Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Nyugati fal
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
56
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos

Utolsó Poszt Vas. Nov. 04, 2018 4:37 pm
Következő oldal

Invaders must die
Alex && Dee zene  • Credit:
Felvonom szemöldököm, s enyhén biccentem a fejem. - Mennyi furcsa népszokás, és mennyi fölösleges szó váltás. - Forgatom meg. De, ha itt akarok élni, nekem is meg kell tanulnom barbár dolgaikat. Le eresztem, s követni kezdem. Lépteimmel igyekszem övét követni, s fájdalom éha néha át jár. Családom,
a klánom a szerelmem mindennek vége. A férfit kit kislány korom óta szerettem meghalt. Szemem láttára ölte meg a némber. De kardommal végtam el nyakát, s ez megnyugvást hozott. Az visszont nem hozz megnyugvást, hogy Rowena még él, s megölni se tudnám ebben a káoszban.
Kérdéseket intéz felém, s én sóhajtok egyet. - Ebből is tudhatd jó harcos vagyok. - Mosolyodom el, bár az emlék fájó, de nem lehetek tiszteletlen. - A harag sokban segített. Még a változások elött volt, mikor még képes volt ember meghalni. Mikor a szél, a sötét szél nem jött el.  - Nem tudhatom mi ez, s ki mi műve. Nem érdekel, nekem csak a nővérem kell, és menedék.  

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I am No one
The bloderina• is the past

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Reagok :
121
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Pént. Nov. 02, 2018 12:34 pm
Következő oldal

Invaders must die
Deedra & Alexander
─────────────── ───────────────
« Comment; <3 • Szószám; 203 • Zene; Invaders Must Die »

Kedvem támad felhorkantani a dicső harcos kifejezésre, mégis visszafogom magamat, mert egyébként nem vitathatom el Wallenbergtől a sikereit. Jó vezető, a félvér háborúban pedig bebizonyította, hogy vadászként is a legjobb.
- Valami olyasmi. Mi vadászoknak, nem harcosoknak nevezzük magunkat, de igen, sokat jelent a neve itt mindenkinek - biccentek, és a mosolyát látván kicsit én is megnyugszom. Az ösztöneim azt sugallják, nem kell tartanunk ettől a nőtől, legalábbis a faját illetően, mindössze… Nyersebb, mint amihez szoktunk. Kíváncsi lennék, hozzá mit szólnának a friscói piperkőcök… Mindenesetre, mint említettem, nem én leszek az, aki kihagy egy rutinellenőrzést és alaposabb beszélgetést.
- Az ellátás is ugyanott van, nem vesz el tőled plusz időt - biztosítom, intve, eressze le a kezeit. Nem tesz jót az oldalán húzódó sérülésnek. - Induljunk - bökök fejemmel az útirány felé, félig mellette, félig mögötte haladva, biztos ami biztos. Az ösztöneim nem szoktak cserbenhagyni, ám balgaság lenne a jó szerencsére alapozni, hát még egy vértől mocskos idegenben megbízni.
- Körülbelül tíz perc séta. Szóval… Te is vezető voltál. Hogyan úsztad meg a mészárlást? - kíváncsiskodok, tudatán kívül megkezdve az átvilágítását, ami történetesen nem csupán az általános tesztekről szól, bizonyítandó az emberségét, hanem egyéb információk kicsikarásáról. Ismernünk kell a város lakóit, főleg, ha ilyen magas rangúak és veszedelmesek.

hunting is the only thing that makes sense

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
56
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos

Utolsó Poszt Kedd Okt. 23, 2018 7:06 pm
Következő oldal

Invaders must die
- Ennyire dicső harcos hírében áll? - Mosolyodom el, jó helyen vagyok akkor. Remek helyre tévedtem. Dícsó otthon ez, akkor. Mosolyom alább hagy, mikor közli vezető nincs itt. Hogy védelmezi így a város, ha nincs itt? És ez a fiucska lenne a helyetesse? Nem tudom mit jelent ez, de ha kell tegye. Bólíntok, s ismét fel emelem a kezem. És várom az utasításait. Hagyom, hogy megalázzon engem a harcost, de csak most. Nem maradhatok kin, és ez az egyetlen hely, ahol biztonságban lehetek a szörnyek elöl.
- Nem kell ellátás, köszönöm. Mehetnénk arra a megvilágításra? - Kérdezem komoly arc kifejezéssel. Nem halhatok meg, de talán eztbő is tudja? Komolyak a szavai, és ha menedéket és segítséget kapok nekem csak jó. Aeshmának mennie kell nővérem testvéből, és talán a sémánjuk ki tudja űzni belőle a démont.  

I am No one

☩ Reagok :
121
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 10:17 pm
Következő oldal

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Comment; <3 • Szószám; 203 • Zene; Invaders Must Die »

Megvonom a szemöldökömet, hisz mindketten tudjuk, hogy a megtorpanásáért, és nem a megsebzéséért küldtem elé nyilat. Abból már van neki elég, ahogy elnézem az oldalából szivárgó egyre csak növekedő foltot. Ám úgy látszik, neki erről más a véleménye, a kezébe jelet vés a késével, bizonyítva, hogy… Hát nem is tudom, innét nehéz látni a sötétben. Mindenesetre a vállamra akasztom az íjamat egy újabb nyíl bekészítése helyett, és úgy hallgatom a kifakadását. Azért meg kell valljam, igen csak meglepnek a hírek és a céljai.
- Mindenkinek Drake Wallenberg kell - forgatom meg a szemeimet. - Jelenleg nincs a városban - teszem hozzá a féligazságot, majd aprót sóhajtva, s diszkréten lerúgva a cipőmről egy sárdarabot, pillantok vissza rá. - Sajnálom a klánjaitokat. És csodállak, hogy egymagad eljutottál idáig, de ha komolyak a szándékaid, meg kell szoknod a szabályainkat. A legelső pedig az átvilágítás, ez alól nem bújhat ki senki - veszem kicsivel barátságosabbra a hangnemet, mert nem tűnik úgy, mint aki hazudik, akár a vízfolyás, azonban nem is én leszek, aki kihagy egy rutinellenőrzést.
- Gyere, nem messze van egy őrhely. Ott elláthatjuk rendesen a sérülésedet, és beszélhetünk a továbbiakról. Bizonyára éhes is vagy - mondom ki a varázsszót, hátha az meggyőzi, amennyiben más nem.

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
56
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 7:08 pm
Következő oldal

Invaders must die
Érdekes megnevezés. Még soha nem jártam nem szakadárok között. Bee születettem, ott lettem az aki. Lábam mellé egy nyíl érkezik, lassan rá pillantok, majd vissza a fiúra. Elnevetem magam. - Nem talált. - Vettem oda. Vérem csöpögni kezd a földre, de nem érdekel, még nem ájulok el talpon maradok. Egy démon esett nekem talán úgy két napja, s a tábortűznél égettem össze a húsom.
- Jaj ugyan már! - Csattanok fel s kapom elő kis pengém , majd kezembe karcolok egy olyan pecsétet, ha démon lennék rögtön megölne. Vér csurok le a karomrol, kés le esik a talajra, s felvont szemöldökkel pillantok rá.
- Nekem nem te kellesz fiú, nekem Drake Wallenberg kell. Klánok elpusztultak. Sötétség eljövetele elött ki írtották egymást. Nekem menedék kell, cserébe védelmezője leszek a királysááá... városnak. - Helyesbítek.
- És persze tudás, aminek birtokában vagyok, megosztom. - Vajon arról is szólnom kellene, hogy pár szakadárral, kikel össze futottam a sötétség után nem haltak meg? Nem, ezt még megtartom.
- És információim vannak az élőhalottakról. - Nevezem az utamat állókat így.

I am No one

☩ Reagok :
121
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 6:11 pm
Következő oldal

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Comment; <3 • Szószám; 226 • Zene; Invaders Must Die »

Lekezelő kérdésére megemelem a szemöldökeimet. Úgy viselkedik, mintha a titulussal kapcsolatos fennakadásom lenne abnormális viselkedés, és nem az lenne furcsa, hogy a mai világban ilyesféle rangú embert keres. Különös kultúrából érkezhetett.
- Mi vezetőknek hívjuk őket, nem királyoknak - tudatom vele, remélve, hogy ebből a fogalomból többet ért, mint a tanácsból. Bólintok arra is, én is a számukat gyarapítom, elvégre nem látom értelmét tovább fitogtatni az erőmet. Ami mint kiderül, öreg hiba, a kifakadását hallva nyilvánvalóan neki arra van szüksége, hogy előadjam a nagy vezért. A fenébe is, hogy Nati ilyenkor tud eltűnni.
Láthatóan nyeregben érzi magát, én meg úgy tartom itt az íjamat, mint akinek félnivalója van. Hát van is, nem mondom, de valahogy összekaparom magamban a hidegvérűséget és pontosan a jobb lába elé küldök egy nyilat a talajba.
- Betolakodó vagy a városban, nálunk nem szokás hajbókolni az idegeneknek - közlöm vele, habár megtudva, hogy honnét való… Hallottam már a szakadárokról, ám révén, jóval messzebb élnek, mint mi, eddig még nem találkoztunk egyel sem, maximum a San Franciscoba átutazók. Szóval nem vagyok hülye, tudom, hogy ők még azoknak is baltát állítanak a fejükbe, akik szóban egy angyalt mernének pártba fogni.
- Én Alexander Payne vagyok, mint mondtam, a város vezetőségének tagja. Egyelőre velem kell beérned és egy meghallgatással. A városba addig nem mehetsz, amíg meg nem győződtünk a… tisztaságodról - tudatom vele a feltételeket.

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
56
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 4:31 pm
Következő oldal

Invaders must die
Férfi elöször értetlenkedve figyel, majd elismétli mit mondtam. Felhúzom a szemöldököm. és égnek emelem a szemem, majd vissza rá.
- nem érted a nyelvet? - Kérdezem lekezelően. Talán mások a szoksáok, talán más a nyelv is. Feltartott kezem le engem, s pislogok rá.
- Uradhoz, aki irányitja a birodalmat. - Mondom más szavakkal talán érti. Vagy a megjelenésem túl sok neki?
Majd emlitést tesz a vezetésről. Tanács? - Több ember itt a király? Közötük te? - Vonom össze szemöldököm. Miféle szokás ez? Durvaságán felkapom tekintettem.
- Hogy merészelsz velem ilyen hangot megütni fiú? - Lépek előrébb egyet, s ökölbe szorul a kezem.
- Ha nem tudod ki vagyok, az a te balgaságod mutatja fiú. - Ismétlem, bár, alig ha lehetek idősebb nála.
- Hiába hadonászol azzal, már két évesen jobban tartommal, mint te. - Fordítom lassan a fejem kis démoni mosollyal a szám sarkában.
- Nyugati szakadárok klán vérszerinti örököse, a véres parancsnok, Deedra volnék. - És így, már, hogy tudja ki vagyok, biztos vagyok benne, hogy le engedi fegyverét és tiszteletét teszi. Rowena támadása óta, Wanheda összecsapása elött lettem véres, s fenyegető. Kislányből vezető.

I am No one

☩ Reagok :
121
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 3:55 pm
Következő oldal

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Comment; <3 • Szószám; 172 • Zene; Invaders Must Die »

A fa mögül előkerülő női alak… Nos, cseppet sem egy civil benyomását kelti, hanem valakiét, aki világ életében a vadont járta. Jobban hunyorogva feltűnik az öltözékét tarkító, a hold fényében feketének ható vér, az út pora vagy tulajdonképpen a közel sem megszokott ruhadarabjai. Valamelyik ismeretlen, független településről keveredett volna ide? Szívesen megkérdezném, csakhogy megelőz a megnyikkanásban, és olyasmire utasít, amire első körben pusztán meredten tudok pislogni.
- A királyomhoz… - ismétlem utána, hátha elneveti magát, és közli, hogy nem kell komolyan vennem, de nem. Az arca egy bolhányit sem rezdül, egészen biztos a dolgában. Oké, cseppet sem bizarr.
- A várost jelenleg egy Tanács vezeti, aminek én is tagja vagyok - közlöm, igyekezve megtartani az érzelemmentességet. Nem nagyzásból teszem, ám holt biztos, hogy nem fogom anyámék elé rángatni ezt a nőt, ahol esetleg kiderül, teljesen hibbant vagy valami sokkal rosszabb. Eleget hallgatok már így is.
- Még egyszer megkérdezem, ki vagy, és mit keresel itt? - az íjamat továbbra sem engedem le, hiszen egyelőre abban sem lehetek biztos, hogy emberrel állok-e szemben.

Hungry for more.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
56
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 2:42 pm
Következő oldal

Invaders must die
Hónapok teltek el, mióta elvesztettem a klánom. Azóta sötétség megjelnt a földön, s megváltozott valami. Az út, nem volt zökkenő mentes, hiszen 2916 mérföldet utaztam. Miért tettem meg ezt? Hallottam, hogy New York az egyetlen város, ahol vadászok uralkodnak, s itt természetfeletti nem veti meg a lábát.
Nagy harcosok hírében álltak, s utam során mind rettegéssel telien beszéltek róluk. Az utamban rengeteg démon, s angyal került, s sikerült egyik megöld Angyal pengéjét megszereznem. Nem érdekelt, jó e rossz elegem van a kegyelemből.

Eljutottam. Itt van New York hatalmas városa. Jól teszem ezt? Nomád élet után csak itt lehetek? Az ember nem magányosnak lett megteremtve ő általa, kinek nevét számra nem veszem. Sűrű bokrok között mozgást látok. Leggugolok, s úgy veszem szemügyre őt. Sebem, mit össze égettem felszakad, s szisszenek fel hallka. Fiatal fiúcska, ki egy ijjal játszadozik. Elsuhanok mellette, de lépteim nem voltak hallkak. Kérdést intéz felém. Fa mögött állok, s hallom a feszülő nyilat. Arcom ideges, túl fáradt vagyok a lopakodáshoz.
Feltartott kézzel jövök ki a fa takarásából, s veszem jobban szemügyre őt.
- Vigyél a királyodhoz. - Utasítom, hiszen én magam is parancsnok vagyok, engedelmeskedjen!

I am No one

☩ Reagok :
121
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Csüt. Okt. 11, 2018 11:01 pm
Következő oldal

Invaders must die
Deedra & Alexander
« Comment; <3 • Szószám; 221 • Zene; Invaders Must Die »

Türelmetlenül kezdek el toporogni a lábammal a kőkeményre száradt talajon, miközben karba font kezekkel pásztázom a környéket. A közelebb eső fákat narancsosra festi a rögtönzött táborhely tüze, amit addig gyújtottunk, míg Natalie - az éjjeli őrjáratos társam - idézem, utánanéz valaminek. Mindez körülbelül egy órája volt, vajon meddig kell várnom, amíg utána indulnék, hátha bosszút álltak rajta a múltkori imp haverjai? Elvileg rangban felettem áll, és nem is célszerű teljesen szétszélednünk, de… Áhh, nem érdekel.
Karjaimat egymástól elszakítva, vehemensen kapom fel az egyik fa törzsének támasztott íjamat és tegezemet, majd útnak eredek a fal irányába, amerre legutóbb láttam elmenni. Komolyan, mi lehetett olyan sürgős, amihez én nem asszisztálhattam? Vajon előkerült Kait? De nem szólt az adóvevő egy szót se, akkor honnét tudhatná? Vagy már eleve ezért is jöttünk a nyugati részhez, ahol egyébként állandó őrség van?
Mélyebben is belemerülnék az összeesküvés elméleteimbe, csakhogy alig haladok néhány métert, amikor a sűrűn nőtt bokrok között mintha egy árnyalakot vélnék elsuhanni. Fantasztikus. Révén, ötletem sincs, hogy Nat-e az, vagy sem, innentől kezdve a lépteim csendességére ügyelve próbálom meg becserkészni az illetőt. Az íjamat is megfeszítem, aztán kifordulok az egyik vaskosabb fa mögül, ahol közel sem a legjobb barátom vár.
- Ki vagy és mit keresel a tiltott zónában? - igen, ide nem engedünk civileket kíséret nélkül, amióta tropára ment a fal jó néhány szakasza.

☩ Reagok :
121
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Csüt. Okt. 11, 2018 10:32 pm
Következő oldal

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal