Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Hiányzásnapló
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Vas. Okt. 14, 2018 4:33 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Sziasztok!

Előre szólok, hogy 16-17. azaz kedd délután és szerdán egésznap nem leszek. fgbhjfk Nem tudom ez mennyire fogja befolyásolni a bajnokságot remélem nem esek ki miatta! Amilyen gyorsan csak tudok visszatérek hozzátok és a harcba is bekapcsolódok.

Bocsánat az esetleges kellemetlenség/ várakozás miatt! Megértéseteket köszönöm! k76k

xoxo: Lord- és Elsőasszonyság

☩ Reagok :
97
☩ Play by :
Emma Watson
☩ Korom :
24

Utolsó Poszt Kedd Okt. 09, 2018 9:47 pm

Hali!

Vasárnap sikeresen lebetegedtem. Reméltem mára jobb lesz, de nem. Viszont remélem nem sokáig maradok így.
Addig is türelmeteket kérem.

Amy, Hel

☩ Reagok :
82
☩ Play by :
Zane Holtz

Utolsó Poszt Kedd Okt. 09, 2018 6:35 pm

Hali mindenkinek!

A hétre kicsit offolom magam, mert más dolgokat nagyon elhanyagoltam mostanában. Pm-ekre válaszolni fogok, illetve a kalandjátékba is írok, ha elkezdődik, és lehet elvétve fent leszek chaten, majd ahogy alakul. De reagokat ne várjatok tőlem vasárnap estig. Megértéseteket köszönöm! Smile

Seth voltam

Utolsó Poszt Vas. Okt. 07, 2018 8:18 pm

Új kifogásokra hivatkozva még egy pici türelmet kérek magamra. Aztán Ha Isten is úgy akarja csürötökön elkezdek pótolgatni. Wink Cool Thx.

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
500
☩ Play by :
Blake Lively

Utolsó Poszt Szer. Okt. 03, 2018 7:23 pm

Sziasztok! s4h4h

Vasárnap (10.07.) estig nem nagyon leszek reagképes állapotban. Már csak azért sem, mert utazok el és a gépem hol a táskámba lesz... hol ott lesz - nem is értem miért viszem magammal. Jah igen, a munka...
Pm-ekre fogok tudni válaszolni, jelenlétemmel rontom a levegőt, efelől ne aggódjatok. Wink
Egy kis türelmet szeretnék kérni mindenkitől aki rám várl. luvu

@Ophilia @Kyara Gilberung @DragonLady

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

She's both, hellfire and holy water

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
And the flavor you taste depends on how you treat her

Utolsó Poszt Szer. Okt. 03, 2018 1:27 pm

Devil-Update:
A félreértések elkerülése végett jelezném, hogy nem tűnök el, legfeljebb valamivel ritkábban tudok majd írni, amiért a türelmeteket kérem. Viszont ez alatt 1-2 hetes intervallumokat és nem hónapokat kell érteni Wink
(korábban akár már aznap is válaszoltam, ez az, ami annyira nem fog menni)

Lu

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 01, 2018 9:15 pm

Hell+Oh!
A teendők lavinája borított el, nem tudom hogy fogok tudni írni, de igyekszem!
Minden karakteremre vonatkozik.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
182
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Vas. Szept. 30, 2018 7:14 pm

A hétvégére leutaztam a Balatonra, elfelejtettem magam ide beírni. Smile
Csütörtökön terveztem pótolni, de ebből majd jövő hét Kedd környéke lesz, addig is Boldog Hanukát mindenkinek! 3 k76k

Érintett karakterek: @Isten, @Ramiél

☩ Reagok :
4
☩ Play by :
Sam Claflin
☩ Korom :
33

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 22, 2018 11:41 pm

Üdv!

Ugyan csak egy játékom van, de itt is jelzem, hogy még élek, jövök, maradok, hamarosan reagot is pótolok, csak a hullámok összecsaptak a fejem felett az utóbbi időben.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Kedd Szept. 18, 2018 6:29 pm

@Azura írta:
Sziasztok! luvu

A szokottól kicsit eltérően most nem konkrét hiányzás ügyében írok, mivel leszek valamennyire.
De a mai naptól kezdve egészen 22.-ig elvétve fognak érzkezni tőlem reagok.
A játékos társaimtól egy kis türelmet és megértést kérek. Sietek vissza hozzátok!

xoxo: Lil' & Azu

UPDATE: Úgy néz ki, hogy az általam kijelöl időpontig meghalni sincs időm, nem hogy nektek reagolni. Így kénytelen vagyok teljesen kivonni magam a forgalomból erre a pár napra.
Nemsokára visszatérek hozzátok, addig bírjátok ki valahogy nélkülem, főleg te @Volgan luvu

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
33
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Szer. Szept. 12, 2018 10:36 pm

@Drake Wallenberg írta:
Uff!

Sajnos muszáj vagyok írni. A magánéleti részen nagyon sok minden jött össze és ezek managelése elvonja a figyelmemet az energiáim jó részével együtt. Türelmet szeretnék kérni minden játékostársamtól. Erre a hétre mindenképpen. Ha jól jön ki a lépés amit nagyon remélek jövő héttől már lazul a helyzet és képes leszek összeszedett reagokat írni, addig is... lézengő entitássá avanzsálom magamat.
o/

Bélának, az unikornisnak ezúton is kitartást a kiccsaláddal`! >.>

E hét végéig meg kell hosszabbítsam a távollétem. Még a pormacskáimat sincs erőm melegebb éghajlatra zavarni. ...de jövő héten tényleges feléledésre lehet készülni. Kelet felől, monitor mögül, az időjárásjelentés szerint enyhébb hőmérséklet kíséretében. o/

☩ Reagok :
208
☩ Play by :
Cam Gigandet

Utolsó Poszt Szer. Szept. 12, 2018 7:24 pm

Sziasztok Hölgyek, Urak!

A nyaralásból visszatérve, már repülök is tovább (de ezúttal munka ügyben) és csak jövő hét kedden térek vissza kicsiny hazánkba.
Ezért a velem játszóktól egy kis türelmet kérek addig is! Smile

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 10, 2018 10:34 pm

Sziasztok! luvu

A szokottól kicsit eltérően most nem konkrét hiányzás ügyében írok, mivel leszek valamennyire.
De a mai naptól kezdve egészen 22.-ig elvétve fognak érzkezni tőlem reagok.
A játékos társaimtól egy kis türelmet és megértést kérek. Sietek vissza hozzátok!

xoxo: Lil' & Azu

☩ Reagok :
42
☩ Play by :
Joseph Gilgun

Utolsó Poszt Pént. Szept. 07, 2018 9:43 am

csokcsok

probaltam huzni halasztani, de sajnos muszaj irnom ismet. az elet es mentalis betegsegeim hada ugy dontott, hogy ki akarnak vonni a forgalombol bizonytalan idore. igyekszem minel hamarabb megtargyalni veluk, hogy fogjak vissza magukat, de jelenleg ok allnak nyeresre. egy-egy reag neha erkezhet, ezeknek minosegeert elore elnezest kerek. akikkel jelenleg futo jatekaim vannak mind a ket felemmel vagy be vannak tervezve, turelmuket szeretnem kerni, csoportos jatekban ne varjatok ram, nyugodtan hagyjatok ki es amint tudok csatlakozom ujra. elnezest kerek mindenkitol es koszonom a turelmeteket  hug

a csuf @Ruben es a rossz @Gabriel

☩ Reagok :
200

Utolsó Poszt Kedd Szept. 04, 2018 7:37 am

@Rassilon írta:
Szeptember elejéig takarékon leszek. Elszórtan érkezhetnek reagok, de nem ígérek semmit. Ma még törlesztem adósságaimat.

Kalandba természetesen fogok írni határidőn belül, de sorrend szempontjából ne várjatok rám, ha felcserélhető. Smile

@Rassilon @Mammon

Még egy kicsit... Smile

Szerk.: Elég szűkszavú voltam eddig, szóval a miértek. Very Happy Amikor írtam volt egy néhány napos aktív pihenésem, aztán hazarepültem és azóta jóformán meg sem álltam. Este 9-kor értem haza a reptérről, másnap reggel már meetingem volt. Ma este pl 11-ig dolgoztam, holnap legkésőbb 5-kor kelek és folytatom szintén estig. Ehhez jön egy költözés, meg egy új nagy projekt. Kicsit sikerült túlvállalnom magam. Persze nem minden nap ennyire gázos, de amikor van egy szabad félnapom, akkor így... elindítok egy filmet és szépen csendben meghalok, vagy jobb esetben barátokkal van programom. Úgyhogy mostanság így telnek a napjaim és ezért vagyok eltűnve. RIP

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
33
☩ Play by :
Jensen Ackles
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 03, 2018 11:11 am

Uff!

Sajnos muszáj vagyok írni. A magánéleti részen nagyon sok minden jött össze és ezek managelése elvonja a figyelmemet az energiáim jó részével együtt. Türelmet szeretnék kérni minden játékostársamtól. Erre a hétre mindenképpen. Ha jól jön ki a lépés amit nagyon remélek jövő héttől már lazul a helyzet és képes leszek összeszedett reagokat írni, addig is... lézengő entitássá avanzsálom magamat.
o/

Bélának, az unikornisnak ezúton is kitartást a kiccsaláddal`! >.>

Utolsó Poszt Vas. Szept. 02, 2018 8:24 pm

Sziasztok!

A velem és társaimmal játszóknak feltűnhetett, hogy mostanában kevesebbet vagyok jelen az oldalon, és így a reagok is lassabban érkeznek, ennek néhány személyes ok, pár technikai lassító körülmény, és a sok munka az oka, ami még egy darabig el is tart valószínűleg, így egyelőre marad ez a lassabb állapot, de nem tűntem el, és nem is szünetelek, csak a tempó változott.

A megértést köszönöm. s4h4h s4h4h

A banda: Lorenzo Harbut / Uriel / Chris Mayer / Trixie Decker

Utolsó Poszt Vas. Szept. 02, 2018 7:26 pm

Sziasztok!

Nem tűntem el, bármennyire is úgy látszik, Lucirminek nincs olyan szerencséje hogy megszabaduljon tőlem, ahogyan drága Ellámnak sincs. Hallod, love? Maradok.

Az történt, hogy költöznöm kell az elkövetkezendő hónapban de még azt se tudom hova, és mikor szóval gőzerővel keresem álmaim otthonát, és emiatt kissé háttérbe szorul most minden.

De vagyok, leszek.

Üdv:
John

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
500
☩ Play by :
Blake Lively

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 01, 2018 11:34 am

Sziasztok!

Ha a sors is kegyes lesz hozzánk, akkor hétfőtől, egészen 10-éig @Abaddon -nal kéz a kézben, elvágtázunk a sárkány hátán egy pusztító vulkán felé. Nyaralni megyünk! Viszont én már mától sem leszek annyira, mint kellene. Pm-ekre fogok tudni végig válaszolni, felkukkantani fogok - azért szeretném követni távolról is, hogy miként alakul a kaland, és miket írtok bele Wink
De sajnos a reagjaimmal várnotok kell egy picikét. ^^
Tudom, tudom, én vagyok a szemét, amiért a megérdemelt nyaralásom alatt nem reagokat fogok gyártani, de #belatheunicorn várja már, hogy újra a vízbe vethesse magát, én pedig rá.

Szóval megszabadulni tőlem sehogy sem tudtok, zaklatni ér, csak lassabb lesz a reakcióm.

@Ophilia @Kyara Gilberung @DragonLady

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

She's both, hellfire and holy water

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
And the flavor you taste depends on how you treat her

☩ Reagok :
107
☩ Play by :
Caity Lotz

Utolsó Poszt Vas. Aug. 26, 2018 12:04 pm

Sziasztok!

Egy-két napja már kellett volna ide írnom, de mindig kiment a fejemből mire telefon közelbe értem. Szeptember 3-ig nyaralás miatt nem leszek reagképes, ezért türelmet kérek mindenkitől. A kalandban tehát ne várjon rám senki, mert bár igyekszem majd megpróbálni, nem valószínű, hogy sikerül alkotnom. Megértéseteket köszönöm!

Jaesa & Kisa

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next