Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Mexikó-Palengue
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
484
☩ Play by :
Blake Lively

Utolsó Poszt Kedd Júl. 10, 2018 5:51 pm
Következő oldal

To Gressil
Maják és az építményeik. Elfeledett civilizáció, mely oly sokak számára haszontalannak tűnik. Holott Isten legjobb teremtményei voltak. Nem is megjövendölték a dolgokat, isteni útmutatást kaptak a jövőre nézve. Kiválasztott nép voltak.
Egy belső medence partján ülve lábamat hűsítem a hideg vízbe. Mikor még megérkeztem algás volt, békanyál tömkelege úszott a tetején. Elfeledve minden szépségét, amit egykor árasztott magából. Mostanra visszanyerte régi alakját, ahogy ez az apró belső udvar is. Az indák felesleges gyökerei eltűntek, a kövek rendezettek, moha nem csúfítja az épület falait, a kor vasfoga nem fogott ki rajta. Gyönyörű, pont olyan, amilyennek egykor építették. Illúzió lenne ez csupán? Már magam sem tudom, hogy az-e, vagy csak egyszerűen visszaforgattam az idő kerekét.
De ez nem is izgat. Hátamat végigvetem a medence szélén, egyik lábamat és kezemet a vízbe lógatom. Élvezem, ahogy a hűs víz bőrömet simítja, apró fodrok jelentkeznek a felszínén. Pihe szőröm csiklandozza. Halvány mosoly kerekedik ajkamra. Az égen ezernyi bárány felhője járja táncát, boldogítva az azt nézőt. Persze, ha lenne ki nézné rajtam kívül.
Várjunk csak!?
Mintha lenne valaki. Egy érdes hang, mély, dörmögő. Egy férfié. Nem rezzenek össze, de nem titkolom, hogy meglep itt léte. Szemeimet vonom csak össze, mégsem reagálok rá. Nem is tekintek rá, így iriszei elkerülik figyelmemet.
- Sajnálom a fogadóórám végetért. Térj vissza, úgy egy hét múlva - felelem neki, játékos mosollyal az ajkamon, továbbra is a felhőket szemlélve. Mintha nem is lennék ebbe a világba.
Zöldes-barna íriszeimet mégis elvonom a gyönyörű kék égről. Sóhajtva ülök fel, lábamat továbbra is a vízbe áztatva. Egy vizililiomot vonok magamhoz közel. Vízcseppektől terhes ujjaimat simítom végig rajta. Egy-egy csepptől úgy meghajlik szirma, szinte hallani vélem, ahogy sír.
- Tündérrózsának is hívják - felelem, noha nem ez a kérdés, de kit érdekel, hogy mit akar? Bárki emberfia is ő, még most sem méltatom pillantásra. - Tündérnek hitték régen az angyalokat. Mily ostoba gondolat, mintha tudnánk csillámvarázsolni - nevetem el magamat halkan.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

She's both, hellfire and holy water

And the flavor you taste depends on how you treat her

☩ Reagok :
28
☩ Play by :
Mark Pellegrino

Utolsó Poszt Hétf. Júl. 02, 2018 7:56 pm
Következő oldal

☽ Death iscoming

Ophilia xXx Gressil
zene • szószám: xXx • Credit:

Elég sok minden történt manapság és ennek csak örülök. Minden úgy történik ahogyan én szeretném, egyre többen állnak az én oldalamra és osztják ugyanazt az eszmét, mint én. Lucifernek távoznia kell. De még mindig nem sikerült azt az erőt elérnem, hogy a hátam ténylegesen védve legyen még akkor is ha ez a puccs kitudódik és Luluka rájön. Bár megmondom őszintén az sem érdekelne már nagyon, ha kell egy háborút kirobbantok a Poklon belül, úgy az én hatalmam nőne folyamatosan az elhullott katonák miatt. De nem, nem fogok. Mindig is okosan csináltam azt amit meg akartam szerezni, és ez egy elhamarkodott s buta lépés lenne. Kell egy tökéletes terv, megfelelő személyek és aztán minden szuper. De előtte még ott van a nagyobb és sürgősebb probléma, az pedig Amara. Találnom kell módot a megsemmisítésére, hogy elkezdhessem az uralomra törést. Elég nehéz feladatnak hangzik magát Isten testvérét megölni, de van egy ősi mondás miszerint Halál kaszája végére egyszer maga a Teremtő is felkerül, így hát reményeim szerint lehetséges neki a nővérét is ráfűzni. Hogy miért pikkelek rá ennyi? Két okból. Az egyik a fontosabb, hogy miatta én vagyok a leghaszontalanabb lovas a világon. Nincsen halál, így én munkanélküli lettem, egy szárnyaszegett madár. Persze nem tűntem el teljesen a körforgásból, hiszen ott maradtak a természetfelettiek, de az nem ugyanolyan. Nem vagyok olyan intenzíven jelen. A másik ok pedig Mammon. Raboskodik, és volt hozzá köze a szukának.  S ha már itt tartunk, most éppen Mexikóban tartózkodom mert tudomásomra jutott, hogy van ott egy angyal, aki tudja, hogy mi és hogyan történt akkor. Mindenáron meg fogom szerezni az információt amire szükségem van, ha kell erőszakkal is.
Felpillantok az előttem lévő építményre. Jártam már itt néhányszor még régen, nagyon régen. Akkoriban még pompázott, most? Kész vicc. Viszont azt el kell ismerni, hogy a maják azokban az időkben csodát műveltek. Behunyom a szememet és próbálok energiák után kutatni hátha megtalálom a keresett személyt és halványan, gyengén már sikerült is megtalálnom a helyes irányt. Az erőmet próbálom minél jobban elrejteni, hogy meglepjem egy kicsit a tollast és hangtalanul közelebb jussak hozzá.
- Égen-földön bekerestelek, kislány. Szólalok meg halkan, démoni szemekkel rápillantva.
- Szóbeszédek alapján te talán tudsz nekem segíteni. Egy kedves mosolyt villantok rá, hátha ennyi is elég lesz arra, hogy elmondja azt amit én szeretnék. Ha elkerülhető az erőszak, akkor megpróbálom. Ha nem, akkor már előre sajnálom.  

☩ Reagok :
28
☩ Play by :
Mark Pellegrino

Utolsó Poszt Hétf. Júl. 02, 2018 6:29 pm
Következő oldal

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal