Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Dark Horse Bar VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
814
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 19, 2020 1:45 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 18, 2020 10:18 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 254 • Credit:

-Ez megnyugtató. - felelem vigyorogva. Amúgy sem igazán vagyok jó a "csettintek és te pattansz" játékban. Ösztönösen muszáj ellenkeznem bármi ilyen szándék ellen. Persze - bár nem gondolja komolyan - azért nyitva hagyja a lehetőséget, amennyiben szeretném, vállalhatnám az éjjel-nappali szolgálatot. De azt hiszem ezt passzolom. A kis egyezsége a vadászokkal azonban felkelti az érdeklődésemet, hiszen gyakran rontom a levegőt vadászfalván és ha valami fontos változás van készülőben, nem árt ha tudok róla. Még akkor is ha csak a látszat kedvéért van az egész. Maze arckifejezéséből azért leszűröm, hogy nem valami nagy kedvvel tette, de bizonyára nyomós oka volt, hogy szóba állt velük.
-Ravasz egy nőszemély vagy. - jegyzem meg mosolyogva. Ez tény, nyilván tudja is magáról, de ha kedve tartja, szavaimat veheti akár dicséretnek is.
Lassan elhagyjuk a bárt, hogy egy kellemesebb helyen folytassuk a beszélgetést. Egy másodpercre megállok és démoni vigyorral fordulok hátra, hogy még utoljára egy végső, büszke pillantást vethessek a ledíbolt bárra. A művünkre. Csupán az összkép miatt, hogy összességében láthassam a felfordulást. Milyen mesés látvány. De nem sokáig marad így, hamarosan nyoma sem lesz, hiszen Mazikeen takarítást kért oda. Alig fél óra alatt teremtett káoszt, képesek elrontani órákon át tartó takarítással. Felháborító. A gondolatra el is húzom a számat. Kár, pedig megnéztem volna a Főnci arcát, ahogy benyit és a meghitt, rendezett italozó helyén egy bazi nagy kupit talál. Mintha egy nagy vihar söpört volna végig rajta. De azt hiszem nem irigylem azt, aki a romeltakarító munkát kapja. Lesz dolga rendesen. A démonnő közben elindul a lépcsők irányába, én pedig szó nélkül követem.

Folytatás: Mazikeen lakosztálya

Don't get too close; it's dark inside.
It's where my demons hide.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 18, 2020 8:30 pm

To Belial
Mikor felteszi a kérdést, hogy megbízok benne és elneveti magát, hát nekem is nevethetnékem támad és még a hasamra is teszem a kezem és kissé előre dőlve a combom is csapkodom kicsit. Azt hittem egyértelmű lesz számára, hogy ez egy határozott nem, nem fogom az orrodra kötni, hogy miért kell pontosan, elvégre ez az én dolgom. Nem nagy dolog, de tényleg időigényes, szóval várni fogok rá az már biztos.
- Ugyan, csak azt csinálod, amihez értesz, viszályt keltesz, csak hát ott és akkor, amikor mi szeretnénk Luciferrel. Ezzel biztos könnyedén megbocsát majd neked és nekem is hasznomra lennél. Nem fogom elküldeni olyan feladatokra, amin halálra unja magát, elvégre lovas és így azért elég magas rangban áll a démonok között, szóval olyanokra nem fogom ugrasztani, én sem örülnék rangom alatti melóknak, főleg ha köteleznek is rá.
- Azért nem arról van szó, hogy egyet csettintek és eredj a dologra. Elmosolyodom, ahogy látom hátradőlni és összefonja maga előtt a kezét, mint egy durcás kölyök, csak komolyabb ábrázattal.
- De, ha szeretnél, akkor 0-24 is szolgálat kész lehetsz. Megvonom a szemöldököm, hogy csak ugratom természetesen, nem gondolom olyan komolyan ezt.
- Ah, ne is mond. Elfintorodom és sóhajtok is unottan egyet. Nem szeretek mások nevében szövetkezni senkivel, de hát muszáj volt és persze ez is rám maradt, mint mostanában minden. Csak tudnám, hogy Lucifer mit szövöget ennyire magányában.
- Ja, de azt kell hinniük, hogy igazi és a démonoknak is úgy kell beadni, mintha ez most nekünk jó lenne, de nem az. Már egy ideje gondolkozom a szövegen, mert lassan a tudtukra kellene adni... Páran már tudják, hogy be kell jelentkezni a határoknál, de azért a többség nyilván nem tudja, de még nem is várhatják el a vadászok sem, elvégre nem teljesítették a rájuk eső részt.
- De hamarosan megtudsz mindent, amit kell. Hátranézek a vállam felett, majd elhagyjuk a szétrombolt bár területét. Kiérve az ajtón még szólok valakinek, hogy kéne egy kis takarítás és legyen annyira drága, hogy vonszolja be oda a nem túl kicsi hátsóját és lásson neki. Utána a lépcső felé veszem az irányt és elindulok a saját szobám felé, hogy ott folytassuk a beszélgetést, ami már komolyabb témát feszeget majd.

Archdemon of Hell
the devil and i get along just well˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 18, 2020 7:12 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 358 • Credit:

Testvéreim közül mindig én voltam a legféktelenebb. Mentem a fejem után, nem törődtem semmivel, azt tettem, amihez épp kedvem szottyant, és széles ívben tojtam a következményekre. De milyen legyen a Káosz, ha nem ilyen? Azért teremtettek, hogy felforgassak magam körül mindent. Azt hiszem nem lehet rám panasz. Bár az utóbbi időben inkább tettem bármit önös érdekből, mint Luciferért vagy a démonokért. De hát ez már csak így megy, ha nincs semmilyen kontroll, mi démonok hamar elkanászodunk. Most viszont eléggé úgy tűnik, más világ jön és a körmömre lesz nézve.
Egy megbűvölt gyűrűre vágyik a Főnci jobb keze, amit tőlem vár leszállítani. De az ilyesmi nem terem minden útmenti bokorba, így kicsit várnia kell. Kíváncsiságképp szándékairól faggatom, naná, hogy nem árul el részleteket. Tipikus nő, titokzatoskodik és feltételeket szab. Majd tudatja a részleteket, ha megbízhatónak talál.
-Megbízni? Bennem? - kérdezek vissza ismételve szavait próbálom visszafojtani a röhögést, de bármennyire igyekszem utat tör magának. Én és a bizalom? Hát erre most mit mondhatnék? Persze, mondhatnám, hogy "hogyne, maximálisan megbízhatsz bennem, nem okozok majd csalódást" vagy valami hasonlót, de hitelesen ekkorát még én sem tudok hazudni neki úgy, hogy azt mindketten el is higgyük. Az ilyesmivel az embereket kábítom, bár ők lazán beveszik.
-Hát.... - rántom meg a vállamat, amint abbahagyom a nevetést.
-....ha megfelelő a motiváció, hajlandó vagyok együttműködni. - teszem hozzá démoni vigyorral. Ebbe persze beleértendő a pokoli kapunyitás is, ami - ahogy mondta is - az én érdekem is. De a bizalom az embereknek való és úgy hiszem igen csak túlértékelik. Viszont megvannak a módjai, hogy engem is engedelmességre fogjanak. A Pokolhoz köt egy bizonyos szintű hűség, amire lehet azért alapozni.
Nem kívánom őt meggyőzni semmiről, ám ő mégis tesz pár javaslatot mivel bizonyíthatnék.
-Ohh, szóval a 0-24-es készenléti szolgálat az tetszene? - dőlök hátrébb és fonom össze kezeim mellkasom előtt. Közben mond valami érdekeset a vadászpajtásokról.
-Te velük üzletelgetsz? - na ezzel kicsit sikerült meglepni.
-Látszat béke. Érdekesen hangzik. - állapítom meg. A démonnő felveti, hogy erről valahol máshol kellene beszélgetnünk, majd a túlélő Macallant ölelgetve átveti magát a pulton.
-Nem bánom. - bólintok rá, majd felemelem magam én is a bárszékről, kezeimet a zsebeimbe mélyesztem és lassú léptekkel, ropogó üvegdarabokkal a talpam alatt követem őt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 17, 2020 10:39 pm

To Belial
Az én feladatom lenne, hogy a lovasokat figyelemmel kísérjem, na meg a másik ark démoné. Nem is értem, hogy miért ő kapta meg, hogy figyeljen rájuk, láthatóan rosszul végezte a dolgát, mert rég nem hallottam már egyik lovasról sem, nem jelentkeztek Lucifernél sem, mind ment a saját feje után. Na, de most, hogy át kellett vennem a megegyezést a vadászokkal, így jobbnak láttam, ha mindegyik körmére ránézek. Mammon információ azonban annyira lenyűgöztek, hogy nem is érdekel egyelőre a többi lovas, amíg be nem tért hozzám Belial, a viszály lovasa. Elég jól elszórakoztam vele amolyan adok-kapok módban, de valahol ennek is vége lesz. Nem mondom, hogy nem számítottam arra, hogy a pia is odaveszik majd, elvégre, ha két démon egymásnak esik, semmi sem marad épségben és mégis ki is kezdte el ezt a játékot? Hát én. Adtam neki okot, hogy lenyúlja az italom, hogy utána az arcába végezze és ezzel felpiszkálva már nem kellett sok és ott vagyunk, hogy ő tesz nekem mindezért szívességet majd.
- Akkor vedd elő a határidőnaptáradat, mert nem kell sokat várnod és begyűjtheted a lelkeid, amihez kell a te segítséged is és persze nem árt erősödnöd sem. Mindenki ráférne, de én legalább megszoktam az emberekkel a harcot és persze más démonokkal is, meg angyalokkal. Nem mondom, hogy erős ellenfeleket fogtam ki, de lehet komolyabban is venni az egymás torkának esést, nekem az erősödést nem csak a lelkek begyűjtése jelenti, hanem a rendes testi adottságok, megtanultam rengeteg harcstílust, de ha nem gyakorlom, akkor kárba veszhet. Amúgy is rengeteg alkut sikerült kötnöm már az első hónapokban, már számon se tudtam követni.
- Lehet? Felkacagok, mert szórakoztató, hogy azt hiszi van lehetősége, általában szeretem meghagyni, hogy magától bólintson rá bárki is ilyenekre, mert én parancsolhatnék is, sőt kényszeríthetem is. Csak ilyenkor olyan félmunkát végeznek a démonok...
- Kérlek, ezt kell tenned, neked is érdeked, hogy a Pokol megnyissa kapuit. Válaszolok és a poharára markolok és megemelve kicsit oldalra döntve az italt forgatom benne.
- Igen, beugró nálam, de neked nem okozhat gondot. Vigyorgok vissza az orrom elé emelem a poharát, hogy beleszagoljak, majd vissza leteszem a pultra és elengedem, inkább felkönyöklök, ahogy látom, hogy az ingét kezdi el felgyűrni a karján.
- Szeretek egyezkedni, szerintem már nagyon jó vagyok benne! Hallgatom az ajánlatát és bár csak egyet szerez, de nekem az is bőven elég lesz, majd ha meghal az ember, aki kapja, akkor visszaszerzem tőle és gond egy szál sem.
- Már mondtam, hogy káoszt akarok kelteni vele, de a pontosabb tervem nem árulom el neked, amíg nem tudom, hogy bízhatok-e benned. Kicsit összeszűkítem a szemem egy kicsit és így nézek démoni szemeibe, mintha átlátnék rajta, de ennyire sajnos még én sem vagyok erősebb tőle.
- Mielőtt megkérdeznéd, hogy bizonyíts, hát elég, ha a közelemben maradsz és ha kereslek, akkor elérhető vagy. Ha van bármi személyes bosszú vágyad, akkor szólj róla, hogy én is részt vehessek benne, olyan rég szórakoztam már. Persze már most sem lesz unalmas az élet, most, hogy a vadászokkal látszat békén kötünk. Elmosolyodom, mert még ennek nem ment nagyon híre, szóval nem tudhatnak róla sokan, csak akik a vadászokkal kapcsolatban állnak, abból meg igen csak kevés van.
- Na de valami kényelmesebb helyen kellene erről beszélnünk. Hátradőlök és hátrálok a falhoz, hogy az üveget, amit megszereztem magamhoz öleljem és azzal együtt átugorjam a pultot és Belial mellett álljak meg a kijárat felé nézve.
- Jössz?! Kérdezem és megyek is, mert természetesnek veszem, hogy követni fog, elvégre mókáról van szó és nyilván Lucifer sem fog szólni semmit sem, ha az első arknak dolgozik majd.

Archdemon of Hell
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 17, 2020 9:42 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 366 • Credit:

Könnyedén átengedem az utolsó üveg Macallant. Talán túl könnyen is. Ha Mazikeen egy mezei mezítlábas démonfajzat lenne, nem foglalkoznék azzal, hogy neheztel-e rám vagy sem. Valószínűleg önző mód a piát is megtartanám. De mivel Lucifer jobb kezéről van szó...és az sem elhanyagolható, hogy nem egy veszélytelen nőszemély, ezért határozottan nem árt jóban lenni vele. Főként, hogy még mindig nem tudom, hányadán állunk a Főnökkel.
A démonnő távlati terveimről kérdez, de nagy tervek híján nem sok mindent tudok megosztani vele.
-Tudod....nem szeretem betáblázni magam előre, ki tudja mikor jön valami izgalmas elfoglaltság. - vonom meg a vállaimat könnyelműen. Persze nem teljesen igaz, hogy semmi elképzelésem sincs a jövőre nézve, csupán elég önös célúak. De ha ez számít...
-Ha jobban meggondolom, azért van egy valami...a lelkeimet szeretném a Pokolban tudni. - természetesen minél hamarabb....persze mindketten tudjuk, hogy jelen körülmények közt ez aligha lehetséges.
-Nem titkolt szándékom erősödni. - teszem hozzá újra számhoz emelve a poharat és nagyot kortyolok az aromás italból. Kétségtelen, hogy gyengültünk, és a könnyelmű, nemtörődöm természetem és a látszat ellenére ez a tényt igenis bosszant. Ám mint mindenre erre is van megoldás. Nem véletlen hát, hogy a zárt kapuk ellenére a mai napig is szívesen kötögetek egyezségeket. Egy szívesség egy lélekért. A legkönnyebb módja, hogy egy démon növelhesse hatalmát.
-Lehet, hogy igazad van. Lehet ezt kéne tennem. - veszem fontolóra a gondolatot, hogy újra komolyan vegyem a munkámat. Amúgy sem élvezem már a menekülést meg a bujdosást. Kell valami, ami leköt és szórakoztat.
-Hm...értelek, szóval ez amolyan beugró nálad... - vigyorgok bele az arcába.
-Nos, amit kérsz, ahhoz erősebb mágia kell. - utalok rá, hogy nem olyan, hogy csak rábökök egy ujjal és már műkszik is. Főleg mióta nem vagyok erőm teljében. Az ilyen tárgyak alkotása elég sok időt és energiát igényelnek, főleg, ha tartós és minőségi darabot akarunk.
-Egyezzünk meg. - hajtom fel véres ingem ujjait, majd felkönyöklök a pultra.
-Szerzek neked egyet....  - az egyet jól kihangsúlyozom, hiszen úgy vélem egy is bőven elég céljaihoz - bár egy kis időbe telik majd - teszem hozzá tudatosítva, hogy ez beletelik jó pár napba. Az efféle kincseket nagy becsben tartják és nem szívesen válnak meg tőle.
-Egyébként elárulod, minek ez neked? - kérdezek rá némi érdeklődéssel, amire vagy válaszol vagy nem. Ha be akar, úgyis beavat.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 17, 2020 1:24 pm

To Belial
Az utolsó és ép Macallan Valerio Adami 1926-es üveget keblemre ölelem, Belial könnyedén átengedni, mintha ettől enyhülne az általa okozott károk miatti haragom. Szerencséjére ezt még nem veszem annyira a szívemre, akkor nem állnék vele szemben és nem ajánlanék neki lehetőséget arra, hogy kiengesztelhessen. Egyáltalán miért is van szüksége arra, hogy én ne orroljak meg rá. Régen senkit sem érdekelnek efféle dolgok, de úgy fest az emberek megfertőztek minket és ennek előbb vagy utóbb következménye lesz. A kérdés csak az, hogy milyen és ki fogja megbánni. Én a győztes oldalt szeretném választani az már biztos. Amíg ő gondolkozik, kicsit messzire terelődtek a gondolataim, de hamar visszatalálok Viszályhoz és várom a válaszát a kérdésemre, mihez fog kezdeni, elvégre a céltalan bolyongás nem túl izgalmas, csak vannak tervei. Csalódnom kell benne azonban, mert nincs semmi konkrét, semmi cél, csak a spontán lesz, ami lesz életérzés.
- Nos, ha ennyire nincs semmi, akkor visszafoglalhatnád a valós helyedet és beállhatnál vissza dolgozni Lucifer szolgálatába. Ha szórakozni akar, hát én biztosítom számára, nem sajnálom ezt az apróságot tőle, talán még több hasznot is fog hozni nekem a kis játszadozásomban.
- Ilyen apróságot engesztelésnek? Erélyesen felkacagok, mert a gondolat is, hogy ilyen apróság ennyi italért, hát szórakoztató.
- Nem, ezt csak azért, hogy segítsek kitalálni, mivel járj a kedvemben. Mivel helyet foglal, ezért én is engedek egy kicsit a távolságból és közelebb sétálok hozzá, hogy a pultra támaszkodva bájosan mosolyogjak rá.
- Szeretnék két gyűrűre olyan bűbájt, ami minden természetfelettire a közelben vibrálni kezd a használója ujján olyan ötven méteres körzetben. Jelentem ki és közben az ujjam a pohár szegélyén végighúzom körbe, egyelőre nem veszem el tőle és megismételni sem fogom az első kis akciómat, hogy az arcába mártsam.
- Egy ilyen apróság elég nagy viszályt kelthet, azért van rá szükségem. Sejtelmesen el is mosolyodom, mert ha van a vadászbázison félvér, akit titokban akarnak tartani, én kiderítem ki az, az biztos. Ehhez azonban kelleni fog egy ember, aki egy kicsit, de a bizalmába fogad. 

Archdemon of Hell
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 16, 2020 10:23 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 256 • Credit:

Macallan Valerio Adami 1926. Az egyetlen túlélő. Miután kiszakítom testemből az üvegdarabot, öntök is belőle magamnak, elvégre tudom, hogy a drága Maze úgyis megkínált volna. A játék közben rendesen megszomjaztam, ezért nem sajnálom magamtól, rendesen teletöltöm a poharam, miközben azt tudakolom, mivel békíthetném meg a morcos démonnőt, aki eléggé a szívére vette az italpolcban keletkezett aprócska károkat. Ritka szar vagyok az ilyesmiben, ezért tőle várok ötleteket, de várható, hogy nem ad egyenes választ, miért is könnyítené meg a dolgomat? Kérdésemre kérdéssel felel. Ugyanakkor felfigyel a Macallanra is. Igen, jól látja. Egy épen maradt, majdnem teljesen teli üveg whiskeyt szorongatok. Remélve, hogy ettől kicsit enyhül, hagyom, hogy ellenállás nélkül vegye el tőlem, ölelje magához a piásüveget és szolgálja ki magát belőle. Szólnék neki, hogy amúgy van még töretlen ivóeszköz mellettem, a pult szélén, de addigra kikotor magának egy üvegaljat, amiből iszogathat. Igaz, hogy felsérti a száját, de látszólag ez az apróság nem zavarja. Inkább engem figyel. Nehéz lenne megmondani milyen arccal.
-Még nem tudom...nem terveztem semmi konkrétat. - vonom meg a vállaimat kérdésére, majd belekortyolok a kitöltött piámba. Elég random mód élem az "életem", nem igen tervezek előre. Nincsenek kötöttségek, határidők és kevés dologhoz kell alkalmazkodjak.
-...de remélem valami szórakoztatót. - vigyorgok a pohár mögül. Mert hát azért fontos, hogy az ördög fia ne unja magát halálra. Aztán kiböki, hogy valamit megbűvölhetnék neki.
-Ezt az engesztelés részeként? - kérdezek rá a tisztánlátás végett.   
-Mire gondolsz pontosan? - rakom le magam elé a piámat. Feltámaszkodva a pultra, magam alá húzva egy egyben maradt bárszéket, érdeklődve hajolok felé, hogy megoszthassa velem a részleteket.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 16, 2020 6:27 pm

To Belial
Elég nagy tapasztalatom van már abban, hogy okozzak fájdalmat és mivel okozzak némi fejfájást másoknak, ami alól úgy fest Belial sem kivétel. A szilánkkal megszenved a lapockája alatt egy kicsit, próbálja elérni, de nem sikerül. Elég kitartó én meg jót röhögök rajta, elég szórakoztató látvány, ám a hülye okkult tudás csak bejön a képbe ismét és azt alkalmazva kiszedi a szilánkot. Ez jó sok energiát kiszívhatott belőle, mert jól a húsba fúródott az üveg, de így jár az, aki elrontja a kicsiny szórakozásomat. A kérdésére csak elhúzom a  számat, hát persze, hogy az italok miatt, valamire még én is harapok és az az, ha nincs elég alkohol a szervezetembe. Másra sem vágytam ma, mint inni olyan mennyiségben, amit én is megérzek, na meg egy jó kis bunyóra. Az utóbbi legalább megvolt, csak az az a sok különleges ital ne veszett volna kárba. A szemem megakad az épségben maradt egyetlen italos üvegen, amit Viszály magához vesz és egy poharat magához véve önt is belőle.
- Miért árulnám el? Lépek közelebb és meglódítom a kezem, mintha fel akarnám pofizni, de valójában, csak az üveg érdekel, hogy nálam kössön ki és magamhoz ölelve forduljak is vele egyet a tengelyem körül és a mögöttem leszakadt polcos résznek dőljek. Annyira nem érdekel, hogy pár szilánk felhasítja a bőröm, szeretem halmozni az élvezeteket. Keresek egy épségben maradt üveg aljat, amibe töltök magamnak és kis is iszom belőle a számat felhasítva, így a vérem is keveredik az italba, de nem nagyon érdekel. Csak nézem Belialt, egyszerre csábosan és veszélyesen. el is mehetett volna, de ő persze a nehezebb utat választja, hogy engem kiengeszteljen, hát azt nem olyan könnyű, de nem is lehetetlen, de én aztán nem adok neki ötleteket.
- Na és mit fogsz csinálni, ha itt végeztél? Érdeklődök és öntök magamnak egy újabb adagot, majd leteszem az üveget. Kelleni fog valaki, aki összetakarít, jó kis kárt csináltunk, amiért Lucifer nem lesz büszke rám, de miért is vigyem el a balhét egyedül, amikor másra is kenhetem és meg is érdemelné. Elszaladt vele a lovacskája, de azért annyira lehangolódva én sem vagyok, kellett már valami kis démoni játék.
- Hmm... Talán valamit megbűvölhetnél nekem. Ha már ennyire megy neki ez a jedi erő, akkor miért is ne használjam ki. Bár bárki más ingyen is megtenné, nem kell erősnek sem lennie hozzá.

Archdemon of Hell
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 16, 2020 11:26 am

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 315 • Credit:

Éppen csak áthajolok a pult felett, hogy megnézzem, milyen felfordulást okoztam. Na meg, hogy vessek egy pillantást a démonnőre is. Ekkor váratlanul kinyúl a pult alól és újra a nyakamon érzem a kezeit, de ezúttal a fojtogatás elmarad. Helyette leránt, mire fejem erősen a pult szélébe vágódik. És ezzel még nincs vége. A következő pillanatban éles fájdalom nyíllal végig a hátamban, ami a lapockáim környékén összpontosul. A kicsike leszúr egy termetes üvegdarabbal, majdnem át is döf vele. Ezt rendesen megérzem, de talán meg is érdemlem, amiért a haját húzgáltam. Láttam, hogy nem kifejezetten díjazta, bár nem is azért csináltam.
-Na basszus... - mordulok fel, amikor hátra nyúlnék a szilánkért, ám nem érem el, akárhogy nyújtózkodom. Ez a démoni nőszemély megtalálta azt a pontot és azt a szöget, ahová a kezem nem ér el rendesen, legalábbis annyira nem, hogy könnyedén ráfoghassak. Pedig nem kellene sok, épp csak centiméterek híja, hogy ujjaim megérintsék a belém fúródott üvegdarabot. Minél inkább mocorgok, annál jobban vérzem. Érzem, ahogy démoni vérem vastag sávban folyik le a hátamon, a gerincem mentén, vörösesre színezve ingem még fehéren maradt részeit. Azért nem adom fel a kísérletet, hogy kiszedjem magamból. Próbálkozásaim közepette felnézek Mazikeenre, aki távolabbról, magából szilánkokat szedegetve, meglehetősen morcosan tekint rám  és nem rest az arcomba is vágni, hogy elrontottam a kedvét.
-A pia miatt van? - kérdezem ismét inkább költői jelleggel, mert a válasz több mint egyértelmű, ő pedig a falnak csapja a Glenfiddich-t. Halványan elmosolyodom, ahogy sértődött vonásairól tekintetem a romokra vándorol. Földi javak miatt haragos. Ez olyan emberi. Két választást hagy, az egyik az engesztelés. Egy olyan mesterség, amihez nem sokat konyítok, elvégre káoszteremtésre alkottak. Telekinézissel szedem ki végül a lapockám alá ékelődött üvegdarabot, majd magamhoz reptetem a földről a Macallan-t, amibe Mazikeen épp csak belenyalt.
-És annak mi lenne a módja? Mitől békélnél meg? - kérdezek vissza találgatások helyett, miközben a véres üvegdarabot a pultra csapom és töltök az italból egy pohárral.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 15, 2020 9:18 pm

To Belial
- Igen, akkor megkínáltalak volna. Bár költői volt, én azért megválaszoltam vigyorogva, mert akkor tényleg adtam volna neki inni is, nem csak poharat a képébe, de hát már csak vérfolt jelzi csak, hogy bármi is történt az arcával. Kedvem támadt lenyalni, de ehelyett inkább a nyakát veszem célba, hogy kóstolgassam kicsit, amíg vére megint történik valami.
- Ideje volt nevetek az arcába, miközben hátraszegi a fejem a hajamnál fogva. Még lehet nem mondták neki, de a nők nem szeretik, ha annál fogva rángatják őket vagy lehet pont azért próbálkozik ilyennel, ki tudja, nem látok bele a fejébe.
- Mmm Búgok kicsit fel, ahogy magához présel, persze tudom, hogy nem azért, hogy keblére ölelgessen, nem vagyunk mi olyan viszonyban, legalábbis eddig nem voltunk és meglepne, ha így cselekedne. Azonban nem kell csalódnom, mert csak fel akar kelni a földről és én hagyom, hagy szenvedjen egy kicsit és csak akkor engedem le a lábam, ha már kezd kiegyenesedni. Utána ismét elhajít, amit nem szeretek annyira, de azt még jobban nem, ahová repültem. Az üvegek kivétel nélkül szinte mind széttörtek és a polccal együtt érkezek meg a földre, a kedvenc italom levébe. A testemben több helyen is szilánkok ékeskednek, amire csak egy szenvedélyes sóhaj a válaszom, négykézlábra mászok és a földön a kezembe veszek egy elég nagy üvegszilánkot. Vannak dolgok, amik szórakoztatóak, ám az italok elpusztítása, az nagyon nem az. A pult alá megyek és felnézek a tükörbe, ami a polcok mögött volt és bár összetört, de én jól látom, hogy ez az átkozott Viszály merről fog érkezni, hogy megnézze megvagyok-e. Kivárom a pillanatot és mikor behajol, akkor a kezem a nyakába fonva rántom le a fejét a pult széléhez és állok fel, mit sem törődve a belőlem kiálló szilánkokkal egyelőre. A kezembe vett nagyot Belial lapockája alá ékelem be egy mozdulattal, amíg kiheveri a kemény bútorlappal való összefejelését.
- És te megvagy? Direkt olyan helyre szúrtam, ahol nem éri el és nem tudja kihúzni magából. Hátrébb is lépek a pulttól, hogy ne kaphasson el és le sem veszem róla a szemem. A kezemmel közben a testemből kiálló szilánkokat kezdem el egyesével kihúzogatni. A lábam alatt ropognak az üvegszilánkok és elég bosszúszomjasan nézek a lovasra, hogy mit is kezdjek vele. Amit kiszedtem magamból, azzal célzottan meg is hajítom őt, a mellkasát és arcát véve célba, amit vagy kivéd, vagy eltalálja. A Glenfiddich 1937-es felé emelem a kezem és amennyire én jó vagyok az okkultizmus ezen részén, csak annyit érek el, hogy az üveg és tartalma mellettem a falba csapódik. Kár érte, de hát nem mindenkinek megy az ilyesmi, legalább neki sincs mit innia, hacsak nem akarja a földről felnyalni.
- Elrontottad a kedvem, szóval vagy kiengesztelsz vagy elmész és vissza sem térsz egy jó ideig. Nézek rá morcosan és keresztbe is teszem a kezeimet, hogy némi komolyságot is adjak a szavaimnak. Az italokat már nem olyan könnyű pótolni, mint a berendezést.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 15, 2020 7:52 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 501 • Credit:

Abból, hogy a Valerio Adamit rögtön lenyúlja meg is kapom a választ a kérdésemre a megfelelő italválasztást illetően. Ám nem úgy tűnik, mint aki olyan nagyon osztozni akarna rajta. Nem mintha a démonokra jellemző lenne az osztozkodás. Legyen szó egy üveg piáról vagy másról, valami nagyobb dologról, elég önzőek vagyunk ahhoz, hogy mindent magunknak akarjunk. A pia nála, de poharakat nem kap hozzá. Nem kért.
-Valóban szükséged van rá? - kérdezek vissza költőien, mikor szóvá teszi hiányukat. Látszólag nem, mert egy pillanat alatt az üvegre cuppan a szája. Figyelem, ahogy jóízűen kortyolgat belőle, ízlelgeti, élvezi az alkoholos ital aromáját, és bár - ő is tudja - most alkalmam lenne hasonlóképp visszavágni az előbbi pohárarcbaütős húzásáért, mégsem teszem. Túl nyilvánvaló lenne, különben is ezt a poént már a kisdrága ellőtte előttem. Az üveg végül mögé kerül, ahol nem érhetem el. Bár ha nagyon akarnám telekinézissel megkaparinthatnám. Sebaj, szerzek magamnak másikat. Sajátot. Amúgy is fel akartam állni, kezdem itt a koszban elülni magam. Amúgy meg, elég csak egy pillantást vetnem a bárpult felé, hogy lássam, bővelkednek még a polcok jobbnál jobb italokban. Közben hozzám simul és beleharap kicsit a nyakamba, mert már olyan régen véreztem. Egy szavam sem lehet, mert most legalább nem harapott ki belőlem. Elvigyorodom a gondolatra. A vérem vékony csíkban csorog le a nyakamon a fehér galléromra, mert azon a részen még pont nem volt véres az ingem. De nem törődöm vele, ennek a ruházatnak már úgyis lőttek. Inkább belemarkolok a démonnő hosszú barna loboncába és durván rántok rajta egyet, úgy húzom el fejét a nyakamtól, hogy újra lássam és démonian vigyoroghassak bele az arcába.
-A pihenőidőnek vége. Hajtincseit nem eresztem, térdeimet viszont felhúzom, így kezeivel együtt, amik épp whiskeyfoltos-véres ingemet markolják - felső testemhez préselem őt. Jó szorosan, hogy ficánkolni se nagyon tudjon. Szabad kezemmel a derekamhoz nyúlok és erősen megragadva lábait próbálom lefejteni őt magamról, mialatt igyekszek felkelni a földről. Fejemet felemelem és kicsit hátrább is húzódok tőle, ha netán kiszabadulna ujjaim fogságából ne fejelhessen le. Sikerül felállnom. Ha lábai fogságából ki tudok szabadulni úgy, hogy egyedül kelek fel a porból, persze a hajánál húzva-vonva őt magammal. Ha nem, akkor úgy, hogy ő a derekamon csüng. Akárhogy is állok két lábra, egészen biztos hogy a démonnőt leszerelem magamról és dús hajkoronájánál fogva hajítom át a pulton bele egyenesen az italszekrénybe.
-Az ám igen. - szélesedő vigyorral nézem és hallgatom, ahogy a "millió" üveg egymásnak koccan, majd egyik a másik után hangosan a padlón törik ripityára. Válogatott drága italok árasztják el a pult környékét. Mivel az előző körből kimaradtam és a kisdrága sem akart megkínálni itallal, ezért úgy döntök kiszolgálom magam. Zuhanás közben - átnyúlva a pulton - ragadok magamhoz egy Glenfiddich 1937-et, ami nem egy Macallan, de bőven jófélének mondható. Nekem legalábbis megteszi. Töltök magamnak egy pohárral, majd gyorsan le is húzom nehogy úgy végezze, ahogy első. Arcomba, szilánkosan. Be kell valljam, hogy jó érzéssel tölt el a lepusztított bárpult látványa.
Felkönyöklök a pultra és benézek mögé, hogy mi a helyzet?
-Megvagy? - érdeklődöm pimaszul a nőtől, akit nagy eséllyel beterít az üvegszilánk és a pia.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 15, 2020 10:01 am

To Belial
- Hmmm... Egyelőre talán nem megvonom a vállaim, mert azért nem vagyok annyira kannibál, hogy felfaljam a démon társaimat, nem vagyok én falánkság démon, engem teljesen más szokott lázba hozni, illetve én szoktam másokat. Szeretem, ahogy mocorognak alattam az áldozataim és hogy én irányítók, de erre nincs most lehetőségem, mert Belial beleszól. Úgy igazgatja az ujjaimat a torkán, mintha ő döntené el, hogy mi fog itt történni. A szemtelenkedése nincs ínyemre és rándul is a szemöldököm kicsit, legszívesebben szétnyitnám a torkánál, hogy elszakítsam a hangszálait. A körmeim egyre mélyebben sértik fel a bőrét, amikor szerencséjére cselekszik valamit és belevágja az oldalamba azt a nyomorult szilánkot.
A kérdésére, hogy mennyire is tenné függővé a vérem, csak vigyorgok rá, mert nincs nagy különbség szerintem démon és démon között, legalábbis a vérünket tekintve.
- Ez igaz. Nem szeretem, ha valaki a nyakamra jár, amúgy sem arról vagyunk híresek, hogy annyira szeretnénk egymást, sokan egyedül élik életüket. Én meg egy arkangyal seggét őrzöm, mintha közénk való lenne, pedig nem, mégis ő van a ranglétra tetején. Valamilyen szinten azért mostanában kötődni szoktam másokhoz, kapcsolatokat építek ki, de a legtöbb esetben emberekkel, pedig biztos démonokkal is össze lehetne szövetkezni.
- Valamivel le kell öblíteni a pikáns falatkádat. Hagyom magam egy kicsit, reméltem készül valamire, de nem, csak végigsimít az ajkaimon, amik egyáltalán nincsenek kiszáradva, csak száraz. A mozdulatot azonban nem hagyom végigfuttatni és ráharapok az ujjára és a fogam között kicsit megszorongatom. Nem akarom leharapni, mert az ilyenek lassabban nőnek vissza és sok energiát elvesz belőlünk, elvégre a gyógyulási folyamat elvesz az erőnkből, de könnyedén vissza tudjuk tölteni, nem kell hozzá nagyon megerőltetnünk sem magunkat. Egy kicsit rágódok rajta, amíg az italkínálatot lesi, de utána elengedem, hogy elvégezze amire utasítottam és idereptessen egy Macallan Valerio Adami 1926-os whiskyt.
- Jó lesz. Átveszem az üveget és beleszimatolok, ó igen, már az illata is nagyon csábító.
- A poharakkal mi lesz? Fordulok a pult felé és közben a szám felé emelve az üveget öntök egy keveset a számba belőle. Ízlelgetem és forgatom a számban, majd lenyelem, már ha nem akar megkísérelni ellenem valamit a kis fegyverszünetben démon lovasom. Az üveget leteszem magam mögé, ahol nem éri el, nem szándékozom csak úgy megkínálni ilyen különlegességgel.
A kezeim a mellkasára simítom és belemarkolva az ingébe húzódom hozzá közelebb, hogy beleharapjak a nyakába oldalról, csak annyira, hogy érezze a törődést és vérezzen kicsit. Nem harapok ki belőle darabot. Még érzem a rászáradt véres előző whiskym ízét is. Lehet izgalmasabb lenne végre elengednem, mert kissé unalmassá kezd válni, hogy nem akar sem menekülni, sem visszaélni a helyzettel.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 14, 2020 9:33 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 387 • Credit:

Amikor úgy döntöttem, "meglátogatom" a Főnököt és belesek a hoteljébe, nem gondoltam, hogy érkezésem után nem sokkal lerongyolódva, véresen fekszem majd a jobb keze lábai között. Nem egészen erre számítottam, de azt hiszem nincs okom panaszra, ugyanis remekül szórakozom.  
-Cccch... - vigyorodom el gúnyos szavain. - Remélem azért több darabot nem akarsz belőlem kiharapni. - nézek föl rá. Kicsit helyezkedek alatta, megigazgatom a kezeit. Elvégre ne csak neki legyen jó. Nekem is fontos a kényelem. Ahogy mocorgok, megérzem combjai erős szorítását. Balomon éles fájdalom nyíllal belém, ahol korábban egy széket vert szét rajtam. Észre sem vettem, de meglehet, hogy pár bordám megrepedt, de oda se neki...démoni szerencse, hogy gyorsan gyógyulok.
-Ah, azt hiszem. Nem...várj... - mozdítok az ujjain még egy kicsit. - Most lesz jó. - szemtelenkedek. Míg a nyakamat gyötri és körmeit a bőrömbe mélyeszti, magamhoz veszek egy hegyes üvegdarabot. Feltett szándékom, megsebezni, hogy megízleljem őt. A szilánk az oldalába megteszi a hatását. Ahogy felülök a kicsike lábai szinte azonnal bilincsbe fognak. Átkulcsolja lábait a derekam körül, nem hagy felállni vagy mozdulni. Eközben figyelmeztet, hogy legyek óvatos, vére függőséget okozhat.   
-Valóban? - kérdezek vissza, majdnem fel is nevetek, miközben a démonnő végignyalint az ujjaimon saját vérét ízlelgetve.
-Nem hiszem, hogy olyan sok alkalmat hagynál nekem arra, hogy rád szokjak. - kuncogok rajta. Merő szerencse, hogy nem vagyok az a könnyen függőségbe eső típus, legalábbis eddig nem találkoztam olyan dologgal, ami ilyen szinten a bűvkörébe vont volna. Időközben a sebeim nagyjából begyógyulnak, csak az arcomon szétmaszatolt és az ingemet átitatott vér jelzi, hogy korábban kisebb-nagyobb sérülés ért. Egy kis pihenőt iktatunk be, egy pohár ital erejéig. Mazikeen végignyal az arcomon és arra kér, "hozzak" valami frissítőt.
-Megszomjaztál? - megfogom az állát és arcát magam felé fordítom. Hüvelykujjammal végigsimítok puha ajkain.
-Mintha tényleg kicsit kiszáradt volna. - vigyorgok bele a képébe szemtelenül, majd a pult mögötti italpolcra pillantok és szememmel gyorsan átfutok a választékon. Lucifer nem aprózza el, jobbnál jobb piák sorakoznak ott arra várva, hogy valaki végre felnyissa és megigya őket. Szinte bűn ott hagyni őket porosodni. Elvigyorodom, mikor megtalálom az igazit. Oldalra nyújtom a karomat és a kezembe reptetek egy üveget. Macallan Valerio Adami 1926 - ez áll a címkéjén. Úgy hiszem, ez tökéletes lesz.
-Remélem megfelel. - pattintom le az üveg kupakját, és nyújtom felé a palackot. Bár méltatlan egy ilyen vagyont érő piát üvegből inni, de az előbbi poharas arcbatörős akciója után óvatosabb vagyok a poharakkal.  

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 14, 2020 2:36 pm

To Belial
Még csak kóstolgatom  Belialt mondjuk úgy szó szerint, hogy meddig szórakoztató számára ez a kis csetepaté. Ha nagyon kínozni szeretném, már ordítana és kínlódva vonaglana valamihez jól kikötözve. Nincs nagyon ellenére, hogy megkóstolom, legalábbis ez az első gondolatom, ahogy gúnyolódik rajta, de nem hagy elég időt, hogy kiélvezzem a szerzett falatot. Nem is kell felnéznem, hogy tudjam, mire készül, elég kiszámítható, még azt is le merem fogadni, hogy mielőtt leguggolna, megigazítja az inge ujját és a nadrágját is kicsit felhúzza, nehogy elszakadjon a mozdulatban, nagyon kényesek az öltöny nadrágok ilyen téren, ahogy a viselőjük is általában. Utálják ha koszos lesz, összegyűrődik vagy elszakad, nos én már ezt mind kipipálhatom szerintem, hogy vétettem ellene.
- Milyen zabálnivaló vagy gúnyosan dicsérem meg, mint egy aranyos állatot, ami elérte a vágósúlyát. Ha nem a nyakához nyúlnék, hogy fojtogassam, talán még meg is simogatnám a buksiját, elvégre nem csak fizikailag lehet csipkelődni a másikkal. Én teljesen kényelmesen elvagyok, de ő csak fészkelődni kezd alattam és nem nyúl semmiért sem, hogy lelökjön magáról. Ez így már nem olyan jó buli, főleg mikor a kezemért nyúl és nem azért, hogy szabaduljon, hanem azért, megigazítsa. A combommal szorosabban közre fogom, remélem még megérzi az oldala is a törődést, amin szétvertem a széket.
- Tényleg? Elég kényelmes? kérdezem a szemöldökömet megemelve és a hüvelykujjaim egy kicsit jobban belemélyesztve a nyakán az ádámcsutkája alatt, annyira, hogy a körmömmel kicsit fel is sértsem ott az oly tökéletes bőrét. Nem is figyeltem oda, hogy közben a földön matat, igazából nem is nagyon zavart, mert nem egy életre-halálra szóló harcot folytatunk egymással.
- Mmmh... sóhajtok fel kéjesen, ahogy a bordáim közé behatol az éles szilánkkal Belial, majd ezzel a lendülettel felülök és elengedem a nyakát. Odanyúlok, hogy kiszedjem az üvegdarabot magamból és felére dobom oldalra. Ahogy felül, úgy a háta mögött össze is zárom a lábam keresztbe vetett lábfejekkel, hogy ne legyen olyan könnyű megválnia tőlem, na meg lehet innen még csűrni-csavarni a dolgokat később.
- Azért ne szokj hozzá, függőséget okozhat. Én is odahajolok, hogy segítsek a saját véremet lenyalni az ujjairól, mert nem úgy van az, hogy én nem kapok magamból ízelítőt.
- Most pedig, ha már így összemelegedtünk, lennél szíves telekinézissel idereptetni a pultról az üveg piát? Hajolok közel az arcához oldalról kissé, hogy megnyaljam azt a tökéletes pofiját. Ki gondolta volna, hogy ilyen jól fogok ma is szórakozni, ráadásul egy lovassal, aki remélem ügyesebb az ilyen képességekben, mint én. 
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 14, 2020 7:01 am

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 435 • Credit:

Kedvemre való és rendkívül szórakoztató a démonnőből áradó kegyetlenség. Nem vagyok az a kimondott mazochista típus, de hazudnék, ha azt mondanám nem élvezem, ha néha kicsit fáj. Most pedig a Pokol egyik legjobb, ha nem a legjobb kínzómesterével játszadozhatok. Borítékolható a fájdalom, amit hamar meg is tapasztalok. Nem elég, hogy Mazikeen egy széklábat állít a vállamba, még bele is karmol az eleven, vérző sebembe és kicsíp belőlem egy darabot, amit elvezettel a szájába is vesz. A kis kannibál.
-Kóstolgatunk, kóstolgatunk. - gúnyolódom kicsit vele, de arcomról nem szűnik a vigyor. Ám nem adok neki rá lehetőséget, hogy hosszan kiélvezze és elcsámcsogjon a véres falaton. A vállamból kiszakított faléccel fültövön vágom, amitől úgy kiterül, mint a medveprém. Épp csak leguggolok mellette, hogy kellő közelségből szemlélhessem meg művemet. De épp csak egy pillantást vethetek a sérüléseire, mert viszonzásként kirúgja alólam a lábaimat. Egyensúlyom csak egy pillanatra veszítem el, de ahhoz elég, hogy hanyatt vágódjak a kemény padlón. Nem a legkényelmesebb módon terülök el, bár próbálom tompítani az esést. Érzem, ahogy a lapockáimat nyomja valami. Valószínűleg a törött szék egyik darabján landoltam. Ösztönösen kelnék fel a porból, ám a kicsike megelőz, rám telepszik és ölembe fészkeli magát. Közben képes a szemem előtt látványosan a belőlem kitépett húscafaton rágódni. Mindezt önelégült, büszke fejjel.
-Ezt dicséretnek veszem. - pillantok fel rá széles démoni vigyorral, amikor közli velem, hogy ízletes vagyok. Körülöttünk több faléc hever, tehetnék kísérletet valamelyik megszerzésére, csak a kezem kéne kinyújtani, mégsem mozdulok. Kétségtelen, hogy élvezem ezt a helyzetet. Hagyom, hogy a démoni nőszemély finom kis ujjacskái lassan a nyakam köré fonódjanak és kicsit fojtogassanak. Nem állok ellen, elvégre én is torkon ragadtam őt. Ám valahogy nem az igazi. A lécdarab lehet az oka. Kinyújtózom és fészkelődöm kicsit - ki is kerül a vállam alól - majd egyik kezemmel ráfogok a csuklójára és beigazgatom az ujjait.
-Így jó lesz. Ahogy torkon ragad és rászorít, a levegő szabad áramlása azonnal megszűnik. Fojtott hangon nevetek fel. Hagyok időt neki a játékra.
Eltűnődve előbbi szavain, felmerül egy kérdés: és vajon Mazikeennek milyen íze lehet? Hirtelen erős késztetést érzek, hogy én is megízleljem őt. Kezemmel szinte észrevétlenül tapogatok ki egy nagyobb üvegszilánkot.
-Lássuk...te....hogy....ízlesz....nekem. - préselem ki magamból a szavakat, majd szabad kezemmel nevetve szúrom őt oldalba. A szilánk valahol két borda között talál utat magának. Nem ejtek rajta túl mély sebet, csak akkorát, amekkorát ő ejtett a vállamon. Ettől esélyesen elereszti torkomat, talán az oldalához is kap, s ha szabaddá válik a nyakam, fellélegzem.
Forró démoni vére végigcsurog az ujjaimon, a kézfejemen át egészen a könyökömig. Felülök hozzá, miközben ő valószínűleg még mindig az ölemben csücsül.
-Te sem panaszkodhatsz. - jegyzem meg alattomos vigyorral, miután végignyalok az ujjaimon.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 13, 2020 10:45 pm

To Belial
Régen sokkal tökösebbek voltak a démonok és gyakran keveredtünk hasonló verekedésbe, ahol meg kellett küzdeni a rangodért. Persze a legtöbb bunyót én kezdeményeztem és megszereztem a kellő figyelmet is, amikor megvédtem Lucifer hátsóját és démonként alkut kötöttem az Ördöggel. Ki gondolta, hogy lehet ilyet is mi? Bizony lehet. A lovasokkal még nem verekedtem egyszer sem, legalábbis az újakkal, mert a háború egykori démonját győztem le, de most már más lépett a helyébe és én még nem is nagyon gratuláltam neki, mert túl elfoglalt voltam, de úgy érzem itt az idő, hogy ránézzek, hogy is van és hogy mit tud a magról, amit annyira keresünk amúgy.
Arra, hogy gúnyosan elnézést kér, csak felhorkanok, amúgy sincs túl sok lehetőségem beszélgetni, mert oda vissza osztjuk az ívet egymástól. Én most példának okáért a fal felé repültem és jól bevertem a fejem, de a hajamtól ez aligha látszik annyira, mire nem jó a női haj mi? Az asztalt egy rúgással elintézem és amilyen úriember, még meg is dicsér érte. Miért kell ennyire átvenni az átkozott emberi szokásokat? Magamra is dühös vagyok, amikor megindulok felé és nekilátunk az ökölharcnak, amit szépen kivéd, én meg megunom és hozzávágok egy széket, meg a lábát is a vállába szó szerint. Egy lélegzetvételnyi pihenő, nem mintha elfáradtunk volna, de nem arra megy ki ez, hogy péppé verjük a másikat, legalábbis nem az első öt perc alatt, jobb szeretjük elhúzni a dolgot.
- Kár ezért a finom vérért. Az ujjamat belemártom a sebbe és a körmöm belemélyesztve kitépek egy darabot belőle, amit a számba veszek és meg is rágnám, ha nem vágna fejbe. Szerencsére nem köpöm ki a számba került darabot, ellenben a fülem úgy zsong, hogy csak na, nem esett jól ez az ütés és elterülök a földön. Látom a szemem sarkából, hogy közelít és megvárom, amíg leguggolni készül, ekkor rúgom ki a lábait és mászok rá lovaglópózba, csak mert így élvezetesebb és a finom húsát most előtte rágom meg önelégült mosollyal.
- Nagyon ízletes vagy. Persze nem könnyű ebből kiszabadulni, de van a közelben elég husáng már, amivel visszavághat és fordulhat a helyzet. Tudom, hogy ez még nem a győzelem, ó nem, ez még csak játszadozás a másikkal. A kezem a nyakára szorítóm, csak hogy ő is kapjon egy kis fojtogatást, mert az annyira szórakoztató.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 13, 2020 9:55 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 345 • Credit:

Angyalok, velük mindig csak a gond van. Nem is létezik olyan démon, akinek nem okoztak már kellemetlenséget. Bosszankodhatnék azon, hányszor tettek keresztbe, de per pillanat van sokkal jobb dolog, amivel lefoglalhatom magam. Minden angyalgyötrős, tolltépős gondolatomat félreteszem és a kis bunyózós játékra koncentrálok, amibe Mazikeennel kezdtem.
-Oh, elnézésedet kérem. - felelem gúnyos vigyorral, miközben megszabadulok néhány ruhadarabomtól. Fél szemem azért a démonnőn tartom. Figyelem, ahogy vigyorogva, kényelmesen "heverészik" az asztal tetején. Így látva őt, kedvet érzek lerántani onnét. Hirtelen kapom le a bútorlapról és küldöm neki a szemközti falnak. Oh, milyen szép látvány! Ahogy falhoz ér hatalmasat csattan a fejecskéje. Még a fal is bereped tőle kicsit és mintha vérezne is. De ez meg se kottyan neki. Az asztalt, amit felé hajítottam egyetlen pontos rúgással töri ketté.
-Szép rúgás. - bólintok elismerően, miközben néhány székkel is megbombázom. De ezeket is ügyesen hárítja. Csalódott is lennék, ha az ördög jobb kezével ilyen könnyen elbánna egy sámli. Kikerülve az összes elé gördített akadályt nekem ugrik, felém lendíti ökölbe szorított kezét, de elhajolok, majd a másikkal is felém suhint, de alkarommal kivédem. Mikor én ütnék felé egy székért nyúl és izomból szétveri az oldalamon. A bordáimon érzem, ahogy az ülőalkalmatosság darabjaira hullik. Egy része a kezében marad, amit pimaszul a vállamba állít újabb sebet ejtve rajtam. Éles fajdalom nyíllal belém, majd fehér ingemet pillanatok alatt átitatja sötét démoni vérem.
-Ügyes... - vigyorgok Mazikeenre, majd a vállamból kiálló fadarabra nézek, megmarkolom a széklábat és egy laza mozdulattal kirántom magamból. Nem finomkodok magammal szemben sem.
-Huuuu...- kicsit szertefröcsköl a vérem, talán még a démonnőre is csapódik belőle. Viszonzásként a vállsérülésemért a széklábbal oldalról istenesen fejbe vágom a kicsikét. A lobogó barna tincsei miatt nem látom, hol találom el pontosan. Lehet a halántékán éri az ütés, vagy álltájékon, de az is lehet, hogy a füle környékén találok be vele. Tulajdonképpen mindegy is. Mivel elég nagy volt a lendület, nagy eséllyel elhasal a padlón a berendezés törmelékei között. Ha valóban kifekszik ütésemtől, úgy mellé guggolok, durván belemarkolok dús hajzuhatagába és loboncánál fogva felemelem a fejét, épp csak annyira, hogy az arcába villantsak egy önelégült mosolyt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Dark Horse Bar Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
115
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 13, 2020 11:45 am

To Belial
- Nekem is volt gondom az egyik szárnyassal, megértem. Bár én is kínozhattam volna sokáig, de nem lehetett, csak ameddig szükséges volt, de hogy én mennyire élveztem. Lucifer is gyűlölte őket, meg talán még most sem szimpatizál velük különösebben, de mégis csak a testvére és valami számunkra láthatatlan dolog összeköti őket.
- Kicsit? Kikérem magamnak, nagyon önző vagyok! Szólalok meg rekedten és vigyorogva, mert a fojtogatás mindig is izgató volt, főleg mikor én vagyok alul és valaki felettem található. De nem, ez nem ugyanaz a helyzet, ezért is lököm le magamról olyan gyorsan, ahogyan meg is csókoltam. Lenyalom a számról a vérét, amit itt hagyott ajándékként és felülök, hogy végre egy kis levegőhöz jussak. Nézem, ahogy a zakó, majd a nyakkendő is repül oldalra, milyen elegánsan teszi mindezt, szinte már hozzá nőtt ez a viselet, amin felhorkanok, mert nem tudom figyelmen kívül hagyni. Lecsúszok az asztalról, hogy a lábaimon álljak, mikor közelebb lép hozzám és a vigyorából már tudom, hogy nem állunk le ennyinél, végre szórakozni fogunk, mint a régi szép időkben!
- Hajrá! Épp csak megemelem a szemöldök és már fel is kap, hogy az egyik falnak hajítson. A fejem nagyot koppan és biztosan a vér is kiserken, de nem foglalkozom vele, elvégre nem indul meg felém, ami csak annyit jelenthet, hogy mást kapok az arcomba. Repül is az asztal, amire felnevetek és a lábammal a közepét veszem célba, így sikeresen kettétöröm és a két oldalamon köt ki. Letöröm a lábát és azzal ütöm félre a székeket, hogy máshol földet érve törjenek szét vagy ússzák meg épségben, egyelőre.
- Most komolyan dobálózol, mint egy kisgyerek? Kacagok fel és magam mellé dobom az asztal lábát és megindulok felé, kikerülve mindent, amit hozzám akarna vágni, majd mikor már nincs nagy távolság, akkor nekiugrok minden sebességem beleadva és ökölharcba kezdek vele, elvégre én ebben vagyok jó, a fegyvereim inkább nem venném elő, ha nem muszáj, mert annyira nem akarom bántani, csak egy kicsit. Ahogy mozgunk persze én egyszer csak felkapok egy széket, hogy oldalról megküldve török szét rajta, majd a kezembe maradt egyik hegyesebb lábat a vállába állítom, ha sikerül. Az ingét is szándékomban áll tönkretenni, csak azért, semmi személyes.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Dark Horse Bar YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Dark Horse Bar WEoDcGa
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 12, 2020 8:40 pm

Látogatás New Orleansba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 429 • Credit:

Néhány hosszabb pillanatot szánok a múltban merengésnek, majd vállat vonok. Elvégre, ami elmúlt, az elmúlt.   
-Tettem, amiért teremtettek. Raguel pedig csak az utamban állt. - Voltaképpen nem is értem miért neheztel rám a Főnök. Csak a dolgomat tettem. Bár nem tagadom rendesen elbántam szeretett húgocskájával, negyed évszázadig pincerabságban tartottam, számtalanszor megkínoztam, de ez már csak így működik, ha az illető maga a Harmónia. Szerencsétlen egy helyzet, de törvényszerű, ahol a káosz uralkodik, ott a harmóniának nincs helye. A halálát viszont nem én okoztam, abban a Sötétség keze van. Ha Lucifernek valakire haragudnia kellene Raguel halála miatt, az nem más mint Amara. Nekem sosem volt célom, hogy alulról szagolja a kicsike. Különben nem töltöttem volna a gyötrésével majdnem huszonöt évet.
Szemtelenségemmel a démonnőnél kivívom, hogy egy pohár whiskey landoljon a képemben poharastól, erre válaszként nyakánál fogva kikapom a pultból és a legközelebbi asztal lapján vágom hanyatt. De ő csak nevet. Ahogy fölé magasodom, néhány vércsepp az arcán landol, de őt ez sem zavarja különösebben, élvezettel nyalja le.
-Nem is sejtettem, hogy ilyen kis önző vagy. - jegyzem meg a nyakát szorongatva. Szerencsés, hogy a démonok gyorsan gyógyulnak. Már épp eláll a vérzés, mikor közelebb rántva magához megcsókol és közben fogaival durván a számba harap ismét felsértve bőrömet. Újból kiserken démoni vérem, össze is kenem, véremtől lesz mocskos a szája. Ez a démoni nőszemély amilyen gyorsan a közelébe von, olyan hirtelen taszít is el magától. Ujjaim erősen fonódnak a nyakacskájára, mégis elengedem. Csak a véres tenyérlenyomatom és szorításom helye árulkodik arról, hogy előbb még kezem fogságában volt. Míg újra levegőhöz jut, felül az asztalon és nyakcsigolyáit ropogtatja, kibújok whiskey-áztatta, alkoholbűzös zakómból és félredobom, majd meglazítom a nyakkendőmet, és azzal is hasonlóképp teszek. Ez az öltözék egyértelműen nem alkalmas az olyasfajta mókához, amibe Mazikeennel kezdtük. Az emberi világ alkukötői, vagy nevezzük őket üzletemberek - járnak ilyesmiben. És mivel magam is üzletelgetek, adja magát, hogy én is efféle holmikban járkáljak az emberek között. Könnyebb elvegyülni. Bár amikor ma reggel felöltöztem, akkor még nem volt betervezve a verekedős-játék. Különben egészen biztos, hogy valami alkalmasabb darabot választok. Megtörlöm ingem ujjába véres számat, majd démoni vigyorral lépek vissza az asztalhoz. Közben el is döntöm magamban, hogy egy kis tereprendezéssel kezdek.
-Akkor játsszunk! - hajolok közel és vigyorgok bele a nő arcába. A következő pillanatban lekapom az asztalról, magasra felemelem és méterekkel odébb durván a falnak hajítom, majd ráküldöm az asztalt is, amin az előbb még nevetgélve feküdt a hozzá tartozó székekkel egyetemben, amik vagy eltalálják és kíméletlenül a falhoz préselik, vagy nem. Ha szerencséje van és időben kitér előlük, akkor csak elsodorva a többi bútorzatot a terem túloldalán törnek darabokra.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére