próbálok lenyugodni, akkor jut eszembe, hogy ezért mekkora büntit fogok kapni. Megszöktem, ráadásul a falon kívülre és leütöttem két őrt is, akik biztos nem fognak tárt karokkal várni visszafelé. Kicsit félek, de sajnos muszáj volt kiszaladnom, nem mutathatom meg mindenkinek, hogy egy angyaltól származom félig. Ez az egész nephilim lét egyre rosszabb. Miután rendbe szedem magam próbálom az elmémmel megtalálni Zagart, mert már nem üvöltözik, de biztos vagyok benne, hogy keres, csak hát ki tudja merre. Az aljnövényzetbe megpillantok egy tollat és tiszta libabőr leszek, még jó, hogy a dzsekim rajtam van. Az útvonalam nyomán néhol egy két pihét elhagyhattam. Na ezt már nem tudom miként magyarázom ki, de ez alapján elkezdhetek elindulni visszafelé. A kunyhóra még ráfoghatom, hogy oda vezetnek...
Elindulok lopakodva visszafelé, lehetőleg a legkisebb zajt csapva, amíg meg nem látom Zagart közeledni. Nem tűnik túl boldognak, bár ő sosem az. Kilépek a fa mögül és intek neki, hogy látom és jöjjön közelebb. Azt a kunyhót meg kellene nézni, az alibim miatt mindenképpen. Ha odaér a közelembe, akkor halkan szólalok meg.
- Anya erre jött ki és mivel nem került elő a teste, szerintem még van rá esély, hogy életben van. Arra van egy kunyhó nem messze, a tollak nyomában haladva. Miközben beszélek belemászok a gondolataiba is, mert sokkal könnyebb meggyőzni valakit, ha látom a gondolatait is.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
168
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 04, 2019 7:03 pm

to Ruby
Mire a kapun kívülre érek, már eltűnik a szemem elől, csak a nyomait tudom követni és hiába üvöltözök. Felhagyok ezzel mire távolabb kerülök a faltól, amúgy sem jó öltet felverni az erdőt és nem csak a természetfelettiek miatt. Tíz perc után elfogynak a nyomok a fák között, az egyik előtt állok meg tanácstalanul. Persze aztán dühösen felfelé tekintgetek, mert ha itt lent nincs nyom, talán felmászott egy fára, legalábbis logikus következtetéssel erre jutok. A közeli néhány fát végigjárom, de sehol senki. Ha tovább ment volna, annak látszata lenne. Rossz érzéssel teszek meg néhány métert előrébb, amire még csak rátesz egy lapáttal az aljnövényzetben kiszúrt fehér toll. Lehajolok és a kezembe veszem. Aztán hosszú ideig csak állok ott és gondolkodom. Nem tudom mi ütött belé, egész eddig azt akarta, hogy valaki körbevezesse a városban. Aztán csak úgy elszalad. Arra már korán rájöttem, tud hisztizni, de ennek most semmi előzménye sem volt. És erre itt ez a toll. Szóval hogy miért szaladt ki, az egy nagy kérdőjel. De hogy mi történt utána? Arra itt a magyarázat. Nem sok értelme lenne visszamennem az előírás szerinti erősítésért, mert mire megmozdulunk, addigra az angyal hetedhét országon is túljárhat vele. És persze arra sincs garancia, hogy közben nem öli meg, már ténylegesen meghalni nem tud. Mégis inkább tennék ellene, ha tudok. Nah meg még csomó talán-nal és ha-val indulok tovább, abban a tudatban, hogy bizony én egymagam kevés leszek egy erősebb angyal ellenében, de ezt most tegyük félre és foglalkozzunk vele akkor, miután megtaláltam őket. Nem ez lenne az első ilyen eset..ugye. Csendben haladok, néhány méter megtétele után újabb tollat pillantok meg az avaron. Aztán hosszú percekig ez így megy tovább és tovább, úgyhogy van mit követnem, bár ezekért már nem hajolgatok le.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 29, 2019 7:45 pm

NY keleti falon túl
Ruby & Zagar  • Credit:

Némaság ül kettőnkre, nem beszélgetünk, ami nem lep meg, mert a kocsiban is elég csendesen telt már az út. Nem tudom mit kérdezhetnék meg tőle, amit még nem tudok. A kristálygömb nagyon megijesztett és hát cselekedni kell, gyors helyzetelemzés és minden az én javamra van. Zagar előrébb megy, az őrjárat távozik én meg szólok, hogy szöszölök a bakancsommal és hát halad tovább, csak hátraszól, hogy oké. Ezt választom dobbantásnak és már rohanok is, gyorsan szedem a lábaim, főleg a rúna miatt is, amit most aktiváltam be. Nem állok le beszélgetni, sürgetőbb dolgom van és persze ez a plusz izgalom is csak rájátszik a dologra. A pántomba kapaszkodva futok, majd az őröket is meglepően gyorsan elintézem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű az út kifelé, ám befelé veszélyesebb lesz. Gyorsan bevetem magam a fák közé és a hátizsákom leveszem a kezembe, majd a dzsekimtől is gyorsan megszabadulok, amire a szárnyaim csak úgy kirobbannak a hátamból és csapkodva velük fel is emelkedek kicsit. Nem szeretnék lábnyomokat hagyni és tollakat sem. Utóbbiból bizony akad ott, ahol felszálltam magasabbra. A fák azonban egyre sűrűbbek, szóval most már mászok felfelé és felettük repülök csak kicsit egy fa felé, amire leszállok és összehúzva magam nézek lefelé. Hallom, ahogy szólít Zagar, de így nem mehetek vissza, le kell nyugodnom. Fázok és ölelgetem a táskámat csak. A pólómnak annyi, mert kiszakadt hátul, az életbe nem magyarázom ki, hogy az mitől szakadt ki, de szerencsére a dzsekit fel tudom rá venni és nem látszik majd. Beletelik pár percbe, amíg a szárnyak eltűnnek és végre lenyugszom. Vissza felveszem a dzsekit és a táskát, majd elindulok lefelé a fán. A franca, jól elkeveredtünk egymástól. Miközben körülnézek, látok egy kunyhót, amiben fényt látok, szóval valaki van odabent. Nekem gyanús egy ilyesmi, szóval a lopakodós rúnán is beaktiválom és megállok egy fa mögött. A gondolataim megpróbálom kiterjeszteni irányokba, hátha megtalálom Zagar mérges és nem túl kedves gondolatait, aminek én vagyok az okozója. Amint megvan el is indulok felé, ide kell jönnie és bármi is éljen itt, ránézni. Közel van az őrséghez és ha én kitudtam jönni, ki tudja ez a valami nem-e jut be, csak a lehetőségre vár.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
168
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 29, 2019 5:58 pm

to Ruby
A válaszra elhúzom a számat. Gondolhattam volna! Felesleges volt megkérdezni. De legalább ilyen is van nála. Miután csak hümmög, zizeg és tőmondatokban örvendezik, kezd olyan érzésem lenni, hogy itt sincs. Nem érdekli a mondandóm. Pedig a kristálygömbök hol léte és természete szerintem hasznos információk, helyette azonban a pántjával vacakol. Egy ideig oldalra sandítok rá, aztán előre, elgondolkodva a számat rágom. Mit rontottam el? Mintha feszültség vibrálna a levegőben. Nincs kedvem tovább beszélni, úgyhogy kicsit előrébb haladok és megfogom a nyílpuska pántját. Az őrjárat a maga kiszámítható, gyors tempójában elhalad mellettünk, én pedig lekanyarodok az utca végénél. Aztán Ruby hangja ver fel az egyhangúságból.
- Oké!
Felelem hangosan és meg sem állok. Öreg hiba! Amikor ismét hátra fordulok, a hátát látom futás közben.
- Hé! Most mi van?!
Üvöltöm neki, bár falra hányt borsó. Megindulok utána. Nem értem miért szalad.
- Állj meg!
Az útitervben nem szerepelt az eszement rohanás a kapuig. Nyert némi előnyt, szóval én csak mögötte szaladok, elengedtem a fegyverem pántját és az őröknek mutogatok, hogy ne engedjék ki. Nem jön össze. Az a baj a mutogatás elvonta a figyelmüket, ilyen távolságból én se érteném mi van, bár Ruby szemet szúrhatna nekik, de nem. Azt látom, ahogy nyílik a kapu, aztán az őröknek esik. Akkor érek oda, amikor már azok aléltan fekszenek, Ruby kislisszant odakintre, fentről pedig a másik két őr érkezik lefelé a lépcsőn. Itt megállok és lehajolok az őreinkhez, csúnya ütést kaptak, de túlélik. A kérdésre hogy mi történt, arra én is szeretnék választ kapni.
- Nem tudom. Húzzátok félre őket!
Mondanám hogy segítek, de nekem jelenleg égető problémám akadt. Meg kell keresnem ezt az ördögfiókát! Így hát én is kifelé tartok, rohamléptekben, a földet, a füvet és a bokrokat figyelem menet közben, a nyomait követve.
- Rubina! Azonnal gyere vissza!
Talán a kelleténél hangosabban üvöltöm, mert kezdek mérges lenni rá.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 27, 2019 7:46 pm

NY keleti falon túl
Ruby & Zagar  • Credit:

Csak bólintok, hogy tudomásul veszem, hogy az ötös szektorban vagyunk, később még jól jöhet az információ. Elég alaposan körülnézek és felmérem a terepet, még ha itt még nem is vagyok olyan nagy veszélyben, azért nem árt az óvatosság. A kijelentésem, hogy nem fogunk tiltott zónába menni, egyből rávágja morcosan hogy nem. Én sem gondoltam komolyan természetesen. Elég kihalt a terep, csak egy őrjárat pár fős tagjait látom, amikor kidugják a fejüket, hogy körülnézzenek. Nagyon védik a terepet, de remélem nekem nem ez lesz a dolgom, mert elég unalmas lehet.
- Angyalpenge, hosszútőr. Válaszolok mosolyogva és meg is paskolom a tokot a lábamon, annyira örülök, hogy kaptam még ha kölcsön is, de egy ilyet. Anyának volt, de nem kaptam meg, vele együtt eltűnt, mikor halottnak tekintették. Az üres koporsós temetést nem tudtam komolyan venni és talán ezért is ilyen semmilyen a gyászom is.
- Oh, hát az nem semmi! Mondom elismerően és oldalra pillantva húzom meg a hátizsákom pánjait előrefelé a mellkasomnál. Nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen kristálygömb, de nem mehetek a közelébe, mert elárul engem vagy ami rosszabb azt hinnék, hogy valaki ott van és kereshetnénk, amíg ki nem derül, hogy én okozom. Na azt már nem! Kicsit bizsereg a hátam és ez semmi jót nem jelent, nem mehetünk tovább arrafelé. Felteszek egy halom kérdést, amíg rájövök, hogy sikerülne elterelnem a raktártól. Valami hülyeségre készülök, el kell rohannom valamerre, ő meg majd jön utánam biztos. Rákenem a gyászra és hogy anya után eredtem bizonyítékot keresni.
- Ó, értem. Nyugtázom szavait és felmérem a terepet, az őrjárat nem néz ki valami keménynek és pont kanyar következik. Az esélyem, hogy elrohanjak kifelé. Az őröket anya szerint nem nehéz leszerelni, még nekem is menne, elég botrányosnak tartja, hogy ilyenek őrzik a kaput, komolyabban is vehetnék ezt a vadászok, de hát nem jelentette őket mégsem valamiért. Kicsit tényleg bennem van, hogy utána kell néznem, mi történhetett vele. Amint az őrjárat mögénk kerül és Zagar is halad a kanyar után tovább megállok és letérdelek, mintha a cipőm fűzőjét igazítanám csak meg.
- Egy pillanat és megyek. Morgom, majd felpattanok és futásnak eredek a fal felé. Az őrök megakarnak állítani, amire mögéjük lépek és én is megfordulok.
- Vele vagyok nyugi srácok! Mire odanéznek Zagar felé fejbe vágom őket a tőröm markolatával és ki is dőlnek. Csak jó helyen kell ütni, az a titok, nem is kell több, hogy fussak tovább, lelőni nem fog gondolom, de azért a biztonság kedvéért nem egyenesen futok és keresem a fedezéket is. Kell valami fás rész, ahol felmászhatok egy fa tetejére anélkül, hogy észrevenne. Azok a szárnyak nagyon ki akarnak jönni, fel is reppenhetnék, de a szakadt ruhát nem tudom mivel magyaráznám ki.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
168
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 24, 2019 6:42 pm

to Ruby
- Az ötösben vagyunk.
Nem tudom mit gondol és miért vigyorog úgy, de van egy olyan érzésem, hogy túlgondolja a jelenlegi helyzetünket. Abban neki volt igaza, hogy én vezetem körbe, de eszem ágában sincs vele terepre menni, főleg nem a külső szektorokba. Hiszen azt se tudom mire képes.
- Nem!
Morgom neki, inkább az utat figyelve, bár nagyon kihalt. Csupán egy őrjárat néhány fős tagjának fejei bukkannak fel az utca végéből. Ahhoz hogy valamelyik lezárt szektorba menjünk, vagy úsznunk kellene, de azt is észak nyugat felé, vagy pedig több mérföldet haladnunk délre, tovább a fegyverraktártól. Ha így volna, akkor maradunk a kocsiban. De nincs így. A kijelentésére csak oldalra pillantok rá. Szereti a fegyvereket. Amióta megérkezett semmi mást nem láttam nála csak a kardját és azt az idétlen ostort. Úgyhogy a fegyvertok az új színfolt.
- Milyen típus?
Bökök rá, mert érdekel. Talán elő is veszi, talán nem. A kristálygömbös kérdésére felhorkanok.
- Igen. Bármilyen természetfelettit képes érzékelni a közelében és színesen világít.
Azt hittem hogy tudja, elvégre az anyja csomó dologra megtanította. Vajon miért ezt hagyta ki? Amíg elmélázok, ő megsoroz kérdésekkel. Jah, már ott tartunk hogy fegyvert venne magához a raktárból.
- Dehogy!
Rásandítok megint egy kis ideig, gyorsan lelőve ez irányú törekvéseit. Sosem adunk fegyvert a tanoncoknak innen.
- Ez egy kis raktár, főleg az itt kint őrséget teljesítő őröknek. Tartalék.
Ahogy elnézem az arcát, komolyan gondolta.
- Csak meg akartam mutatni. Nem vágyom rá hogy végig csörömpölj velem a városon, amíg körbevezetlek. Különben sem kell neked fegyver, elég ami nálad van!
Úgy gondolom, városnézéshez még sok is, de az mindenképp jó, ha ragaszkodik a fegyvereihez még ilyenkor is. Viszont most csak nézelődünk. Egyre közeledik az őrjárat, mi pedig egyre jobban közeledünk a kanyarhoz.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 22, 2019 3:33 pm

NY keleti falon túl
Ruby & Zagar  • Credit:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen szerencsésen indul a napom, hogy Zagar magával visz városnézésre, de hát ki vagyok én, hogy ellenkezzek. Alig vártam, hogy kimozduljak otthonról, nem szeretek itt lenni, pedig nagyon szép a lakás meg minden, csak számomra nem otthon. A csapdák miatt is, figyelnem kell hová lépek, nem szeretnék valami angyaloson elvérezni. Reggel egy piros mintás fehér pólót vettem fel, a fekete csőszárú kopottas legginsem és egy kényelmes bakancsot hozzá. Mivel elég hűvösnek éreztem az időt, egy kék farmerkabátot is magamra vettem. A derekamra felcsatoltam az övemet, amire a kölcsönkért angyalpengét kötöttem fel jobbomra, amíg balra a saját fegyveremet. A hátamra kaptam a táskám, amibe sót, szentelt vizet és az ostorom is beledobtam, nehezen válok meg tőle. Egy kulacs vizet is beledobtam, ki tudja meddig leszünk el. Beültem a kocsiba és még a reggeli némaságomban csak néztem ki a fejemből, miközben az utat figyeltem. Nem mindig vagyok beszélgetős kedvemben, de attól még nagyon örültem, hogy kimegyünk terepre. A hajam a kocsiban fogom össze egy kontyba a fejem tetején, annyira nem izgat, hogy nézhetek ki, mert nem divatbemutatóra megyünk.
- Aha, szóval ez hányas szektor ötös vagy hatos? Érdeklődöm és közben fejben felidézem a térképet, amin a szektorok vannak jelölve. ha látok folyót, akkor az ötösben vagyunk, ha nem akkor meg ki tudja. A fal építése is elég veszélyes lehet, hiszen nem elég, hogy valakinek védenie is kellene, de valakiknek építeni kell ott. 
- Értem, ez a legbiztonságosabb, ez az első, de gondolom a tiltott területekre azért még nem fogunk elmenni. Mosolygok oldalra, mert nyilván jól gondolom, ő sem vágyhat oda, elvégre az ellenség túlerőben lehet, az meg sosem jó.
- Ó, szeretem a fegyvereket! Összecsapom a kezeim és érzem, hogy nem lesz ez így jó. Reggel még nem fogtam fel annyira, hogy mi is történik, de most egyre izgatottabb vagyok és félek, hogy ez nem sok jóhoz fog vezetni. Keresem a szememmel a menekülő útvonalakat a kapu felé, mert az eskümhöz kell tartanom magam. A szárnyakat nem láthatja meg senki, talán kint egy fa tetején elbújhatnék... Egyelőre viszont még jelzésértékkel megrántom a kabátom magamon, hogy csillapodjak le kicsit, nem szeretném a ruhám széttépni, túlságosan is kedvelem ahhoz.
- Miért olyan különleges az a kristálygömb? Talán van valami titkos képessége? Érdeklődöm, nem lenne jó csak ilyen miatt lebuktatni magam, mert ostoba mód megfogom. Lehet azzal tartják távol a félvéreket és démoni, meg angyali teremtményeket.
- Vehetek el onnan magamnak fegyvert amúgy, amit megtartok vagy mindig vissza kell ide hozni? Bombázom a válasz után a következő kérdéssel és itt még nem állok meg természetesen.
- Miért van ez olyan messze a bázistól? Ott elég a saját készlet, ez meg csak azoknak van, akik otthagytak valamit és a kapunál jutna eszükbe?

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
168
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 22, 2019 10:59 am

to Ruby
Queens közepén kötöttünk ki a furgonnal, ott megálltam egy félreeső, kisebb utcában vele és kiszálltunk. Mondjuk nem ígértem meg neki semmit, de mivel senki sem ért rá, gondoltam magammal hozom és körbeviszem. Ehhez viszont nem kell a furgon, csak benzin pazarlás, ezért is rakom parkoló pályára. A ruházatom egy barna kockás ing, melynek az ujjait már nagyon régen leszakítottam, szép rojtokban végződik a vállaimnál. Felette egy fekete, ujjatlan bőrmellény, szürke halálkoponya motívummal a hátoldalán, mellé a fekete vászonnadrágom, melyet megannyi luk díszít combtól lefelé. A fekete surranó száraira rákötöttem a nadrág alját néhány zsinórral. Hátamon a nyílpuska, a tárolójában a nyilakkal és a két angyalpengéből készült vadászkés van nálam az övemen, benne a tokjukban. Megkerülöm a kocsit, felmegyek a járdára és ha már ő is ott van, akkor elindulhatunk.
- A legtöbbször erre fogtok kimenni a világba, mert itt a legegyszerűbb közlekedni. Ide tartozik az ötös, hatos és hetes szektor, de a hetest lezárták, mert beomlott a fal és nem tudták még kijavítani. Ezen kívül még az egyesből lehet kimenni, de ott a legveszélyesebb kijutni. Az aluljárók sötétek és tele vannak törmelékekkel, keresztbe állt járművekkel. Még onnan csónakkal vagy hajóval lehet kimenni, de azokat nehéz beszerezni és mocsok drágák.
Közben végig megyünk az utcán, a végénél balra kanyarodunk. Igyekszem felvázolni neki a lehetőségeket.
- Aztán ott van a kilences és a tízes szektor, de az utóbbi szintén le van zárva a fal miatt, a kilencest pedig ellepték a pokol teremtményei. Még mi sem közlekedünk arra, pedig régen csak azokat az utakat használtuk...szóval ezért is vagyunk itt. Először itt kellene körbenézned.
Ha eddig kérdésként meg is fogalmazódott a fejében, akkor most választ kapott rá.
- Arra van egy fegyverraktár, a bejáratában egy kristálygömbbel. Arra pedig a kapu van.
Először dél kelet felé mutatok a kezemmel, ha oda akarna menni, úgy ebből az utcából jobbra le kell kanyarodnunk a végénél. Aztán pedig nekünk észak felé, de amúgy valójában keletre vagyunk a vadászbázistól és a fegyverraktár ehhez viszonyítva délre található.
- Gyere! Megmutatom neked azt.
Talán még nem látott ilyen gömböt, talán igen, mindenesetre azt tudja mire használjuk. Úgyhogy abba az irányba akarom folytatni az utam, mely szerint elmegyünk az utca végéig.

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

New York keleti falán túl - Page 2 Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
718
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Aug. 12, 2019 5:47 pm

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys

Choose Hell, or Heaven
Matthias Portillo

New York keleti falán túl - Page 2 FKbOU7D
☩ Történetem :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Civil
☩ Play by :
Alfonso Herrera
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 9:01 pm

Pray for Us
Melathiel & Matthias  •  Engel  • Credit:
A mennyei teremtmény nem érti. Nem érti, hogy a nyakamban liheg az a vad, ami eddig üldözött, ami felszántotta a hasam falát, s ami a véremet fakasztotta. Nem látja talán? Én érzékelem, tapintom az ő jelenlétét, ám éppúgy a fenevadét is, mi a bokrok között vackolta be magát, támadásra készen. Vagy mindkettő a tudatomra ereszkedett, sűrű köd kreálmányai, vagy igaziak, valóságosak.
A kíntól reszkető ajkaim mögül akadozó sóhaj bukik fel, szemvilágom előtt kezd fekete szemcséssé válni a lét ezen síkja, míg elmémre az eddiginél is hatalmasabb súly telepedik, ama nem titkolt céllal, minthogy végkép átvehesse felettem a hatalmat a sötétség. Az egyedüli, amely képes eszemnél tartani, az az angyalnő újabb kérdése s rá következő feltételezése.
Félelemmel telt szembogaraim a bokorról ismét Isten szolgájára emelkednek, szemöldökeim a kétségtől teljesen szedődnek ráncokba, míg a szám a hitetlenség nyomására nyílik el.
- Mondtam… a g-gonoszt. Itt van… - szuszogom nehézkesen, tarkóm durván bicsaklik hátra a pavilon érdes falának. - Nem l-látod? Figyel minket… Ő mindig figyel minket - s ezzel szemhéjaim alábuknak, izmaimból kiveszik az erő.

Choose Hell, or Heaven
Melathiel

New York keleti falán túl - Page 2 Tumblr_pb6lau2s0i1tk2heto4_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
∞ Meekness
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 08, 2018 8:39 pm

Pray to my lord
matthias&&Melathiel zene  • Credit:
Szelidséggel akarnám elárasztani a férfit, akarnám azt, hogy nyugtató szavak valóban nyugalmat hozzanak el neki. De lehet mind hiába? Gondolatai között olvashatnék, de mind hiába lenne, hiszen ezek képeségekeket rég nem gyakoroltam, s nem is érteném meg miden szavát. HIába hisszik úgy angyalok minden nyelven képesek kommunikálni. Talán gyorsabban tanulunk, főleg az álmokban tanultam sokat az emberekről, de még mindig nem eleget, mikor terjesztettem isten küldetését, amit rám bízott.
Szavak, közte egy fájó nyelés.
- Nincs itt semmi jó uram, kérlek. - NÉzek rá, de szemem már nem tudja tükrözni félelmem.
- Itt vagyok én, kérlek bízz meg bennem, bíz meg. Testvéreimmel ellentétben én nem suttogok hazugságokat, nem ringatlak hiú ábrándokba. - Intézem felém szavait. Tudom nem meggyőző, s nem fogja hinni. Lassan 28 éves rabszolga uralmuk után mit is várhatnék, mikor eddig a földet az ember uralta bolgod tudatlanságban.  
- Látsz valami? - Kérdem, hiszen lehet isten vele akarna üzenni nekem?
- A mi atyánkat látod? - Szemem ekkor megtelk reménnyel, s remélem valóban így van. Megnyugtat, hogy él, és velünk van.  

Choose Hell, or Heaven
Matthias Portillo

☩ Történetem :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Civil
☩ Play by :
Alfonso Herrera
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 03, 2018 5:04 pm

Pray for Us
Megrökönyödésre késztet anyanyelvemnek az otthon érzetével keveredő, melengető szólama az angyal ajkairól alácsordulni. Alaptalan bizalmat ébreszt bennem, a megértettség törékeny illúzióját, mely ellen eme kiszolgáltatott állapotomban képtelen vagyok harcolni. Ám a kért nyugalmat sem tudhatom megadni, mellkasom szaporán süllyed s emelkedik, tekintetem vissza-visszatér a sűrűn összekapaszkodó bokrok sokaságára. Kezem csupán, mely képes felengedni hasamnak görcsös szorításából, és helyette a mennyei teremtmény vállára simítani. Megragadni ruhájának anyagát, éppúgy a figyelmét. S úgy tetszik mindhiába, a lény alázatra, békességre, megbocsájtásra ösztönöz, jelenlétével elárasztja a környezetét ezen érzetekkel, de egy dologgal nem számol. Az ember ösztönével, mi a túlélést hajtja, márpedig a meleg élet a tollak ellenére sűrűn csöpörög a keményre száradt földre, és a fenyegetés sem szűnt, mely elől oly hevesen menekültem mindeddig.
- Nem… N-nem tehetem - fájdalmas nyelés ékelődik erőtlen szavaim közé, miként alá-alábukó szemhéjaim alól a nőre igyekszem fókuszálni. - Itt van… - sóhajtom megadóan, s mint végszó, a bokrok ismét megrezzennek. Morgó hangot hallatnak a falevelek, pontosabban, mi mögöttük bujdosik. A dermesztő levegőben ködpára szitál át a karcsú ágak fonatai között, mintha valakinek, vagy valaminek a lehelete szűrődne a túloldalról.

Choose Hell, or Heaven
Melathiel

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
∞ Meekness
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 24, 2018 9:34 pm

Pray to my lord
Valóban egy pillanatra megtámadott a félelem gonosz teremtménye, mit előzni igyekztem. Isten egyik teremtményének élete múlt rajta, ha világunkban képesek vagyunk már a halálra, s ha nem is a fájdalomra. fájdalmát érzem, s hallom ahogyan szíve hevesen ver.  Az idő sem kegyezz nekünk, s az sem, hogy bármikor megtámadhatnak. Sokak szeinrt balga lépés volt nem küzdenem, s megtanulnom küzdeni, de nem..
- cálmate por favor - A spanyolom nem a régi, de sok spanyol álmában jelentem meg annó, s hoztam el nekik a szelídség édes erényét. Talán segít, talán bízik bennem nem tudom. Mai világban már nem lehet magasztos fajomban megbízni. Gabriel ki elárulta azt, s csatlósai. Talán már alig maradtak angyali angyalok a földön, s világon. Megérinti vállam vörösmkéznyomatott hagyva rajtam, s pillantok rá, eltúrt hajam mst ismét arcomba omlik, ahogyan rá vetem pillantásom.
- Légy szelid fiam! - Teszem rá kezem, s árasztom el. Talűn így félelme is elillan, s elhiszi, hogy én nem ártok neki. Nem bántam meg, ha megmenthetem tollaim elhasználását.  

Choose Hell, or Heaven
Matthias Portillo

☩ Történetem :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Civil
☩ Play by :
Alfonso Herrera
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 16, 2018 6:55 pm

Pray for Us
Kezeim vadul marnak a sebre, ujjaim között sűrű, dús folyama csordul a véremnek, s ajkaimat reszketeg sóhaj hagyja el a felerősödő fájdalomnak hála. Figyelmem nem szakad a bokorról sem, ám tekintetem az idő közben aggódást magára öltő nőn pihen meg. Lágy vonásain, közeledő léptein, miként a táskáján, melyben a következő momentumban kutakodni kezd. Két éjfekete tollat húz elő, olyasfélét, mit nem lehet összetéveszteni a madarak szárnyaiból eredőkkel. Torkom elszorul, hiába nyelek.
San Franciscoban számtalan angyallal találkoztam már, azonban a jelenlétüket kísérő, félelemmel elegyedett alázat soha nem szűnt meg felderengeni a mellkasomban. Az Úr legelső, makulátlan teremtményei ők, kik éppen olyan könnyen adhatnak, mint vehetnek el, s manapság sokan vannak, akik kizárólag elvesznek. Életeket, szeretteket, reményeket vagy hitet… Kétkedhetnék, ő mennyire követi még az Isten szavát, viszont fenntartásaim elcsitulnak, alázat dereng végig a porcikáimon. Hagyom, a tollakat sebemre tapassza, míg remegő kezemmel felé nyúlok. Óvatosan, félve érintem vállát vöröslő tenyeremmel.
- Mennyek sze-szentséges teremtménye… A gonosz itt van - suttogom pihegőn, alá-alábukó szemhéjakkal. Hátam visszatapad a pavilon falának, de lábaim sem fognak már sokáig tartani. A hasamat ostromló kínok nem múlnak, s ahogy a vérem, úgy vele karöltve az erőm is néma sikamlóssággal oson a testemből kifelé.

Choose Hell, or Heaven
Melathiel

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
∞ Meekness
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 09, 2018 7:28 pm

Pray to my lord
Férfi végül rám veti pillantását, s mosolyom alább hagy. Át jár a félellem, s sietve lépek közeleb hozzá, s igyekszem segíteni. Vissza gondolok a Bécsi szárny vesztésemre, mikor vérem ugyan így buggyogott ki, s emlékszem, hogy a démoni nő cipeli el azt. Mikor támadómat nem elátkoztam, hanem megbocsájtotta. Erre nevelt a mi urunk, a megváltó, a teremtő. Mi atyánk velünk van a bajban, de próbákat aláít elénk. De valamit meg hagyott nekem a  akkor a mi urunk. Öt darab tollat a szárnyamról, mi le hullott. Mit jól kell beosztanom. De nyulok táskámhoz, s veszek ki kettőt.
- Ne félj, sss, ne félj. - Nyugtatom, s remélem, hogy tollaim segítenek az emberen. Elátom őt, s közben szelídség jár át, s hagyom, hogy őt is át járja.
- Itt vagyok, nem lesz baj. A mi urunk vigyázz ránk. - Fogom kezét, s intézem felé biztató mosolyom. Majd magamban mondom az imátkozó szavakat, miket atyámhoz intézek. Védje meg gyermekeét, érzem jó lelküségét. Atyámat kérem, hogy ne kövezze meg őt, hogy vegye oltalmába.  

Choose Hell, or Heaven
Matthias Portillo

☩ Történetem :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Civil
☩ Play by :
Alfonso Herrera
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 12:15 am

Pray for Us
Riadt, feszültséggel teljes tekintetemet meredten szegezem az imént megrezzenő bokorra. Reszkető szuszogásomat a fájdalmam ellenére elnyomom, a figyelmem összeszűkül, így a kicsinyre zsugorodó világ csöndjében szinte ordításnak hat az idegen nő hangja. Vehemensen taszítom el az idő közben a pavilonnak simuló hátamat a faltól, s fejemet durván csapom oldalra, felkészülve a legrosszabbra. Ő fogja elvenni az életemet. Kis időre, elvégre nem halhatok meg, szemeimmel láttam New Yorkban és San Franciscoban egyaránt, ám hiszem, a lelkem mégis csak sérülne, eltorzulna, talán egy kis darabja végleg meghalna.
A nő mosolyog. Mosolyog, míg én elvérzek. Hatalmas kavics ékelődik a torkomba, miként realizálom, az ismeretlen meglehet, a káromon derül. Vajon ő űz velem csalfa tréfát? Ő mosta tisztára a tudatomat és ő hasította a hasfalamnak bőrét, izmait, hártyáit? A gondolatra erőtlenül nyögök, ujjaim visszatapadnak a sebre, óhatatlanul elárulva; nem vagyok jól. Uram s Teremtőm, elfogadom az utadat, de mondd, mit kívánsz ezzel megtanítani?
- P-por favor… - számról hiába kívánom másként, spanyolul peregnek le a szavak, figyelmem hisz hol a bokron, hol a nőn összpontosul.
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next