Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Lilith & Francesca
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
525
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Vas. Okt. 14, 2018 12:39 am
Következő oldal

Lezért játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Play by :
Eva Green

Utolsó Poszt Szer. Aug. 22, 2018 9:00 pm
Következő oldal

Francesca & Lilith
Daughter?  • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.] Látom magam előtt őt, akinek egykor életet adtam. Tudom, hogy ő az én vérem, hiszen olyan nagyon hasonlít rám, talán a szemeit kivéve, azt attól a semmirekellőtől örökölte. Zavarodottan néz körbe, míg én a keblemre ölelnem, de csak mereven állok előtte, mint aki egy igazi szellemet lát. Szavai hallatán megrázom a fejem alig láthatóan. Hát persze, hogy azt hiszi összekeverem valaki mással, ő semmit sem tudhat abból, hogy ki vagyok valójában. Pár hetes lehetett mikor elragadták tőlem, nekem pedig időm se maradt megkeresni, mert a régiómban zavargások támadtak. Mégis újabb érdeklődő kérdés hagyja el a száját, amit betudok gyermeki kíváncsiságnak, amiben egykoron én is osztoztam vele.
- Mondhatjuk így is. Huszonnyolc évvel ezelőtt elvesztettem a kislányomat - kezdek bele kissé szomorkásan a történetünkbe - Démoni vér csörgedezik az ereiben, ő is egy félvér, pont mint te - szemeim élesen villannak, ahogy végig mérem aztán elégedett mosollyal nyugtázom, hogy a szépségét tőlem örökölte.
- Egy mózeskosárban hagytam őt egy new york-i kávézóban, míg elintéztem egy esedékes alku behajtását - teszem hozzá, majd megvillantom előtte démoni szemeimet.

Utolsó Poszt Szer. Aug. 22, 2018 12:01 pm
Következő oldal

Lilith & Francesca
mother & daughter? hey mama  • Credit:
Elindultam, magam sem tudom igazából, mennyire fontos az, amiért megyek, talán jobban gyűlölni fogom az igazságot a szüleimről, mint ahogyan most.
Egyetlen személy sodródik elém mindösszesen, de ő is biztosan igyekszik valamerre, az útirány szerint pont afelé, amerről én érkeztem. A kérdésemmel azt hittem összezavarom őt, de leginkább ő tett rá egy lapáttal, amikor egy név hagyta el a száját. Én pedig zavaromban körülnéztem. Nevra. Jó ég, ez a nő valami elmebajos lehet?
- Bocsásson meg... de szerintem összekever valakivel - ejtettem ki ezeket a szavakat, nem tudom ki ez a sötét hajú nő, mégsem hagy nyugton ez az egész helyzet. - Ki az a Nevra? Keresi Őt? - érdeklődésem őszinte volt, figyeltem a reakcióit, valahogy felcsigázott.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Play by :
Eva Green

Utolsó Poszt Kedd Aug. 21, 2018 10:03 pm
Következő oldal

Francesca & Lilith
Daughter?  • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.] A szervezkedés egészen jól megy, a nagyfőnök még mindig nem sejti, hogy én is benne vagyok a csapatban, ami a puccsot készíti elő. Ha már az előkészítésnél tartunk nem véletlen, hogy New York felé vettem az irányt, ott van találkozóm egy fontos démonnal. A szokásomtól eltérően most nem teleportálok, az túlságosan feltűnő lenne, így inkább felvettem a nomád szerepét, aki megunta a vad életet és a városban akar letelepedni. Legalábbis a ruházatom ezt tükrözi. Az úton azt hittem senkibe sem fogok botlani, hiszen egyik ember sem olyan bátor, hogy kimerészkedjen a városból. Nagyobbat nem is tévedhettem volna, hiszen egy ember jön velem szembe, ahogy közelebb érünk egymáshoz rá kell döbbennem, hogy egy félvérrel van dolgom. Pár lépésre előtte állok meg, hangját hallatja egy kérdés erejéig, mégsem ettől ül ki az arcomra a döbbenet, hanem a felismeréstől.
- Nevra, tényleg te vagy az? - hüledezek a tulajdon lányommal szemben állva, akit majd' 28 évvel ezelőtt elvesztettem.

Utolsó Poszt Kedd Aug. 21, 2018 8:12 am
Következő oldal

Lilith & Francesca
mother & daughter? hey mama • Credit:
Megkeresni azt, aki oly' rég ott hagyott, vajon milyen lesz vele találkozni? Egyáltalán tudni fogom, megérzem, hogy ő az én szülőm? Sok kérdés botorkál fejemben, néha annyira sok, hogy képtelen vagyok rendszerezni, időrendi sorrendet felállítani. Kell nekem ez az egész? Így is hatalmas már a zűrzavar fejemben, hát még ha... Nos, azt hiszem, ideje másfelé elcipelni gondolataimat, mielőtt még bármi nagy probléma megesik. Brooks-ék jól neveltek, de valahol mégis sosem tudtam beilleszkedni normálisan... Normálisan, persze, hogy nem. Démon az egyik szülőm, erre is magam jöttem rá.
Hol járok? Néztem körül, de egyre nagyobb az ismeretlen. Egy fekete hajú nőt pillantok meg, rajta kívül senkit nem láttam itt még.
- Maga is eltévedt? - én nem tévedtem el, de ha már összefutottam itt valakivel, akkor már szóba elegyedem vele néhány percre.

Utolsó Poszt Kedd Aug. 21, 2018 8:12 am
Következő oldal

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal