Nyugati fal

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Zagar Berten

Nyugati fal 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
Nyugati fal Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 14, 2019 2:46 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

to June
Nem kifejezetten örülök annak, hogy a falra osztottak be, mert lenne jobb dolgom is, mint itt ácsingózni, meg oda vissza, fel alá masírozni. Ráadásul gyűlölöm a társaságot hosszú távon itt meg aztán 0-24, egészen holnap reggelig, f@szom! Viszont a rám osztott feladatokat komolyan veszem, így már időben, korán reggel átveszem az őrséget a társainktól, miközben a másik Crusader eltávolodik tőlünk. Pedig neki is át kellene vennie! Csak a hátát látom, és ahogy távolodik, de nem üvöltök oda neki. Hallomásból tudom hogy rá jár a rúd, biztos máshol jár fejben. Idő közben az egyik társunk utána megy. Én megbeszélem a nagy büdös semmit a másikkal, elmondja hogy zavartalan volt az őrségük. Ó, egek! Ennyi erővel én is mehettem volna a társam után, lesz@rva őket! Nah jó, tartsuk be a protokollt! Végig hallgatom, amúgy sem tart sokáig. A végén bólintok neki egyet, jelezve hogy vettem az adást, ő pedig lekoccol, előtte a lelkemre kötve hogy szóljak a társának. Isten barma biztos nem vette észre hogy vége az őrségnek! Vagy csak be akarta tartani a protokollt ő is, ezért ment June után. Mivel ennyi volt, átvettem, elindulok én is utánuk, fel a lépcsőn, a falra. A ruházatom egy sötétkék ing, melynek az ujjait már nagyon régen leszakítottam, szép rojtokban végződik a vállaimnál. Felette egy fekete, ujjatlan bőrmellény, szürke halálkoponya motívummal a hátoldalán, mellé a fekete vászonnadrágom, melyet megannyi luk díszít combtól lefelé. A fekete surranó száraira rákötöttem a nadrág alját néhány zsinórral. Kezemben a nyílpuska, a tárolójában a nyilakkal, hátamon egy hátitáska, benne víz, étel, és a poncsóm, mert éjszaka cudar hidegek szoktak lenni. Még a két angyalpengéből készült vadászkés van nálam az övemen, benne a tokjukban.
Felérek, elindulok feléjük, amúgy nincsenek messze a lépcső feljárótól. June Bob-ra szegezi a fegyverét, az meg feltett karokkal hápog.
- Mi a f@szt műveltek itt ketten?!
Jah, most már morgósan lépkedek Bob mögé hogy a vállára csapjak a kezemmel erélyesen. Nem láttam mi történt, de azt igen hogy rá szegeződik egy nyílhegy.
- Leléphetsz!
Hát, ha illetlen volt, akkor úgy kell neki, bár ezért még nem kellene lenyilaznia itt nekem! Ezért is fordulok azután June felé, kilépve Bob mögül pár lépéssel. Ettől független ki tud kerülni, elég széles ez a fal, megvan három méter.
- Te meg! Gondolom rigót akartál lőni vele!
Megértem ha dühös, mert felbosszantották valamivel, olykor örömmel lelőném én is némelyiket. Ezután elindulok előre, ha June nem jön, akkor el fogok haladni mellette.
- Nesze!
Nyújtom neki oda a távcsövet, amit a másik pancser nyomott a kezembe odalent. Nálam is van egy, amint elvette az övét, akkor én az enyémet a nyakamba akasztom. Bár a nyílpuskára is fel van szerelve, azért egész nap azt emelgetni embert próbáló. Az enyém nincs felajzva, csak lógatom a bal kezemben és megyek tovább.
- Zagar vagyok.
Vakkantok neki egy szűk bemutatkozást, de ne essünk túlzásokba. Én tudom hogy ő June, noha még így kettesben nem voltam vele. Várok egy kicsit, hátha ő is ide vakkant nekem valamit, csak azután szólítom meg ismét.
- Hányadik őrjáratod ez?
Tudtommal már éles bevetésre küldik, vagy küldhetik, mert lehet még nem volt, de az biztos hogy nem a tanuló fázisnál tart.

Choose Hell, or Heaven
June Crusader

Nyugati fal Tumblr_mdnix2Mkdy1rybgbbo1_r1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Phoebe Tonkin
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 14, 2019 1:30 pm

Cruenta longus Historia
Zagar & June
──────────── ────────────

Nemrégen még pihenéssel töltöttem a napjaimat, edzéssel, tanulással. Most meg őrjáratozni küldenek. Szerencsére nem egyedül kapom ezt a megtiszteltetés, érkezik majd egy tapasztaltabb vadász is. Fegyvereim a helyén, egy tapodtat sem mozdulnék nélkülük. Ha nem lennének… nem lenne életem. Azt hiszem ez olyan, mintha a vak ember elveszítené a pálcáját. Vagy egy táncos tehetségtelenné válik. Én nem akarok tehetetlen lenni, nem akarok nincstelenné válni. A tiszteletet kiérdemelni kell, s azon vagyok, hogy egyszer majd letegyek valamit arra a képzeletbeli asztalra. Apám miatt nekem is meg kell húznom magam, de ez nem tántorít vissza attól, hogy legyenek barátaim, társaim és magánéletem. Gondolataim ezerfelé szállnak, de figyelmem nem lankad. Hallom a körülöttem ébredező világot. Vagy én késtem és a társam már rég végzett, vagy még az édesálmát alussza…
Apám nem volt már az ágyában, szóval őrségben volt az éjjel, mikor én már leléptem… a leendő uram? Vele még nem volt időm dumálni, ami azt illeti, nem is hoz lázba a dolog. Érdekből történne majd ami történik… de még fiatalnak érzem magam ahhoz. Illetve nem is az az álmom, hogy gyereket szüljek apámnak. Mert ez olyasmi nem? A jövendőbelim felcsinál, a gyerek megszületik, ha fiú, akkor apám neveli, ha meg leány akkor a nyakamon marad. Aztán kezdődik minden elölről, míg fiú nem lesz a következő utód. Apámnak ez biztos megéri… ám nem menekülhetek. De mi van ha nem ez a sorsom? Mi van ha sokkal fontosabb dolgok mozgatnak, mint az egyhelyben való ácsorgás? Nem is itt kellene lennem? Talán anyám után léphetnék… igen, tudom, halott. De a halál után is van életszerűség, nem? Gondolataimból kizökkenek, már rég odébb haladtam, ahol a férfivel találkoznom kellene, de aztán a tekintetem is megakad kicsit távolabb. Az mintha mozgolódás lenne, nem? Kezem máris a hátamon heverő puskára kúszik. Fürkészem, hogy merre tart, hogy a szél járása kinek ad menedéket, hogy látok-e bármit, ami felismerhetővé teszi… de aztán egy reccsenés szakít félbe, összerezzenve kapom le a fegyverem a helyéről és irányba állítom. Szapora a légvételem is… lőni, vagy nem lőni…de aztán az ismerős pofa rajzolódik ki előttem… de még mindig nem eresztem le a fegyverem…mi van ha nem is ő az? Egyáltalán van valami jelszavunk, hogy tudjuk azonosítani magunkat? Mi van ha egy alakváltó sarlatán?

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Nyugati fal Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 02, 2019 6:04 pm

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Nyugati fal Tumblr_pvz5f7iynm1v87ifoo7_250
Nyugati fal Tumblr_pc2jb9BmXZ1so1nhno2_400
I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand
Nyugati fal Tumblr_inline_o14ah4dC481rifr4k_500

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam
"Melléd lettem beosztva. Figyelned kell engem, hiszen szakadár voltam egy vad ember. Neked kell bevezetned a városi életbe. De ez több mint figyelés. Kezdted észre venni, hogy vonzódsz hozzám, és bennem is támadnak érzések irántad. "

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 02, 2019 6:02 pm

Invaders must die
Alex && Dee zene  • Credit:

Nagyon furcsa ez a hely. Nálunk az erdú volt az úr, s nem ilyen gépek. Meg vagyok szeppenve, s nem tudom, hogy mi lesz még, mivel találom magam szembe. Tanácsára felkapom a fejem.
- Valóban? - Kérdezzem rémülten. Leááálok, de a többit tárgyat vizslatom,ami a szibávan van.

- Én már ma szeretnék, nem gond számomra. - Mondom. Mikor válaszra venném a levegőt egy idősebb flrfi lép be a szobába. Hirteen ugrok, s mérem fel őt.
- Ő lenne az? - Pillant Alexre. - Én lennék. - Válaszolok helyette, s reménykedem, hogy nem valami másik ember búnét viselem el. - Induljunk! - Mondja goromba hangon, s elő veszi a kését. Megszeppenek, de engedelmeskedem, hiszen nem akarnék gondot okozni senkinek.Fiúra pillantok, s bólintással jelzem, hogy köszönök neki mindent.

Most elzárva tartanak? zakatolt a fejemben, miket mondott nekem. De én csak rezzenéstelen arccal fogom túrni, s engedelmeskedem. Nincs híva mennem, és azt akarom, hogy befogadjanak. Mi lesz velem az a jövő zenéje.

Köszönöm a játékot ^^ || #deedrajatekvege

I am No one
The bloderina• is the past

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 11, 2019 10:37 pm

Invaders must die
Deedra & Alexander
────────────── ──────────────
« Szószám; 243 • Zene; Invaders Must Die »
« Every window open
to great possibility »
Amíg Deedra a konyhával ismerkedik, én addig diadalittasan előhalászok a hűtőből egy kisebb lábast, amiben valamiféle zöldségleves lötykölődik. A tűzhelyet választom a megmelegítéséhez, egyrészt, mert az itteni mikró rázott már meg másokat, és semmi kedvem kipróbálni, ma éppen milyen hangulatban van, másrészt körülbelül kétadagnyi van a levesből, tehát nem lesz gond, ha az egészet felmelegítem.
Jó néhány másodperce kavargatom a tűz fölött a löttyöt, amikor elkezd zúgni a konyha mumusa. Felvont szemöldökökkel és némi aggodalommal pillantok el a lány felé, aki láthatóan még mikrohullámsütővel sem találkozott az élete folyamán.
- Azt az egyet nem próbálgatnám a helyedben, nem a legbiztonságosabb tárgy az őrhelyen - mosolyodok el gyengéden, majd előhalászok két tányért magunknak. Engem ugyan nem akar szétvetni az éhség, de sokan nem szeretnek egyedül enni, szóval nem hagyom cserben a vendégünket sem.
- Talán már holnap. A központba a hajnali őrváltással tudunk elmenni, amennyiben nem szeretnél egy egész napot, ha nem többet kutyagolni éjszakai indulással - magyarázom, miután pedig kellően melegnek ítélem a levest, szedek mindkettőnknek. Neki egy pohár vizet is kikészítek, mert ennyi vérveszteség után ráfér a folyadékpótlás. - A bázison valószínűleg elzárnak addig, amíg nem fogad a tanács, erre készülj fel - teszem hozzá, leülve az asztalhoz, és neki is intek, hogy foglaljon helyet. - Persze amint lehet, összehívom őket - biztosítom róla, mielőtt kétségbeesne, habár ki tudja, a beszélgetés után milyen sorsot fognak szánni az egykori szakadárnak.
- Na és honnét hallottál a városunkról? - kíváncsiskodok, nekikezdve a gőzölgő levesnek.

I am a hunter
Clearly I'm not afraid of the Dark

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam
"Melléd lettem beosztva. Figyelned kell engem, hiszen szakadár voltam egy vad ember. Neked kell bevezetned a városi életbe. De ez több mint figyelés. Kezdted észre venni, hogy vonzódsz hozzám, és bennem is támadnak érzések irántad. "

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Júl. 06, 2019 1:23 pm

Invaders must die
- Sajnálom. - Mondom. Felcsillant a szemem. Még sose jártam egy városban sem. Én a külvilágba a természetbe születtem, s ott érzem jól magamat. Remélem hasznukra lehetek majd, hiszen nagyon sokat tudok nekik tanítani.
Rá pillantok tökéletes arcára, majd úgy teszek, ahogyan mondja. Belekarolok, bár már teljesen kifordultam önmagamból, úgy értem régen sose engedtem volna senkinek se, hogy támaszom legyen. - Óh, de persze. - Mondom hazudva. Azt hiszem sokkal jobban kell elrejtenem az érzéseim, mint azt gondoltam. Igazából ezt a megnevezést nem hallottam olyan gyakran, csak az öregeinktől. Mi a szabadban főztünk, s ettünk.
Mikor beélünk a kis helységbe, nagyon türtőztetem magam, hogy ne fogdossak össze mindent. Ennyire még nem igyekeztem nem ön magam lenni. Mindig ez élsz ezentúl? Csak a megjátszás?
Oda lépek egy dobozhoz, amin szép gombok sorakoznak. Olvasni megtanultam, bár nem igen megy olyan gyorsan. Megnyomom a kis dobozt ami elindul, s mivel csak pár szám volt rajta azonnal le is áll pittyegéssel. Ugrok egyet, majd Fiú tekintetét keresem. Ebben a dobozban egy forgó tányér volt, ami nagyon érdekesnek találtam.
- Mit gondolsz, mikor mehetek a kirá...tanács elé? - Helyesbítek, s teszem fel a kérdést. Lehet beszéltünk már erről, de feszengve érzem magam, olyan téma kell, ami ismerős.

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 26, 2019 10:32 pm

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Szószám; 320 • Zene; Invaders Must Die »
« Every window open
to great possibility »
Pontosan erre gondoltam én is még odakint. És ha van egy hangyányi esze a Tanács többi tagjának, ők is hamar ki fogják szúrni, hogy a lányt csak szigorú őrizet mellett lehet majd kiengedni az utcára. Az sem kizárt, magamra fogom vállalni a feladatot, viszont ezen még hiába töprengek. Előbb fogadják el a kérelmét a letelepedéshez.
- Akkor ez nem fog zavarni - vonom meg a vállaimat, mielőtt még kisebb riadalmat okozna a mosdón való ledöbbenésével. A tarkómat vakarva nézek hol rá, hol pedig a csapra, de nyilvánvalóan nem színészkedik, tényleg ötlete sincs, hogy miről beszélek. És ezek szerint ilyen alkalomból még sok fog adódni.
- Ha a mosdón meglepődsz, akkor ígérhetem, hogy sok ilyen dolgot fogsz még látni - mosolyodok el szelíden, figyelve, amiként lelkesen próbálgatja a csapot. Így lesz a vérszomjas szakadárból ártatlan gyermek... - Szerintem tetszeni fog a városban - bólintok, aztán mellé lépve felkínálom a karomat, mert látom rajta, hogy alig tud megállni a két lábán. - Karolj belém, mielőtt elesel, és úgy kell majd tovább cipelnem téged - tanácsolom, szándékosan élezve ki a szavaimat, ugyanis van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak azért, mert szépen kérem, nem fog se rám, se másra támaszkodni. Egyértelműen nem abból a fából faragták.
- Csak azt ne mondd, hogy még arról sem hallottál - ezen a ponton nem tudom palástolni az elképedésemet, így pusztán némi fáziskéséssel indulok el vele - tartva őt vagy anélkül - a konyhába. - Ott eszünk, többnyire. Elkészítjük az ételeket benne, meg ilyenek - magyarázom a rövid út alatt, ami annyit tesz, hogy három ajtó mellett elhaladva a negyediken már be is fordulunk. Ez sem egy tágas helyiség, de két-három embernek bőven elég. Akad benne egy kisebb hűtő, tűzhely, asztal négy székkel, és még egy mikró is, bár azt nem merném használni.
- Nézz körbe nyugodtan - ajánlom fel, amíg a hűtőhöz lépve áttúrom a polcokat, hátha akad valami főtt kaja, ami csodák csodájára megmaradt.

I am a hunter

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 24, 2019 3:08 pm

Invaders must die
  figyelem, ahogyan beszél és ironikus mosoly veszi át az uralmat szám felett. - Még jó, hogy annak nincs szüksége fegyverre, aki maga egy fegyver. - Mosoly komolyságba fordul át.  Miközben pakol kissé elhelyezkedem. Már kezdi  át venni izmaimat a fáradtság és érzem magamon a víz megvonását is. Remeg a lábam, de igyekszem ezt palástolni. - Remélem is. Már nagyon várom. - Mondom.

Mozdulatomra ú is reagál, s fel teszi kezét. Nem értem, de most az ördögi víz sokkal jobban zavar. - Mi találtuk fel? - kerekedik el a szemem. - Nem lehet. - Suttogom, s még félve állok ott, lábam most már lehet látványosan remeg, de nem csak a rémület, hanem az örökös menés, enyhe pihenés megöli az izmaimat. - Vannak még ilyen dolgok? - Fordítom oldalra  a fejem, s pillantok rá. Közelebb lépek s ahogyan hozzá érek ismét ugrok egyet. Majd már bátrabban érek hozzá, s a végén már mint egy játék nyitogatom. Fejemet alá teszem, s belekortyolok. - Nem is rossz. - Mosolyodom.
- Konyha? Az mi? - Mint ha hallottam volna a régi öregektől ezt a szót, talán az a hely, ahol ürítenek? De követem.  

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 17, 2019 1:07 pm

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Szószám; 269 • Zene; Invaders Must Die »
« Every window open
to great possibility »
Állom a tekintetét, igaz, így sem tudom leszűrni, hogy még mindig a harcról beszél-e, vagy úgy alapvetően az itteni életről?
- Eleinte igen. Fegyvert sem fognak adni a kezedbe, erre készülj. Később viszont, ha megbízik benned a város, a falakon túli küldetésekre biztosan elvisznek majd, az meg gondolom nem egy ráérős munka - vonom meg a vállaimat, hiszen még sosem jártam odakint. Legalábbis nem ilyen célból, és nem a falak veszélyesebbik oldalán. Közben felkelek a székről, hogy elkezdhessek pakolni.
- Ugyan. Majd rájössz, hogy itt sem üvegből vannak az emberek. Főleg a vadászok - mosolyodok el, a rendezkedésem végén a csaphoz sétálva. Alig kezdem el leöblíteni a kezeimet, amikor a hátam mögött a hangokból ítélve hirtelen felugrik. Én is hasonló tempóval fordulok oldalra és lépek egyet hátra, leginkább arra készülve, hogy most fog kést állítani a hátamba. Már-már a csöpögő kezeimet is megemelem védekezés gyanánt, de támadás helyett egyszerűen csak ácsorog ott az asztal mellett, és furcsán néz a csapra. Elbizonytalanodva tekintek a vízre, hátha idő közben zölddé változott vagy vörössé, ami nekem fel sem tűnt, ám semmi különöset nem vélek felfedezni rajta.
Vállvonva fejezem be a tisztálkodást, majd csendben figyelem, amint óvatosan megközelíti a rozsdás, négyszögletű mosdókagylót. Vajon ilyet se látott még? Hamar választ kapok.
- Dehogy. Ezt már az angyalok előtt feltalálták az emberek - nyögöm ki, igyekezve magamba fojtani a mosolyomat. Mennyire lesz megdöbbenve, ha majd a városba érünk? - Próbáld ki nyugodtan - intek a kezemmel, alátámasztva az ajánlatomat, és türelmesen várakozok. Végül összekulcsolom az ujjaimat a hátam mögött, aztán, ha kiszórakozta magát - vagy sem -, biccentek a fejemmel az ajtó irányába.
- Gyere, megmutatom a konyhát.

I am a hunter

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 16, 2019 10:11 pm

Invaders must die
  Vajon mit gondolhat rólam? Kedvel, vagy megvet? Nem kérdezhetek ilyeneket. A kislány bennem erősebben szajkózza, hogy "ne tégy semmi olyat, ami miatt nem éled túl" lassan nem vezetőként és gyilkosként, szakadárként kéne gondolkodnom, hanem emberien, normálisan, De mi a normális?
Ismét mosolyt csal az arcomra. Csöndben kell lennem. Meghunyászkodnom.
- Nem vagyok az a ráérős fajta, de gondolom az itt kötelességem lesz. - Pillantok szemeibe. Valóban hirtelen tudok ugrani, s nem megfelelő időnként a cselekedeteim.
- Tanácsadóm is jól bánt az íjjal.  - Mondom, s gondolok vissza Lincolnra.
- Sajnálom tiszteletlenségemet. - Suttogom ismét rá pillantva. Felkapom a fejem az étel hallatán.
- Igen, köszönöm. - Mondom, majd meghalok éhen. Megmérgezni nem fog így a gyanakodásomat most csendben magamba zárhatom.
Mikor megnyílik a víz, s egy csapból kezd el folyni Felugrok hirtelen, s rémület tölti el az arcom. majd érdeklődően oldalra biccentem a fejem.
- varázslat? - Kérdezem összevont szemöldökkel, majd közeledem az érdekes vízforráshoz. Remegő kézzel nyúlok oda, s fordítom el a kart majd ugrok hátrább, mikor az folyatni kezdi a vizet. - Hogy? Angyalok hozták nektek ezt? - Kérdezem.  

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 16, 2019 8:24 pm

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Szószám; 250 • Zene; Invaders Must Die »
« Every window open
to great possibility »
Azt gondolná az ember, hogyha valaki idegen városba kerül, ahova mindenáron szeretne bejutni és beilleszkedni, tele lesz kérdésekkel, ő azonban szűkszavúan válaszolgat az én faggatózásomra. Persze könnyen meglehet, hogy ennyi megpróbáltatás után én sem kapkodnék az információkért, így bár nem valami szakszerű, de úgy döntök, nem tesztelgetem majd tovább az emberségét, és az igazi kérdezz-felelekkel is várok még holnapig, vagy legalábbis vacsora utánig.
- Később, ha már befogadtak, nyugodtan riogathatsz mindenkit - mosolyodok el, mert látom az arcán, hogy nincsen tetszésére a kitételem, na és mert akárhányszor valamelyik sebéhez nyúlok, úgy rándul össze, mint egy riadt őzike. Vajon ennyi rossz érte, vagy nem szereti az érintéseket, netán nincsen hozzájuk szokva? Nem kérdezem meg, ellenben amilyen gyorsan csak lehet, letudom a procedúrát.
- Nem is tudnálak elképzelni ráérősen várakozni egy íjjal a kezedben, valahol a háttérben - horkantok fel az orrom alatt, örülve, hogy látszólag ő is kezd feloldódni. A komor arca után kész felüdülés mosolyt látni az ábrázatán. - Az íjat preferálom. Bár a kinti megjegyzésed után lehet, hogy kezdhetek aggódni - viccelődök arról, amikor kijelentette, már két évesen is jobban használta nálam a legkedvencebb fegyveremet. Közben visszacsúszok a saját térfelemre a székemmel, amiről rögtön azután fel is kelek.
- Gondolom éhes vagy. Tudsz enni? - pillantok rá kíváncsian. - Talán van szárított hús a kamrában, konzervek, aszalt gyümölcsök… - sorolom a menüt, bár őszintén szólva ötletem sincs, mi lapul konkrétan az ellátmányos részlegen. Addig is, amíg válaszol, elpakolok az asztalról, kidobom az elhasznált kötszereket, és végül kezet mosok a sarokban árvátlankodó csapnál.

I am a hunter

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 16, 2019 7:10 pm

Invaders must die
  meglepődik a nemleges válaszomon, ami én nem csodálkozom. Mi inkább tanultunk az erdőről, vagy tréningeztünk.
Mindig volt valami elfoglaltság. Gazdálkodás, őrjárat. Gyerekek játszottak én inkább a félelmem akartam
elrejteni.
- Helyes. - Mosolyodom el, hiszen jó harcosnak tartom magam, de egy farkas is csak falkában éli túl. Be kell, hogy
jussak. Kissé komor arcot vágok. Szomorú, hogy nem beszélhetek róla, hiszen büszke vagyok, hogy az ijedős kislányból én lettem a
félelmetes vezető, aki még Wanhedát is meghazudtolja.
- Rendben, így lesz. - Válaszolom. Szót kell fogadnom,  ő segíteni akar, ami most nekem nagyon jól jön. Talán lesz egy barátom is
még nem tudom.
Közelebb csúszik, s én megrezzenek egy pillanatra, de engedem a közeledését. Kezdi a kezelésem, mint némán tűrök.
- Még jó, hogy nem lennék képes halálra, ki tudja lehet már az vagyok. - Mondom magam elé bámulva.
De mi lesz velem, ha véget ér az átok? Ha esetleg meghaltam, s vége az átoknak meghalok? Vagy akkor halok meg ha
megölnek az átok után? Félek.. előjön belőlem a félénk lány, de nem mutatom. Kiszúrtam egy hangyát, s azt vizsgálgatom éppen.
Bókjára valamiféle mosolyt engedek el, rég mosolyogtam már, de ez nagyon jól esett.
- Közel harc. - Válaszolom büszkén. - Puszta kézzel, vagy akár lándzsa, bot. - Mondom.
- Na és te? - Kérdezem végig mérve a fiút.

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jún. 06, 2019 12:18 am

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Szószám; 268 • Zene; Invaders Must Die »
« Every window open
to great possibility »
Egy kissé meglepődök a nemleges válaszán. Nehéz elképzelnem, mégis mivel ütötték el az idejüket akkor, amikor nyugalom volt, mert hát csak nem támadták őket minden nap az angyalok vagy a démonok. Néha még a városban is halálra tudja unni magát az ember, amikor se munka, se különlegesebb esemény nincsen, pedig itt azért több lehetőség áll a rendelkezésünkre kikapcsolódás gyanánt. Nos, nem firtatom tovább a témát, helyette igyekszem neki praktikus tanácsokat adni, ha a Tanács egésze előtt kell majd helyt állnia.
- Pontosan azt mondom, hogy egy jó harcosnak örülnek - emelem meg a szemöldökeimet eltűnődve, hogy vajon furcsán fogalmaztam-e, mert tudom, hogy a kommunikációban vannak és lesznek is még problémáink. - Csak a rangodról ne beszélj, ha rám hallgatsz. Így sem fognak hamar a bizalmukba fogadni, de ha megtudják, hogy a kintiek vezetője voltál… - nem fejezem be a mondatot, ellenben közelebb csusszanok hozzá a székemmel, hogy elláthassam az oldalát. Igaz, mielőtt még nekikezdhetnék a sebe kitisztításának, megakaszt a kérdésével. Ez egy nagyon jó felvetés, vajon miért is nem morgom le a fejét, mint bárki másnak?
- Hát… - kezdek bele elcsöndesedve, párhuzamban a sérülése leápolásával. - Mégsem lehetek aljas valakivel, aki félholtan kóborolt elém az erdőben… - jegyzem meg, hagyva, hogy egy apró mosoly kiüljön a szám sarkába, habár a korábbi reakciói után nem vennék mérget arra, megértette a komolytalankodásomat. - Meg amúgy is, egy jó harcos mindig elkél - rándítom meg a vállaimat, majd a kezéhez hasonlóan az oldalát is lefertőtlenítem, és a legjobb tudásomhoz mérten bekötözöm. Egyelőre megteszi.
- És milyen harcstílushoz értesz a legjobban? - kíváncsiskodok tovább, mielőtt folytatnám a felkészítését a városi rendre.

I am a hunter

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 05, 2019 3:31 pm

Invaders must die
Értetlenkedve nzek a fiúcskára, s szemöldököm fel szökik a homlokomra. Miért kártyáztunk volna? nekem a túlélés volt fontos. Ijedt kisl
ny voltam, akinek mindig meg kellett játszania magát, majd trónra ült, s vezetnie kellet, s elbuktam. Hagytam elbukni a népem... Hirtelen észre veszem, miféle gondolatok futnak át az agyamon, s fel eszmélek, vissza a fiú kérdésére.
- Nem. - Válaszom egyszerű, nem lehetek tiszteletlen, lehet rajta múlik, hogy bejutok e vagy sem.
Lelocsolja a kezem. s természetesen semmilen reagciót nem adok. De megértem, én se tennék másképpen. Mi elfogtuk volna őt, s talán ki se engedjük.
- Helyes. - Mondom érzelmek teli arccal, hiszen más nem is várok el egy vezetőtől. Igazi vezető még magában is meglátja ami nem helyes, talán ezért buktam el.
- Valóban? - Vonom fel szemöldököm. - Egy jó harcosnak nem örülnek? - Értetlenkedve nézek, de majd lesütöm a szemem megadóan. - Úgy teszek, ahogyan mondasz. - Nagy szó egy vadtól, hogy behódol, talán más nem is tenné, de én tudom, hogy muszáj.
-Rendben. Köszönöm. Miért vagy velem ilyen kedves?  - Kérdezem.

Hirteten, megrezzenek, hogy az oldalam következik, de engedem. Nem szoktak hozzzám érni, se készülni hozzám érni. Lincoln volt az utolsó aki megérintett. És a feje elém gurult, amikor Wanheda levágta.

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 12, 2019 12:29 am

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Szószám; 360 • Zene; Invaders Must Die »
« Every window open
to great possibility »
Rövid találkozónk alatt nem először érzem azt, hogy el kell nevetnem magamat, habár már nem a csattanót várom és a viszont kacagást, hanem a kényszer elmúlását, ugyanis a tudatlansága miatt mocsok dolog lenne kiröhögni.
- Úgy értem… Ha jól adod elő magadat. Ez egy kifejezés, nem kártyáztatok odakint sohasem? - teszem fel a városunk szempontjából legkevésbé fontos kérdést, de most már kíváncsi vagyok, hogyan éltek a falakon túl, a vadon szeszélyére bízva.
Idő közben elérünk az őrhelyre, ahol fegyverek nélkül - azokat a bejáratnál hagytuk - vezetem az egyik kis szobába. Láthatóan feszeng, és legalább annyira bizalmatlan, noha ezt meg tudom érteni, összességében véve én is így érzek vele kapcsolatban. Odakintről jött egy olyan közösségből, ami talán még Wallenberg legutóbbi túlkapásain és vérengzésein is túltett. Ki tudja, mi kell ahhoz, hogy reflexből nekem támadjon, vagy majd később valakinek az utcán. Érthető módon egy ideig nem fogunk fegyvert bízni rá, ha a Tanács jóváhagyja a maradását, ám még nálunk is fontos része a kiképzésnek, hogy megtanuljuk használni a környezetünket, amennyiben fegyverek nélkül maradunk. Pont neki esne nehezére feltalálnia magát?
- Bizonyára angyalpenge lehetett vagy abból kovácsolták - jegyzem meg, bár a penge nem éppen úgy csillogott, mint a mennyekből származó fém, sőt. Igazából emlékeztetett valamire az a kés, de nem tudnám hova tenni.
Közben látom, hogy fájdalmas emlék elevenedik meg előtte, ezért nem faggatózok tovább a félbehagyott mondatról, hanem a felkínált kezére locsolok a vízből, pontosabban a sebre. Amúgy sem árt kitisztítani, mielőtt bekötöm. A csapda után egészen feleslegesnek hathat a szenteltvíz próbája, azonban láttak már érdekesebbet is az idősebbek a félvérháborúban.
- A Tanács valószínűleg nálam is bizalmatlanabb lesz - szólalok meg, miközben jódoldatot is ecsetelek a sebére, hogy aztán bekötözhessem. - Szerintem jobb, ha nem firtatod, hogy ki voltál odakint. Nem fogják elismerni a rangodat, a véres jelző meg lássuk be, nem éppen bizalomgerjesztő - pillantok fel rá megemelt szemöldökeim alól. - Egyszerű szakadár vagy, aki megmenekült a vérengzés elől. Jó harcos, emiatt szolgálatára lehetsz a városnak. Mindent meg fogsz tenni annak érdekében, hogy beilleszkedj a közösségünkbe… Ilyenek… - adom a szavakat a szájába elcsöndesülve, ismét a sebének ellátására koncentrálva. Amikor elkészülök, megint felnézek rá.
- Most az oldalad jön.

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 09, 2019 9:00 pm

Invaders must die
Figyelem a fiú arcát. Korát kitalálnom nehéz hiszen egy baba arc még is bölcs szavak. - Kártya? Nekem nincs olyanom. - Nézek rá rémülten egy pillanatra. Akkor most kellene, hogy birtokomban legyen egy kártya? Vagy városiak valamit mondani akarnak ezzel?
Jó hír, hogy nem hagy magamra. Most érzem megint azt mint régen. Mikor nem találja az ember a helyét, s feszeng. Most én sem találom az enyémet, hiszen most a városba készülök, amire még nem volt példa, s más emberek fognak körül venni, kik azt valljak, mint mi egykoron.
Helyet foglalok, elég kényelmes így a fegyvereim nélkül, de veszélyes is. Összerántom a szemöldököm, de bólintok. Nem maradhatok egyedül, kell nekem, hogy bejussak.
- Apámnak volt egy pengéje, amivel megvágta az embereket. - Bökök rá az egyikre, amit az előbb a kezébe nyomtam.
- De nem igen jöttek a táborunkba ezek a lények, kivéve .... - Sütőm le a tekintettem, s jut eszembe az a végzetes nap, mikor nővéremet démon szállta meg.

Engedelmeskedem, s szabaddá teszem a sebem. S várok, hogy beleöntse a vizet. Még nem láttam ilyen folyadékot. Azt hallottam a papjaik készítik.

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 24, 2019 1:26 am

Invaders must die
Deedra & Alexander
─────────────── ───────────────
« Comment; <3 • Szószám; 310 • Zene; Invaders Must Die »

Látva a lány reményteli pillantását, nehezen tudom rávenni magamat, hogy ne bökjem rá rögtön: biztosan így lesz. Mert nem tudhatom. Kezeskedhetek érte, ám a végső döntés a Tanács kezében nyugszik, és ha ők azt mondják, hogy nincsen szükségük egy vademberre, akkor mennie kell.
- Ha jól játszod ki a kártyáidat, nem hiszem, hogy gond lesz - biccentek végül, megmaradva egy kevésbé lelombozó, mégsem értelmetlenül bizakodó válasznál. Közben megérkezünk az őrhelyre, ahol már éppen szólnék Jacks-nek, hogy dolgunk akadt, de bennem akasztja a szavaimat a csuklóm elkapása. Nem szoktam jól érezni magamat a bőrömben, hogyha csak úgy kérés nélkül belegázolnak a személyes terembe, most viszont nem tudok haragot vagy frusztrációt érezni, ahogy hátrasandítok a vállam felett. Egy apró nyelést követően megrázom a fejemet.
- Nem hagylak, ne aggódj - biccentek felé, majd megvárom, hogy átadja a fegyvereit. Addig én is leteszem az íjamat és a nyilaimat összefogó tegezemet, és mihelyst készen áll rá Deedra, intek a fejemmel, hogy kövessen. Az egyik, kíváncsi fülektől távolabb eső szobába viszem, amit az ilyen alkalmakra szoktunk hasznosítani. Középen egy asztal foglal helyet két székkel, a sarokban álló szekrényben pedig minden felszerelés adott a különböző próbákhoz. Egy olajlámpás már ég a helyiségben, így a világítással nem kell bajlódnunk.
- Ülj csak le - kínálom hellyel, és ha besétál, az első próbán át is ment; egy a szőnyeg alatti ördögcsapdán. Addig is előszedek kötszert, fertőtlenítőt és az ellátásához kellő apróságokat. - Nem hiszem, hogy természetfeletti lennél, de az alapokat el kell végeznünk. Szenteltvíz és a tűz próbája - utalok itt az angyalokat és félszerzeteket csapdába ejtő tűzkörre. - Ti odakint hogyan teszteltétek az embereket? - kíváncsiskodok, elhelyezve mindent az asztalra, és amennyiben leült, én is leteszem a hátsó felemet, közelebb araszolva a székemmel hozzá. - Tedd szabaddá kérlek a sebed - tudom, ez nem olyan pillanat, de akkor sem nyúlkálnék engedély nélkül, legalábbis, amíg senki sincs életveszélyben.

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 23, 2018 2:01 pm

Invaders must die
- Oh - Fejezem ki magamat, hiszen vademberes lehetek a számára.
- Ha engedik, hogy belépjek. Szerinted? - Kérdezem tőle csillogó szemekkel. Nem sok helyre tudok menni, így nem túl sok mindent kezdhetek magammal. Legalább tudásom, s tapasztalataim jól jöhetnek ennek a városnak. Sok mindent hallottam már róluk, s nem tudom igazak e a pletykák. Hirtelen megtorpanok, mikor szemügyre veszem az épületet, s a gyomrom görcsben van. Még nem tapasztaltam ehhez hasonlót soha sem, hogy n izguljak. De most a kezükben van a sorsom. Talán Lincolnnal való kapcsolatmban tapasztaltm ezt. Az izgalmat. Mikor elöször lettünk egymásé.
Tovább haladok, megtorpanásom alig egy lépésnyi elönyt jelentett új barátomnak. Bólintok, majd elkapom a kezét.
- Ugye nem hagysz itt? - Kérdezem. Kissé vonakodva, de át adok mindent. Ami sok. Bokámnál egy kis kis, ruhám ujjában, s még 4 helyről veszek ki pengét, és adom át legnagyobb késem.

I am No one

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Nyugati fal 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 09, 2018 2:41 pm

Invaders must die
Deedra & Alexander
─────────────── ───────────────
« Comment; <3 • Szószám; 241 • Zene; Invaders Must Die »

Mindösszesen biccentek a furcsa mosollyal szegélyezett szavaira, ugyanis ígérni még semmit sem tudok. Persze az új, friss vadászoknak mindig örülünk, főként, ha képesek küzdeni is, de nem minden áron. Ha képes lesz megtanulni New Yorkban élni, akkor nem lesz gondja, és bár ezt sem kötöm az orrára, ám van egy olyan érzésem, hogy neki menni fog. Mihelyst kozmetikázza a grimaszait és nem használ furcsa szavakat.
- Nálunk fáklya - vonom meg a vállaimat, aztán figyelmesen hallgatom a tapasztalásait az élőholtakkal kapcsolatban. Nos, a megoldásra nem derül fény, de nem is mondanám, hogy haszontalanok voltak az információi. Legalább ezt már senkinek sem kell kikísérleteznie.
- Előbb-utóbb majd rád ragad a városban a cifra beszéd is - mosolyodok el gyengéden, miközben egyre közelebb érünk az állomáshoz. A fények konkretizálódnak, egyre több villan fel belőlük, míg aztán ki nem rajzolódik az épület egésze. Nem egy hatalmas valami, ám a nyugati fal felügyelésére éppen elegendő.
- Itt vagyunk. A fegyvereidet el fogják venni, aztán ellátják a sebeidet. Utána beszélhetünk a továbbiakról - tudatom vele előre, hogy ne érje meglepetés. A bejáratnál már ki is szúr minket az egyik őr, így mire odaérünk, tárt ajtókkal várnak minket, ha tárt karokkal éppen nem is.
- Jackson. A falon túlról érkezett, beszélgetnék vele egy melegebb és biztonságosabb helyen, de előbb el kell látni a sérüléseit - adom a bent állomásozó tudtára, s amint felvázoltam, el is kezdi átkutatni Deedrát és a holmiját fegyverek után. Feltéve, amennyiben hagyja.

I am a hunter

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
Ω Nővérem
Ω Rowena - Ellenségem

Nyugati fal 3FW9g24
Ω Kaylee - Vágyam

☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 08, 2018 12:51 pm

Invaders must die
- Legyen így, remélem hamarossan otthonomnak is nevezhetem ezeket a falakat. - Mosolyodom el, de mosolyom inkább egy kutya vicsorgásával lehetett hasonló. Nem sokat látok ebben a sötétben, hiába töltöttem sokat a fekete éjszakában, de csak pár kicsinyke kis pont körvonalózodik szemeim elött. Talán az lehet a hely, ahova vinnie kell engem. Remélem megfelelek majd, igyekszem jól viselkedni, ha bár még nem ismerhettem ki a falakmögötti emberek szokásait.  Nem értettem, felvontam szemöldököm.
- Az nem Félyja? - Bicentem oldalra fejem, de arcom letisztul és most tényleges mosolygás járja át, nem egy vicsorgásos valami.
- Nem vagyok a szavak, s a szép beszéd tudója. - Én a kardot jobban preferálom.
- Igen, a tűz sem pusztította el..- Megégette, de nem vrtam meg mi lesz így elmentem onnan. Sose rémültem meg úgy egy embertől.
- Nem hinném, de nem tudom. - Hajtom le fejem. - Tovább vitt utam. - Próbálom magamban tartani félelmem.

I am No one
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next