Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• New York kapuján kívül •
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Aug. 10, 2018 11:53 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Rassilon x Zadikel

Olyan régóta porosodtam már New Yorkban, hogy kedvem támadt kinézni a kapun kívülre is. Nem is kellett több. Fölöltöztem, felkaptam a tőrömet az asztalomról, majd magam mögött az ajtót bezárva útnak indultam. Az utcán csend, és béke honolt. Estefelé járhattunk valahogy, a dolgozó emberek már hazaértek, csak a kocsmákban, és klubbokban zajlik az élet. A kapuhoz érve láttam ott két őrt, akik nem úgy néztek ki mint akik bárkit kiengednek. Megálltam pár percre gondolkodni. Majd rájöttem, egy méretes követ dobtam el az egyik irányba jó messzire. Szerencsémre mind a kettő elindult megnézni, így könnyedén kijutottam. A táj ki volt halva. Az állatok nem rohangáltak össze vissza, a madarak nem csicseregtek. Micsoda pech. Azt hittem nagyobb csoda lesz itt kívül. Volt ott egy erdő amibe úgy gondoltam benézek, hátha van ott valami érdekes. Séta közben érdekes hangokat véltem felfedezni, de nem igazán foglalkoztam velük. Pár méter múlva egy árny suhant át előttem. Nem láttam mi lehetett az, de a kíváncsiság annyira furdalt, hogy utána eredtem. Egy barlanghoz értem. Sötétség volt mindenhol. Elővettem az öngyújtómat azzal világítottam magam előtt. Csend és béke. Úgy éreztem elég volt a kirándulásból, ezért elindultam kifelé. A barlang bejáratánál csapda várt rám. Egy jó adagnyi démon állt velem szemben, és nem úgy néztek rám, mint akik egy italra akarnak meghívni. Biztos azt hiszik angyal vagyok, és azért kutatok erre felé. Az egyik nekem támadt. Könnyű szerrel leszereltem. Rutin meg az évek. Majd egyszerre elkezdtek közeledni felém. Zadi neked itt menekülni kell vagy nem úszod meg pár karcolással. Nekirontottam az egyiknek, és egy jól elhelyezett fának köszönhetően átjutottam rajta. A hajsza az életért megkezdődött.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Aug. 10, 2018 11:40 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

**

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3