We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Hiányzásnapló
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Holden Baxter

☩ Reagok :
4
☩ Korom :
33

Utolsó Poszt Yesterday at 11:41 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Üdv!

Ugyan csak egy játékom van, de itt is jelzem, hogy még élek, jövök, maradok, hamarosan reagot is pótolok, csak a hullámok összecsaptak a fejem felett az utóbbi időben.

Azura

☩ Reagok :
80

Utolsó Poszt Kedd Szept. 18, 2018 6:29 pm

@Azura írta:
Sziasztok! luvu

A szokottól kicsit eltérően most nem konkrét hiányzás ügyében írok, mivel leszek valamennyire.
De a mai naptól kezdve egészen 22.-ig elvétve fognak érzkezni tőlem reagok.
A játékos társaimtól egy kis türelmet és megértést kérek. Sietek vissza hozzátok!

xoxo: Lil' & Azu

UPDATE: Úgy néz ki, hogy az általam kijelöl időpontig meghalni sincs időm, nem hogy nektek reagolni. Így kénytelen vagyok teljesen kivonni magam a forgalomból erre a pár napra.
Nemsokára visszatérek hozzátok, addig bírjátok ki valahogy nélkülem, főleg te @Volgan luvu

Drake Wallenberg

☩ Keresett személy :
» every hunter in NY city
» friend or foe?
☩ Reagok :
20
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Szer. Szept. 12, 2018 10:36 pm

@Drake Wallenberg írta:
Uff!

Sajnos muszáj vagyok írni. A magánéleti részen nagyon sok minden jött össze és ezek managelése elvonja a figyelmemet az energiáim jó részével együtt. Türelmet szeretnék kérni minden játékostársamtól. Erre a hétre mindenképpen. Ha jól jön ki a lépés amit nagyon remélek jövő héttől már lazul a helyzet és képes leszek összeszedett reagokat írni, addig is... lézengő entitássá avanzsálom magamat.
o/

Bélának, az unikornisnak ezúton is kitartást a kiccsaláddal`! >.>

E hét végéig meg kell hosszabbítsam a távollétem. Még a pormacskáimat sincs erőm melegebb éghajlatra zavarni. ...de jövő héten tényleges feléledésre lehet készülni. Kelet felől, monitor mögül, az időjárásjelentés szerint enyhébb hőmérséklet kíséretében. o/

Abaddon

☩ Reagok :
173

Utolsó Poszt Szer. Szept. 12, 2018 7:24 pm

Sziasztok Hölgyek, Urak!

A nyaralásból visszatérve, már repülök is tovább (de ezúttal munka ügyben) és csak jövő hét kedden térek vissza kicsiny hazánkba.
Ezért a velem játszóktól egy kis türelmet kérek addig is! Smile

Azura

☩ Reagok :
80

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 10, 2018 10:34 pm

Sziasztok! luvu

A szokottól kicsit eltérően most nem konkrét hiányzás ügyében írok, mivel leszek valamennyire.
De a mai naptól kezdve egészen 22.-ig elvétve fognak érzkezni tőlem reagok.
A játékos társaimtól egy kis türelmet és megértést kérek. Sietek vissza hozzátok!

xoxo: Lil' & Azu

Ruben

☩ Reagok :
31

Utolsó Poszt Pént. Szept. 07, 2018 9:43 am

csokcsok

probaltam huzni halasztani, de sajnos muszaj irnom ismet. az elet es mentalis betegsegeim hada ugy dontott, hogy ki akarnak vonni a forgalombol bizonytalan idore. igyekszem minel hamarabb megtargyalni veluk, hogy fogjak vissza magukat, de jelenleg ok allnak nyeresre. egy-egy reag neha erkezhet, ezeknek minosegeert elore elnezest kerek. akikkel jelenleg futo jatekaim vannak mind a ket felemmel vagy be vannak tervezve, turelmuket szeretnem kerni, csoportos jatekban ne varjatok ram, nyugodtan hagyjatok ki es amint tudok csatlakozom ujra. elnezest kerek mindenkitol es koszonom a turelmeteket  hug

a csuf @Ruben es a rossz @Gabriel

Rassilon

☩ Reagok :
109

Utolsó Poszt Kedd Szept. 04, 2018 7:37 am

@Rassilon írta:
Szeptember elejéig takarékon leszek. Elszórtan érkezhetnek reagok, de nem ígérek semmit. Ma még törlesztem adósságaimat.

Kalandba természetesen fogok írni határidőn belül, de sorrend szempontjából ne várjatok rám, ha felcserélhető. Smile

@Rassilon @Mammon

Még egy kicsit... Smile

Szerk.: Elég szűkszavú voltam eddig, szóval a miértek. Very Happy Amikor írtam volt egy néhány napos aktív pihenésem, aztán hazarepültem és azóta jóformán meg sem álltam. Este 9-kor értem haza a reptérről, másnap reggel már meetingem volt. Ma este pl 11-ig dolgoztam, holnap legkésőbb 5-kor kelek és folytatom szintén estig. Ehhez jön egy költözés, meg egy új nagy projekt. Kicsit sikerült túlvállalnom magam. Persze nem minden nap ennyire gázos, de amikor van egy szabad félnapom, akkor így... elindítok egy filmet és szépen csendben meghalok, vagy jobb esetben barátokkal van programom. Úgyhogy mostanság így telnek a napjaim és ezért vagyok eltűnve. RIP

Drake Wallenberg

☩ Keresett személy :
» every hunter in NY city
» friend or foe?
☩ Reagok :
20
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 03, 2018 11:11 am

Uff!

Sajnos muszáj vagyok írni. A magánéleti részen nagyon sok minden jött össze és ezek managelése elvonja a figyelmemet az energiáim jó részével együtt. Türelmet szeretnék kérni minden játékostársamtól. Erre a hétre mindenképpen. Ha jól jön ki a lépés amit nagyon remélek jövő héttől már lazul a helyzet és képes leszek összeszedett reagokat írni, addig is... lézengő entitássá avanzsálom magamat.
o/

Bélának, az unikornisnak ezúton is kitartást a kiccsaláddal`! >.>

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
23
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Vas. Szept. 02, 2018 8:24 pm

Sziasztok!

A velem és társaimmal játszóknak feltűnhetett, hogy mostanában kevesebbet vagyok jelen az oldalon, és így a reagok is lassabban érkeznek, ennek néhány személyes ok, pár technikai lassító körülmény, és a sok munka az oka, ami még egy darabig el is tart valószínűleg, így egyelőre marad ez a lassabb állapot, de nem tűntem el, és nem is szünetelek, csak a tempó változott.

A megértést köszönöm. s4h4h s4h4h

A banda: Lorenzo Harbut / Uriel / Chris Mayer / Trixie Decker

John Constantine

☩ Reagok :
3

Utolsó Poszt Vas. Szept. 02, 2018 7:26 pm

Sziasztok!

Nem tűntem el, bármennyire is úgy látszik, Lucirminek nincs olyan szerencséje hogy megszabaduljon tőlem, ahogyan drága Ellámnak sincs. Hallod, love? Maradok.

Az történt, hogy költöznöm kell az elkövetkezendő hónapban de még azt se tudom hova, és mikor szóval gőzerővel keresem álmaim otthonát, és emiatt kissé háttérbe szorul most minden.

De vagyok, leszek.

Üdv:
John

Ophilia

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
409

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 01, 2018 11:34 am

Sziasztok!

Ha a sors is kegyes lesz hozzánk, akkor hétfőtől, egészen 10-éig @Abaddon -nal kéz a kézben, elvágtázunk a sárkány hátán egy pusztító vulkán felé. Nyaralni megyünk! Viszont én már mától sem leszek annyira, mint kellene. Pm-ekre fogok tudni végig válaszolni, felkukkantani fogok - azért szeretném követni távolról is, hogy miként alakul a kaland, és miket írtok bele Wink
De sajnos a reagjaimmal várnotok kell egy picikét. ^^
Tudom, tudom, én vagyok a szemét, amiért a megérdemelt nyaralásom alatt nem reagokat fogok gyártani, de #belatheunicorn várja már, hogy újra a vízbe vethesse magát, én pedig rá.

Szóval megszabadulni tőlem sehogy sem tudtok, zaklatni ér, csak lassabb lesz a reakcióm.

@Ophilia @Kyara Gilberung @DragonLady

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

She's both, hellfire and holy water

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
And the flavor you taste depends on how you treat her

Jaesa

☩ Reagok :
22

Utolsó Poszt Vas. Aug. 26, 2018 12:04 pm

Sziasztok!

Egy-két napja már kellett volna ide írnom, de mindig kiment a fejemből mire telefon közelbe értem. Szeptember 3-ig nyaralás miatt nem leszek reagképes, ezért türelmet kérek mindenkitől. A kalandban tehát ne várjon rám senki, mert bár igyekszem majd megpróbálni, nem valószínű, hogy sikerül alkotnom. Megértéseteket köszönöm!

Jaesa & Kisa

Coen Maksim

☩ Reagok :
5

Utolsó Poszt Vas. Aug. 26, 2018 2:13 am

@Coen Maksim írta:
Valamikor írok, mikor egy kicsit is stabilabb lábakon állok.
Halihó angyalkáim!
Van egy jó hírem és egy rossz hírem.
Kezdem a rosszal. Még nem tudok visszatérni, s ebben leginkább az gátol hogy a költözés miatt az ottani lakóhelyemen nem lesz free WIFI. Így hát belefog telni, míg ismét feltudok nézni. (csak ha az internet bekötők titkon nem avarrejteki ninják)
A jó hír viszont, hogy otthon elhűlt "a kiraklak" problematika...így gyakorlatban nem vagyok száműzve örökre. De a költözésből semmiképp nem adtam le.

Ha eddig kibírtátok nélkülem, a továbbiakban is menni fog.
Bevallom őszintén és férfiasan: hiányoztok!

A viszontolvasásra! Very Happy

Phanuel

☩ Reagok :
79

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 23, 2018 8:55 pm

Határozatlan ideig villámcsapás okából nem leszek, csak a gép károsodott, majd leszek.

Gressil

☩ Reagok :
28

Utolsó Poszt Szer. Aug. 22, 2018 6:07 pm

Sziasztok!

Hát sajnos eddig is láthattátok, hogy nagyon el voltam tűnve és ez sajnos a munkámnak köszönhető. Az én szakmámban ilyenkor van a legnagyobb hajtás, szóval az is biztos szeptember elsejéig én mindennap dolgozni fogok. De utána van egy majdnem 2 hetes pihenésem, szóval akkor már tudok pótolni meg mindent. Kalandba megpróbálok írni de ha kicsúszok az időből nyugodtan hagyjatok ki. Sietek hozzátok vissza.

Pusszantás.

Raiden

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Reagok :
58

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 10:03 pm

@Raiden írta:
Kezüket csókolom! 3

Na szóval az úgy van... XD Fél bocsánat, hogy pofátlanul mód nem vagyok jelen, de én is költözök illetve apukám és öcsém is a családi házunkból így nekik is segítenem kell, ami nem egyszerű sajnos.

Köszönöm a türelmet és még keddig vagy szerdáig kérném tőletek. ipippipi

#Raidenesacsodacsapat wtfdisshit

Márcsak párnap türelmet kérnék hétvégén igyekszem írni!

Deedra, Raiden, Michael, Nia, Kaitlyn s4h4h

Everybody has a
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
dark side

Coen Maksim

☩ Reagok :
5

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 9:07 pm

@Coen Maksim írta:
hosszabbítást kérek! A Shawn Mendes koncert is meg lesz, ezért muszáj vagyok kipihenni magamat hétvégéig.
Még nagyobb hosszabbítás kérek, ugyanis fent az égiek nagyon elbántak velem. Anyám gyakorlatilag kiakar rakni a házból, amiben röpke 20 évet éltem le. Szóval most ezerrel albérletezem szerte-széjjel, főleg úgy, hogy szeptemberben iskolát kezdek, amit ilyen alapon kitudja, hogy egyáltalán saját zsebből fedezni tudok-e majd.  Laughing
Továbbá akkor egyúttal itt jelezném az admin társulatnak, ami elmaradt! Hogy Adam és Licha karakteremet törölhetik, belátásuk szerint. Én nem rendezek ebből lelki problémát. Egy kritériumom van csak, hogy ez a pernahajder tovább maradhasson!
Valamikor írok, mikor egy kicsit is stabilabb lábakon állok.

Mindenki megértését köszönöm!  Smile

Phanuel

☩ Reagok :
79

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 7:06 pm

Augusztus hó 20. napjáig kétlem, hogy bárhová írni fogok. Senki ne várjon rám, ne várjon tőlem reagot, ha hazaérek reagolok ezerrel.

Rassilon

☩ Reagok :
109

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 10:58 am

Szeptember elejéig takarékon leszek. Elszórtan érkezhetnek reagok, de nem ígérek semmit (minit és a keresettem leszámítva). Ma még törlesztem adósságaimat.

Kalandba természetesen fogok írni határidőn belül, de sorrend szempontjából ne várjatok rám, ha felcserélhető. Smile

@Rassilon @Mammon

Utolsó Poszt Hétf. Aug. 13, 2018 9:30 pm

Sziasztok!

Nem szerettem volna ide írni, de sajnos úgy hozta a sors, hogy mégis muszáj vagyok. Azt hittem képes vagyok managelni magamat annyira, hogy legyen időm mindenre, de hát... Ember tervez, @Isten meg, khm...

Szóval, a lényeg, a kaland végéig kiírom magamat Kyaraval. Sajnos nincs rá időm és kapacitásom a kalandreagok mellett egy másik kari teljes viteléhez :/ Kiszívja az energiámat, amit rá fordítanék. Sad
Ez most így alakult, De! Senki se aggódjon, nem tűnök el nyom nélkül! Egyik levikém sincs feledve bbb
Sem pedig apuckám és a káoszkám sem, na meg a vadászkám sem! bbb

Amint vége a kalandnak repülök vissza hozzátok örödgi kis fiókáim!
Addig is legyetek rosszak!

I looked in the mirror and said to myself
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Why are you so serious?

It's time to confront my demon

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next