Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Rejtély a ködben [Vége]
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Reagok :
72
☩ Play by :
Zane Holtz

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 10, 2018 10:32 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

A Titkok Nyitja

Rejtély A Ködben

Egy újabb unalmas nap köszöntött a világra. Legalábbis mindenki azt hitte, ez is egy újabb semmitmondó nap lesz. Míg minden egyes lény, ki e földön ragadt Amara határzárai miatt, rutinszerűen felkelt, elment a dolgára, tette, amit ebben a sötétszürke, unalmasan sötétbe hajló világban tehet, addig én próbálkoztam. Erőn felül, a határaimat pedzegetve. Ironikus módon saját magamat készültem megkerülni. Jobban mondva azt, aki párszáz évvel ezelőtt voltam. Most mégis átkoztam, hogy harmatgyenge erőmmel nem sokra mentem. Ezen igyekeztem változtatni. Változtatni magam és a testvéreim számára. Fényt csalni a sötétségbe, melybe többszáz éve rekedtünk. Hiába a szabadulás, csömörből vödörbe kerültünk. És ezzel az erővel halálra vagyunk ítélve. Oly sok minden kiveszett az elmémből, megkopott tudásom miatt belül üvöltöttem, őrjöngtem sokszor. Kívülről ez persze mit sem látszott rajtam, nem csapkodtam magam a falhoz, nem tomboltam ki magam azóta, hogy létrehoztam valami olyasmit, ami még talán a mindenható matuzsálemnek is kigúvasztotta a szemeit. Az évezredek során megtanultam elrejteni mindent, mi bennem gyökeret vert. Sok mindent ki is irtottam csírájában, mielőtt még kihajtott volna. Egyvalamit nagyon jól megtanultam. Ha nem teszel azért, amit magadnak akarsz, akkor az nem is lesz a tiéd. Ülni és várni, hogy a sült galamb a szádba repüljön, minden, csak nem az én stílusom. Én hegynek megyek ha kell. Most is ezzel viaskodtam egész nap, jobban mondva egész héten. Elmémet tornáztattam, mire eszembe jutott, amit kerestem. És most minden megvan már ahhoz, hogy egy kis színt vigyek az unalomba. Feltörök egy rég elfeledett pecsétet. Érzem a hatalmát, ó, bárcsak megízlelhetném! A tőr pengéje hideg és fájdalmas, ahogy a tenyeremhez ér. De rezzenéstelen arccal húzom végig rajta. Nem ebbe fogok belehalni. Máris érzem, hogy a vastól gyengülni kezdek, így kibuggyanó sötét véremmel összekenem a két karom, jobban mondva a húsomba égetett védjegyem és az egyetlen olyan rúnát, melyért akár hálával is tartozhatnék a pokolszukának, ám mégsem vagyok hálás érte. A rúna felizzik, érzem az ouroboros erejét. Működnie kell! Mélyet sóhajtva rogyok le a kanapéra és nézek ki az emberek által kreált, a felhőkig érő épület egyik üvegablakán keresztül. Több, mint 200 méterrel vagyok a föld felett. De legalább most már védve vagyok, illetéktelenek nem találhatnak rám. Bebiztosítottam magam, mivel tisztában voltam azzal, hogy azok után, ami történni fog, sokan meg fognak próbálkozni azzal, hogy megtaláljanak. Nem csak a testvéreim. A tenyerem ég, lüktet, feszülten várom, mi fog történni. Hamarabb megérzem, semmint elkezdődne. Minden egyes porcikám, sejtem érzékeli, hogy megszabadultak az évezredes béklyóból, hogy utat törve a világon keresztül teremtőjükhöz siessenek.
- Jöjjön, aminek jönnie kell! Gyertek fenséges szörnyeim! - suttogom halkan, majd hátradőlök a bőr ülő alkalmatosságon.  Leereszkedik a köd, a város sötétségbe borul. Csak a szemeim világítanak a sötétségbe borult szobában. Felizzik a szigeten, az ősi temetkezési hely felett a derengő kék fény, a sötétségben egy kapaszkodó, egy reménysugár. Már csak ki kell várnom, hogy a sakkfigurák is elfoglalják a helyüket a táblán. Abban a pillanatban, ahogy elkezdődik, felizzik a húsom is, mintha ezernyi apró, tüzes tűvel szurkálnának. Összeszorított fogakkal tűröm a fájdalmat. Mindennek ára van. Az erőnek is. Lesznek ugyan járulékos veszteségek, de többet nyerhetünk, mint veszthetünk ezzel. Ahogy sejtettem, testvéreim is megjelennek egy kivételével, vonzza őket az ősi mágia, melyet a világra szabadítottam most. Mely egykor csak egy apró szelete volt csodálatos erőnknek. Most már csak rajtuk múlik, hogy mennyire lesz sikeres ez az áldozat. Én az utolsó csepp erőmig velük leszek ott a játékmezőn. A lényeimen keresztül. Ez a legtöbb, amit tehetek magunkért, értük, a fajtánkért jelenleg. Remélem, hogy testvéreim értenek a jelekből, a sugalmazásból és megtalálják a kulcsot, melyet annak idején biztos helyen zártam el egy ősi sziget földjébe. A kék nemeskőt, melyet bűbájjal lélekcsapdává változtattam, halott emberek, lények lelkeinek ezrét zárva belé tudva, hogy majd a lelket idővel erővé, energiává nemesednek. Mint egy jó bornál, úgy működik a folyamat. Minél öregebb, annál nemesebb. Hatalmas erő és energia halmozódott fel abban az apró kőben. Persze akkor még nem tudtam, hogy majdan egy börtönt építenek a temetkezési helyre. Nagyon remélem ez a tény nem zavarja meg a játék menetét. Ez az erő hatalmas löketet adhat a leviatánoknak. Bízom testvéreimben. Most az egyszer ne csak én áldozzak. Lehunyom szemeim, hogy mágikus teremtményeim szemein keresztül szemléljem az eseményeket. Először még jól is áll a szénájuk. Az idő előrehaladtával azonban egyre kevésbé. Fáradnak. Gyengülnek. Hát igyekszem segíteni rajtuk, de így én is gyengülök. Ugyebár mindennek ára van. Az, ami kint folyik, az engem is befolyásol. Elvégre belőlem táplálkozik ez az egész, engem emészt jobbára. No meg a kristályból is sok erőt merít a játék, én is jelenleg. De azt is én aktiváltam. Néha elkomorulok egyesek sötétségén, máskor elismerően biccentenék az ellenség felé. Az egyik démonnal, azzal az Abaddonnal jobb lesz vigyázni. Jobban szeretném őt szövetségesnek, mint ellenségnek tudni. Aztán mosolyra húzódik a szám, főleg, miután látom, amint Lucifer kihátrál és eltűnik a balfenéken, ráhagyva démonjára a piszkos munkát. Az komoly! Mivé vált a Pokol ura? És Athan még képes lett volna a nyakamra hozni! Kapott is volna érte egy jóerős nyaklevest! Ám miután látom, hogy derekasan helytáll, nem engesztelek már rá. Miből lesz a cserebogár! Ruben hozza a szokásos formáját, de legalább próbálkozik. Ez is több, mint a semmi. Markannál minden esetre jóval több. Drága Delphiniának elég keményen kijut a rosszból, de tudom, ő soha nem adja fel. Apró kis testében hatalmas bestia lakozik. Büszke vagyok rá! Calypsonál is ugyanez a helyzet, kellemesen csalódom benne és harci készségeiben, mely a béka segge alatt valahol húsz méterre leledzett a múltban. A sok éves fizikai bántalmazás azért nem volt hiábavaló. Remélem, díjazni fogod az ajándékom húgom! Szerencsére Helené nemcsak a szépségét tudja használni fegyverként, de kemény kis ökleivel is meg tud szorongatni tököket és kopasztani angyalokat. Na és Kisa. Érte egy pillanatig sem aggódom. És nem csak azért, mert tudom, hogy nem ejtették a feje lágyára, hanem mert elvártam volna, hogy kapjon ő is egy-két pofont a cél érdekében. Bevállalhatott volna párat Delphinia helyett. Na, de nem baj, így is szórakoztató látni, ahogy szemmel láthatóan engem átkoz mérgezett nyelvével fejben. Az arcára van írva. Máris megnyúzna, ha tehetné. De később még hálás lesz nekem a kicsike. A rózsánál elidőzik, gyönyörködik benne. Gondoltam, hogy tetszik majd neki. Mindig ahhoz hasonlítottam őt, egy rózsához. Szép, illatos, de szúrós, nem enged igazán közel senkit sem magához. A játék a végéhez közeledik. Ám én mégsem érzem magam egészen elragadtatva. Elég sok teremtményem elpusztult. Az utolsó megmérettetésben mindenki csak a puszta fizikai erejére támaszkodhat. A leviatánok ebben is jók, anyánk verte belénk a tudást szó szerint, vele az élet egy kiképzőtábor és egy túlélőshow volt. Kisa, ne hozz rám szégyent! Érj a kristályhoz, kaparintsd meg! Még erővesztetten is erősebb, akaratosabb lehetsz, mint ők! Ám valamivel nem számoltam most sem, de az nem a fényes égi teremtő volt. Nem számoltam a természettel és a túltöltődéssel. Egy újabb villám hasít keresztül az égen, belecsapódik egyenesen a kristályba, mely szomjazva, kiéhezve magába szippantja az összes mágikus teremtményem lelkét elpusztítva őket mind egy szálig. De annyi mágiát, annyi lelket már nem bír el. A felülete megrepedezik és az elektromos túltöltődés miatt molekuláira robban szét szabadjára eresztve a világra az erőt, az energiát, melyet már legalább egy évezrede szorgosan gyűjtöttem, hogy majd learatva a gyümölcsöt felhasználhassam ínségesebb időkben. Óhoggyaza! Arcizmaim megfeszülnek. Ennek nem így kellene történnie! Ökölbe szorult kezekkel pattanok fel ültömből, mikor megszűnik minden erő, minden energia, ami működtette a fogaskerekeket. Azt a piszkos……………Magamban szitkozódom. Az agyfasz kerülget, de istenesen. Oda a kristályom!!! Az erő pedig szépen lassan bekúszik a játékban résztvevőkbe, feltölti őket a harc után. Na ne!!!! Azt az erőt magunknak akartam, nem mindenkinek! Csalódottan rogyok vissza a kanapéra és lassan gyógyuló tenyerembe temetem az arcom. Hála egy porszemnek a gépezetben, a fajtám helyett mindenkit megajándékoztam egy kis erővel. Hoggyaza! És nekem mi jutott?? A nagy büdös semmi!!! Még le is merültem. Totálisan. Az agyfasz rám robbantja az ajtót. A méregtől elködösült tekintettel állok fel a helyemről, majd a falhoz sétálok és addig püfölöm bele az öklöm, míg teljesen körbe nem öleli fekete vérem és zsibbadni nem kezd a fájdalomtól. Ez észhez térít. Szaggatva veszem a levegőt, majd elindulok a bárszekrény felé és kiveszek egy üveg whiskeyt. Visszarogyva a kanapéra azonnal meg is húzom, miközben azon gondolkodom, milyen pozitívumot találhatnék ebben a nevetségesen béna és idegtépő helyzetben. Mert ismét túl sok áldozatot hoztam a semmiért. A testvéreim legalább megkapták a jussukat. Később talán még számon is kérhetem rajtuk. De nem tudhatják meg, hogy én nem kaptam erőre. Hogy gyengébb vagyok náluk is. Be kell őket érnem, amint csak lehet. Ideje neki látni egy új tervnek, ami csak nekem hoz hasznot…

Élmény volt olvasni a kalandot, köszi minden résztvevőnek! Wink

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 10, 2018 3:14 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Van számotokra egy jó és egy rossz hírem!
Kezdem előbb a rosszal: a kaland ezúttal véget ért. Sajnos Alcatraz nem úgy haladt, ahogy én szerettem volna - persze ez egy játékos hibája sem! - viszont ők voltak az egyik kulcsfigurái a kalandban, ugyani - és most dobpergést kérek.
Ahogy bent viselkedtek, az kihatással volt a kinti harcokra. Sose tudtatok úgy cselekedni ami rossz lett volna. Minden teremnek megvolt a maga erőssége és gyengesége és amelyik felé haladtatok, úgy erősödtek, vagy épp gyengültek odakint a szörnyek. Wink Húzni viszont nem szerettem volna a harcokat sem, ezért döntöttem a zárás mellett. Sad Szeretnék mindenkinek megköszönni a részvételt és hogy ilyen kreatív megoldásokkal nyűgöztetek le engem. ^^ Élmény volt olvasni titeket!

És akkor a hír! És akkor most szeretnék megkérni mindenkit, hogy figyelmesen olvassa el az alábbiakat, hiszen ez a ti érdeketek is! Wink
Nem mentek haza üres kézzel.
Mindenki az aktivitása alapján kap egy kis meglepetés tollpihéket. Használjátok őket egészséggel - és nem, nem Gabriel tollaiból vannak Wink Ezek kiosztását még ma megpróbálom megtenni nektek. ^^
És akkor jöjjön most egy kis felsorolás, hogy ez miként is néz ki:
@Abaddon  50 tollpihe
@Rassilon 50 tollpihe
@Athan 50 tollpihe
@Loki 45 tollpihe
@Faye Cartelle 45 tollpihe
@Asariel 40 tollpihe
@Calypso 40 tollpihe
@Phanuel 40 tollpihe
@Ruben 35 tollpihe
@Lucifer 35 tollpihe
@"Helené" 35 tollpihe
@Amber Cartelle35 tollpihe
@Delphinia 35 tollpihe
@Kisa 35 tollpihe
@Gressil 30 tollpihe
@Michael 25 tollpihe
@Mephistopheles 25 tollpihe
@Ithya 25 tollpihe
@Isten 20 tollpihe
@Sariel 20 tollpihe
@Uriel 5 tollpihe
@"Chloe Decker" 5 tollpihe
(Ha valakit kihagytam volna a felsorolásból kérem visítson, meglehet, hogy én is figyelmetlen voltam)

És ami talán még érdekesebb számotokra az pedig amit olvashattok is. Minden résztvevő, ki végigvitte a kalandot kapott egy kis plusz erőt. Ennek érzékeltetésére szeretnék egy kis magyarázatot adni nektek. Egyfajta skálát - amit igyekszünk minél hamarabb elkészíteni nektek láthatóan is.
Szóval a rege úgy tartja, hogy Istennel a világban minden természetfelettinek 10es szintű ereje volt. Azonban ahogy ő köddé vált, mint szürke szamár a ködbe (by Phanuel) a erő lecsökkent 6os szintűre. Az ám, de a csökkenés nem végződött be, ugyanis jött egy vén banya - tartja a hiedelem - ki bezárta a menny és a pokol kapuját, ezáltal jóval megcsappant minden lény ereje, számszerűleg 2-esre. Minden játékos ezzel indul jelenleg az oldalon és ezzel is rendelkezik.
Azonban, ki az utolsó körben írt reagot annak az ereje felemelkedett a skálán 4-es szintűre, akik viszont nem írtak, mégis végigvitték a kalandot - szinte mindannyiótoktól tudom, hogy miért nem tudtatok írni Sad - azoknak viszont 2,5-3-asra ugrott az ereje. Mint láthatjátok ez még mindig nem a régi állapotok, mégis lehet vele garázdálkodni, fel tudjátok használni egymás ellen.
Senki se aggódjon ez nem egy újonnan bevezetett szintrendszer Very Happy Egyszerűen csak szeretnénk érzékeltetni, hogy mit is jelent ez a erőnövekedés, amit kaptatok, ergo tovább bírjátok szuflával. Wink Very Happy
Nevekkel pontosítva ezek a következők:

Hell-skála 4-es szintje
@Abbadon
@Athan
@Michael
@Calypso
@Loki
@Asariel
@Kisa
@Rassilon
@Delphinia
@Phanuel

Hell-skála 3-as szintje
@Faye Cartelle
@Gressil
@Ruben
@"Helené"
@Sariel
@Mephistopheles

Remélem mindenki örül a saját kis ajándékának.

És akkor még pár plusz információ:
Természetesen az egyéni harcokat még végig lehet harcolni. Aki szeretné, hogy ezt mesélő felügyelettel menjen végbe annak nem más az ára mint egy pm - valamint arról is ha lemegy egy kör, ezt már sajnos nem fogom tudni mindig figyelni. Nincsenek már reagkörök, a kaland végével ez megszűnt.
Alcatraz belülről nem érzi, hogy mennyire nőtt meg az ereje! Csak miután kijutottak onnan! Ezt kérem tartástok tiszteletbe. ^^ - nekik pedig még ki kell jutni, hajrá, figyleni fogom. Wink
A kaland az idővonalra is ki fog kerülni - remélhetőleg a napokba, összegezve az egészet.  OMG
Valamint új személybe lép színpadra oldalunk porondján a Háború, nem más képébe, mint Abaddon. Mivel Ashtaroth a történetünket tekintve szőrén szálán eltűnt, megsemmisült. Energiái az arra méltóra szálltak és mivel a pusztítás démona háborúként viselkedve állt helyt a kalandba, ezért szállt reá eme új rang. ^^ Élvezd, amíg le nem taszítanak onnan. Razz (és így végre teljes újra a lovas csapat)

S végül, de nem utolsó sorban, Eme topikba Seth jóvoltából fogunk kapni egy kis meglepetést. Ugyanis ő is kedveskedik amolyan "záró" reaggal számunkra, az ő szemszögéből végignézve, hogy mi is történt valójában a városba.  tánci

Köszönöm mindenkinek a részvételt!

Sárkányi lehelettel üdvözöl,
DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 25, 2018 10:41 am

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Eltelt egy újabb másfél hét, mint mindig, most is igyekeztem nektek összehozni valami kedveset. Smile

A következő kör végének határideje:
                  Alcatraz 08.30
                  Harcolók 09.10

Reagsorrendet most sem kérek tőletek, viszont! Ha ti szeretnétek, akkor beszéljétek meg egymással, az a legegyszerűbb Wink

Alcatraz ebben a körben, mint láthatta nem kapott reagot. Ha szeretnének, akkor kérem őket, hogy miharabb írjanak. Akinek pedig ezzel valamilyen baja van kérem nekem jelezze ezt. Senki játékélményét ne rontsuk el - erre itt vagyok én Razz

Mint láthatjátok, most elég sok időtök lesz írni - ezért kérek mindenkit, hogy igyekezzetek. Ez egyébként azért van, mert a nyaralásom közepére esne a másfél hét vége. De hát elég rossz és csapnivaló mesélő vagyok, de nyaralás alatt már csak azért sem kaptok reagot, mert gép sem lesz nálam, szóval ezzel meg kell várnotok. Viszont! Ez nem azt jelenti, hogy utolsó pillanatban írjatok!
Ha tehetitek minél hamarabb, hiszen él továbbra is. Ha hamarabb ír mindenki, hamarabb jön a reagkör is!

Megértésetek köszönöm!
Kellemes játékot kívánok nektek!
DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Hétf. Aug. 13, 2018 9:27 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Eltelt egy újabb másfél hét, mint mindig, most is igyekeztem nektek összehozni valami kedveset. Smile

A következő kör végének határideje:
                  Alcatraz 08.17
                  Harcolók 08.22

Reagsorrendet most sem kérek tőletek, viszont! Kedves Jáde csapat! Ebben a körben érdemes, ha @Delphinia írna előbb, hogy tudjon reagálni az előtte lévő posztokra. Így kérlek téged és @Phanuel -t is, hogy vegyétek fel egymással a kapcsolatot, és beszéljétek meg, hogy mikor tudtok írni! Smile

És akkor újra csak szeretnék pár szabályt felfrissíteni számotokra, remélve, hogy olvassátok soraimat. Higgyétek el, nem csak - dehogynem - jókedvemből írom ezeket le, vagy azért, hogy soraimat szaporítsam. Ezeknek sajnos mind jelentőségük van.

Sokan talán nem olvassátok a hiányzásnaplót, ezért onnan ide is beidézném nektek a rátok vonaktozó passzust:

@Ophilia írta:
Valamint a kalandozóktól is lenne ezúttal egy hatalmas kérésem. Szeretném kérni tőletek, hogy próbáljunk ne utolsó pillanatba írni. Ha a határidő vége hétvégére esik, azzal tán még nem is lesz nagy gondom, de amikor hétköznapra... Nekem is nagyon sok mindenkire és mindenre oda kell figyleni. Igyekszem mindenkit akkor elolvasni, amikor írja a reagot, de ha sokan az utolsó napokban írtok, az azt jelenti innentől kezdve, hogy nem mindig fogom tudni nyomon követni a játékokat. Ami azt jelenti, hogy a határidő lejártakor fogok tudni leülni és olvasni. S mivel sajnos a délutánjaim is végesek és néha aludnom is kell - nem beszélve, hogy magamat ismerve, az első hetekbe totálisan ki fogok dőlni - a reagok nem mindig fognak tudni jönni időben. Vagyis a mesélői is csúszik, így a kaland is.
Szóval! Egy szónak is száz a vége, egy picit legyünk tekintettel egymásra ^^ Én is igyekszek mindenkit figyelembe venni - ha szóltok róla, s ezt kérném én is tőletek!  shy angel
Hálásan köszönöm!

Sajnos úgy érzem, hogy ez ebben a körben nem teljesen valósult meg. Sad Tényleg igyekszem mindenkit figyelemmel kísérni, ha írtok is a hiányzásnaplóba, vagy Ha jelzitek. Viszont amikor nem teszitek meg, sajnos nem írtok nekem, nem tudok tekintettel lenni rátok. Ahogy láthattátok már az általam megadott határidő vége, az az a nap, amikor én már írnék nektek reagot. Az előző körbe ez tegnapra esett, viszont sokan nem írtatok, csak az utolsó pillanatban, határidő lejárta után.
Az illetők reagját természetesen számításba vettem - hiszen én magam írtam ki chatre, hogy írhattok még éjfélig - de azok közül, akik tegnap írtak és előtte Nem jelezték, hogy nem tudnak csak most írni, technikailag úgy veszem, mintha nem írtak volna a körbe.

Ahogy az első posztban is írtam, ha x körön keresztül nem kapok valakitől értesítést az kizárásra kerül. Az X kör meg van határozva - erről okkal nem tudtok - néhányan már elég közel jártok ehhez. A másfél hét valóban nem kevés idő, igyekszem mindenkinek időt adni, de persze megértem én, hogy nyár van, nyakig fürdőruhába lébecoltok a stradon - vagyis remélem így van - nincs ebből baj. Ez csak egy oldal, szórakozás, ezt abszolt megértem. Egyet kérek csak:

Ha valami ok folytán tudjátok, hogy nem fogtok tudni írni, kérlek titeket, hogy Nekem pm-be jelezzétek. Sajnos a chatet nem mindig látom, így ha ott szóltok, sokszor nem jut el hozzám a jelzés. Továbbra is, ha látjátok, hogy NEM tudtok írni, azt pm-be! jelezzétek. Sajnálom, ennél jobban tényleg nem tudom nektek hangsúlyozni.
Remélem szavaim nem találnak süket fülekre, bár sokszor így érzem, ezért legyen egy kis játék. Ki vette a fáradtságot, hogy végigolvassa a kisregényemet, az írjon nekem egy üres üzenetet, tizennegyedike, hajnali hat óráig. Kik ezt megteszik, kapnak egy kis ajándékot.
Viszont egy szónak is száz a vége!
Van újabb másfél hetetek - kivéve Alcatraznak, de a legvégén majd elárulom, hogy miért. Wink Tessék csak irosgatni, ha pedig nem tudtok, látjátok, hogy nem lesz időtök, vagy esetleg, látjátok, hogy csak akkor tudnátok, amikor lejárna a határidő, kérve, kérlek titeket, hogy Előzetesen írjatok egy pm-et. Nekem elég annyi is, hogy "hali, tudnál várni egy napot, akkor fogok tudni írni". Bőven megteszi. Nem hosszú, lényegretörő. Nem kell magyarázkodni, csak azt szeretném tudni, hogy kire, miként számíthatok!

Megértéseteket köszönöm.
Valamint, ha bármi óhaj, sóhaj, panasz lenne, azt is szintén pm-be tudjátok jelezni.

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 02, 2018 10:56 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Eltelt egy újabb másfél hét, én pedig kedveskedtem számotokra egy újabb körrel. ^^

Ezúttal is kérnék mindenkit, hogy igyekezzük ne utolsó pillanatokra hagyni a reagokat, másfél hét, úgy vélem elég idő, hogy mindenki kényelmesen tudjon írni és ne kapkodás legyen a vége felé. Mivel nekem sem egyszerű mindenkire reagálni, így az én dolgom is megkönnyítitek, ha már jó előre látom, hogy mit írtok és legalább fejbe össze tudom rakni a válaszom nektek. Smile

A hatodik/nyolcadik kör végének határideje:
                  Alcatraz 08.06
                  Harcolók 08.12

És a szabályzat egy-két részét bemásolnám újra, amit nem tudok eléggé hangsúlyozni! Ezt kérlek vegyétek figyelembe ti is!

Valamint, ha valami ok folytán tudjátok, hogy nem fogtok tudni írni, kérlek titeket, hogy Nekem pm-be jelezzétek. Sajnos a chatet nem mindig látom, így ha ott szóltok, sokszor nem jut el hozzám a jelzés. Továbbra is, ha látjátok, hogy NEM tudtok írni, azt pm-be! jelezzétek. Sajnálom, ennél jobban tényleg nem tudom nektek hangsúlyozni.
Megértéseteket köszönöm.
Valamint, ha bármi óhaj, sóhaj, panasz lenne, azt is szintén pm-be tudjátok jelezni.

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Csüt. Júl. 26, 2018 8:02 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló Alcatraz!!

Nagyon gyorsak voltatok, így megérdemeltek kora hajnalban egy friss és ropogós reagot! Vegyétek és egyétek és élvezzétek ^^

A ötödik/hetedik kör végének határideje:
                  Alcatraz 07.28/08.03
                  Harcolók 08.03

Azért kaptatok most két időpontot, mert nagyon sebesen írtatok ebbe a körbe. Ha tudtok még 24.e előtt írni, akkor kaptok még egy reagot, de ha nem, az sem baj, akkor elég lesz 3-áig. Ha előre látjátok, hogy nem lesz időtök rá, akkor kérlek mindenképp írjatok nekem, hogy tudjam várjak-e rátok, avagy sem - és ha igen, akkor meddig.

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Kedd Júl. 24, 2018 3:31 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Eltelt egy újabb másfél hét, én pedig kedveskedtem számotokra egy újabb körrel. ^^

Továbbra sem ragaszkodom - a magam részéről - reagsorrendre. De ahogy látom, egyikőtök, másikótok bevárná azokat, akik eddig előtte voltak. Ezért ha lehetne egy javaslatom, akinek ez tényleg könnyebbség, az beszélje meg saját csapattársaival, hogy ki után szeretne írni. Legyünk egymással tekintettel. Tudom, hogy mindenkinek sok egyéb ügye is van a nagyvilágba, de igyekezzünk az írással.

Ezúttal is kérnék mindenkit, hogy igyekezzük ne utolsó pillanatokra hagyni a reagokat, másfél hét, úgy vélem elég idő, hogy mindenki kényelmesen tudjon írni és ne kapkodás legyen a vége felé. Mivel nekem sem egyszerű mindenkire reagálni, így az én dolgom is megkönnyítitek, ha már jó előre látom, hogy mit írtok és legalább fejbe össze tudom rakni a válaszom nektek. Smile

A negyedik kör végének határideje:
                  Alcatraz 07.28
                  Harcolók 08.03

És a szabályzat egy-két részét bemásolnám újra, amit nem tudok eléggé hangsúlyozni! Ezt kérlek vegyétek figyelembe ti is!

Valamint, ha valami ok folytán tudjátok, hogy nem fogtok tudni írni, kérlek titeket, hogy Nekem pm-be jelezzétek. Sajnos a chatet nem mindig látom, így ha ott szóltok, sokszor nem jut el hozzám a jelzés. Továbbra is, ha látjátok, hogy NEM tudtok írni, azt pm-be! jelezzétek. Sajnálom, ennél jobban tényleg nem tudom nektek hangsúlyozni.
Megértéseteket köszönöm.

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Szer. Júl. 18, 2018 7:49 am

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló Alcatraz!!

Nagyon gyorsak voltatok, így megérdemeltek kora hajnalban egy friss és ropogós reagot! Vegyétek és egyétek és élvezzétek ^^

A negyedik/ötödik kör végének határideje:
                  Alcatraz 07.24
                  Harcolók 07.24

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Pént. Júl. 13, 2018 7:49 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Továbbra sem ragaszkodom - a magam részéről - reagsorrendre. De ahogy látom, egyikőtök, másikótok bevárná azokat, akik eddig előtte voltak. Ezért ha lehetne egy javaslatom, akinek ez tényleg könnyebbség, az beszélje meg saját csapattársaival, hogy ki után szeretne írni. Legyünk egymással tekintettel. Tudom, hogy mindenkinek sok egyéb ügye is van a nagyvilágba, de igyekezzünk az írással.

Ezúttal is kérnék mindenkit, hogy igyekezzük ne utolsó pillanatokra hagyni a reagokat, másfél hét, úgy vélem elég idő, hogy mindenki kényelmesen tudjon írni és ne kapkodás legyen a vége felé. ^^

Ketten kiléptek a kalandból, de senki se aggódjon, mert két új játékos csatlakozott. @Michael a Kuprit csapatot erősíti @Calypso megjelenése pedig meglepetésként fog hatni reátok.

A negyedik kör végének határideje:
                  Alcatraz 07.17
                  Harcolók 07.24

És a szabályzat egy-két részét bemásolnám újra.
Valamint, ha valami ok folytán tudjátok, hogy nem fogtok tudni írni, kérlek titeket, hogy Nekem pm-be jelezzétek. Sajnos a chatet nem mindig látom, így ha ott szóltok, sokszor nem jut el hozzám a jelzés.

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Kedd Júl. 03, 2018 2:14 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Eltelt egy újabb másfél hét, én pedig kedveskedtem számotokra nem éppen egy kedves reagcsomaggal. Remélem mindenkinek elnyeri tetszését, gonosz kis énem vívmányai.  Rolling Eyes

Ezúttal is kérnék mindenkit, hogy igyekezzük ne utolsó pillanatokra hagyni a reagokat, másfél hét, úgy vélem elég idő, hogy mindenki kényelmesen tudjon írni és ne kapkodás legyen a vége felé. ^^

Alcatraz csapat, ti attól függően, hogy mit produkáltok a körbe, annak függvényében dől el, hogy tovább jutottok-e, vagy sem - sajnos a két hatos dobókocka itt nem számít - Ti ha ügyesek vagytok és idő előtt írtok, kaptok egy másik mesélői reagot is.

A harmadik kör végének határideje: 07.13

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Szomb. Jún. 23, 2018 7:27 pm

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Köszönöm eme nagy lelkesedést, mit a kezdőim váltottak ki tőletek. Szívem újra csak melengettétek. S mivel voltatok oly ügyesek, hogy még a határidő előtt írtatok, így megleplek titeket egy "gyors" válasszal is.  s4h4h

Az erővonalak végre felálltak, majd mindenki kapott maga ellen egy-egy ellenséget. Juhééj, csak ügyesen és okosan a továbbiakban is. Wink

Reagkörök továbbra sem szabottak, mindenki úgy ír, ahogy tud, szeretne. Esetleg, ha akarjátok egymás között megbeszélhetitek.

A második kör végének határideje: 07.03

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Szomb. Jún. 16, 2018 12:00 am

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

Ennivaló játékosok!

Köszönöm mindenki jelentkezését. Szívem melengettétek azzal, hogy ennyiőtöket érdekelt az én kis szösszenetem.
És a sorsolás megtörtént, a csapatok a következőképpen alakulnak:

Alcatraz
@Rassilon
@Gressil
@Faye Cartelle
@Flora Hastings
@Kisa
A kezdő reagot Itt találhatjátok.

Mivel pedig a városba túl sokan harcoltok, célszerűbbnek gondoltam, ha apró csapatokra osztalak titeket, a város különböző pontjaira szétszórva.
A városiak pedig az alábbiak szerint lettek elosztva

Lazúr csapat
@Amber Cartelle
@Asariel
@Loki

Borostyán csapat
@Isten
@Sariel
@Abaddon

Kuprit csapat
@Lucifer
@Uriel
@Chloe Decker

Jáde csapat
@Mephistopheles
@Ithya
@Phanuel

Valamint, csakhogy az életetek ne legyen annyira könnyű, nehezítésképpen még ellenetek jönnek a Leviatánok.
Ők egy harmadik fronton, a szörnyek oldalán fognak harcolni. Számukra nem írtam külön helyszínre reagot, meghagyom a lehetőséget, hogy becsatlakozzanak bármelyik városban harcoló csapathoz. Esetleges konfrontációk is kialakulhatnak. Mindenkitől csak annyit kérek, hogy jelezzék nekem Pm-be, hogy hol is vannak jelenleg!
Felőlük pedig a résztvevők:
@Athan
@Ruben
@Delphinia
@Helené

Szabályok

A jövőbeni problémák elkerülése végett néhány alapvető szabályt szeretnék felállítani kizárólag a kalandra vonatkozóan.
A határidőket mindig Itt, egy új posztban fogom a tudtotokra adni. Ha nem nagy kérés, szeretnék mindenkit megkérni, hogy ne ennek lejárta előtt két nappal írjatok, igyekszem mindig elég időt adni, hogy kényelmesen tudjatok írni. Valamint, ha valami ok folytán tudjátok, hogy nem fogtok tudni írni, kérlek titeket, hogy Nekem pm-be jelezzétek.
Ha ez nem történik meg, több körön keresztül is, a játékos kizárásra kerül.

A multikkal játszók figyelmét is szeretném felhívni. Mivel több helyszínen is folyik a játék, igyekeztelek titeket külön helyre beosztani. Ez azt jelenti, hogy az egyik karakteretek a későbbiekben lehet többet fog tudni, mint a másik. Szeretnélek megkérni titeket, hogy a két karakter történéseit válasszátok külön. Tartsátok tiszteletben, hogy amit tud az egyik karakteretek nem feltétlenül tudja a másik. Mint már említettem a jövőbeni problémák elkerülése végett, akinél észreveszem, hogy ez előfordul, először figyelmeztetésbe részesül, de ha többször is megtörténik, kizárásra kerül a játékos.

Egyelőre nincs kötelező reagsorrend, várjuk meg az első kör végét és meglátjuk, hogy a későbbiekben szükség lesz-e erre.

Ha az egyik csapat a határidő lejárta előtt még lezárja a körét, ne aggódjanak, nem fogják megvárni a körfordulót, ők hamarabb kapnak reagot.

Az első kör végének határideje: 06.25

DragonLady

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Pént. Jún. 15, 2018 7:15 am

Kalandra fel!

Rejtély a ködben

A Jelentkezés lezárásra került!
Mindenkitől egy kis türelmet kérnék a csapatok szétosztását illetően.
Vagyis, a szavazást Éjfélkor! lezárom!
Addig is sárkányokkal teli gyönyörű ködös napot nektek!

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 6:45 pm

Khm... *belibeg* helyi lakos(idióta)ként, ki éjjelenként a sötét utcákon flangál egymaga... khm... kizárt hogy ebből kimaradjak... Hiperaktívspeedesang Hiperaktívspeedesang

Meg hát érdekelnek engem is azok a fények... hátha apu az...  shy angel  láv hág

*El ne higgyétek, azért jön, mert kedvenc Lucikája jön, és biztos benne, hogy ha letörik a körme, Lucika jön megmenteni! somuchlove Cupidó Cupidó Cupidó *

De ha abba a csapatba nem férek be, az se baj, harcolni ugyan nem erősségem, de futkosni nagyon tudok... és ki tudja, lehet hogy ez kell Urielnek hogy kicsit fejlődjön e téren... khm... Hajrá!

☩ Keresett személy :
He found me
☩ Reagok :
8
☩ Play by :
Jessica Chastain

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 6:39 pm

Osztottam-szoroztam*, ha másfél hét egy kör, akkor van rá sansz, hogy aktívan részt tudok ebben venni munka mellett is:O
És döntsön a kocka, hova kerülök, mert vonz ez az Alcatraz dolog 3

Update: nem mellesleg így arra is van esély, hogy Mephisto valamiféle szörnyűséges baleset okán otthagyja a fogát, amihez nekem NYILVÁN semmi közöm sem lesz. Licky s4h4h

Spoiler:

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 5:39 pm

semmiképp sem a jót szolgálni és segíteni. De ármánykodni örömmel :3

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 4:17 pm

Nem cseszek ki Luciferrel...hogy idejön megmenteni én meg nem vagyok itt...szóval maradnék SF-ben szolgálni a biztonságot ^^

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Eiza Gonzalez

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 4:07 pm

Megnézném azt a várost, de a fények is érdekesnek tűnnek. Döntsön a kocka Very Happy

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Szomb. Jún. 09, 2018 11:50 pm

Én is jövök a tesóim mellé!

☩ Reagok :
28
☩ Play by :
Mark Pellegrino

Utolsó Poszt Szomb. Jún. 09, 2018 10:30 pm

Jelentkeznék én is Cool