Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Új topikot nyitok
Bátran nyiss friss topikot
Új hozzászólást írok
Válaszolj hozzászólással

Pókhálós labirintus
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Reagok :
41
☩ Play by :
Lee Pace

Utolsó Poszt Szer. Okt. 17, 2018 11:14 pm
Következő oldal

Pókhálós kukoricás

────────────      ────────────

Késő délutánra járt az idő, a közeli erdőben volt dolgom. Elástam egy embert nagyjából 10 méter mélyre. Elvileg halott volt. Feküdt eszméletlenül fején egy tátongó lyukkal, nekem ennyi elég volt, hogy földet hányjak rá. A jól végzett munka után rágyújtok egy szálra. Cipőm talpáról levakarom a rátapadt földet, zakómat a vállamra dobom és vállamnak támasztva az ásónyelet, elindulok hazafelé. Megpillantom a kukoricatáblát menetben és hirtelen ötlettől vezérelve lecsapom a hosszú utat, hogy a kórók között időt spórolva vergődjek át. Jó volna hazaérni még sötétedés előtt. Lenne más, könnyebb, egyszerűbb módja is a gyors hazatérésnek, de ritkán közlekedtem pocsolyákon keresztül. Inkább a kukoricaföldet választom és a sétát. Ekkor még nem tudom, hogy elég rossz ötlet. Nem tudok semmit a helyről, most járok itt először, talán ezért is lep meg, hogy nem egy szokványos kukoricatáblába tévedtem. Túl sok benne a kanyar. Fel is merül bennem, ennek nem ilyennek kéne lenni. Hol jobbra, hol balra fordulok, amit egy rövidebb egyenes szakasz követ, majd újra csak jobbra-balra kanyargok. Olyan érzésem van, mintha egy kukoricalabirintusban járnék. Ami még figyelemre méltó, hogy a növényzet meglehetősen magasra nőtt, még az én majd két méteremre is lazán ráver legalább felet. A távolba egy épület áll, valami villaszerűségnek látszik. Jobb híján elindulok az irányába, már amennyire a kanyargós út ezt engedi.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
492
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Vas. Szept. 16, 2018 6:41 pm
Következő oldal

A kukoricásból kialakított labirintusnak nagy híre van az ott tapasztalható furcsaságokról, amelyek kizárólag halloween estéjén mutatkoznak. Láttak már itt szellemeket, élőhalottakat, hamisan kornyikáló csontvázakat, de például tavaly egy házaspár meg mert volna esküdni, hogy földönkívüliek látogatták meg őket, és faggatóztak a labirintus végében nyugvó fogadó ételkínálatáról.
A megmagyarázhatatlan jelenségek ellenére kedvelt hely ez halloweenkor, hisz az év többi napján egyébként kihalt vendéglő ilyenkor feltámad hamvaiból, és különleges ételeivel, italaival várja a megfáradt tévelygőket.

Helyszínen zajló játék: Szabad játék
Mesélők: CherryPie

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal