We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Hiányzásnapló
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Utolsó Poszt Yesterday at 11:34 pm
Következő oldal

Sziasztok!

Nagyon nem akartam ide írni, de muszáj lesz... fgbhjfk
Mint azt láthattátok nem nagyon voltam aktív játékok terén. Sok minden összejött mostanság és időre van szükségem, hogy azokat rendbe tegyem. Nem tudom, hogy ez meddig fog tartani, de próbálok 1-2 reagot írni folyamatosan, de ne várjatok csodákat. Minden játékos partneremtől elnézést kérek utólag és előre is. Remélem minél előbb visszatérhetek teljes bedobással.
Addig is egy kis türelmet kérnék mindenkitől! luvu

Ui.: A hétvégén csak PM-ben leszek elérhető!

Előre is köszönöm,
Lilith & Azura

Sariel

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Yesterday at 8:21 pm
Következő oldal

Hali!

Tudom, nem nagyon vagyok aktív, ez a hónap katasztrófa, és most három napig biztos nem leszek net közelben, de jövő héten igyekszem visszatérni!
Bocsánat, és köszönöm a hatalmas türelmeteket <3

Sariel & Meph és a brigád

Chloe Decker

☩ Reagok :
18

Utolsó Poszt Szer. Júl. 18, 2018 9:21 pm
Következő oldal

Én is gyorsan írok ide hogy hivatalos legyen Very Happy bizonytalan ideig még sajnos eléggé nem leszek aktív... úgy kb 1-2 hétig biztosan nem. Elnézést mindenkitől :* <3

Utolsó Poszt Szer. Júl. 11, 2018 11:13 pm
Következő oldal

Heyhó!

Eddig egész jól kihúztam minden kis elsunyulásomat anélkül, hogy ide írnom kellett volna, de most muszáj lesz. Holnap és péntek délelőtt úgy-ahogy még előfordulhatok, viszont a hétvégén valószínűleg még a mobil sem fog a kezem ügyébe akadni.
Ez csak pár nap, de mivel Raiden is korlátozottan lesz elérhető, gondoltam kedves leszek, és szólok, hogy az idei évben kétszer van gyereknap, el lehet szabadulni! \o/  fanolos

Komolyra fordítva a szót, mindannyiunk nevében kérem, legyetek majd némi türelemmel felénk, ha bármiben szükségetek volna ránk, és csiga tempót diktálnánk ♥️

Pusszantás:
Cassie

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Grace
only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Raiden

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Reagok :
56

Utolsó Poszt Szer. Júl. 11, 2018 8:19 pm
Következő oldal

Sziasztok!vvv
Felgyorssultak az események körülöttem. Minden tőlem telhetőt megteszek, hogy mindenkinek írjak s4h4h

Előre is köszönöm a türelmet!  k76k

Raiden és a banda afro

Everybody has a
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
dark side

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
20
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Csüt. Júl. 05, 2018 10:11 pm
Következő oldal

Na, jó estét! k76k

Mielőtt elfelejteném, jelzem már én is, hogy én meg ezen a hétvégén SEM leszek olyan nagyon sokat jelen... Illetve, főleg ez vasárnapra igaz, mikor ismét gyerkőcözik user, de szombaton elvileg szabadabb lesz a dolog, akkor inkább csak a kutyára kell vigyáznom, míg a banda esküvőn lesz, és csak este a gyerekre is, akkor meg valszeg aludni fog. xD Szóval enyém lesz a gép, míg a kutyi le nem rágja az ujjacskámat, szóval üziben leszek, és ha úgy alakul talán még reagolok is, de majd még meglátjuk hogy alakul, biztos ami biztos azért leírom, hogy fél szemem lesz csak a pályán szombaton, és vasárnap meg egyik sem, míg este haza nem érek. Laughing

s4h4h k76k k76k

Érintettek: Lorenzo, Uriel, Chris, Trix

Lucifer

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
29

Utolsó Poszt Csüt. Júl. 05, 2018 9:45 pm
Következő oldal

Hell-Oh! bbb
Hétvégén nem leszek, a holnapot is bele értve.
A továbbiakban lassacskán fognak csordogálni a reagjaim, attól függően, hogy találok szabadidőt. De nem kell parázni, senkit se felejtettem el, csak a kötelesség elszólítja az Ördögöt is olykor sadbye

Uriel

☩ Keresett személy :
Atyámat keresem, de őt nagyon!
☩ Reagok :
24

Utolsó Poszt Pént. Jún. 29, 2018 5:54 pm
Következő oldal

Üdv! Hiperaktívspeedesang

Csak semmi pánik, csak szeretném tudatni hivatalosan is a velem kapcsolatban levőkkel, hogy a hétvégén feltehetőleg nemigen leszek errefelé. Holnap reggeltől vasárnap délutánig távol leszek itthonról, és egy tündérke után fogok rohangászni, szóval... amit ma nem írok meg, az legkorábban vasárnap estefelé érkezhet, semmi pánik, semmi/senki nincs elfelejtve, csak tolódik esetleg nem egész két napot. Wink
Esetleg PM-eket és chat-et lesni feljövök majd estefelé, ha már alszik a tündérke, szóval, ha valaki vágyik valamely énemmel kapcsolatba lépni, vagy szükségállapot van, tegye meg bátran bárki. Smile

Addig is, puszi mindenkinek!  OMG *q*

Érintettek: Lorenzo, Uriel, Chris, Trix

Flora Hastings

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
4
☩ Korom :
29

Utolsó Poszt Pént. Jún. 29, 2018 1:48 pm
Következő oldal

Sziasztok!

Éééés megint utólag sikerül ide beesnem. sadbye
Sajnos ez a rossz idő nem tett jót nekünk Babóval így kis időre kiestünk a mindennapokból.Lassan talán rendeződik már a helyzet.

Elnézést kérek mindenkitől aki azt hitte elnyelt a Pokol, de élek, vagyok, még ha néha nem sikerül is időben jeleznem.A hétvégén próbálok írni a kalandba, És Natalie-hoz is eljutni reaggal. A többieknek, akiknek PM-el tartozom oda is el fogok jutni remélhetőleg az este folyamán.

Ha a kalandba nem sikerülne írnom valamiért, akkor ebből az egy körből kérlek hagyjatok ki, a kövire remélem ideérek. sorry

Köszönöm a megértéseteket!
luvu

Hell or Heaven

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
308

Utolsó Poszt Pént. Jún. 08, 2018 12:44 am
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal