Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Hiányzásnapló
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Reagok :
67
☩ Play by :
Caity Lotz

Utolsó Poszt Vas. Aug. 26, 2018 12:04 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Sziasztok!

Egy-két napja már kellett volna ide írnom, de mindig kiment a fejemből mire telefon közelbe értem. Szeptember 3-ig nyaralás miatt nem leszek reagképes, ezért türelmet kérek mindenkitől. A kalandban tehát ne várjon rám senki, mert bár igyekszem majd megpróbálni, nem valószínű, hogy sikerül alkotnom. Megértéseteket köszönöm!

Jaesa & Kisa

☩ Reagok :
9
☩ Play by :
⅋ ᵞᵒᵘᵑᵍ Emile Hirsch

Utolsó Poszt Vas. Aug. 26, 2018 2:13 am

@Coen Maksim írta:
Valamikor írok, mikor egy kicsit is stabilabb lábakon állok.
Halihó angyalkáim!
Van egy jó hírem és egy rossz hírem.
Kezdem a rosszal. Még nem tudok visszatérni, s ebben leginkább az gátol hogy a költözés miatt az ottani lakóhelyemen nem lesz free WIFI. Így hát belefog telni, míg ismét feltudok nézni. (csak ha az internet bekötők titkon nem avarrejteki ninják)
A jó hír viszont, hogy otthon elhűlt "a kiraklak" problematika...így gyakorlatban nem vagyok száműzve örökre. De a költözésből semmiképp nem adtam le.

Ha eddig kibírtátok nélkülem, a továbbiakban is menni fog.
Bevallom őszintén és férfiasan: hiányoztok!

A viszontolvasásra! Very Happy

☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Chris Hemsworth

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 23, 2018 8:55 pm

Határozatlan ideig villámcsapás okából nem leszek, csak a gép károsodott, majd leszek.

☩ Reagok :
28
☩ Play by :
Mark Pellegrino

Utolsó Poszt Szer. Aug. 22, 2018 6:07 pm

Sziasztok!

Hát sajnos eddig is láthattátok, hogy nagyon el voltam tűnve és ez sajnos a munkámnak köszönhető. Az én szakmámban ilyenkor van a legnagyobb hajtás, szóval az is biztos szeptember elsejéig én mindennap dolgozni fogok. De utána van egy majdnem 2 hetes pihenésem, szóval akkor már tudok pótolni meg mindent. Kalandba megpróbálok írni de ha kicsúszok az időből nyugodtan hagyjatok ki. Sietek hozzátok vissza.

Pusszantás.

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Reagok :
59
☩ Play by :
Jason Momoa

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 10:03 pm

@Raiden írta:
Kezüket csókolom! 3

Na szóval az úgy van... XD Fél bocsánat, hogy pofátlanul mód nem vagyok jelen, de én is költözök illetve apukám és öcsém is a családi házunkból így nekik is segítenem kell, ami nem egyszerű sajnos.

Köszönöm a türelmet és még keddig vagy szerdáig kérném tőletek. ipippipi

#Raidenesacsodacsapat wtfdisshit

Márcsak párnap türelmet kérnék hétvégén igyekszem írni!

Deedra, Raiden, Michael, Nia, Kaitlyn s4h4h

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Everybody has a
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
dark side

☩ Reagok :
9
☩ Play by :
⅋ ᵞᵒᵘᵑᵍ Emile Hirsch

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 9:07 pm

@Coen Maksim írta:
hosszabbítást kérek! A Shawn Mendes koncert is meg lesz, ezért muszáj vagyok kipihenni magamat hétvégéig.
Még nagyobb hosszabbítás kérek, ugyanis fent az égiek nagyon elbántak velem. Anyám gyakorlatilag kiakar rakni a házból, amiben röpke 20 évet éltem le. Szóval most ezerrel albérletezem szerte-széjjel, főleg úgy, hogy szeptemberben iskolát kezdek, amit ilyen alapon kitudja, hogy egyáltalán saját zsebből fedezni tudok-e majd.  Laughing
Továbbá akkor egyúttal itt jelezném az admin társulatnak, ami elmaradt! Hogy Adam és Licha karakteremet törölhetik, belátásuk szerint. Én nem rendezek ebből lelki problémát. Egy kritériumom van csak, hogy ez a pernahajder tovább maradhasson!
Valamikor írok, mikor egy kicsit is stabilabb lábakon állok.

Mindenki megértését köszönöm!  Smile

☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Chris Hemsworth

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 7:06 pm

Augusztus hó 20. napjáig kétlem, hogy bárhová írni fogok. Senki ne várjon rám, ne várjon tőlem reagot, ha hazaérek reagolok ezerrel.

☩ Reagok :
159

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 10:58 am

Szeptember elejéig takarékon leszek. Elszórtan érkezhetnek reagok, de nem ígérek semmit (minit és a keresettem leszámítva). Ma még törlesztem adósságaimat.

Kalandba természetesen fogok írni határidőn belül, de sorrend szempontjából ne várjatok rám, ha felcserélhető. Smile

@Rassilon @Mammon

Utolsó Poszt Hétf. Aug. 13, 2018 9:30 pm

Sziasztok!

Nem szerettem volna ide írni, de sajnos úgy hozta a sors, hogy mégis muszáj vagyok. Azt hittem képes vagyok managelni magamat annyira, hogy legyen időm mindenre, de hát... Ember tervez, @Isten meg, khm...

Szóval, a lényeg, a kaland végéig kiírom magamat Kyaraval. Sajnos nincs rá időm és kapacitásom a kalandreagok mellett egy másik kari teljes viteléhez :/ Kiszívja az energiámat, amit rá fordítanék. Sad
Ez most így alakult, De! Senki se aggódjon, nem tűnök el nyom nélkül! Egyik levikém sincs feledve bbb
Sem pedig apuckám és a káoszkám sem, na meg a vadászkám sem! bbb

Amint vége a kalandnak repülök vissza hozzátok örödgi kis fiókáim!
Addig is legyetek rosszak!

I looked in the mirror and said to myself
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Why are you so serious?

It's time to confront my demon

☩ Reagok :
9
☩ Play by :
⅋ ᵞᵒᵘᵑᵍ Emile Hirsch

Utolsó Poszt Hétf. Aug. 13, 2018 8:11 pm

@Coen Maksim írta:
Agusztus 08.-14-ig az online lámpácskám offline-ra fog váltani.

hosszabbítást kérek! A Shawn Mendes koncert is meg lesz, ezért muszáj vagyok kipihenni magamat hétvégéig. alvócica
u.i.: sosem láttam még ennyi tizenévest csitrit egyhelyen lost his shit

☩ Reagok :
37
☩ Play by :
Joseph Gilgun

Utolsó Poszt Vas. Aug. 12, 2018 2:59 pm

csókcsók

végre a telefonos visszaszámláló szerint is hivatalosan eljött a jól megérdemelt vakációm ideje, úgyhogy holnaptól kezdve, egészen jövő hét vasárnapig (13-19) nem leszek elérhető semmilyen formában. tartozásaimat ma törlesztem, legalábbis a legtöbbet ééés elvonulok a nyugalom szigetére.
szóval 20-án ugyanitt, ugyanekkor, vagy kicsivel korábban

a csúf @Ruben és a rossz @Gabriel

☩ Reagok :
44
☩ Play by :
Zane Holtz

Utolsó Poszt Pént. Aug. 10, 2018 11:47 pm

Hali mindenkinek!

A hétvégén abszolút nem leszek jelen, reagok leghamarabb hétfőn érkeznek tőlem. Caly, addig legalább fellélegezhetsz! Wink
Don, te sem vagy elfelejtve, csak várom még a múzsát, hogy rám szabaduljon. Very Happy

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Seth

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Reagok :
59
☩ Play by :
Jason Momoa

Utolsó Poszt Pént. Aug. 10, 2018 5:58 pm

Kezüket csókolom! 3

Na szóval az úgy van... XD Fél bocsánat, hogy pofátlanul mód nem vagyok jelen, de én is költözök illetve apukám és öcsém is a családi házunkból így nekik is segítenem kell, ami nem egyszerű sajnos.

Köszönöm a türelmet és még keddig vagy szerdáig kérném tőletek. ipippipi

#Raidenesacsodacsapat wtfdisshit

Everybody has a
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
dark side

☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Chris Hemsworth

Utolsó Poszt Vas. Aug. 05, 2018 8:24 pm

Az elkövetkezendő egy hétben táborozás miatt lehúzom a rolót. Utána mindenkit elárasztok reagokkal! luvu

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
436
☩ Play by :
Blake Lively

Utolsó Poszt Vas. Aug. 05, 2018 2:32 pm

Sziasztok!

Ez egy kissé rendhagyó bejegyzés lesz ide. De mivel többőtökkel is játszom, egyszerűbb itt jelezni felétek a dolgaimat, mint egyesével pm-ket írni. Smile

Nem tűnk el sem hosszabb, sem rövidebb időre tőletek - egyelőre.
Viszont az élet úgy hozta, hogy új munkahelyre váltok, ( cheers ) ami maga után hordozza azt a nem kívánt következményt, hogy az aktivitásom csökken fog. Ugyanis az eddigi reagbíró képességem legfőképp az előző munkahelyemre korlátózodott. Mivel ott nem volt munkám és unatkoztam itt éltem ki magam. Ez viszont hétfőtől megszűnik - sajnos, vagy nem, ki hogy éli meg.
A reagok fognak jönni tőlem, sőt admini tevékenységeimet is folytatni fogom, viszont ezek mind munkaidő utánra fognak tolódni. Így ha bárkinek, bármilyen kérés, kérdése, óhaja, sóhaja van felém, arra ezentúl csak ezután fogok tudni válaszolni. :/

Valamint a kalandozóktól is lenne ezúttal egy hatalmas kérésem. Szeretném kérni tőletek, hogy próbáljunk ne utolsó pillanatba írni. Ha a határidő vége hétvégére esik, azzal tán még nem is lesz nagy gondom, de amikor hétköznapra... Nekem is nagyon sok mindenkire és mindenre oda kell figyleni. Igyekszem mindenkit akkor elolvasni, amikor írja a reagot, de ha sokan az utolsó napokban írtok, az azt jelenti innentől kezdve, hogy nem mindig fogom tudni nyomon követni a játékokat. Ami azt jelenti, hogy a határidő lejártakor fogok tudni leülni és olvasni. S mivel sajnos a délutánjaim is végesek és néha aludnom is kell - nem beszélve, hogy magamat ismerve, az első hetekbe totálisan ki fogok dőlni - a reagok nem mindig fognak tudni jönni időben. Vagyis a mesélői is csúszik, így a kaland is.
Szóval! Egy szónak is száz a vége, egy picit legyünk tekintettel egymásra ^^ Én is igyekszek mindenkit figyelembe venni - ha szóltok róla, s ezt kérném én is tőletek!  shy angel
Hálásan köszönöm!

De ne aggódjatok, tőlem egyáltalán nem szabadu ltok, csak belassulok egy picikét!
Akiket pedig ez érint, az nem más, mint @Ophilia @Kyara Gilberung és @DragonLady játékosai. OMG
Köszönöm a türelmeteket! luvu

She's both, hellfire and holy water

And the flavor you taste depends on how you treat her

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 04, 2018 10:29 pm

Hellobello!

Hát végre írok ide, már egy ideje kellett volna, de mindig reménykedtem, hogy hátha megúszom és vissza tudok kapcsolódni, hát nem. És hálásan köszönöm, akik nagy türelemmel várnak.

Nos, úgy tűnik, augusztus 13.-ig biztosan nem leszek, és ez a kalandot is érinti a mostani körben. Utána legalább odaigyekszem vissza.
Ha minden jól megy, utána mérséklődnek a dolgok az életemben, és remélem aztán a találkozón is részt tudok venni, ha nem, akkor a Pokol kapuja megnyílt újra a számonra :'D ott találtok.

Viccet félretéve, addig vigyázzatok magatokra, jó játékot, puszi a pocira!

Meph és a bűnbanda (Sariel & Thea & Noah)

☩ Reagok :
9
☩ Play by :
⅋ ᵞᵒᵘᵑᵍ Emile Hirsch

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 04, 2018 3:57 pm

Nosza lelkem felei!

Végre én is ide kárhoztattam...ami gyakorlatban annyit tesz, hogy Agusztus 08.-14-ig az online lámpácskám offline-ra fog váltani. Részletnek legyen annyi elég, hogy kiélem eddig elnyomott alantas bohém énem.
(pl a Szigeten fogok ugrándozni a Gorillazra, vagy hajnali 4-kor fogok hazamenni a legelső buliházból)
Szóval, aki mégis erős vágyat érezne ekkor tájt felkeresni PM-ben, az csakis félreértelmezett és nem beszámítható partnerre akad majd ekkortájt. Természetesen előtte és utána megint csak önmagam leszek.

Köszöntem mindenkinek!

Utolsó Poszt Pént. Aug. 03, 2018 8:32 am

Hell-Oh, Gyermekeim az Úrban! Twisted Evil
Sajnálattal tudatom veletek, hogy 20-áig többé-kevésbé offolom magam egy kis külföldi haza-ruccanás okán.
De egyet se féljetek, a kalandba bizonyára írni fogok és ahogy magamat ismerem, úgy se állom meg, hogy 1-2 reaggal ne bombázzalak meg titeket!

Tőlem nem szabadul senki egykönnyen! Twisted Evil

Csók pokolfajzatkáim és legyetek rosszak!:
Lu

☩ Reagok :
209
☩ Play by :
Misha Collins

Utolsó Poszt Vas. Júl. 29, 2018 4:41 pm

Kedves Mindenki!

Remélem, utoljára írok ide a nyáron >.> Holnaptól (07.30) egészen péntek (08.03) délutánig korlátozottan leszek elérhető! Reagokat ne várjatok tőlem, habár igyekeztem az utóbbi napokban minden tartozásomat rendezni ♥️

Akinek kérdése volna, s itt kiemelném a leviatánkáimat, nyugodtan írjanak pm-et továbbra is, vagy keressen facebookon, aki ismer, ugyanis reggel + éjszaka tudok majd pötyörészni mobilról. Fb-n talán előbb is Rolling Eyes

Tehát ismét a szíves türelmeteket kérném!

Pusszantás:
Cassie

Grace
only exists to be fallen from

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
436
☩ Play by :
Blake Lively

Utolsó Poszt Pént. Júl. 27, 2018 9:47 pm

Sziasztok!

Jöttem ezt a topikot is avatni. Juhéééj.
A hétvégén nem leszek. Pm-ekre elvétve tán fogok tudni válaszolni, de ezt sem ígérem, sem Szombaton, sem Vasárnap. Reagok tuti nem érkeznek, szóval ki erre vár, attól egy kis türelmet kérek. Hétfőn igyekszem jönni és pótolgatni mindenkinek mindent. 3

Szép, vérvörös holdas hétvégét! s4h4h

@Ophilia @Kyara Gilberung @DragonLady

She's both, hellfire and holy water

And the flavor you taste depends on how you treat her

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next