Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

New York keleti falán túl
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Reagok :
3
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz

Utolsó Poszt Pént. Nov. 09, 2018 7:28 pm
Következő oldal

Pray to my lord
matthias&&Melathiel zene  • Credit:
Férfi végül rám veti pillantását, s mosolyom alább hagy. Át jár a félellem, s sietve lépek közeleb hozzá, s igyekszem segíteni. Vissza gondolok a Bécsi szárny vesztésemre, mikor vérem ugyan így buggyogott ki, s emlékszem, hogy a démoni nő cipeli el azt. Mikor támadómat nem elátkoztam, hanem megbocsájtotta. Erre nevelt a mi urunk, a megváltó, a teremtő. Mi atyánk velünk van a bajban, de próbákat aláít elénk. De valamit meg hagyott nekem a  akkor a mi urunk. Öt darab tollat a szárnyamról, mi le hullott. Mit jól kell beosztanom. De nyulok táskámhoz, s veszek ki kettőt.
- Ne félj, sss, ne félj. - Nyugtatom, s remélem, hogy tollaim segítenek az emberen. Elátom őt, s közben szelídség jár át, s hagyom, hogy őt is át járja.
- Itt vagyok, nem lesz baj. A mi urunk vigyázz ránk. - Fogom kezét, s intézem felé biztató mosolyom. Majd magamban mondom az imátkozó szavakat, miket atyámhoz intézek. Védje meg gyermekeét, érzem jó lelküségét. Atyámat kérem, hogy ne kövezze meg őt, hogy vegye oltalmába.  

☩ Reagok :
2
☩ Play by :
Alfonso Herrera

Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 12:15 am
Következő oldal

Pray for Us
Melathiel & Matthias  •  Engel  • Credit:
Riadt, feszültséggel teljes tekintetemet meredten szegezem az imént megrezzenő bokorra. Reszkető szuszogásomat a fájdalmam ellenére elnyomom, a figyelmem összeszűkül, így a kicsinyre zsugorodó világ csöndjében szinte ordításnak hat az idegen nő hangja. Vehemensen taszítom el az idő közben a pavilonnak simuló hátamat a faltól, s fejemet durván csapom oldalra, felkészülve a legrosszabbra. Ő fogja elvenni az életemet. Kis időre, elvégre nem halhatok meg, szemeimmel láttam New Yorkban és San Franciscoban egyaránt, ám hiszem, a lelkem mégis csak sérülne, eltorzulna, talán egy kis darabja végleg meghalna.
A nő mosolyog. Mosolyog, míg én elvérzek. Hatalmas kavics ékelődik a torkomba, miként realizálom, az ismeretlen meglehet, a káromon derül. Vajon ő űz velem csalfa tréfát? Ő mosta tisztára a tudatomat és ő hasította a hasfalamnak bőrét, izmait, hártyáit? A gondolatra erőtlenül nyögök, ujjaim visszatapadnak a sebre, óhatatlanul elárulva; nem vagyok jól. Uram s Teremtőm, elfogadom az utadat, de mondd, mit kívánsz ezzel megtanítani?
- P-por favor… - számról hiába kívánom másként, spanyolul peregnek le a szavak, figyelmem hisz hol a bokron, hol a nőn összpontosul.

☩ Reagok :
3
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz

Utolsó Poszt Szomb. Okt. 27, 2018 9:49 pm
Következő oldal

Pray to my lord
Annyi megpróbálkotatás után, végre eljutattam, a talpam alatt olyan föld van, ahol a legtöbb testvérem található. Michael megtalálásával célt kapok. És ha atyánk is meg lesz, azzal pedig értelmet nyerek. Ígéretett tettem, s szelíd maradok. Valami nem volt rendben éreztem pár hónapja, és ezt a nephilim is megerősítette. Mi történhetett? Érezni lehetett valamit, de tudni nem. Tudatlanság pedig nem előnyös mostanában. Fáradt vagyok, s gyenge. Ezért kaptak az angyalok szárnyat, melyet kegyetlenül elvettek tőlem. De megbocsájtok, és túlélek.
Hangokat hallok hátam mögül, s arra fordítom fejem. Férfi hátát látom, s szemöldököm össze ráncolom.
- Uram! - Mondom, majd elindulok felé, s látom véres lenyomatot. Mi történt? Arcomon mosoly, nem hagyom el magam, s nem adom fel elveim.
- Uram jól van? - Kérdezem, vidám hangon. Nap olyan erővel süt, hogy bele mar bőrömbe. Várom, hogy a férfi meg forduljon és csak remélem nem életemre törő újjabb borzalom vár rám.

☩ Reagok :
2
☩ Play by :
Alfonso Herrera

Utolsó Poszt Szer. Okt. 24, 2018 7:20 pm
Következő oldal

Pray for Us
Melathiel & Matthias  •  Engel  • Credit:
Nem emlékszem. Fejem satuba fogott kődarab, képtelen vagyok áthatolni a szilárd anyagon, hogy felkutatva gondolataimat, meglelhessem a válaszokat. Lábaim szaggatottan, mégis automatizáltan visznek egyre előrébb és előrébb az egyenetlen talajon. Amaz töredezett, hullámzó és kiszámíthatatlan, hisz a természet már régen átvette az uralmat a betondzsungel felett, de a keleti falhoz közel fekvő Belton parkban egyébként sem volt soha jellemző az aszfalt.
Sűrűn ülő, csupaszodó fák között haladok, ösztöneim unszolására hátra-hátra pillantgatva a vállam felett, ám kevés, amit látok; szuszogásom sűrű ködpamacsot hagy hátra az esteledő, őszi hűvössel ölelkezett környezetbe. Szemeim könnybe lábadnak, arcom érzem, kipirosodik a csípős hideg kéretlen csókjaitól, de mindez észrevétlen kellemetlenség a lépteim ritmusával összhangban nyilalló fájdalomhoz képest, melynek gyökerei a hasamból erednek. Tenyereim szorosan tapadnak rajta, ujjaim elgémberedtek a lassan rájuk fagyó, jeges nedvességnek hála, azonban a kődarab nem repedezik meg, továbbra sem értem, mi történik velem.
Egy rekedt, halk nyögéssel süllyesztem le íriszeimet a kezeim irányába, pusztán akkor realizálom, vér csordogál rajtuk. Az én vérem. Reszkető sóhajjal kerülöm meg az utamba kerülő pavilont, vállamat durván végigdörzsölöm a fala rücskös felszínén, viszont közel sem ez késztet megtorpanásra. Legfeljebb a lendületemet csillapítja.
Előttem néhány méterre női alak térdepel, háttal van nekem, megdöntött fejéből ítélve pedig a város falát szemlélheti. A város… Közel vagyok…
Egyik tenyeremet felszabadítom, véres lenyomatot felejtek a pavilon oldalán, miként megkísérlek csöndesen hátrálni. Ekkor rezzennek meg a bokrok a közelben, s velük együtt a testem is; cipőtalpaim hallhatóan súrlódnak végig a kavicsos, porzó talajon.

☩ Reagok :
3
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz

Utolsó Poszt Kedd Okt. 23, 2018 10:06 pm
Következő oldal

Pray to my lord
Mi urunk velem van, érzem. Velem volt Europai utam során. Egy nephilim férfi segített át a vizeken, kiek ereje hatalmas. Bűn ilyen fajta szerelemből gyermek szülessen, de áldom őt, miért életét nem féltve segített át. Képessége, hogy természet feletti elöl képes magát és egyetlen egy más valakit átjutatni. Persze koncertálást igényelt, s nem egyszer történt meg a baj.
El kell jutnom SF városba. Michael az egyetlen ki segíthet. De ehez még sok utazás vár.

New Yorknál tett ki a férfi, s kívánt szerencsét. Átjárta a szelídség, hiszen életét koztája másért. Nephilimeket nem megvetem csodállom. Isten két teremtménye, mi már már tökéletes ötvözik bennük.
Alig maradt erőm, s a seb a hátamon még mindig sajog. Az utazás nem egyszerű, és lassú vagyok. 7 évembe telett, voltak falvak kik szálást adtak, de a célom töretlen.
Már angyal pengémmel is jobban bánok, de a harc még mindig nem kenyerem.
- Ott van. - Emelem tekintettem New York városára. Hatalmas. És nem látják szívesen a természet feletitt. Megértem, s megbocsájtom bűneiket e romlott világban azt tették ami a legjobb fajuknak. Leguggolok, mere marok a homokba, s láncom elszakad. Rózsa füzérem, mit annyira oltalmaztam nem bírta tovább. Belkapom és imát mormolok össze kulcsolt kezemmel. - Sikerült uram ott vagyok, hol Ark fivéreim. - Mosolyodom, s könnyes szemmel figyelem a hatalmas falat.  

☩ Reagok :
3
☩ Play by :
∞ Zoe Kravitz

Utolsó Poszt Kedd Okt. 23, 2018 9:47 pm
Következő oldal

* Ez a rész a falakon túl van, rá látni a városra, de még a városon kivül van. Közel a cél, de lehet, hogy valaki itt az utad állja?

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal