Rassilon&Phanuel- Rassilon szállása.

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Rassilon&Phanuel- Rassilon szállása. Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
703
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 15, 2018 6:23 pm
Következő oldal

leázárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

Rassilon&Phanuel- Rassilon szállása. Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 13, 2018 1:48 pm
Következő oldal

Aprót biccentek. Meghallgatott, megértette a szavaim és talán elgondolkozott rajtuk. Bizony, a szavak, amikkel lereagálta a mondandómat, biccentek.
- Várni fogom a találkozást - válaszolok nem kevésbé kétértelműen. Mert hogy ő miképpen fog keresni és megtalálni, kérdéses. Tudom jól, hogy nem kell feltétlenül bíznom benne, ám mégis. Jó reményeim vannak felé, és remélem, hogy a következőtalálkozásunkkor nem fog vér hullani.
Pár pillanatig csend ül ránk, majd a felszólítására szelíd mosolyt engedek meg magamnak.
- Vigyázz magadra Rassilon!
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 13, 2018 10:20 am
Következő oldal

Nincs ínyemre az előadás, amit fivérem tart. Talán ő megteheti, de tőlem távol állnak az efféle szentimentális gondolatok. Ezt tekintetemről sem rejtem. Szavai mégis elindítanak bennem egy folyamatot. Amire rá kell jönnöm, hogy a gondolata valahol mélyen elrejtve eddig is bennem volt. Mert ha nem lett volna, a legkevésbé sem szimpatizálnék a harcos nézőpontjával, elvégre az én fejembe nem lehet ilyesmit elültetni, én nem így működök. Nem hiába vagyok a hírszerzés feje.
Kimért tekintettel követem Phanuel kezének újtát. Mit csinál ez? Tudjuk persze mindketten, hogy nem tud megérinteni. De ha itt lenne, vajon megtenné? Ha a bizalmasom temperamentumával rendelkeznék, lehet hogy bevernék neki kettőt. Ugyanakkor azt is érzem, hogy jól esne. Különös.
- Keresni foglak. Talán. - Jelentem ki angyali hűvösséggel, hosszas gondolkodás után. Talán már azt is gondolhatta, hogy nem fog választ kapni semmire, csak játszom itt a passzívagresszív csendkirályt. Szavaimnak nincs egyértelmű jelentése. Kereshetem azzal, hogy felkeltette az érdeklődésem és a színfalak mögött talán hajlandó vagyok neki segíteni. Kereshetem azzal, hogy hátba szúrjam és elfogjuk. Kereshetem bármivel, sosem voltam a kiszámítható angyalok egyike. De bármi történjék is, én szóltam előre: ne bízzon bennem. Noha ez a hátba foglak támadni attitűd, amit itt előadok inkább csak a külvilágnak szól. Az álarcom felé, nehogy kimutassam, hogy a valódi Rassilon talán sokkal közelebb ál Phanuel elképzeléséhez, mint ahhoz, akinek mutatom magam. Hogy engedhetném el a fülem mellett azt, hogy Isten nem ment olyan messzire? Bár ez a tény jóval felettem áll. Én nem Istent szolgálom, hanem Gabrielt. Az Urat csak közvetetten.
- Most jobb lenne, ha távoznál. - Szólítom fel halkan.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 12, 2018 9:05 pm
Következő oldal

Az lágyabb hangvétel biztató. Kezd érteni engem, most beszélünk, elgondolkodtatják a szavaim. Ha akartam volna, könnyen megpróbálhattam volna hallgatózni testvéremnél. Könnyebb lenne, ha tudnám, mit érez. Érez egyáltalán? Alap természetünkben nincs benne az empátia és bármilyen érzelem megértése. Mégis,a gondolatai érdekelnek, ám végül nem próbálok betörni a fejében. Eleve, csak akkor lennék rá képes, ha beenged a fejébe, de nem, az tolakodás lenne.
Kérdőn nézek rá, és az előbbi kijelentésére csak visszakérdezek.
- Valóban ostoba volnék? Mondd csak, hányszor bizakodtunk olyanban, akiben nyíltan őrültség volt, ám mégis jó lett a vége. Atyánk hány olyan embert támogatott, aki vétkezett, és mi magunk nem értettük, miért öl bele energiát, és lásd, mindig jó vége lett. Bízom, és reménykedem benned, ismersz, tudod, az mindig is az erősségem volt.
Ezzel odaállok elé, és megindul a kezem, hogy a vállára helyezzem, de megáll időben, hogy ne legyen furcsa. Az érintkezés eleve nem sikerülne, és nem is igazán volt szokásunk. Biztosan a sok ember miatt vannak ilyen ösztöneim, megtanultam emberként viselkedni, és meglehet nehezen jövök ki a szerepből.
- Rassilon, tudom, hogy hűséges vagy, én csak arra kérlek, hogy gondolkozz nagyban, és tudd, Isten nem ment olyan messzire, mint hisszük.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 09, 2018 9:06 am
Következő oldal

- Megtisztelsz, testvér. – Hangomban némi elismerés csendül fel, ahogy elengedem a hitetlenségem egy részét. Hogy magamat ismerem-e el, vagy Phanuel állítását, az örök rejtély marad. Igyekszem elmémben nem feleleveníteni a közös harcainkat. Mi most egymással szembenálló oldalakon állunk. Illetve, én legalább állok valahol. Szolgálom azt, akit kell. Ellenben ő? A szememben a független angyalnál nincs rosszabb. Legalábbis sokáig nem volt. Mégis most, hogy itt áll előttem a harcos angyal, ha akarnám sem tudnám őt megvetni. Sőt, némi szimpátiát táplálok iránta.
Ki nem mondanám, de láthatja a tekintetemen tükröződni, hogy épp oly romlottnak gondolom azt, amit az angyalok egymás ellen tesznek, mint ő. Belviszályok, úgy viselkedünk, mint az alávaló démonok.
- Ostoba vagy, Phanuel. – Böffentek fel ennyit, nem túl szívélyesen. – Felnéztél, múlt időben. Én vagyok az utolsó, akiben bíznod kellene. – Erről pedig teljesen meg vagyok győződve. Már a békeidőkben sem tartoztam a legtisztább angyalok közé. És ő most akar bennem bízni, mikor angyal angyalnak farkasa? Ugyan már, drága öcsém. – Mit akarsz tőlem, mit tegyek? – Teszem fel kérdésem minden ellenére. Ostobának nevezem, mégis jól választotta ki, hogy melyik angyalt próbálja meg befolyásolni, ezt elismerem. Már ha eltekintünk attól a ténytől, hogy nem a madzagon rángatható fajta vagyok. De kulcsszerepem van.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 08, 2018 7:44 pm
Következő oldal

- Bizony, rá is igaz. De Mihály pártján nem találtam olyan testvérünket, akinek bíznék a józan eszében. De benned bízok, és érzem, hogy jól döntesz.
Bizony, tudhatja, hogy én bízok benne. Bármi is történik a testvérem, ezt az együtt töltött évezredek alatt megtanulhatta.
Továbbra is ott állok, összefonom karjaim, és pár pillanatnyi hatásszünet után ismét felelek.
- Mert téged ismerlek, Rassilon, vagyis azt hiszem - kezdem el vizsgálni a cipőm orrát, mintha valami érdekes lenne ott. Miután alaposan megfigyelte, felnézek rá. - Hosszú évekig a testvéred voltam, felnéztem rád. Rassilon, drága bátyám, bízok benned.
Nem hízelgésnek szánom, tudja jól, hogy igazat szólok. Emlékezhet, hogy a kapcsolatunk szinte szoros volt. Többször is küzdöttünk együtt. Régebben az életünket adtuk egymás kezébe. Összetartoztunk, talán érzi legbelül, hogy újra egyesíteni kell az angyaloknak az erejét, és ez először kis lépésekkel kezdődik.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 06, 2018 10:03 pm
Következő oldal

Szigorú, igazán határozott tekintettel hallgatom néhai öcsém szavait. Eleve ostoba, hogy ide jött, akkor is, ha csak kivetülésként keresett fel. Épp itt? Gabriel székhelyének kellős közepén? Lényem akarva, akaratlanul mégsem azt árasztja magából, ami az arcomra van írva. Azt kívánom, bár olyanná válhatna a világ, amilyennek ő látja. Amilyennek ő akarja. Egy apró részem hajlik felé. De engem nem erre teremtettek, én nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, amit Phanuel. Atyánk Gabrielhez hű szívet adott, a végsőkig.
- Ugyanez igaz Mihályra is. Miért nem nála próbálkozol, testvér? - Az utolsó szót, a megszólítást kelletlen ellenérzéssel toldom meg. De úgy gondolom, igazam van. Ha pusztán egységet akar az angyalok között, miért épp nálam próbálkozik? Egyelőre nem látom a logikáját. - Vagy ha ennyire Gabriel táborára próbálsz hatni, miért nem az iphraemét kerested fel? Vagy magát az arkangyalt? - Emlegeti Raguelt. Igazán tiszteltem őt lényénél fogva, de az Úr nem ő alá teremtett. Az ő nevével dobálózni számomra nem sokat jelent.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 06, 2018 9:45 pm
Következő oldal

Szomorúan rázom meg a fejem, őszinte fájdalmat láthat rajtam, valóságosan sajnáltam, hogy ezt válaszolta. Rassilon bizony hűséges volt, a velejéig hűséges, azt hiszem a lojalitása nem csak szavak, ténylegesen minden bizodalmát Gabriel bátyánkba vetette, de talán van cseppnyi esélyem, hogy felnyissam a szemét.
- Rassilon, tudom hogy érzel, de nyisd már ki a szemed! Ez az egész dolog sokkal nagyobb volumenű, mint az, hogy ki kihez hűséges! Tudod, hogy mi zajlik itt.
Nagyot sóhajtok, és egyenesen a szemébe tekintek.
- Mondd a szemembe, hogy nem észleled Gabriel őrültségét! Látnod kell, hogy mivé vált! Nem akarom, hogy te is elvessz, mint ő. Békének kell végre lenni. Raguel emlékéért. Azt akarta elérni, jól tudom.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 05, 2018 9:39 am
Következő oldal

Nehezemre esik elhinni Phanuel hátsószándék nélküli közeledését. Én nem így létezem, minden lépésnél a hátam mögé kell néznem, minden lépésem okkal kell megtennem. Gabriel hírszerzését képviselem. Erre ide jön és előadja… nem is tudom mit ad elő. Nem mondhatom azt, hogy angyalkát. Elvégre mi angyalok mindenek vagyunk, csak az univerzális jók nem. Néhai öcsém szavaira hirtelen én is szóra nyitom ajkaim, enyhén haragos tekintettel, de azzal a lendülettel össze is préselem őket. Azt mondta Atyánk örülne, mire nekem a reakcióm az lett volna, ahogy Atyánkat nem érdekli. Nem vehetek ilyet a számra.
Ismerem Phanuelt, persze. Teremtése óta. De nehezemre esik hinni neki. Miért tenném? Ellenségek vagyunk. Mégis meghallgatom. Hosszú ideig nem is válaszolok, láthatóan emésztem a hallottakat és hűvösen igyekszem felmérni, hogy szeretném-e hallani az ajánlata többi részét.
- Nem mondom, hogy nem értek egyet veled abban, hogy ami az angyalok közt folyik az rossz. De Atyánktól Gabrielhez hű szívet kaptam. Ezen semmi nem fog változtatni.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 04, 2018 7:28 pm
Következő oldal

A fejemet rázom csak meg. Kicsit rosszul esik Rassilontól, hogy ezt feltételezi. Tekintve azt,hogy régen, még mikor fiatal voltam a teremtésem után nem sokkal, milyen jóban voltunk. A testvérem volt, egy a sok szeretett bátyáim közül, ez fájdalmas nekem. Csak sóhajtok, amint a mondandója végére ér.
- Hát jól van, testvér. Az igazat megvallva, úgy éreztem ,hogy jó volna veled találkozni, gondoltam beszélgethetünk. Atyánk biztosan örülne, ha tapasztalná a közeledést gyermekei között. Szétszakadt a családunk - lépek párat közelebb hozzá, furcsa azt mondanom, hogy család. Volt a mi fajunk valaha is ténylegesen család? A testvériség működött? Mi is konkrétan a család? A mondatomhoz hozzáteszem. - És Raguel is örülne, ha látná. Csak békét akarok. Vonuljunk egy zászló alá, egy független részként. Legyőzhetjük Amarát, ha függetlenként várjuk, hogy az arkangyalok összefognak, és őket segíthetnénk. Ha minden alacsonyabb rendű angyal összefogna, hatalmas lenne az erőnk. Nagy a baj, és még nem tetőzik a probléma. Ki tudja, hogy mi vár még reánk.
Az arckifejezésem szelíd, ismer, tudja, hogy szívemből beszélek, ahogyan sose tettem másként.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 02, 2018 9:00 pm
Következő oldal

Megtehetném, hogy úgy kipenderítem innen néhai fivéremet, mint macskát sz… Ugyan, miket beszélek. Csak azért vagyunk hajlamosak fivér helyett néhai fivérnek nevezni egymást, mert így kevésbé tűnik súlyosnak a bűnünk egymás ellen. De ez a tényen nem változtat. Ostoba független angyal. Vagy inkább én vagyok az ostoba?
- Igen. Valóban olyan elképzelhetetlen. - A lehető legcsekélyebb módon sem áll szándékomban rejteni a hangomon tocsogó hűvös gúnyt. Kettőnk közül én vagyok az, aki ért a megtévesztéshez. Szóval ha az angyal azt akarja, higgyem el, csak úgy idejött, hát akkor egy icipicit jobban kell próbálkoznia.
- Nem vagy te olyan szent, mint amilyennek mutatod magad. Nem teszel céltalan látogatásokat. Ide biztosan nem. Szóval ki vele. Figyelmeztetlek, Phanuel. - Miért jött? És miért pont most jött? Időben ennyire közel a Sötétségnél tett látogatásomhoz. Túl sok minden történik a világban ahhoz, hogy csak ok nélkül beszélgetni akarjon.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 02, 2018 8:21 pm
Következő oldal

Fivérem éppen meditált, a lehető legrosszabbkor zavartam őt. Tudom jól, magam is van, hogy elmélyülten pihenek és elmélkedek, nem szeretem, ha megzavarnak, de ha már itt voltam, akkor csak nem tűnök el. Tudom, otrombaság megzavarnom őt, de annyi gond legyen.
Az a gyűlölet, amit hordozott a pillantása, régen nem láttam már. Megvetés, harag. Hogyan jelentkezhet ez egy angyalban egyszerre? Persze értem, magam is nehezteltem rá, ám mégis ide jöttem.
- Nos, olyan elképzelhetetlen lenne, hogy érdeklődöm rég látott fivérem iránt? Pedig csak erről van szó. Hogy halad te szemszögedből a háború, melyet kirobbantottatok? Persze nem vádaskodni jöttem.
Arckifejezésem változik, olyanná válik, mint egykoron volt. Higgadt, érzelemmentes. A színészkedést figyelmen kívül hagyom, hiszen jól tudom miként érez. Nem vagyok a kedvence, mert anno megpróbáltam hátráltatni. Én csak a bűn elkövetésétől próbáltam megvédeni, ám számára nincs késő, hogy jó helyre álljon. Bár magam se tudom már igazán, melyik a jó hely.
- Igen, 27 éve, azt hiszem. Amióta ez az őrület elkezdődött. Tudod ,sok minden történt azóta, sok minden változott.
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 02, 2018 6:11 pm
Következő oldal

A világ eseményei felgyorsultak az elmúlt tíz év már-már vegetálásához képest és ezekből az eseményekből én is jócskán kapok. A Sötétséggel az élen. Amit a legkevésbé sem bánok. Az persze bölcs dolog, hogy nem hangoztatom, mennyire vágytam a találkozásra. Gabriel nem is találhatott volna jobb angyalt a feladat elvégzésére. Nem is tudott volna. De néha nekem is le kell lassítanom. Legalább néhány órára. Így ma maradok a lakrészemen, meditálva – pedig én aztán nagyon ritkán teszek ilyet, akkor is ha nem ártana angyallétemhez hűen gyakorolni – kizárva a világ zaját. Ám úgy tűnik, még ilyenkor sem lehet igazán nyugtom. Szinte villámokat szórva pattannak ki a szemeim az ismerős hang hallatán. Homlokom ráncolva állok fel a földről és le sem veszem szemeim az angyalról. Nem érzem őt, így egyértelmű számomra, hogy csak kivetülés. Mégis mi a fene vette rá arra, hogy ide jöjjön.
- Phanuel. – Köszöntöm hűvösen, nevén szólítva. Ostobaság lenne máshogy tenni, például fegyvert rántani, hisz itt sincs. Húsvér alakban el sem jutott volna idáig. – Mi szél hozott drága fivérem? – Mímelt szívélyességgel adom elő a szavakat, meg sem próbálom rejteni a színésziességet. Merész húzás a részéről ide jönni. Már önmagában ez felkelti az érdeklődésem. – Nem láttalak, mióta… – Nem fejezem be szavakkal a mondatom, anélkül is egyértelmű. Mióta megszálltuk a Földet. A Menny kapuiban láttam őt utoljára.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 02, 2018 5:22 pm
Következő oldal

Még mindig nem dolgoztam fel Raguel halálát. Az ostoba háború újabb áldozata. Mindenről Gabrielék tehetnek, tudom jól. Gabriel és a társai. Bátyám Rassilon is velük egyetemben. Persze nem az ő hibája, neki parancsot kell követnie. Belátom. Nem tudom miért, talán csak látni akartam fivérem, felkerestem őt. Las Vegasba repültem kivetítve magamat asztrálisan. Megkerestem Rassilon menedékét. Szerencsére ott találtam őt. Megjelentem neki. Fizikálisan nem volt lehetőségem odamenni, de meglehet, hogy öngyilkosság lenne.
Halkan megszólalok, megzavarva fivérem nyugalmát, melyet a magányába vonulva remélhetett.
- Rassilon, rég láttalak.

Choose Hell, or Heaven
Phanuel

#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :