☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal

Kedd Feb. 07, 2017 12:31 pm írtam neked utoljára

• Raven && Raiden •

Vannak az életben olyan pillanatok, amikor képtelenség eldönteni, hogy a férfit, aki épp szemben áll velünk, megcsókolni, vagy orrba verni volna-e jobb.t [ Lejátszás ]

Mai nap nem volt könnyű. Sofiel valahova elment, fogalmam se volt róla, hogy hova ment. Egyedül voltam már 3 napja. Sofiel soha nem vallja be, de én tudom, hogy Michael, és Cartelle kikészítik idegileg. HOgy lehetnek a nők ilyenek?
Pakoltam, hiszen a mai edzésnek vége lett, nagyon sok embert kellett ma is kiképezni, de persze ide nem emberek kellenek, hanem angyalok, de ők nem hajlandóak harcolni, akik itt élnek álltalában menedéket kérnek.
Ahogyan pakolok, egy fiatal lány hangja csapja meg a fülem a hátam mögül, megfordulok, s látom, hogy ki is az. Az apját jól ismertem.
- Nem láttam, kislány. - Mondom, majd vissza fordulok, hogy tovább pakolhassak, és majd egy is vizet vehessek magamhoz. Ugyan nincs szükségünk ilyenekre, de valahogyan az emberi szokások nem csak Michael-len, de rajtam is kezdenek jelentkezni.

credit && comment: lesz ez több is ígérem. Very Happy

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Feb. 04, 2017 4:37 pm írtam neked utoljára

Raiden & Raven
-
Hogy miért is vagyok egy katonai kiképző központ kellős közepén? Igazából magam sem tudom, de ha az ember fiat az apja parancsolja ide, akkor kérdezés nélkül jön. Legalábbis ma reggel mikor a kávés csészém mellé egy levél is társult melyben az állt, hogy legyek itt délre, akkor nem kérdeztem és nem kételkedtem. Egyből jöttem.
Ha anya még élne akkor mindent megtenne, hogy kibékítsen minket apával még akkor is, ha kedvesek vagyunk és aranyosak, de mégis érezhető a köztünk lévő feszültség. Talán most akar megbocsájtani, amiért a lakásunkból búvó központot hozott létre? Fogalmam sincs mit akarhat, de annyi tény: azért nem rossz, hogy eljöttem ide. Nagyon rég láttam már tisztességes férfiembereket, akiknek megjelenése tetszetős is számomra. Legalábbis már nem emlékszem olyan alkalomra, amikor csak úgy, időtöltésből mentem el valahová egy számomra szimpatikus férfival és éreztem jól magam. Szerintem már nem is emlékszem azokra az időkre, pedig nem kerülöm én őket… inkább ők kerülik az én társaságomat. Meg az igazság abban rejlik, hogy mostanában az autók bütykölgetése igazán lefoglalja a figyelmemet és kikapcsolja az elmémet. Normálisnak érzem így magam, még akkor is, ha nem kéne ezt csinálnom.
Rápillantok az órámra, majd körbenézek és nagyot sóhajtok. Merre lehet vajon az apám? Lassan több, mint fél órája késik nekem pedig fontosabb dolgom is lenne. Vagy csak képletesen fontosabb. Az is biztos fontos, hogy apa miért tölt itt annyi időt, de nekem nem igazán jött még le. Oké, mentsük meg minél több embert, legyen újra béke és szeretet meg miegymást, de akkor is van egy nagy kérdésem. Hol a fenében van Isten? Segíthetne… Na, mindegy.
Felkapom a táskámat a földről, majd miután jól leporoltam a nadrágomat indulok meg az egyik embertömeg felé, hogy megkérdezzek valaki nálam okostól pár dolgot.
- Elnézést, helló. – állok meg egy nálam jóval magasabb férfi háta mögött, aki ha nem figyelne simán eltudna taposni. – Bocsánat a zavarásért, az apámat keresem. Esetleg nem látta valamerre? – lehet, hogy hülye kérdés, sőt nagyon, de akkor is…

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
36
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Kedd Jan. 24, 2017 11:44 pm írtam neked utoljára

Lucifer & Michael
A testvéri gonoszság roppant undorító tud lenni.

Közelebb lép, én pedig olyanná válok, amit nem szeretek, idegessé. Ökölbe szorítom a kezemet, és igyekszem lehiggasztani magamat. Hogy lehet, hogy más senki más nem képes kihozni a sodromból, csak Gabriel, s Lucifer. Bukása óta nem láttam, és most itt van? Mit akarhat?

Miért pont most jött ide, hogy lerója tiszteletét előttem?
- Mit akarsz Lucifer? - Emelem égnek tekintettem, miközben engem gúnyol bár, jó maga se büszkélkedhet lélekkel, sőt talán az embereken kívül másnak nincs ilyen kiváltsága. Néha bárcsak lenne, többet éreznék, többet hinnék. Kezemet a cigarettára irányítom, amibe már beleszívott, s telekinetikus erővel el lököm tőle.
- Ne játszadozz! - Mondom.

Elmosolyodom, és két kezem közé veszem az arcom, majd rá pillantok.
- Honnan veszed, hogy kell nekem a segítséged? És miért pont én? Had találjam ki. Én biztosítsak nektek a kis pokol ivadékaidnak, még több porhüvelyt? - Nézek rá, majd szét tárom kérdően karjaim. Most érezzem magam megtisztelve, hogy a nagy Fényhozó engem választott?

[/quote]

Miss Cartelle
You

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Jan. 21, 2017 12:39 am írtam neked utoljára

Michael & Lucifer

A kezemet zsebre teszem miközben nézem a fivérem tekintetét, és hallgatom ahogy beszél. Elmosolyodom az üres fenyegetésén és még közelebb is sétálok hozzá, hogy a fejünk körülbelül két centire legyen egymástól.
- Na mi az? Meg sem öleled a testvérkédét, ó nagy Michael? Kérdezem tőle suttogva, majd hátrébb lépek tőle és felnevetek.
- Mindketten tudjuk, hogy nem tudnál megölni engem. Nem vinne rá a lélek. Bár nincs lelked, akkor mondjuk úgy, hogy a szíved. Igen, az találóbb. Kacsintok rá, miközben előveszek egy szál cigit és a számhoz emelem, majd meggyújtom azt. Ahogy végigpillantok az arcán, felidézem a régi emlékeket. Nem azt, amikor agyonvert ok nélkül, hanem azt, amikor foglalkozott velem. Amikor felkarolt, amikor szomorú voltam és megvigasztalt. Akármennyire próbálja játszani a sziklát, akinek nincsenek érzelmei, nem tudja. Előttem és a többi testvére előtt nem. Mi ismerjük őt, tudjuk, hogy a legemberibb angyal aki valaha létezett.
Szépen lassan kifújom a füstöt, szinte egyenesen az arcába és elfordulok tőle s az ablak felé sétálok, hogy kinyissam azt.
- De nem csak azért jöttem, mert hiányoztál. Összeült a tanácsunk, és úgy határoztunk, hogy melletted fogunk állni a harcokban. A Pokol seregének létszámát megszámolni nem lehet, és ott van az a hat lény, aki bármikor elhozhatja a pusztulást a világra. A négy lovas, és a két lord. Most, ők is a tieid. Szóval, van valami terved vagy azt is én találjak ki?
Mikeeee k76k   §§ ...  §§

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
36
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Kedd Nov. 29, 2016 2:58 pm írtam neked utoljára

Lucifer & Michael
A testvéri gonoszság roppant undorító tud lenni.

Éppen egy újjab napot töltöttem el harcos angyalaimmal. Raiden, Sofiel azok, akikért tűzbe teném a kezem, hiszen leghűségesebbek. Raiden szerelme Sealiah se téríthette át a sötét oldalra őt, hiszen annak idején, a lány Gabriellt választotta. Sofiel, pedíg csak az igaz jóért harcol. Ma is olyan fura vol, mostanában mindig az, és nem értem mi válthatta ki benne ezt az ellenszenvet irányomban.
Jó, hogy új katonákat toborozzunk, hiszen nem rég a városunkban kaptak el egy démont. Az emberek félnek. Nem értem az okát. Félnek attól, hogy megszállják őket, de hát egy pokolban született nem igazán hagyná el saját kis jól megformázott Lucifertől kapott testüket.  Érdeklődve várom, mit mond ha ki hallgatják, ha egyálltalán beszél.

Kifele siettem, hogy mehessek lefeküdi. HOsszú nap volt, és ennyi izgalom számomra elég volt.
"Helló, testvér. Gyere, beszélni akarok veled. " szólt egy hang a fejemben, de nem ismertem fel. Ki lehet az, és hogyan jutott be? Gabriel lenne? Követtem hát a sötét alakot.A fényből elő lép, s majdan megpillantom fényhozonkat.
- Lucifer. - Suttogom ki nevét. HIányzott igen valóban, szeretem minden testvérem, mindenkit szertek, de vannak akik rossz útra tértek.
- Mit akarsz itt? És, ami a legfontosabb halálod kívánod? - Kérdezem. Bár szeritnem tudja, hogy nem lenne lelkem megölni őt, hiszen mikor elvesztettem a mennyből szeretett fivérem a lelkemet vitte magával. Csak pillantok rá, végig mérem mi változott öcsémen, s lehunyom egy másodpercre a szemem, majd ismét rá pillantok. MI lett velünk? Miért lettünk ilyenek? Miért lett az, hogy mindenki szét széledt?

Miss Cartelle
You

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 25, 2016 12:41 pm írtam neked utoljára

Michael & Lucifer

New Orleans-i tetőtéri lakásomban ülök a fotelba egy whiskyvel a kezemben és gondolkozok. Menjek el hozzá? Megérné? Úgy viselkedne, mint régen? Fattyúnak nevezne, egy szörnyetegnek, mint Fent? Vagy most már változott a véleménye rólam?  A történtek után, talán jobb szemmel nézne rám? A testvéreim közül vele lesz a legrosszabb találkozni. Mihállyal. Nem, nem félek tőle. Csak tartok attól, hogy ha meglátom, elborul az agyam és nem fogok tudni józan ésszel gondolkodni és megtámadom, már ott SF város középpontjában. Nem lenne bölcs döntés, mert azzal aláírnám a halálos ítéletemet. Akármilyen erős vagyok, egy sereg katonát és egy arkot legyőzni lehetetlenség egyedül. Vagy küldjem valamelyik démonomat? Nem lenne értelme, rá nem hallgatna. Csak nekem fog hinni. Muszáj vagyok én menni, el kell neki mondanom azt, hogy a Tanács megszavazta, hogy mellette fogunk állni a harcokban és egy tervet kell készítenünk. Meg kell állítanunk Gabrielt.
Persze ő is ugyanúgy meg fogja kapni a büntetését, mint a többi Arkangyal, sőt ő fog a legtöbbet szenvedni. De erről nem kell tudni, hogy ilyen terveket szövögetek magamban. Erről senki nem tud, és nem is kell, hogy tudjon. Egyedül fogom ezt véghez vinni, és ha sikerült az összes a lábaim előtt fog heverni és bocsánatért fog esedezni. Mert mind az én világomban fog kikötni. A Pokolban. Ott pedig gúnyosan fogok lenézni rá, és én fogom azokat a szavakat mondani neki, mint egyszer régen, ő nekem. "Szörnyeteg", "Fattyú" . A szerepek fel lesznek cserélve, és most én fogom őt letaszítani. Csak én a Pokol felső rétegéből, a legmélyebb bugyrába, ahol olyan démonok élnek, akik bármit megadnának a bukott angyalok húsáért, s ott olyan kínzómesterek léteznek, akiknél egy másodperc is örökkévalóságnak tűnik. Ez vár rád, fivérem. Kín.
Lehúzom az italomat, majd a poharat leteszem az asztalra és feltámaszkodom a fotelból, s egyenesen a lift felé veszem az irányt. Amint leérek, beülök a kocsiba és indítom is a járműt.
- SF-be megyek, mire visszaérek a rangos démonok itt legyenek. Nézek a jármű mellett álló démonra, majd el is indulok a célom felé. A zene bömböl és úgy vezetek, egy cigi lóg a számból miközben az egyik kezem a kormányon, a másikkal pedig kopogok az ajtón. Néhány óra utazás után, oda is érek a kapuhoz, majd valóságferdítéssel az őrökkel azt láttatom, hogy senki nem jött be. Leállítom az autót, az egyik épület előtt, az energiámat elrejtem így még Mihály sem tudsz észrevenni. Kiszállok, és felveszem a csuklyámat, s úgy sétálok be a Katonai központba. Látom, hogy a fivérem ott áll néhány méterrel előttem.
- ~ Helló, testvér. Gyere, beszélni akarok veled. ~ Küldöm neki az üzenetet gondolatban, majd ha hátrafordul a férfi, akkor még láthat egy köpenyt elsuhanni az egyik falnál. Egy olyan helyiségbe megyek, ahol csak ketten vagyunk, majd ha követ és belép az ajtón, leveszem a csuklyámat, hogy láthassa az arcomat és elmosolyodva nézek rá.
- Hiányoztam?  

Mikeeee k76k   §§ 471  §§

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal

Kedd Aug. 02, 2016 4:44 pm írtam neked utoljára

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Katonai központ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére