Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Nephilim falu
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
525
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 5:06 pm
Következő oldal

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

☩ Reagok :
52
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Pént. Szept. 28, 2018 11:46 pm
Következő oldal

Volgan X Leilani
Rég jártam már San Franciscoban. Jegyzem meg magamnak mikor a közelébe érek. A helyi őröket kihallgatva megtudtam, hogy nem is olyan nagyon messze van egy alakulóban lévő falucska, ahol nephilimek tanyáznak. Tovább hallgatózva megtudtam azt is, hogy ezt a tábort egy bizonyos Leilani vezeti. Az egyiküket félrecsalva sajátos módszerekkel megtudtam kicsivel több információt erről a helyről. Először kezdte a nem tudok semmit kifejezéssel ám a penge a mellkasba elég jó ütőkártyának bizonyult vele szemben. Azura mindig is akart egy szárnyas fattyával szórakozni. Ezért eldöntöttem elkapom a vezérüket, és elviszem neki. Az út körül-belül két napi járóföld volt. Szerencsére az idő kegyes volt hozzám, és másfél nap alatt megjártam. A falu tényleg elég kezdetleges volt. Alig pár tollas jelölt lehetett jelen. Közelebb férkőztem, és vártam. Az őr azt mondta nekem, hogy a vezérük egy hosszú szőke hajú lány, és ő az egyetlen aki tud repülni. Hmm egészen ügyes lehet ha Nephilimként megtanult effélét. A távolból figyeltem amint a kezdő pihéseket tanítgatja repülni, és a szárnyukat párna helyett másra is használni. Elég könnyű célpontnak tűnt. Viszont nem becsülhetem alá. Ezt már megtanultam az évek során. Kivártam az éjjelt. Természetesen ő a legjobb állapotú viskóban pihengetett. Csak egy kisebb fegyvert hoztam magammal, úgy voltam vele, hogy elég lesz. Pillanatok töredékén belül bent voltam a házban, és ő ott állt velem szemben, úgy nézett ki mint aki harcra kész, ám én nem láttam mást mint egy ijedt kislányt, aki próbál ebben a világban valaki lenni.
-Megleptél. - közöltem vele apró hümmögés után, majd az egyik kezemet készenlétbe helyeztem, ha esetleg harcra kerülne a sor.

☩ Reagok :
52
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Pént. Szept. 28, 2018 11:19 pm
Következő oldal

**

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére