Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 27, 2016 10:33 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Amikor belépek a kapun szorosan a fejembe van húzva a kapucnim, hogy egyetlen angyal sem tudjon felismerni. Az energiám teljesen el van rejtve, így egy szimpla halandónak tűnhetek. Egy a sok közül. Figyelek rá, hogy miközben megyek a fekete utazóköpenyem el ne mozduljon a helyéről. Nem lenne bölcs, ha kikandikálna a páncélom mert akkor egyből leleplezne. Nem jöhettem anélkül, hiszen itt csak két arkangyal tanyázik és mindenre fel kell készülni. Bár kétlem, hogy Uriel húgom meg tudna engem támadni, mindig is túl vajszívű volt hozzá. S most már abban is kételkedem, hogy Mihály megtenné-e. Elgyengült, az emberek majdnem minden gonoszságot kiöltek a szívéből. Hogy miért mondtam azt, hogy majdnem mindet? Mert tudom, hogy ha történik egy olyan dolog, akkor újra előjön az Öcsém, az akit ismertem és lekaszabolja dühében az embereket. Volt már rá példa a történelemben, és én akkor csak nevettem rajta lentről. El sem hitte, hogy milyen közel állt a Pokolhoz akkor. De most azért is tértem vissza, hogy azt a kevés sötétséget előtérbe hozzam és el fogom érni vele, hogy elveszítse a szárnyát. S akkor, ott lesz velem lent. De nem fog kapni semmiféle támogatást azért mert a testvérem, először ő is meg lesz kínozva, amit saját kezűleg fogok megtenni, majd ledobom az új démonok közé és harcoljon az életben maradásért és azért, hogy a legjobbak között lehessen. Igen, neki ez lesz a büntetése. A legrosszabbul fog járni.
Végignézek a silány emberi lényeken, s megértem azt, hogy Gábriel miért akarja őket elpusztítani. Csak a pénz beszél közöttük, ha nincsen elég fizetőeszközöd akkor a porban vagy és onnan legtöbbször nem fogsz felemelkedni. A porod fog megölni. De ellenkező esetben ha elég jól élsz, arra is ráfázhatsz mert akkor egyre több ellenséged lesz. S amikor alszol, elmetszik a torkod. A pénzed lesz a temetőd. De mindig vannak kivételek. Azok, akik a szegények közül jöttek és egészen a Gazdag negyedig jutottak, tisztességes munkával. Na ők azok, akiket egy kicsit is tisztelek mélyen. S sajnálok is, hogy meg fognak halni egy ilyen háborúban. Áldozatok mindig vannak, de nézzük a jó oldalát. Legalább a Mennyországba fognak kerülni. A bűnösök pedig hozzám, s akkor garantálom, hogy jó pár évszázadig szenvedni fognak.
Most pedig, a sikátor sötétségbe olvadva követem a húgomat, a jelenlétemet nem lehet észrevenni. Biztonság kedvéért az angyalpengémet meglazítom a tartójánál, és amint felmászik egy raktárhelyiség tetejére elmosolyodva engedem ki az energiámat és úgy mászok fel utána. Lehajtott fejjel állok előtte, az arcomat nem lehet látni a kapucnitól. Szépen lassan emelem fel a fejem, ezzel szinkronban húzom le a fejfedőt magamról és amint már a szemébe nézek megmutatkozik az arcom, s az akivé lettem. A szemeim vörösen fénylenek, arcomon pedig egy nagy mosoly található.
- Én bizony, húgom. Vigyorgok rá és szépen lassan kezdek felé sétálni.
- Meg sem öleled a bátyádat? Kuncogom majd megállok előtte néhány méterrel.
- Visszatértem, Uriel. Úgy értelmezi, ahogyan akarja. Nem fogok elmondani neki. De ez az egy mondat nagyon sokat fed el. Rájössz?

Uriel ✞ Lucifer

words: 490 | music: Sinnerman | note: Páncél | ©
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 23, 2016 5:57 pm

Lucifer & Uriel

Monotonság. Ez az a szó, ami oly' tökéletesen jellemzi azt a létet, amiben már olyan régóta tengődöm. Habár számomra az idő máshogy érződik, mint egy ember számára, mégis, ugyanazon dolgok és kétségek, amik nap, mint nap kísértenek és megtalálnak, az egészet annyira unalmassá teszik. Az emberek, félve a tőlem, vagy éppen Mihálytól különböző angyaloktól, csendben, kushadva élik le az életüket, teszik azokat a dolgokat, amiket mindennap. Én pedig ugyanazt a szokást követem, mint mindig, már magam sem tudom, mióta; fentről figyelem őket, hasonlatokat vonva köztük és az állatok között. Mikor őrült teremtmények módjára szaladgálnak fel s alá, mint a megbolondult hangyák a hangyaboly körül, szorgosan dolgozva apró, rövid, szinte már nem is lényeges életükön. Oda és vissza. Minden egyes nap. Vannak pillanataim, mikor megunom azt, hogy a szemeimmel kövessem őket, ilyenkor, mint egy csendes megfigyelő, kutatok, valami új, valami más után, ami feldobná a mostani életemet - magam sem tudom, mit keresek, hiszen amit igazán szeretnék, nem kaphatom meg. Nem, amíg ő maga úgy nem dönt, hogy már elő nem bújik a rejtekéről, és elénk nem lép, elárulva nekünk, hol is volt, mit is csinált annyi ideig. Huszonöt hosszú évig, ami alatt a világ teljesen kifordult magából. Apánk, Isten nélkül minden megőrült; ezt még én is kénytelen voltam belátni. Viszont nem hibáztathattam azért, hogy hátat fordított nekünk, a gyermekeinek, s az embereknek egyaránt. A sok aljasság, amiket az annyira szeretett teremtményei követtek el, már olyan régóta, még őt is megviselhette. A világ már nem volt olyan szép és gyönyörű hely, mint amilyennek ő anno megalkotta. Persze jogosan jöhetne a kérdés, hogy akkor, ha ennyire nem érdekelnek az emberek, s csak az Apánkkal törődöm, az ő keresésével, miért nem Gabriel oldalára álltam? Erre évekig kerestem a választ, míg megtaláltam; túlságosan tiszteltem ahhoz az Isten alkotta embereket, hogy elpusztítsam őket. Így inkább Mihályhoz csatlakoztam, és próbáltam őket védeni, már amennyire makacs akaratom engedte. Azonban nekem is kellettek olyan pillanatok, ahol ki kellett szellőztetnem a fejemet, elrendeznem kusza gondolataimat; ilyen volt ez a pillanat is. Ahogy ruganyos léptekkel, ám egyelőre céltalanul bolyongtam SF utcáin, élvezve, hogy meztelen vállamat csapdossa szálldosó hajam... Ahogy néhol egészen nyomasztó gondolataimat a frissítő szellő messzire sodorta... Szinte maga volt a gyönyör. Akaratlanul is, de egy halvány, alig látható mosoly terült el az arcomon, miközben befordultam egy sarkon, egy olyan sikátor felé, amit már egy ideje jól ismertem. Lépteim gyorsabbak lesznek, magam sem értem, hogy miért - mögöttem pedig közben lassan, de biztosan elhal az emberek zavaró nyüzsgése. A csend lassan körbeölel, én pedig egy alacsonyabb raktár tetején találok magamnak ideiglenes búvóhelyet, ahol jótékony homály takarja testemet. Felhúzom térdeimet, karjaimmal pedig átkarolom őket, mintha egy védőburkot vonnék magam köré. Aztán hajamba túrnék bele, hogy megigazítsam a szél által összekuszált tincseket, azonban kezem megtorpan a levegőben, mikor megérzem az ismerős, ám már olyan régóta nem érzett energiát, nem is olyan távolról. Embertelen gyorsasággal pattanok fel, izmaim megfeszülnek, szemeim pásztázni kezdik a környéket. Hangom viszont egyelőre nem több suttogásnál, amikor megszólalok. Nem lehetek biztos benne, hiszen olyan régen volt... És ha tényleg ő az, akkor mi van? A testvérem, szeretett bátyám, de lehanyatlott, és most nem az angyaloknak parancsol. Egyáltalán nem.
- Lucifer?!

***522 szó***

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 19, 2016 9:00 pm

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
A sivatagban állok az autóm mellett és nézem az éjjeli eget. Van amikor még mindig ott járok fent és visszagondolok arra, hogy milyen is volt régen. Akkor, amikor még meg voltak a szárnyaim és én voltam a legfényesebb angyal. Samael... igen, ez volt az akkori nevem. Nem is hallottam ezt, amióta letaszítottak, mert megalkották nekem az új létemet, aki Lucifer névre hallgat. A legerősebb voltam, a legtisztább, a leggyönyörűbb. De a nagy hatalom, nagy felelősséggel jár, igaz? S, hogy miért jutottam oda, ahol most vagyok? Egyszerű. Túlságosan szerettem apámat, és nem akartam szenvedni látni ezért elvállaltam a feladatát. Kellett egy olyan személy, aki megkísérti az embereket, hogy legyen egyensúly. Megteremtett engem, a Gonoszt, az Ördögöt. Az "elköltözésem" pillanatában még utoljára ránéztem a testvéreimre. Az Elsőkre. Az akkor még ártatlan Gábrielre, a harcos Mihályra, a hóhér Sarielre, a jövőbelátó Rafaelre, az akkor is csodálatos Urielre, a kemény Ramiélre és a rendfenntartó Raguélra. Még magamnak sem merem bevallani, de valahol mélyen mind hiányzik. De az a tudat, hogy hozzájárultak a bukásomhoz akkor is idegessé tesz, és haraggal nézek rájuk. Egytől-egyik bosszút fogok állni a családtagjaimon, de nem mindegyiket ugyanúgy fogom megbüntetni. Valaki sokkal enyhébb fokozatot kap belőle, maximum egy kis dorgálást, kiabálást. De van két olyan fivérem, akiket még talán meg is fogok ölni. Gábriel pedig meg fog azért fizetni, amit most tesz. Ne értsetek félre nem azzal van a problémám, hogy az embereket öli, hanem azzal, hogy miért pont most? Miért nem tudott akkor, amikor ez volt a kérése Apánknak? Akkor lapított és nem is mert megszólalni. Csak jöjjön el az idő, és talán csak az fogja megállítani a pengémet, hogy ne metssze el a torkát, hogy családtag. Mihály túl puhány már ahhoz, hogy erőszakkal térítse észhez őt, de ha ő nem tudja megtenni, akkor megteszem én. Én vagyok a Sátán, senki más!
Sóhajtok egy nagyot, s beülök a kocsiba majd egyenesen a SF városa felé vezetek. Nem ismernek ezért könnyen el tudom azt játszani, hogy csak egy menedéket kereső ember vagyok. Vagy ha ez nem segít, akkor bevetem a képességeimet. Közben telepatikusan jelzek az egyik belső démonomnak, hogy nézzen körül a városba és jelentsen ha lát valaki az arkangyalok közül. A település védelmi falától elég messze állok meg, a kocsi leleplezne. Egy viharvert utazóköpeny rejti el a felsőtestemet, nem látszik, de alatta ott a páncélom. Nem szokásom felvenni, de ha az ellenség odújába merészkedem akkor muszáj vagyok. A csuklyámat felveszem így az arcom nem látszik, majd a városkapu elé sétálok és felnyújtom a kezem, hogy nyissák ki azt. Amint megtették, belépek és az őröket könnyen átverem, akik át is engednek. S ekkor telepatikusan már jön is a démonom feladatának eredménye. Uriel. Elmosolyodom, és teljesen elrejtem az energiámat, hogy meg se érezzen. Egy kis meglepetés. A bukásom óta nem láttuk egymást. Kíváncsi vagyok a reakciójára. Az árnyékban mozgok, és az egyik kisebb ház tetejére mászom, hogy onnan kémlejem a húgocskámat. Amit egyedül lesz, hirtelen kiengedem az energiáimat egészen felé áramoltatva, hogy rájöjjön arra, hogy itt vagyok. Na testvérkém, mit fogsz most tenni? Megtámadsz vagy esetleg magadhoz ölelsz? A választás a tiéd, de ne feledd még mindig a bátyód vagyok.

Uriel ✞ Lucifer

words: 519 | music: Sinnerman | note: Páncél | ©
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Pancsizó Raiden

Sikátorok         - Page 4 3e4ec06e211be6dea97d5cf87e5fb979da09c7ca
I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand
Sikátorok         - Page 4 3c4e05e9d05f964641163a7911adf264b7cc979a
☩ Történetem :