Raktárház •• Thea & Raiden

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Raiden

Raktárház •• Thea & Raiden Tumblr_pxmsqfELRn1wqzz0io1_540
I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand
Raktárház •• Thea & Raiden Tumblr_pxmsqfELRn1wqzz0io4_540
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 23, 2019 4:48 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Végig mérem a nő reagcióját minden kis rezzenését, ahogyan a barátomra reagál, s egy enyhe mosoly jelenik meg arcomon.  
Levegő vétel majd hirtelen el kezdi mondani. a szavak csak úgy áradnak belőle.
Csücsörítem ajkam, s fel horkanok egyet.
- Drága tudatlan ember, s miért jó ilyennek lenned? Mikor szolgálhatod őt is. - utalok Gabrielre.
- S, ha majd a pokol kinyílik, te démonként élhetnél, szolgálva őt. - Talán egy pillanatra még nagyobb sötétség borul elmémre, s rá pillantok barátomra.

- Kérlek távozz, azt hiszem, dolgozni kell még a hölgyen, hogy befogadja a sötétséget. - Mondom a démonkának, majd ő távozik. Sajnálom, hogy nem maradt bulizni.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I’m here to rumble
I’ve got danger in my favor like a razor
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 10, 2019 4:31 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Megváltozott.
A kisugárzása. A pillantása. A mozdulatai, de még a hangja is, amivel ugyan a tények hidegek voltak, zöngéi mégis simogatóak.
Mi történt?
Nem tudom eldönteni, hogy rettegnem kéne tőle, e vagy sem.

Tekintetem alakjára simul, követem. De csak egy újabb... démon? Szívem felgyorsul, az idegen és Raiden között váltakozik a pillantásom. Megint?
- Kérlek... - futott ki az ajkaim közül. Nem. Én nem akarok újra... Nem, nem akarom megint. Én nem... Nem.
Az eddig összeálló gondolataim szilánkosra törtek, miközben úgy beszéltek rólam, mintha ott sem lennék, mintha egy tárgy lennék. Gratulálok, Thea, te is aztán mindent benézel! Hol az eszem?!

- Olyanná váljak, mint te? Miben hiszel? Mi az a nagy hazugság, aminek a mögöttes tartalmát megláttad? Az a démon bárkivel játszhat Gabriel  parancsára! Veled is! Mi a garancia, hogy téged nem csak jobban megkötözött, hanem az igazságot mutatta meg? Miről? Milyen nagy dolog az, amitől átértékelted eddigi létezésedet, múltadat és segítesz pusztítani? - folyt belőlem a szó, hogy elnyomjam félelmemet, nyerjek időt magamnak. Én nem akartam azt a démont megint, sem Gabrielt, sem ezt a halál-élet játékot.
Borzalmasan fáradt voltam, aludni akartam csak. Hazamenni, bebújni az ágyba. - Ember vagyok, Raiden. Egy senki, akinek nincs semmije, minek átmosni?

// Köszönöm az informálódást :3 //

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 10, 2019 11:17 am
Következő oldal

Pain, pain, pain

Végig mérem a nő kecses alakját, még így is feltűnő formás idomai. Morzsolgatja szakadt polóját, mire oda kapom tekintettem, s ismét valami villan a szívembe, egy emlék egy csók, mit szerelmemel váltottam régen. Kit tiltottak tőlem. Melegség költözik a szívembe, és úgy reagálok, mint ha megcsipet volna valami pillantok magam mellé. Lehunyom szemem, s vissza a lányra.

Tiltakozásán elmosolyodom. Milyen kedves, azt hiszi fel ajánlom. Elbiccentem a fejem.
- Ez nem éppen... - mondom lassan vigyorral a képemen. - Ajánlat lenne. - MOndom, majd ökölbe szorított kézzel dübörgök a kint álló démonnak az ajtón. Ki belép.
- Új szerzemény. - Nézek a férfira, kinek sötét bőre, s arab vonásai vannak. Test amit lopott egy Sf város lakója volt, jól ismertem vonásait. Szegény negyedben nyomorgott, s Michael nem tett semmit.
- Nem olyan ügyes, mint Azura, de képes az elmédet átmosni. De hidd el, nekem csak segített a sok hazugságot meglátnom, mint te is meglátod. - Hallkul el, s vált át suttogássá  hangom a vége mondatban. A nő most eldöntheti mit akar, rossz akar lenni? Vagy marad a jó kínzások alatt.

|| Infó:  Raident kezdi elhagyni a sötét mágia, mi megőrjítette ezért dobbant a szíve, s jutottak eszébe a jók.
Neked: Thea drága, ha így akarod így lesz, ha nem tiltakozz csak a reagban <3||

I’m here to rumble
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Feb. 07, 2019 5:47 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Nem menekülhetek tőle... Nincs már semmi. Még a Halál sem nyújtja csontos kezét, hogy megfoghassam, és távozhassak ebből a szobából, ebből a világból. Milyen igazságtalanság ez!
Nincs semmi...
Nincs senki... aki megmenekítene engem.
A szakadt pólóm anyagát morzsolom ujjaim között. Idegesség? Jobban inkább csak félelem.

Megrökönyödve nézem, ajkára fókuszálok, ahogy elkezd beszélni hozzám.
Szörnyülködve nézem. Gabrielhez? Aki majdnem egy ültő helyemben kiégette fülem? Kinek szolgája a démon, aki agyammal játszik, vagy a másik szeráf, aki gondolom randevún csak nem szúr lábon minden nőt, hogy legalább a vacsorát kihúzzák vele.
- Nem - nyikordul hangom hitetlenül. - Nem. Nem... - ráztam fejem. Lehetetlent kér tőlem.

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Feb. 06, 2019 9:12 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Nem tudhatom, hogy milyen gondolatok suhantak át a kis csinos agyán, de a lelke megmenti, eddig sötét vére azt jelzi, hogy menthetetlen lenne. Nem vagyok mestere a gondolatok olvasásának, s angyali hókuszpókusznak sem, a harc az mire teremtettem, bár nem állítom vannak társaim kik hiába ere lettek teremtve, értik őket.
Sebeit begyógyítottam, s elégedett kaján mosoly jelent meg borostás arcomon, kerestem a nő rideg tekintetét. A szél sikítva süvített végig a falakon, mint ha a természet is szenvedne, s jelezné nem tetszését.

Tekintette csak úgy kipattanva kereste enyémet, s a találkozás az lett mint vártam. Vigyorom lecsillapodott, mikor megláttam a mélyen rejtőző érzelmeit.
- Egész nap játszhatjuk ezt. De nekem jobb ötletem van. - Mondom.
- Térj meg Gabrielhez, válaszd őt uradnak, s légy a hasznunkra a tudásoddal, amivel birtokában vagy. - Suttogom lágyan, de a mély férfias hangom miatt dörmögök, mint egy maci.  

||Egyelek meg! <3  Remélem megfelel a reag, sajnálom én is a csúszásom. Sad ||

I’m here to rumble
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 24, 2019 4:29 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Az ébenfeketeség felemészt. Vagy legalábbis nekem olybá tűnt... Olvastam könyvekben, láttam filmekben, hogyan képezik le a Halált. De ezt... ezt nem lehetett. Volt az egészben egyaránt valami békés és hajmeresztő. Békés, hogy nincs tovább. Hajmeresztő, hogy lehetett volna tovább.
Az utolsó dolog, amire emlékeztem az Raiden izzó tekintete - harag, gyűlölet, megvetés és egy szemernyi kétség. Kétség? Az jó. Kétkedj, angyal...

Eszméletemet elvesztettem egy időre, azonban nem annyira mint vártam. Az örök álom nem jött el... A raktárház szaga, a hideg talaj a földön, nesszel teli mocorgás. De ami ennél is lényegesebb, hogy nem fájt semmim.
Felpattant a tekintetem.
Mi az, hogy nem fáj semmim?
Mi az, hogy nem haltam meg?
Mint valami rugó, tornáztam fel magam ülés, néztem gyomromat, de csak a ruha szakadása, annyi jelezte,  hogy ott volt valami seb. - Mi a...
Raidenre alakjára simult tekintetem, ahogy megtaláltam.
Halál sem választ el tőle?

// Bocsánat a csúszásért. Másrészt köszönöm, noha a te avijaid útjába sem ér Very Happy az angyalos is jó volt, de ez is...
Harmadrészt köszönöm a megmentést is  3  //

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 10, 2019 5:50 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

[You must be registered and logged in to see this image.]Mosolyom szélesebb lesz, ahogyan bugyogó vérét megpillantom, ahogyan ajkain kicsuklik a ne, vagy a szemében látom a könyörgést és a fájdalmat. Sötétség már elborította elmém, s nem volt vissza út, melyet Azura okozott, de most más is a szívembe költözött. Gyűlölet, megvetés, amiért évekig hallgattam az emberek kesergését. Nem hagyhatom sajnos, hogy teste ilyen állapotba kerüljön, ha nem is hall meg. Tollammal, s annak olajával, pórjával gyógyítom meg. Fájdalomtól nyilván elájul, de talán erősebb mint hiszem?

Megteszem, meg gyógyítom őt, s vissza állok a helyemre, kémlelve őt.

||Először is nagyon tetszik a képed. :3 Másodszor is, hiába használhatatlan, Nem fogsz meghalni, csak akkor, ha a menny újra nyitva lesz, addig szenvedés várna a karakteredre, de így, hogy meg mentem nem. Very Happy||

I’m here to rumble
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 27, 2018 12:46 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Szánakozva lesem, ahogy a harag elönti, elsötétíti tekintetét. Bábu a mezőn, semmi több, még hozzá csak egy gyalogos... Mindenki felhasználja és a végén pedig el fogják dobni, mint valami rongyot. Szántam és szomorú voltam sorsa miatt.
Elakad lélegzetem, miként a kard átszakítja a ruhaanyagot, bőrt, húst,  ereket, hasfalat és elsüllyed gyomromban. A szúró fájdalom belecsörgedezik elmémbe, ahogy testem vészjelzést ad le agyamban.
- Ne... - de kirántja a kardot, izmaim összehúzódnak és a vér azonnal elkezd ömleni sebből.  Fontos szerveket ért, szinte éreztem, ahogy a lyukon keresztül távozik belőlem a vér, levegő, élet.
Hasamra tettem kezemet csodálkozva, fájdalommal torzult arccal, mintha ezzel megállíthatnám a vérzést, de a skarlátvörös lé megszínezte kezemet és ruhámat, ahogy folyt ki, folyt le.
Eldőltem a padlón, nem is tudtam megállítani a mozdulatot, ahogy egyensúlyomat elveszítettem. Fáj... Éreztem, ahogy fáj. Ahogy a kín végig vonult hullámokba egész testemen.
Beharaptam ajkam, ahogy könnyek jelentek meg a szememben, de nem azért mert annyira félném a halált. Valahol megnyugvással töltött inkább el, hogy nem kell Gabriel újabb tortúráján átesnem, azt sajnáltam, hogy a családom... édesapám... munkatársaim semmit sem fognak róla tudni.
- Előbb mentsd meg önmagad, Raiden... - leheltem. Szárnyakkal volt benne még valami fenséges... volt. Éreztem, hogy ragadós sötét kezd elönteni, a színek kifakulnak, a hangok eltompulnak, csak a fájdalom ölel a keblére. Lehunytam a szememet, várva a véget.

// a lélek nem hal meg, de ha a test használhatatlan, akkor mi történik? //

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 23, 2018 1:45 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

[You must be registered and logged in to see this image.]Rázom a fejem, s örlt mosoly jelenik meg az arcomon. - Fogd be! - Förmedek rá, de ő csak mondja, hirtelen elönt a harag. Előveszem pengém, s anő hasába vágom azt. Rá eszmélve mit tettem kihúzom a pengét, de semmit nem ér. Vére ugyan bugyogni kezd, de nem fog meghalni. Gabriel elmondta mi történt a világgal. Hogy a leékkel rendelkezők nem halnak meg. Mit tettem? Halál nem jön el, de a nő fájdalma igen. Ekkora kinyitottom szárnyam, s letépem tollam
-Kellene mi?- Mosolygok közel hozzá. Nem tudom, hogy ő tudja-e az új világunk rendjét.  

I’m here to rumble
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 28, 2018 8:25 am
Következő oldal

Pain, pain, pain

Ránéztem szánakozva. - Hogy értenéd a halált, ha sosem tapasztaltad...? A halál senkinek sem kegy - fordultam el tőle. Gémberedett ujjaimra tekintettem - remegtek. Sóhajt nyomtam el magamban. Mit ér az élet, ha nem tudjuk megélni? És csak futok ki az időből... Ki tudja mikor válok olyanná, mint az apám.
Hátratekintettem a szendvicsre, ezzel egyetemben valami kihunyt bennem. Az önön gyűlöletem, kezdet ő felé is kihatni. - Mily kár, hogy nem ölhetsz meg. Fortyogsz magadban, de Gabriel kis parancsainak bőven eleget teszel, így vagyok halhatatlan a szemedben, míg az Ő szava megvéd. A szendvics a tiéd, te vagy a kutya. A gazdája hű ebe, ki minden parancsának eleget tesz. Be is csukhatod az ajtót, nincs hova mennem, hova szöknék? - ezennel szépen az egyik sarokba botorkáltam, fáradtan és kimerülten dőltem a falnak.

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Nov. 27, 2018 1:44 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

[You must be registered and logged in to see this image.]- Haszontalan vagy, nem tudsz te semmit csak az időnket húzod. Halál számodra túl kegyes lenne. - Mondom, majd kimegyek az ajtón, ahol egy újjabb szendvicset ragadok meg, s dobom elé, mint egy kityának. Ha nem eszik legyengül, s nekünk nincs szükségünk gyenge emberre.  

I’m here to rumble
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 08, 2018 9:24 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Jéghideg és üres. Más. Mint a kínzás előtt, annál valahogy sötétebb és agresszívebb, mintha csak egy másik ember bújt volna elő belőle. Olyan, akár egy bábu, melyet Gabriel örömmel rángat.
A víz felé tekintek, ahogy rám tromfol, el is hallgatok azonnal. Nem kell kétszer mondania. Talán jobb is, csak menne inkább el... Hova szöknék? Miért nem ölnek meg? Bár vége lenne  mindennek... Ki gondolta volna, hogy ez a nap így megváltozik?
Barna, félelemtől ittas íriszeim lassan rávetülnek, végig gördülnek alakja vonalán, kirajzolva az izmokat, majd arcának groteszk vonásait. Angyal lenne? Inkább szörnyeteg. Ambivalens kettősség. Őt figyelem és lelketlenségét, mely nem létezhet.

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 08, 2018 3:30 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

[You must be registered and logged in to see this image.]megforgatom szemeim. Idióta kérdései vannak. - Ez a parancs. - jelentem ki. Ha rajtam állna már nem élnek. - vetem oda neki. S a víz oda rúgom elé. Ismét csak abszemforgatas s keresztbe finom hatalmas karom és sohajtok.
- Miért kell beszélni? Nem fáradt vagy? - Vonom fel szemöldök. Michael át vért engem, s Gábriel felnyitotta a szemem. Ha lehetne embert ölni megtennem. Kiirtanám mindent, s a testükön táncolnék.
Rám nézték fel? Aki csak egy bábu volt? Kit azért teremtettek meg eleve, hogy egy hazugott szolgáljon? Michael
részt vett az egyiptomi elsőszülöttek lemészárolásában. Amiben nekem is segítenem kellett neki. Szemfényvesztő nem más ő.

I’m here to rumble
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 10:01 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

A filmekben ez olyan más, éles helyzetben? Maga a pokol, ahogy megtörik az akaratot és a lelket. Ahogy az erkölcsöd pillanatok alatt összeomlik és a lelkiismereted pedig feltámad, ott suttog a füledbe folyamatosan.
- Hát miért nem mész el... - suttogom inkább magamnak. Miért nem lehet békén hagyni? Miért kell az árgus szem? - Nem volt elég... Nem volt elég a pusztítás még? - És pont azt kaptam őrnek, akitől egy kicsit reméltem segítséget, de csak tétova szemlélő volt, árulóbb a többinél is... - Régen a nevedet dicsőítés követte, az emberek felnéztek rád, ahogy segítettél, Mihály oldalán harcoltál. De most... azt mondod pusztuljunk? - Ránézzek vagy sem?

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 5:41 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

[You must be registered and logged in to see this image.]Csak meredtem rá, ahogyan ő ordibál. Nem vártam mást. - Hidd el, ha tehetném mennék. - Mondom. Mit sem érdekel engem ez a nő. Mit sem érdekel engem már a világ, s emberek. - Felőlem pusztulhattok is. - Mondom, s leülök késemmel egy almát vadosva.

I’m here to rumble
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 15, 2018 9:07 pm
Következő oldal

Pain, pain, pain

Vége volt? Biztos? Vagy már az álmaim jöttek el az eszméletlen állapotban? De a hideg talaj bizonyosságot tett arról, hogy már pedig nincs itt semmilyen illúzió. Tényleg elmentek... Mindenem fájt, de a legrosszabb talán, hogy a fájdalomtól alig emlékszem valamira, csak ez tölt ki, csak ez éltet, csak ez pumpálja bennem a vért, nyomja össze a szívem.
- Menj innen! - húztam össze magamat, takartam el arcomat, nem azért mert annyira érdekelt volna, hogy a könnyáztatta pofimat nézze, hanem mert magamat gyűlöltem és szégyelltem. - MENJ INNEN!

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 15, 2018 11:36 am
Következő oldal

Pain, pain, pain

Elmentek, s ő ott feküdt fájdalmak közepette. Nem tudtam mit tenni, lelkem sötétsége nem is akart. Csak figyeltem törékeny kis testét, ahogyan megrogy, s vártam...vártam, hogy hozzám intézze szavait. Hogy szitkozódjon, vagy csak mondjon valamit.

I’m here to rumble

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 15, 2018 11:31 am
Következő oldal

I’m here to rumble
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal