Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Városhatár •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Városhatár VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
813
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 8:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 8:18 pm

//Oké, ezt a reagot nehéz lesz megmagyarázni xD Agnesnél érdeklődj XD Köszöntem szépen a játékot.  luvu

Eyla ötlete talán nem túl valószínű, de azért bólintottam. Lehetne, mert miért ne, de egyébként elegem van már a természetfelettiből, hogy akármit csinálok, mindenütt szinte démonokba botlok, és vagy ki akarnak nyírni, vagy lecsapolni. Miért nem találnak meg mást, de komolyan? Tisztára úgy érzem magam, mint valami elcseszett tinirománc filmben, ahol a főhősnőt kötelezően a véréért szeretik a természetfeletti ragadozók és vérre menne kérte. Blöee.
A felvetésre én csak lazán bólogattam. Nem volt kedvem túl sokat beszélni. Én se szeretném, hogy Zach bukott legyen, pont ezért tessékeltem vissza Gabrielhez. Na, nagybátyámnak egy rossz szava sem lehet rám. Hacsak Sunyiel nem az ő embere, pardon, angyala volt, mert akkor ja. Azt gázos lesz kimagyarázni, hogy miért is intéztem én el?
Végül is nem mondta, hogy melyik oldalon áll. De annak a démonnak igaza lehetett, aligha állhat angyali oldalon, ha képes volt démonokkal szövetkezni. Így is-úgyis szárnyak nélkül végezte volna előbb-utóbb.
Bólogattam a bátorítására, hálásan rámosolyogtam. – Köszi. Megpróbálom. Bár inkább természetfeletti-mentesen szeretnék élni. Nyugodtan. Normálisan, min bármelyik halandó. Ha kell, szárnyak nélkül.
Arra, hogy ő visszatérne, bólogattam. Menjen csak. Nem akartam én a világért se feltartani a dolgában.
- Vigyázz a fiúkra, kérlek! – könyörögtem. – És sok sikert, hogy visszatalálj Nagyapához. Neked még van rá lehetőséged.
Miután magamra maradtam, nagy levegőt véve, utoljára engedtem ki a szárnyam, hogy hazatérjek San Franciscóba. Gyorsabb így, mint gyalog, és kevésbé feltűnő, mint élből Gabi bátya orra előtt repkedni, mint valami idegbeteg muslinca.
Nincs az a hülye aki ne szúrna ki élből.

For where your treasure is
there your heart will be also˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

Városhatár MisguidedComplicatedAlligatorsnappingturtle-small
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 7:26 pm

Megértem, hogy Sophia bár szeretne tartozni valahova, pont ezért nem tartozhat sehova, se az emberekhez, sem pedig az angyalokhoz. Ám egy új ötletem is fel hozom neki.
- Mit szólnál hozzá, ha meg keresnéd a többi Nephilimt, és hozzájuk csatlakoznál? Valamint, a szárnyaidtól sem kell megválnod. - Mondom, bár nem tudom, hogy van e olyan város ahol az összes Nephilim ott lakik. De fel hozom neki, hátha adtam neki egy jó ötletet, s hátha fel kutatja az övéit. Mond juk ha én abba a fajba tartoznék mint ő, én tuti azt tenném. Azzal pedig nem vitázhatok vele, hogy alig találkoztunk, s nem is ismerem, így valóban nem tudhatom, hogy milyen valojában. Ráadásul, még élvezteis a dolgot, s ettöl el szomorodom. Viszont megrémészti, és örülne ha Zach az övéi közt lenne.
- Zach jó helyen van az angyalok közt, nem szeretném, hogy bukott legyen. - Mondom, mikor a köztünk szót kimondja, révén ez most úgy hangzik, mintha a bukkttak közé akarná, de lehet rosszul értelmezem a szavait. Viszont az örömmel tölt el, hogy önmaga akar lenni, s nem akar hasonlítani a család tagjaira.
- Ebben a dologban csak bátorítani tudlak, légy önmagad kövezsd az álmaidat. De elötte fontold meg, hogy fel keresed a tieidet. - Mondom neki, s így is gondolon. Végülis egy próba nem árthat, legalább is én így gondolom. Majd az égre nézek, s úgy vélem itt az ideje haza felé indulnom.
- No de én vissza fordulok, mert sokára érek haza, s holnapra ki kell pihennem magam, bár tény csak este kezdek, de tényleg sokára érek haza így is. - Mondom, majd megállok és várom, hogy mit mond. Szegény most mehet tovább egyedül. Nem kéne, de valahol leg belü azért sajnálom.

F A L L E N
Angel from heaven live in the earth.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 26, 2020 5:38 pm

Eyla&Sophia

Valaki végre megértett. A bennem uralkodó érzelmek kavalkádja, így, sétálás közben lassan, de biztosan csillapodni látszott. Egy angyalt megóvtam attól, hogy bukásomat végig kelljen néznie. Amíg ő mellettem volt, nem mertem utat adni az elfojtott kételyeimnek, és valahol kicsit önző módon akartam, hogy az illúziókba ringasson, de örökké ezt nem játszhatjuk. Nem vagyok szent. Kár volna tagadni, hogy esendő halandó lélek voltam, kit egy-két hevesebb érzelmi hullám elragad, és már vége mindennek.
Gyűlöltem, hogy sehova sem tartoztam. Sem az emberek, sem az angyalok nem fogadnának be. De… talán még előbbire esélyem van. Szárnyak nélkül. Ha örökre megszabadulhatnék tőlük, nem kéne félnem, hogy lebukok. Ezért még a fájdalmat is képe lennék megkockáztatni, csak otthonom legyen végre. Tartozzak valahova.
- Én inkább kételkedem már, tudod. Nem ringathatom magam gyermeteg illúziókban. És valahol azt érzem szívem mélyén, hogy Zach is hasonlót akart hinni, és azért próbált mindenáron életben tartani – megértettem az őrömet. Csak azt tette, ami teremtésétől fogva vezérelte: mások védelme. Azonban annyiszor vesztette már el a védenceit, akikhez kötődött, hogy megsajnáltam. Nem akartam én is egy lenni azok közül, akik fájdalmat okoznak csak neki. Önző vagyok-e ezzel? Meglehet. Amíg őt ott tudom, az övéi közt, addig akár ezt a jelzőt is vállalom, még ha nem is boldogan, és önként dalolva.
- Az a baj, Eyla, hogy igen – de még milyen jól esett megtépáznom azt a nyavalyást. És nem tudom, mi váltotta ki belőlem. Talán megfogott volna a sötétség? Még mindig nem jöttem rá. – És ez megrémiszt. Talán a démon hozta ki belőlem, nem tudom… talán a sötétség. De ez így nagyon nem jó. Ezért jobb, ha… jobb, ha Zach ott marad köztetek.
Nem bírnám elviselni a tudatot, ha pont én bántanám őt.
- Önmagam szeretnék lenni, és nem a bácsikáim vagy atyám, Raphael árnyékában élni – ingattam a fejem.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 3:08 pm

Mint azt megtudom, Sophia az én bánatomtól akarja megóvni a úgy mond testvérét, amit megtudok érteni, és még az ellenségemnek sem kívánnék még csak hasonlót sem.
- Megértelek, így valóban jobb lesz neki. - Mondom, miután Sophia el mondja amit szeretne. Hallgatom, hogy emberi életet szeretne, s ezért még a szárnyától is megválna.
- Nekem, el vették a szárnyaimat, és azt a fájdalmat ami azzal járt, még neked sem kívánnám, légy akár rossz, akár jó. - Mondom, majd el mondom neki, hogy én mit gondolok, amit meg köszön, majd a kérdések is jönnek.
- Szívesen, és nem tudom, hogy apa is így gondolja e, bár én szeretném hinni, hogy igen. - Mondom, majd megtudom, hogy miért hallgatott a dologról. Vagy is, valamennyit el mond, de az egyébb részletek az én kébzelő erőmre lett bízva, s most megszólalni sem akarok. Majd, még azt is megkapom, hogy nem ismerjük egymást, s ebben igaza van.
- Igazad van, nem ismerjük egymást, nem tudom milyen vagy, de azt tudom, hogy a legtöbb gonosz, akikel dolgom volt, azoknak még a szemük se rebbenne egy borzalom láttán, sőt még élvezik is. Te élvezted? Mert abból amit mondtál, nekem az jött le, hogy nem mert szőrnyűnek mondtad. - Mondom, majd a kérésén el gondolkodom. Ugyan, volt szerencsém találkozni Gabrielel, de sosem kérdeztem a véleményét a Nephilimekről.
- Nem tudom, a Nephilimekről nem kerűltek szóba. - Mondom, majd egy helyen megállok, egy részt mert kezd sötétedni, s már vissza is kéne fordulnom. Holnap munka, s friss szeretnék lenni.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 12:29 pm

Eyla&Sophia

Elég hosszú ez az „egy darabon”, amin elkísér, de lelke rajta, ő tudja, mi fér bele neki így, félig-meddig ismeretlenül is.
- Talán megteszi. Minek emlékezzen a jóra is, ha közben meg ott a tudat, hogy nem vagyok ott vele. Nem is leszek. Épp a te bánatodtól akarom őt megóvni – magyaráztam. Meg mertem tenni, mert tudtam, hogy érteni fogja, mire gondoltam, én azt akartam, hogy Zach boldog legyen, és ha ehhez az kell, hogy én ne legyek a közelében, hát akkor nem leszek.
Gabrielnél biztonságban tudhatom, ott az övéi között van, lesz lehetősége kiheverni engem, és újra régi fényében ragyoghat.
- Tényleg nem, sok boldog emlékünk van. Szeretem őt, és néha azzal mutathatom ki, ha elengedem – Vagy tán csak áltatnám magam? Mindenesetre jobb, ha én új életet kezdek, egyedül, és halandók között.
- Amennyire lehetséges, emberéletet akarok élni. És ehhez a szárnyamtól is meg fogok szabadulni – jelentettem ki a leghatározottabban egy ponton.
- Köszönöm, ha te így gondolod. De vajon ő is? Nagyapa is? – nem hittem benne, hogy őszinte legyek. Legalább magamhoz legyek az. Ő maga a tiszta szeretet, hogy viselhetné el a bűnt a maga körében? A jelenlétében? Ez olyasmi, ami bárhogy fáj, bármennyire is tartom igazságtalannak, el kell fogadnom, hogy így van, és kész.
- Azért hallgattam el, mert én meg bántottam őt. Megkínoztam. Kiderült, hogy… - itt elcsuklott a hangom, ahogy Harmónia eszembe jutott. – Olyasmit tett, amiért Sariel elé kellett volna vinnem. Ehelyett mit tettem? Nehogy azt hidd, hogy jó vagyok. Egy percig se tedd. Nem vagyok szent.
A démonon még számon kérem legközelebb, hogy azt ígérte, nekem adja, erre feldarabolta és elégette. Így higgyen a nephilim egy démonnak, na, majd beköpöm Lucifernél, hátha megszán, és kapok kárpótlást érte.
- Kedves tőled, hogy próbálsz mentegetni. De nem ismersz, ahogy én se téged. Csak most láttál meg, honnan tudnád, hogy milyen vagyok valójában? Lehetnék akármilyen jó, egy nephilimnek nincs ebben a világban helye. Sem a Mennyekben – Ez teljes mértékben úgy hangzott, mintha maga Gabriel mondta volna. Jó ég, remélem, teljesen olyan fennköltté nem válok, mint ők.
Nincs miért hangzatos, fennkölt litániákat tartanom épp nekem a helyes erkölcsről.
- Mondd, hogy nem hangoztam úgy nagyon, mint a nagybátyám, Gabriel, kérlek… - a kedvességét ezen a téren jobban fogadtam volna.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 10:35 am

Miután Sophia mesélt a közte és Zach közti testvéri kötelék ről, én is mesélek neki a köztem és Lyra közt ki alakult szerelmi szálról. Jól esik, hogy a részvétét nyílvánitja.
- Köszönöm. - Mondom, majd egy meddő próbát teszek, hogy beszéljen az apámmal, az ő nagyapjával, hogy kérje meg, hogy változtasson apám a döntésén. De Sophia makacsul ragaszkodik, hogy neki igen is a pokolban a helye. Nem tudom, hogy melyik ágról örökölte, de ekkora makacssággal szemben nekem semmi esélyem, így jobbnak látom, hogy vissza hátráljak, hogy én legyek az okosabb. Megaztán nem szeretnék egész úton ezen lóvagolni. De, ha nem is találkozunk többet, attól még nem kell, hogy haraggal váljunk el.
- Talán megadná, ha megkéred rá. Ezekre a kérdésekre, nem tudom a választ, de azt tudom, hogy nem minden emlék fájjó, a szép emlékek például lehetnek erősitőek is. - Okoskodok valamit őssze, majd Sophia egyik mondatára, kikerekedik a szemem, s nem tudom hova tenni amit mond.
- te, goromba? - Kérdem csodálkozva. - Tény, hogy makacs vagy azon el kébzelésedben, hogy neked a pokolban a helyed, de gorombának nem mondanállak. De elég szigorú vagy magadhoz, én például szívesen látnálak oda fent, örülnék neki ha fent lennél. - Nem tudom, hogy minek veszi azt amit komolyan gondolok, de nem érdekel. Sophia el meséli, hogy találkozott egy démonnal, aki angyalt ölt, s nem szólt róla az angyalok nak. Ezt hallva, nem gondolom meg magam abban amit mondtam.
- Azt mondod, hogy nincs benned semmi jó, hát ezt is cáfolnám. Hány rossz embert gyötör a bűntudat, hogy eltitkolt egy látott gyilkosságot? Hány rossz embert láttál, aki borzalmasnak találja amit látott? Te jó vagy, csak hoztál egy hibás döntést, és most gyötör érte a bűntudat. Ezért én tisztellek, s szerintem nem vagy gonosz. - Mondom Sophiának, de attól még nem fog változni a véleménye magáról.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 21, 2020 11:09 pm

Eyla&Sophia

Kezdtem kedvelni Eylát, ami vészharangot kongatott az elmémben. Megfogadtam, hogy nem húzhat többé a szívem az angyalokhoz, nem tehetem, mert nem tartozom közéjük. Még ha bukott, sem. Mert ő még visszafordulhat, csak elég Nagyapához fordulnia.
Én viszont hiába is könyörögnék, ő nem változtat azon, amit egyszer eldöntött. Hiszen, ő mindig ugyanaz, és az egyfelől, kissé beteg talán, de meg is nyugtat.
- Őszinte részvétem – csak hallgattam csendben, ahogy ő beszélt az érzéseiről. Igen, pont ettől akartam megóvni Zachrielt. Hogy megeméssze utánam a bánat. – Ha kérem Nagyapust, csak megadja neki a felejtés ajándékát, nem? Ha nem is értem, legalább Zachrielért. Nem akarom, hogy miattam szenvedjen. Mindenkire csak rosszat hozok, akkor minek élek egyáltalán? Miért kell nekünk, nephilimeknek megszületnünk, hogy utána meg elveszítsenek minket, és emlékezve ez fájjon?
Szerettem Istent. Ez tény, akkor is, ha igazságtalannak éreztem én, értetlen halandó felemmel a megmozdulásait. Az, hogy velem mi lesz, egy dolog. De nekik miért kell ezt végignézni?
Eyla meghátrált, amikor én utólag beismerve, de elég bunkón elküldtem, ha nem is szó szerint, a fenébe az ötleteivel.
Már miért járna nekem, a bűnnek, a megbocsátás? – Ne haragudj, sajnálom, hogy goromba voltam. Ne vedd magadra. Nézd, én egy bűn megfogható nyoma vagyok. Szerinted ki tűrne meg a Mennyben, ahol minden tiszta és jó? Isten jelenlétében csak tisztaság, fény, jóság lehet. Én pedig minden vagyok, csak az nem.
Ezt gondoltam magamról. Hogy semmi jót sem érdemelhettem ennél fogva, mára már lassan, de biztosan beletörődtem a sorsomba.
- Már találkoztam démonnal. Nekik nem mondtam el, de láttam, ahogy a szemem láttára megölt egy angyalt. Borzalmas volt végignézni is. Ezért lesz jobb nekem ott. Megkapom a létezésemért, amit érdemlek valójában – egyelőre még nem repültem, ahhoz túl közel voltunk a város határához, könnyen kiszúrhatnának Gabriel emberei, és akkor úgy járnék, mint legutóbb. Aucs, az a lámpaoszlop kimondottan fájdalmas ütközés volt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 21, 2020 7:51 am

Nehezen, de el lett engedve Sophia, s úton vagyunk nem tudom hova. Egy biztos, hogy ő haza tart, bárhol legyen is az. Én pedig csak el kisérem őt egy darabon. Út közben Sophia beszélni kezd, én pedig egyenlőre csak hallgatom amit mond. Mondjuk, én már jóval a többiek elött itt voltam, de értem amit mond.
- Az én életemben is volt valaki, akit szerettem, de még ma is szeretek. Nekem ő több volt egy testvérnél, egy barátnál. Házasok voltunk, de őt meg ölték mert az volt ami volt. Egy bukott volt, s én is az vagyok. Lyra volt a leg jobb dolog amit kaptam, és még most hiányzik. Az üres lakás is csak arra emlékeztet, hogy őt már soha nem láthatom. - Mesélem neki, de nem azért mondtam, mert versenyezni akarnék, csak ha már Sophia ennyire őszínte velem, valamivel viszonoznom kéne. Ötlet ként, fel hozom, hogy beszéljen Istennel amit úgy fest, hogy már megtörtént, de a részletek a képzeletemre lettek bízva.
- Én csak azt mondom, hogy meg kérhetnéd Istent, hogy a Nephilimek is bebocsáltást nyerjenk a menybe, ha az ő útját követték. De ha ehez ragaszkodsz, én nem hozom többet szóba. - Mondom, majd a fejem csóválom, mikor ismét Zach ra terelődik vissza a szó.
- Ezt cáfolnám, hisz még én is emlékszem minden kire akivel találkoztam még angyal ként. - Mondom, majd sikerül le döbbentenie, mikor a pokolról beszél s az egyik nagybáttyát emlegeti. Bevalom, hogy nem tudok mit tenni, Sophia fel adta, és már a pokolra készül, ha el jön a nap. Nagyon sajnálom szegényt, de ha ő nem tud mit tenni, én miként tudnék bármit is tenni? Hisz én pedig bukott vagyok.
- Azért azt ne hidd, hogy másként fognak veled ott bánni, mert Lucifer unokahúga vagy. Vagy, hogy ő másként fog veled bánni. Az is lehet, hogy rosszabb lesz mint gondolod.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 19, 2020 5:45 pm

Eyla&Sophia

- Nehezen enged el, meg lehet érteni. Amikor ide kerültetek… New Yorkban rekedt, ahol minden természetfelettit irtottak, és neki rejtőzködnie kellett. Én voltam az első, akinek megnyílt, mert látta a hasonlóágunkat. Összefogtunk, mert kettőnknek könnyebb volt, mint egyedül. Aztán… nem tudom, hogy jutottunk el idáig, hogy már-már testvéri a szeretetünk – meséltem az úton Eylának. Nem úgy festett, mint aki ártani akarna nekem, ha ez lett volna a szándéka, számtalan alkalma lett volna rá. Beszéd közben a lánc medálját birizgáltam, egy fajta pótcselekvés gyanánt.
- Már hallottam Nagyapus hangját. Egy nagybátyámhoz el is irányított egy üzenettel. Én megtettem minden tőlem telhetőt, de amit ő elrendelt, azon én milyen módon változtathatnék? Nem tagadhatom le a genetikámat, féllény vagyok csak. Félig vagyok ember, és nem megváltható emiatt. Próbáltam. Nem ment – ingattam a fejem. Még az árvaházban tettek rá kísérletet a szárnyam előtt, és hiába minden próbálkozás, a megváltás ajándékát nem kaphattam meg.
- Én nem tartozom sehová. Zachnek is jobb, ha végre az övéi közt lesz. Majd ott fenn el fog felejteni. – Ebben reménykedtem. Meg kell tanulnom újra egyedül boldogulni. Nem hagyatkozhatok folyton másra egy háborúban, nem várhatom el, hogy mindig más jöjjön megmentésemre. Nem a mesebeli királylány vagyok, bármennyire is szerettem volna, ha ugyanolyan átlagos ember lehetnék.
Én tényleg szerettem volna. De a nem az nem. Van, amikor jobb, ha csak beletörődünk a helyzetbe, és abból próbáljuk meg a legtöbbet kihozni.
- Annyira csak nem lehet rossz a Pokol… elvégre ott van az egyik nagybátyám is – kíváncsian vártam, mit fog szólni ehhez. – Illetve… volt, amíg ki nem csukták a játszóteréről.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 19, 2020 4:28 pm

Sophia eddig nagyon, nehezen tud búcsúzni a srácoktól, mert közölük az egyik nehezen engedi el őt, mert igéretet tett, majd az én bele avatkozásom nak köszönhetően végül úgy fest, hogy el engedi, de nem szívesen teszi. Fel hoztam neki az ötletet, hogy egy darabig el kisérem, s ugyan hallotta, de választ nem kapok, csak megint megköszöni a segítségem.
- Egyszer már megköszönted, de szívesen még egyszer. - Mondom, de a többire már nem tudok mit mondani. Bár igaz, hogy nincs lelkünk, azért fájdalommal tölt el, hogy kimondja, nagyon rosszúl esik, de erre sem mondok semmit. Zach pedig olyan mint én, csak pasiban, s nem jött neki össze, az ami nekem igen. Hallgatom Sophia mondatait, s a kérdésére kinyitom a számat.
- De, az igazságtalan. Nézd Sophi, ha így állsz hozzá, akkor tényleg nincs. De honnan tudod hogy nincs? Őt kerested, hogy megkérd, hogy változtasson a helyzeten? - Természetesen ő alatta, Istenre az apámra gondolok, mert bár bukottá tett, mégis az apám hisz ő teremtett.
- Vagy ha őt nem is, van egy fia aki egy lényegü vele. Jézussal nem próbáltál beszélni? - kérdem tovább, hisz biztosan Jézus is tehetne valamit, ha már egyszer el tünt az örege valahova. Bevallom, hogy nem tudom, hogy eddig mivel próbálkozott, vagy mivel nem, de azért ötletet még adhatok Sophinak.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 18, 2020 9:15 pm

Eyla&Sophia

Nem engedhetek meg magamnak több gyengeséget, és ebbe a gyengédég is beletartozik. Elég, ha nekem lesz így is, úgyis borzalom a vége, mert legyek bármennyire is tiszteletteljes Isten iránt, higgyek benne bármennyire is, nem lehetséges, hogy engem még valami jó is érjen.
Eyla támogatása jól esett.
Tudja, mi várna rám a Mennyben, a tiszta vérű angyalok között, hisz a létezésem is eleve egy bűn.
- Pontosan, Zach.
- Hiányozni fogsz, Nannie.
- Ti is, de most az egyszer hadd döntsem el én, mit érzek helyesnek – nehezen, de elbúcsúztunk, Eyla pedig felajánlotta, hogy egy darabig elkísér.
- Hálásan köszönöm, hogy segítettél. Nem tudnám végignézni, hogy újra összetörik lelkileg. Tudom, hogy nincs olyanotok, csak… ez olyan emberi dolog félig. Túl sokat tanult az emberi dolgokról, nem egészséges ez neki – megkönnyebbülten engedtem le a belső kis falam, amit magam köré húztam.
Eylával úgyse terveztem komolyabban összebarátkozni.
- Bár lenne megoldás, de tudom, hogy nincs. Nem igazságtalan? Apát sajnálom a legjobban. Ha meghalok, soha többé nem láthat utána – Apa… apa. Talán soha nem keresem újból, ne is kötődjön hozzám. Jobb, ha nem nehezítem a dolgát. Szeretem, de néha talán épp az a szeretet jele, ha végre elengedem, akinek amúgy csak több fájdalmat okoz a jelenlétem, mint hasznot. Ez a nephilim-lét átka.
Mindegy, melyik ujjam harapom, akkor is fáj.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 15, 2020 12:26 pm

Akarva akaratlanul is bele kotyogok egy vitába, ami számomra két idegen személy közt zajlik, mert az egyik nagyon terhesnek érzi azt a védelmet, amit a másiktól kap. Még egy TV sorovat példával is elő állok, amitől Zach köpni nyelni sem tud. Sophi haza küldi Zach et, legyen az a otthon bárhol. Már nagyon sajnálom szegény lányt, mert nem mehet a menybe legyen bármilyen jó, hisz szegénykém az ami, egy Nephilim. Én sem mehetek a menybe, révén én bukott vagyok.
- Ne aggódj Zach, biztos talász olyat akit védhetsz, és meg menthetsz a pokoltól. Még vannak akik az út mutatásodra szorúlnak, akik a védelmedre szorúlnak. - Mondom, hozzá téve a magamét, majd ismét a búcsúzás perce következik, és Zeb megöleli Sophit, majd kiderül, hogy Sophit majdnem megölték egy tál rizzsel, majd Sophia alig várja, hogy a srácok menjenek már, majd megköszöni, hogy segítettem.
- Nagyon szívesen. - Felelek a köszőnetére, majd indulna végre, mert nem látogatná meg bejelentés nélkül Gabrielt.
- Én csak kirándulgatok. Esetleg, elkisérhetlek egy darabon? - Kérdem, majd várok, hogy mit mond Sophi. Ha rábólint, vele megyek egy darabon, ha nem akkor más úton megyek tovább. Végülis hatalmas ez a világ, s kitudja, hogy találkozunk e megint, s legalább kicsit jobban megismerhetem, ha el kisérhetem.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 13, 2020 1:42 pm

to: Eyla

Eyla közbeavatkozására Zach sem számított. Csak tátogott, mint partra vetett hal, nem tudott mit kezdeni a true érvvel.
- De… de…
- Nincs de, Zach. Menj haza. Engem nincs értelme védened, és nem bírnám elviselni, ha összetörnél, mert úgyis pokolra jutok. Ne akarj úgy tenni, mintha nem létezne az igazság. Mintha nem tudnánk, mi vár rám. – Csak kibuggyant az első könnycsepp. Zebulon volt az, aki végül a tétlenségből kimászva odajött hozzám, és átkarolt.
- Semmi baj, Sophie. Ez még egyelőre messze van, kár volna ezen aggódni. De igazad van. Mi elengedünk, ha ez az óhajod – félresöpört egy kósza tincset az arcomból, s letörölte a könnycseppet.

- Köszi, Zeb. Aztán vigyázzatok magatokra.
- Megleszünk, ne félts bennünket! Okoztunk mi csalódást valaha? – fejemet ingattam a kérdésére.
- Csak amikor Forthan majdnem kinyírt egy kanál rizzsel - mosolyodtam el.
- Bocsi, na, de már nem bírtam tovább nézni, ahogy gyötrődsz a kaja felett.
- Mentek már végre? – Nem olyan könnyű ez az elszakadás, mint ahogy azt elterveztük. Ha megkedvelsz valakit, általában nehéz elengedni, de sokszor azzal mutathatom ki, hogy mennyire fontos nekem, ha elengedem. Most épp ez a helyzet.
- Eyla, köszönöm a segítséged – hálás voltam, amiért így, ismeretlenül is kiállt értem, és végül Zach is belátta, hogy ideje búcsút vennünk egymástól, és valaki olyat védenie, akinek nagyobb szüksége van rá.
- Azt hiszem, lassan ideje indulnom. Bejelentés nélkül nem hiszem, hogy jó ötlet meglátogatni Gabrielt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 09, 2020 7:23 pm

Sophi mondatán pislogok párat, majd miután mondom neki, hogy örvendek, azt viszonozza is, majd Zach tól megtudom, hogy Sophi nem kéri, hogy a srác tovább védje. Szerinte, Sophi távolság tartó, és még az okát sem indokolta meg, de Sophi szerint megtette. A harmadik féllel együt hallgatom a kis vitájukat arról, hogy mi a helyzet. Majd az is kiderül, hogy nem tudnak velem kapcsolatban semmit, és ez nekem tökélete, bár a bukásom és az esküvőm Lyrával nem két éve volt.
- Ez esetben nem mondtam semmit. - Mondom, és közben zavaromban egy közeli követ nézek. Közben, Sophi és Zach tovább vitatkoznak ugyan azon, majd Sophi apja is megemlitésre kerül.
- Zach, nem rég még te voltál ki akadva, hogy nem kapsz döntési lehetőséget, erre te is ugyan azt csinálod vele. Titeket hallva, azt vettem észre, hogy Sophi sok nak találja azt a védelmet, amit tőled kap, s kell neki némi tér, amit tőled nem kapmeg. Úgy véli, hogy hanyagolod az elsődleges feladatodat, az emberek védelmét. Szép és jó, hogy védeni szeretnéd, de még Leonak is volt más boszi védence, a Bűbájosokon kívül, de nem hanyagolta el a többieket sem miattuk. - Mondom, egy tv s példát is bedobok, amit régen néztem mikor még volt tv, bár nem tudom, hogy ide való példa volt e, de már kimondtam és nem fogom vissza vonni.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 8:27 pm

- Viszonylag jól megúsztuk – biccentettem. Csak néhányszor kellett megállnunk, hogy pihenjek, és magához térhessen a szárnyam is. De én nem terveztem, hogy újfent belépjek Gabriel városába, nem tudhattam, hogy még most is úgy állna-e hozzám, ahogy akkor, amikor elküldött.
- Szintúgy – fogadtam kedvességét.
- Sophie nem akarja, hogy továbbra is védjem – tolmácsolta problémámat Zach, amiért úgymond haza akartam küldeni. – Valamiért újabban távolságtartó, de nem mondja meg konkrétan, mi baja.
- Már megtettem. Vesztettél eleget, Zach, nem kellek még én is a listára. Újra szabad lehetsz.
- És én erről miért nem dönthetek, hm?
- Dönthettél. De erősen túlzásba viszel mindent. Őrangyalként nem lenne szabad ennyire kötődnöd hozzám, erről kis milliószor járattam már a szám.
- De… de…
- De mi? Ha ennyire gyászhuszár akarsz lenni, csak tessék. Majd szépen végignézheted, ahogy a Pokolba sétálok a halálom után. Csak addig arra még várni kell, mert egyelőre még tart a rendkívüli záróra – nem tehettem róla, felhúztam magam rajta. Zebulon és Forthan idegesen pillantottak hol rám, hol Zachre.
Láttam rajtuk, hogy velem értenek egyet. Tudják, milyen sor vár a nephilimekre, és nem akartam, hogy a kárhozatba magammal rántsam. Ahhoz túlságosan megszerettem őt.
- Eyla, fogalmunk sincs, mi van itt, két éve nem jártunk erre. Zach meg a kizáródáskor New Yorkban rekedt – magyarázta Forthan. Ő bizonyult a legértelmesebbnek közülünk, erre hamar ráéreztem.
- Én… én szeretnék végre indulni hazafelé. Már van új otthonom. Talán egyszer családom is lesz. Talán – bizonytalan voltam, és azt kívántam, bár az angyal beleláthatna a fejembe, bár lenne mód, hogy kifejezzem magam, miféle vagyok, a halálfélelem érzése nélkül.
- Nephilimnek születtem. Ezért nem szeretném, ha Zach tovább védene.
- De megígértem.
- Én meg felmentelek az esküd alól.
- Apád döntését nem múlhatod felül – patthelyzet. Igaz. Apa döntése magasabb érvényű az enyémnél, és nem, nem azért, mert a kor-kérdés, hanem azért, mert ő arkangyal, én meg vagyok, aki vagyok. Nem rendelkeztem soha jelentős ranggal. Nem is vágyom rá.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 8:05 pm

Miután, köszönök a triónak majd könnyed beszélgetés gyanánt megjegyzem nekik, hogy gyönyörű kiránduló időnk van, utána a trió egyik tagja vissza köszön, és a nevem mondja, vagy is ismer engem. Mint megtudom, voltak valahol, és hoztak magukkal valakit, akit a trió csaj tagja mutat be.
- Remélem jó utatok volt. - Mondom. - Nagyon örvendek Zachriel. - Mondom, a srác duzzogását követően, majd a lány is bemutatásra kerül, a srác következő mondata, nem kerüli el a figyelmem, és a vigyort sem tudom hova tenni egyenlőre. Ezt követően, a csaj is bemutatásra kerül, s mint megtudom, Zachriel védence.
- Nagyon örvendek kedves Sophia. - Mondom Sophinak, miután közölte, hogy meglátja, hogy milesz.
- Egyébként, ha azt az előbb azért mondtad, mert tudsz rólam valamit, közölném veled, hogy nem kell aggódnod. Nem terveztem egy hamar tovább lépni, és a gyász időszak is tart még. - Nyugtatom meg az el hozottat, aki nem is akart eljönni. Legalább is a srác azt állította, mikor pontosított Sophi mondatán. Fogalmam sincs, hogy mennyit tudnak a kapcsolatomról, ha már a nevem is tudják, de az biztos, hogy mostmár sejthetnek valamit, csak a szándékaik ismeretlenek egyenlőre.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 5:27 pm

Ennyit arról, hogy zökkenőmentes lesz ez a nap.
- Öhm, szia, Eyla – a fiúk hirtelen megtorpantak, Zach aggódóan hátra tekintett rám. Én az egyik sziklán ülve vártam.
- Hazatértünk – bólogattak. Figyeltem, hogy mi történik, de szárnyuk takarásától alig láttam valamit. – És hoztunk még valakit, de azt hiszem, a kisasszonynak kéne őt bemutatnia…
Sóhajtva adtam meg magam, a fiúk már megint kitaláltak valamit.
- Ő Zachriel. Frissen felszabadult őrangyal – mutattam be. – Kihoztam New Yorkból, nem volt biztonságos ott neki.
- Pontosítanék, te ejtettél a munkakörömből, amit én nem akartam, és együtt jöttünk el, egymást mentettük – duzzogott.
- A te érdekedben.
- Most már innen nincs visszaút, meglátott – vigyorgott Zach diadalittasan. Fiúk, ezért még számolunk.
- Ő a védencem, Sophia – lökdösött előre. – Szóval, akkor mégis együtt maradunk?
- Meglátjuk, mi lesz.
Tényleg csak jót akartam azzal a szándékommal, hogy kilépek az életéből, és visszaadom az ő szabadságát is. Akkor végre olyasvalakit védhet, akit van értelme. Akinek van esélye rá, hogy a Mennybe kerülhessen, mert én bárhogy is vágytam rá, tudtam, hogy esélytelen, amiről álmodozom. Egy ilyet, mint én soha nem tűrnének meg a Mennyben, mert bűn a létezésem. Csak egy kérdés merült fel bennem: akkor minek születünk, mi, nephilimek?
A másik angyal jóindulatára voltam bízva most, hogy mi lesz.
Legjobb lenne, ha megkönyörülne rajtam, és nem engedne be a városba. Akkor én szépen visszatérhetnék San Franciscóba, az otthonomba, és nem kéne még azt is végignéznem, ahogy Zach összeroppan ismét.
És Gabirelnél is nagyobb biztonságban tudhatnám.
Kérlek, könyörülj rajtam… Fohászkodtam gondolatban.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 4:15 pm

Sophi & Eyla

A szabim utolsó napja, mikor oda megyek ahova szeretnék. Reggel óta talpon vagyok, és mászkálok a városban, hisz nem szívesen vagyok otthon főleg mivel ott a sok emlék a lakásban, ami csak arra emlékeztet, hogy a drága feleségem nincs velem, és nagyon magányos vagyok. Tény, hogy elvették tőlem, de eddig sosem gondoltam arra, hogy végezzek magammal, hisz azt Lyra sem akarná, és csak egy gyáva alak dobná el az életét, mondván már nincs miért élni. Bevallom, hogy úgy indultam neki ennek az útnak, hogy még azt sem tudom, hogy hova jukadok ki, és találkozom e valakivel. Gyönyörű kirándulós idő van, jó egy kis sétához a városban és annak határában. A sors okkal vezetett a város határához, de az is meglehet, hogy csak véletlen az egész, amiben valahogy nem hiszek. Sokszór hallom, hogy valami mindig okkal történik, és ez a út is ide okkal kellett, hogy legyen. Ahogy közeledem, egy triót pillantok meg, akik fogalmam sincs, hogy mit csinálnak, de közelebb azért már hallani valamit, hogy a csaj a bácsikáját üdvözli, amit a két srác nem közölne.
- Hali, szépbkiránduló idő van. - Mondom a triónak, közben megállok, hogy az út szélén fekvő botot fel vegyem, hogy azt használjam támasz ként.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Városhatár Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
104
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 1:44 pm

Nem tudtak lerázni a fiúk. Zachriel meg mindenképp maradni akart, de úgy gondoltam, teszek neki egy szívességet, és megkímélem attól, hogy megint összetörjön miattam. Eddig szinte minden védence meghalt, elvesztette valamilyen úton módon, és most, hogy a Mennyek még mindig zárva vannak, fogalma sem lehet ,hogy mégis abból a listából hányan kerültek oda, hogy elégedett lehessen magával.
- Ha egyszer mondom, hogy jó vagy! – erősködtem, még Las Vegas határához érve is. Nem nagyon hitt nekem. Kiborult, hogy akkor miért akarom elküldeni. Mondjak egy jó okot, hogy miért ne lehetne éppen velem, amikor kishúgaként szeret.
Forthan és Zebulon jó ideje hallgattak, nem mertek közbeavatkozni, mielőtt még megszabadítom őket tíz körmüktől.
- Zachriel! Igenis fogod a méltóságos hátsó fertályod, és elhúzol Gabrielhez, világos voltam? Ne nehezítsd a dolgom, nem védhetsz meg örökké mindentől. Ember vagyok. Felnőtt ember, ideje így is viselkednem. És első lépésként pont ezért elengedem a kezed. Nem dajkálhatsz örökké kisbaba módjára, mert nem vagyok az. Nem, hallgass, most én beszélek! – intettem le Forthant, akinek most jött meg a bátorsága, hogy próbáljon lehiggasztani bennünket.
- Nephilim vagyok. Nem az, akit védened kéne. Nem tarthatsz örökké egy burokba zárva, mintha nem lenne apokalipszis. Nincs ez így, kérdezd csak a nagybátyámat. Amúgy is tudjuk, mi a sorsom, és nem, nem lehet elodázni. Köszönöm, amit eddig értem tettél, de felmentelek a feladatod alól – közel álltam a síráshoz, de csak kimondtam, emelt fővel, ami már rég óta esedékes volt.
Nem nézhettem tovább tétlenül, amit művelt magával, nem volt egészséges ez a kötődés, kapcsos közöttünk. Ő angyal. Én egy Pokol felé tántorgó fél-lény voltam, akit kb. sehol se láttak szívesen. Nem akartam elveszíteni, úgy meg pláne nem, hogy belegondoltam, bármikor harcra kerülhet sor megint. Nem. Nem engedem, hogy kicsinálja magát értem.
Nekem most már a saját talpamra kell állnom. Forthan végül kinyögte, hogy egyetért velem. Jobb lesz, ha mostantól hagynak, hogy úgy alakítsam az életemet, ahogy nekem jól esik. Zach nem volt hajlandó ebbe bele törődni.
Fogalmam sincs, mi tudná őt meggyőzni, hogy menjen a társaival, éljen az angyalokkal, és ne akarjon túlságosan ragaszkodni hozzám. Őszintén? Mindent megtett, ami lehetséges volt jelen körülményeink között, még New Yorkból is kiszabadított, ahol ő sem volt biztonságban, miért nem akarja elfogadni az én ajándékomat, hogy én meg visszaadom a korábbi szabad életét?
Hogy a sajátjaival lehet, ahol nem kell megjátszania magát.
Én is egy ilyen életre vágytam. Halandó akartam lenni, az volt az álmom, hogy egészen emberi legyek. Szárnyak és egyéb nélkül. Mert nekik van választásuk. Szabad akaratuk van arra, hogy a jót tegyék. Nekem édes mindegy, mit csinálok, ennek ellenére azt választom, hogy nem fogom lelki fivéremet és két jó barátomat is magammal rántani.
- Na, sipirc haza, fiúk. – Csak nem bírtam ki könnyek nélkül, de ideje volt elengedni őket.
- Na, nem távozol tőlünk üres kézzel, csajszi – vigyorgott rám Zeb és Forthan.
- Ez a tied. A barátságunk jeléül, nagylány – toldotta hozzá Forthan. – Aztán vigyázz ám magadra. Fú, de nem szívesen engedlek el, jó móka volt veled utazni.
Egy láncot kaptam a fiúktól, nyitható medalionnal, nagyon szép darab.
- Menjetek már! És üdvözlöm a bácsikámat.
- Ezt inkább nem közölnénk. Nem tudjuk, milyen a helyzet – Nehéz a búcsúzkodás. – Ég veled.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére