Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Changeling [Futó]
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

If you close your eyes and you open your mind
The veil disappears and you'll see it all

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Kedd Okt. 16, 2018 7:12 pm
Következő oldal

Újabb kör

Kedves Játékosok! OMG

Megérkezett az újabb mesélői! Egyelőre nem mentem bele túl mélyen semmibe, hisz még biztos vagyok benne, hogy szívesen kiélveznétek a káoszt, amit a testeitek elcserélődése okoz!  Twisted Evil

A következő kör határideje: október 19-20.

Persze, amennyiben hamarabb írtok, én is előbb érkezek a mesélőivel Wink

Reagsorrend továbbra sincs!

A leírtak kizárólag arra vonatkoznak, akik meg lettek nevezve, aki például Markan testében partyzik, az nem érez késztetést arra, hogy az emeletre menjen stb Wink

Kérdéseiteket, észrevételeiteket továbbra is szívesen várom pm-ben! OMG

CherryPie

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Vas. Okt. 14, 2018 2:08 am
Következő oldal

Első kör

Kedves Játékosok! OMG

Igen csak lelkes voltam, ezért a kezdő a kora délutáni órák helyett a kora hajnaliakra tevődött :DD [You must be registered and logged in to see this link.]

A kör határideje: október 16-17.

Szabályok!

Reagsorrend egyelőre nincs, leszámítva [You must be registered and logged in to see this link.] -t, övé a megtiszteltetés a kezdéshez. Amennyiben úgy látom és ti is azt tapasztaljátok, hogy ez így nem működik, akkor felállítok egy sorrendet, ezen ne múljék.

A reagok maximum szószáma 300-400 szó!

A körök határideje rövid, 3-4 nap. Aki nem tudja tartani a kört és nem szólt előre (határidő napja előtt), az kiesik a játékból!!!

Kérdéseitek, észrevételeitek, közlendőitek esetén nyugodtan keressetek pm-ben!

Jó szórakozást kívánok! OMG

CherryPie

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Pént. Okt. 12, 2018 11:35 pm
Következő oldal

Jelentkezés vége

Kedves Játékosok! OMG

Loki helye felszabadult, sajnos nem tud velünk tartani a teljes őrületbe Sad Ezért ismét a [You must be registered and logged in to see this link.] döntött arról, hogy ki kerülhessen a helyére.

A játékoslista így alakult: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]

Az első mesélői tehát október 14.-én érkezik, terveim szerint a kora délutáni órákban, hogy nektek is legyen időtök majd írni. Wink

CherryPie

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Szer. Okt. 10, 2018 8:34 pm
Következő oldal

Jelentkezés vége

Kedves Jelentkezők! OMG

A jelentkezés lezárult, és a [You must be registered and logged in to see this link.] is eldöntötte, kik kerüljenek be a játékba.

Ők lennének azok: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]

Azok se csüggedjenek, akik most lemaradtak, a Bajnokságra még lehet jelentkezni, és a többi játékunkat is meleg szívvel tudom ajánlani nektek! OMG

Viszont a szabályokat még egyszer kiemelném!

A reagok maximum szószáma 300-400 szó!

Egy kör ideális esetben 3-4 napos lesz, maximum 5-öt várnék, de jó lenne, ha nem húzódna el a játék a végtelenségig. Aki nem tudja tartani a kört és nem szólt előre (határidő napja előtt), az kiesik a játékból.

Október 14.-én érkezik az első mesélői! Wink

CherryPie

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 9:14 pm
Következő oldal

Új jelentkezési határidő

Kedves Kalandozószelleműek! OMG

Igazán nagy örömmel látom, hogy már most ekkora az érdeklődés a kalandozás iránt!  luvu  Mint az első posztban kifejtettem, túljelentkezés esetén előfordulhat sorsolás, és mivel lassan dupla annyian vagytok, mint a fix létszám, így kérdés nélkül ez a megoldás fog teret nyerni magának.

Tehát aki szeretné megpróbálni a szerencséjét, és érdeklődik a játék iránt, az még bátran jelentkezhet!

A másik fontos infó, hogy új jelentkezési határidőt hirdetek meg. Ennek pusztán annyi az oka, hogy többetek a Bajnokságra is jelentkezne, ha ide nem sikerül bejutni, és hogy fixen tudjatok ti, illetve DragonLady is készülni, megkönnyítjük kicsit a dolgot Wink

Tehát a jelentkezés új határideje: október 10.

Ez nem jelenti azt, hogy a kaland előbb fog elindulni! Ellenben a fennmaradó időben még meggondolhatjátok magatokat, vagy a bekerült karaktereiteket is cserélhetitek egy multira.

Azt tartsátok szem előtt, hogy mindkét fő játék szigorú határidőkkel és szószámokkal indul, így aki mindkét helyre menne, erre fokozottan figyeljen! Nem szeretnénk, ha hamar kiesnének játékosok, akiknek a helyére más is kerülhetett volna Sad

Továbbra is várok minden kalandozó kedvűt nagy szeretettel! OMG

CherryPie

☩ Reagok :
9
☩ Play by :
⅋ ᵞᵒᵘᵑᵍ Emile Hirsch

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 8:31 pm
Következő oldal

Last chance Holy Moly
[You must be registered and logged in to see this image.]

☩ Reagok :
106
☩ Play by :
Emily VanCamp

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 7:14 pm
Következő oldal

Nagyon -nagyon lemaradva, de beállok a sorvégére... Embarassed

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
☠ Alexander Calvert

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 4:17 pm
Következő oldal

Hát akkor beülök ide, és akkor megvárom, hogy a kocka eldöntse sorsomat \o/

☩ Reagok :
44
☩ Play by :
Zane Holtz

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 3:47 pm
Következő oldal

Én is jönnék. Very Happy

☩ Reagok :
41
☩ Play by :
Lee Pace

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 3:45 pm
Következő oldal

Ha van még hely erre, kipróbálnám Laughing Twisted Evil

☩ Reagok :
87
☩ Play by :
Ben Barnes

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 2:52 pm
Következő oldal

Jelentkezem! Smile

☩ Reagok :
77
☩ Play by :
Natalie Portman
☩ Korom :
29

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 2:51 pm
Következő oldal

jönnék én is! Smile

☩ Reagok :
10

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 2:35 pm
Következő oldal

Jelentkezem! Very Happy

☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Chris Hemsworth

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 2:22 pm
Következő oldal

Természetesen bedobom magam!

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
436
☩ Play by :
Blake Lively

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 2:18 pm
Következő oldal

Akkor én vállalom a topic nyitását, és első akarok lenni ki más testébe bebujik, muhahah Very Happy

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

She's both, hellfire and holy water

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
And the flavor you taste depends on how you treat her

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Pént. Szept. 21, 2018 1:40 pm
Következő oldal

Changeling

Kedves őrületre vágyó Kalandor!  sunyilapos

Hallottál már a 13. út sarkán ácsingózó, elhagyatott kúriáról? Még nem?! Hisz az lehetetlen! A halloweeni mulatságok egyik állandó helyszíneként szolgál a maga rozoga parkettáival, kitört ablakaival, összességében a tökéletesen lepukkadt küllemével. Na nem mintha 27 évnyi apokalipszis után nem lehetne hasonlót fellelni a városban, ám egyiknek sincsen olyan bizarr története, mint ennek itt! Óh! De ne szaladjunk ennyire előre!
Miért nem lépsz beljebb, kedves idegen, s fedezed fel magadnak a kúria rejtelmeit?

Információk a játékról

• Az esemény rövid leírásában sem tettem, így itt sem szeretném véka alá rejteni, hogy a játék fő attrakciója a test-csere lesz! Very Happy A jelentkezők közül ki fogom sorsolni, ki, kinek a testét fogja megkapni, és erről pm-ben fogok mindenkit értesíteni.

• Nagyon kérlek titeket, hogy a játék élvezete érdekében ne lőjétek le előre egymásnak a poént. Nyilván egy-két reag után ki fog derülni (kivéve, ha nagyon ügyesen és frappánsan titkoljátok), de a kezdet izgalmát ne vegyük el Wink

• A játék azonban nem csak ebben fog kimerülni, a testetek visszakapásáért ugyanis meg kell majd dolgoznotok. A beharangozó kapcsán sejthetitek, hogy valamiféle rejtvényt kell majd felderítenetek, ám erről többet nem is szeretnék elárulni.

• A játékot azoknak ajánlanám, akik kedvüket lelik a kicsit nyomozósabb, rejtvény felgöngyölítősebb játékokban, és mindemellett nem rettennek el egy kis bolondságtól sem! Very Happy

Szabályok!

• Jelentkezni ebben a topikban tudtok, ahogyan azt már megszokhattátok korábban is. A játékra összesen 6 jelentkezőt várok, sajnos ennél többet nem tudok bevállalni. Amennyiben úgy találjátok fairnek, hogy többen jelentkeztek, és inkább a kocka döntsön, én ebben is benne vagyok, azonban kérlek titeket, hogy legyetek megértőek!

• Ha 5-en jelentkeznétek, akkor az öt jelentkező közül fogok négyet kisorsolni, mert itt fontos, hogy párosan maradjatok.

• A szűkös limit miatt multi karakterekkel ne jelentkezzetek! Egy user csak egy karakterét hozza. A jelentkezés határidejéig persze meg lehet változtatni, hogy kivel szeretnétek játszani.

• És jöjjön a fekete leves Very Happy A haladás érdekében a reagok maximum szószáma 300-400 szó! Ennél lehet kevesebb, de aki nem tudja ezt tartani, az kérem, hogy ne jelentkezzen a játékra.

• Egy kör ideális esetben 3-4 napos lesz, maximum 5-öt várnék, de jó lenne, ha nem húzódna el a játék a végtelenségig. Aki nem tudja tartani a kört és nem szólt előre (határidő napja előtt), az kiesik a játékból. Eléggé elfoglalt vagyok én is, és lehet, hogy egyszer rám is várni kell, emiatt megértek bármit, csupán kérlek, szóljatok.

• A további instrukciókat mindenki pm-ben fogja majd megkapni, persze addig is szívesen válaszolok a felmerülő kérdéseitekre!

A jelentkezés határideje: október 13.
Első kör: október 14. - október 16-17.

Várok minden kalandozó kedvűt nagy szeretettel! OMG

CherryPie

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal