We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

adele mayer - szerelmünk visszhangja a gyermek.
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Tori Mayer

☩ Reagok :
9
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 11:56 pm
Következő oldal

Adele Mayer
Szabad
Kapcsolat • Lányom
Play by • Anna Pagava vagy Abigail Breslin?
Kora • 4 év
Karakter információÉdesapád: Chris Mayer
Édesanyád: Tori Mayer
Nagymamád: Elizabeth McLain /még nem jött meg/
Nagypapád: Scott McLain /még nem jött meg/
Nagynénéd: Pippa McLain /még nem jött meg/

A sztori: Chris szörnyű balesetet szenvedett, amikor egy lázadó csoport New Yorkban az utcán robbantott. Két hétig kómában feküdt és az emlékezete is csak fokozatosan kezd visszatérni. Először se a feleségére, se a lányára nem emlékezett. És arra sem, hogy a robbantás célpontja valójában ő volt. Chris megtudta, hogy illegálisan New Yorkban tartózkodik Azura (egy démon) és ezt közölni akarta a hatóságokkal is, ezért a férje megszervezte ezt a robbantást, hogy megölje és így elhallgattassa Christ.

Te, kislányom négy éve pottyantál az életünkbe. Egészen eddig tökéletes harmóniában éltünk mi hárman, aztán megtörtént a katasztrófa. Amióta apukád a kórházban van, én is elég kevés időt töltök otthon, ezért az időd nagy részét a nagyszüleidnél, az én szüleimnél töltöd. Emiatt szörnyű bűntudatom van és amikor csak tudok sietek hozzád haza. Természetesen észrevetted, hogy valami baj van, de nem nagyon részleteztem. Annyit mondtam, hogy apa most nincs jól, úgyhogy a doktornénik és a doktorbácsik vigyáznak rá, de nem engedtem, hogy velem gyere a kórházba. Nem akartam, hogy a erős apukádat, akinek te vagy a kis hercegnője, ilyen helyzetben lásd.
Apukád most felébredt és hamarosan haza is jön, amikor majd ápolni kell őt. Lassan visszatér az emlékezete és rád is emlékezni fog. Ezek után valószínűleg bujdosnunk is kell Azura és a férje elől, amikor azok megtudják, hogy Chris él és virul, ráadásul rájuk is emlékezik. Lehet, hogy magunkkal viszünk, hogy új életet kezdhessünk valahol máshol. De milyen élete lesz egy négy éves gyereknek, akinek kiskorától kezdve folyton csak menekülnie kell?

További részleteket regisztráció után megosztok veled. Gyere gyorsan, apukád és anyukád is nagyon vár.  fanolos  fanolos  luvu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal