Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Bajnokság [Futó]
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Szomb. Okt. 13, 2018 8:58 pm
Következő oldal

Tökfejes Bajnok

Üdvözlégy leendő Bajnok!

Kisorsolásra kerültek a párosok! Igen, a Kockadobó szerint egyáltalán nem értelmezhető, amit kidobtam, de az ott leírtakat, mindjárt meg fogjátok érteni.
Szóval három párosunk van... Mivel páratlan lesz a vége, ezért a végső küzdelem egy hármas csatározás lesz (feltéve, ha senki sem esik ki  OMG )

A párok pedig így alakultak:
•• [You must be registered and logged in to see this link.] vs. [You must be registered and logged in to see this link.]
•• [You must be registered and logged in to see this link.] vs. [You must be registered and logged in to see this link.]

Sok sikert kívánok minden harcolónak!

Mindenki, aki nem harcol! Figyelem! Lehetőség van Fogadásokat kötni! Erről bővebben [You must be registered and logged in to see this link.]tudtok olvasni.

És akkor újra ismertetnék néhány szabályt és kiegészítést. Ez egy kicsit hosszúra nyúlt, de kérlek figyelmesen olvassátok át.  luvu

•• Kérnék mindenkit, hogy 200-300 szónál többet Ne írjatok. Ez egy harcos játék, itt a pörgésről fog szólni minden. Ahogy már korábban is írtam térjünk a lényegre: támadás, hárítás, védekezés.

•• Egy mesélői reagot fogok írni az elején és egyet a Legvégén. Közben nem fogtok kapni, viszont minden reag után a harcoló felek fognak tőlem kapni egy-egy pm-et. Ugyani a cselekedeteitek esélyeit kockával fogom kidobni - ezt nyíltan fogjátok is majd látni a Kockadobóba. De hogy az mit is fog jelenti, azt pm-be kapjátok meg, a következő képpen: A soron következő harcoló megkapja az előző harcoló támadásának, védekezésének a sikerességét. Például: Azura ír egy reagot, erről dobok én kockával, aminek az eredményét Phanuel megkapja pm-be. Ő ez alapján írja meg a saját reagját. Erről újra dobok kockával, aminek az eredményéről Azura fog kapni egy levelet. És így tovább, és így tovább.

•• Egy nap akár több reagot is írhattok - persze kérek mindenkit, engem legalább várjatok meg. Munkából olykor fel tudok kukkantani, dobni is fogok tudni, szóval ez ne akadályozzon meg senkit.
Viszont! Két napos határidők vannak - ezt kérem tartsátok tiszteletbe. Aki valamilyen oknál fogva nem ír, az automatikusan kiesik és az ellenfele győz  - nyilván ha most mentek el nyaralni másfél hétre, azt én is tiszteletben tartom, hogy két pancsolás, vagy hegymászás között nem épp reagokat fogtok írni. Very Happy

•• És ami a legfontosabb! Két dolog is van. Felhívták figyelmemet, hogy nem voltam elég egyértelmű. A harc kizárólag pusztakézzel fog történni. Beléptek egy 8 oldalú ringbe, melyek kötéllel vannak egy-egy cölöp közé kifeszítve. Itt fogja mindenki szépen elverni a másikat. ^^ (hölgyeim karmolni ér, uraim a lágy részek is tudnak fájni Razz)

•• Egyes rúnáknak köszönhetőek Senki sem tudja használni bent a képességét. Csak és kizárólag az erőtökre vagytok utalva. Sem rúna, sem mágia, sem egyéb képességek a ringbe nem fognak élni, kérlek titeket ezt is tartsátok tiszteletbe.

•• Nincs reagsorrend. Vagyis mindenki akkor ír, amikor akar. A topicba mind a három páros egyszerre fog harcolni - igen, tudom, hogy ez egy kicsit szokatlan, hiszen meglehet, hogy az ellenfeled reagjáért lejjebb kell tekerned. A végső harcnál viszont - nyilván - be várunk mindenkit. Szóval megtehetitek, hogy az egyik páros két nap alatt ledarálja a harcot, mások pedig másfél hét alatt. Bármi lehetséges. ^^

Öklöket bekötözni, sisakokat fényesíteni,
DragonLady

☩ Reagok :
9
☩ Play by :
⅋ ᵞᵒᵘᵑᵍ Emile Hirsch

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 8:27 pm
Következő oldal

Hell Yeah
[You must be registered and logged in to see this image.]

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 7:27 pm
Következő oldal

Jelentkezek  sdad

☩ Reagok :
159

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 5:34 pm
Következő oldal

Jelen Very Happy

pic':

☩ Reagok :
183
☩ Play by :
Cam Gigandet

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 5:19 pm
Következő oldal

Én csak ennyit mondok:

Hadd szóljon! patty

☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Chris Hemsworth

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 5:02 pm
Következő oldal

Jelen!

☩ Reagok :
30
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 4:49 pm
Következő oldal

Im in bbb khjg.g

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 4:21 pm
Következő oldal

Nem én vagyok a legjobb harcos max elsőnek kiesek, de a kiképzőm azt mondta szépen fejlődök OMG így kipróbálnám magam Very Happy

☩ Reagok :
44
☩ Play by :
Zane Holtz

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 3:53 pm
Következő oldal

Ide is jelentkezek, ha amoda nem férnék már be. xD

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Pént. Szept. 21, 2018 8:30 pm
Következő oldal

Tökfejes Bajnok

Üdvözlégy leendő Bajnok!

Az utóbbi időkben túl nagy rajtad a nyomás? Eleged van már abból, hogy csak Amaraval foglalkozik mindenki? Esetleg túl gyengének érzed magad másokkal szemben? Vagy akár eleged van, hogy a világ teljes mértékben kifordult magából?

Akkor itt a helyed!
Várom minden kedves érdeklődő jelentkezését. Egy két információ amit tudni kell a Bajnokságról.

Mint ahogy olvashattátok a leírásba, itt bizony harcra fog kerülni a sor. Összesen 10 fő jelentkezését várom ide. Ez alatt is elindul a verseny, emiatt ne aggódjatok. Viszont ha többen jelentkeztek, akkor bizony a kockára fogom bízni, hogy ki is vehet részt rajta.

Mire idáig eljutottatok gondolom sokatok eszébe ötlött, hogy az igen ám. De mennyire fair, hogy az egyes fajok között vannak némi erőbéli különbségek. Hát annyira, hogy itt mindenki emberként fog viselkedni, függetlenül, hogy az adott karakter épp milyen fajba tartozik. ^^
Ennek több oka is van, de a legfőbb, mivel New Yorkba kerül megrendezésre a műsor, nem szeretne gondolom senki sem lebukni a vadászok előtt. Wink Természetesen olyanok jelentkezését is szívesen veszem, kik harci tudása nem a legteljesebb. Itt próbára tehetik magukat.  OMG

Szeretném kiemelni, hogy csak olyan játékosok jelentkezését várom elsősorban, aki tartja magát ahhoz, hogy nem ír 200-300 szónál többet. Mint, ahogy már említettük nagyon szeretjük olvasni a hosszúra nyúlt filozófiai eszmefuttatásaitokat, viszont itt kőkemény harcra fog kerülni a sor. Támadás, védekezés, hárítás. Igyekezzen mindenki lényegre törően írni. Wink

Minden játékosnak 2, azaz két nap áll rendelkezésére arra, hogy írjon. Persze az a páros, aki akár egy nap alatt ír, azok hamarabb megkapják az instrukcióikat. ^^ Tudom, hogy kicsit drasztikusnak tűnik ez, viszont mint láthatjátok mindössze egy hónapig fog tartani az esemény. Sad Aki bármilyen okból nem tud írni két napon belül, ő automatikusan kiesik a játékból és az ellenfele nyeri meg a versenyt.

Egyenes kieséses rendszerként fog működni és egy kis technikai ismertető. Effektív nem fogok nektek mesélni. Viszont a támadásaitok és védekezési esélyeteket kockával fogom kidobni nektek és erről egy pm-et fogtok kapni. Ez alapján kell majd a válaszreagotokat megírni.

Ugyanabba a topikba fog mindenki írni, sorrendtől függetlenül, így megeshet, hogy olykor a saját vetélytársad reagjáért lejjebb kel tekerni.

Így ha ezek sem riasztanak vissza Bátor Harcos, akkor várom jelentkezésed eme posztba!

A jelentkezés határideje: október 13.

Kardokat élesíteni, sisakokat fényesíteni,
DragonLady

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal