Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Ramiél & Michael - A főhadiszálláson
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
492
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Kedd Jún. 12, 2018 9:34 pm
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

☩ Reagok :
75
☩ Play by :
Keanu Reeves

Utolsó Poszt Kedd Jún. 12, 2018 9:32 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Félelmetes, ami itt történik. A világ még nem hullt szét eléggé, még jobban kell. Félek, hogy még mi lesz itt. Megérint, én meg csak pislogok rá. - Várlak testvérem. - Suttogom, hiszen félek, hogy nem lesz alkalma, amire készül. ...
Leveti magát, s végig mérem, ahogyan szárnyai fel s le mozogva csapkodnak, s hagynak itt engem.

Köszönöm s4h4h

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]I believe that we're meant to be I'm bad at love But you can't blame me for tryin'You know I'd be lyin' sayin'

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Hétf. Jún. 11, 2018 9:53 pm
Következő oldal

to Michael
[You must be registered and logged in to see this image.]
Bár nem mondja ki, de nekem elég amit mond. Ezekben az időkben a széthúzás vétek. Jó volna itt maradni, egész este, és segíteni neki a végére érni az üvegében, no meg olyan dolgokról beszélgetni, amiről eddig soha. De nem akarom Ophiliát a nyakára szabadítani és nem tudnám megbocsátani magamnak, ha közben valami történne vele. Látom a mély fájdalmat, mely az arcára is kiíródott. Neki most itt kell lennie, nekem pedig mennem kell.
- Rendben.
Finoman megérintem a vállát és lélektükreinek mélyére tekintek.
- Amint tudok, újra csatlakozom hozzád!
Ha mázlim lesz, akkor nem sodorja elém a sors, miközben Amara mérge ellen küzdök. Ha mégis, remélem emlékezni fog a szavaimra. Most megfordulok, elindulok az ablakhoz, szélesre tárom, de még utoljára hátra fordulok felé.
- Ég veled, bátyám!
Ezután levetem magam a mélybe és szárnyaim kitárva a torony felé indulok vissza.
[You must be registered and logged in to see this link.]

☩ Reagok :
75
☩ Play by :
Keanu Reeves

Utolsó Poszt Csüt. Jún. 07, 2018 2:14 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Szívemből remélem komolyan, hogy még látom őt. Szavaim igazak. Valóságot tükrözik, a véleméynem nem változik. Lucifert csak egy dolog érdekli.
- Nem fogok testvérem, én mindet szeretem, csak a nézeteink mások. - Suttogom nyugodtsággal. Fájdalom él a szívemben, olyan fájdalom, hogy tombolni tudnék. Raguel elment, és Faye... hiába láthatom őt. HIába a pecsétem, ami védi a testét, mint a mesében. Fáj a szívem, és nem bírom ezt az érzést. Miért teremtettet ekkora fájdalmat Isten? Talán így tanítja az emberek? És talán nekünk ezt nem akarta?  

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]I believe that we're meant to be I'm bad at love But you can't blame me for tryin'You know I'd be lyin' sayin'

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Csüt. Május 31, 2018 5:42 pm
Következő oldal

to Michael
Azt hiszem frusztráló lehet neki hogy tényleg úgy ölelem meg, mintha utoljára tenném. Remélem nem így lesz. De most elengedem.
- Ami régen is. Emlékezz!
Hiszen Atyánk velünk és a lovasokkal karöltve zárta el a világ elől. Megrázom a fejem. Nem, nem értek vele egyet abban hogy a Fényhozóról azt gondolja, csak a porhüvelyek érdeklik. Tudom, hogy nem így van. Lucifer sokkal jobban ragaszkodik Atyánkhoz nálunk, különben nem ott lenne, ahol és nem azt tenné, amire kérték. Ráadásul hosszú ideig ő őrizte Amara-t, a segítsége most többet jelenthet mindennél.
- Ígérd meg nekem, hogy kitartasz! Hogy nem adod fel! És hogy nem fordítasz hátat Lucifernek!
Gondoljunk csak bele, hálátlan feladat az övék.

☩ Reagok :
75
☩ Play by :
Keanu Reeves

Utolsó Poszt Szer. Május 30, 2018 12:10 am
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]- Kedves bátyám, hogy azt hiszed fivérünk engem nem gyűlöl. - Mosolyodom el, majd arcom ismét elsimul. Régen ő állt hozzám a legközelebb, Gabriel. S ez lett, egy gyűlölet felhő.
 - És azt gondoltuk, már itt a világ vége. - Jegyzem meg. Hallottam meséket, mire képes Amara. Személyesen sose ismerhettem meg erejét, de itt az idő megismerkedni vele.
- Mi a célja? - Kérdezem. Mit akarhat? - Lucifert, csak az érdekli, hogy porhüvelyek adhasson a démonjainak. - mondom, majd pillantok rá, ekkor már rám nézett, s megöllel. Félelmetes ölelés volt. Reménykedem, hogy nem utoljára látom őt. Szavaira bólintok, s szemöldököm felszökik.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Vas. Május 27, 2018 6:58 am
Következő oldal

to Michael
Látom még mindig ellenérzésekkel viseltetik Gabriel iránt, bár az is egyértelmű a hangjából hogy rászánta magát. A kérdésére értetlenül meredek rá, nem tudom Faye mit mondott neki, ezt igazából neki kell felgöngyölítenie. A hangjára összerezzenek, mert gondolatban még mindig az előzőekben történtek kavarognak a fejemben, de a gesztusa most mindennél többet jelent nekem. Tulajdonképpen még ha volt is döntése, amivel nem értettem egyet, rá mindig számíthattam. Benne mindig megbízhattam. Csendben bólintok egyet, mintegy megerősítve elhatározásában.
- Gabriel az embereket gyűlöli, nem minket!
Nem teszem hozzá hogy sok sikert, mert ettől függetlenül Gabriel dönthet másként, vagy az is megeshet hogy Michael kezdeményezése megint vitába, vagy verekedésbe torkollik. Bár ne úgy legyen! Érzem hogy megint rám tör az az érzés, az a kínos, fojtogató, ami gombócot növeszt a torkomba és könnyeket csal a szemembe. Elfordulok, neki háttal.
- Te és a Fényhozó képesek vagytok megállítani Amara-t! Ezért jöttem figyelmeztetni! Amara valahogy megszállja az elménket, még nem tudom hogy, de kiderítem! És ha rájövök, akkor megszabadítom a többieket!
Minden, amit mondott már az óvatosságot szolgálja. Beszélhetnék neki a pecsétről és Zephyr-ről, de ugye ne akasszunk mindent a nagy testvér vállára...így is van elég dolga és felelőssége. Nem lesz időm megkeresni Cassael-t, úgyhogy valamit ki kell találnom. Ophilia nemsokára rám talál, megint.
- Nem maradhatok! Az időm véges!
Sietősen indulok meg felé hogy átöleljem, még egyszer utoljára.
- Figyelj! Ha még is balul sülne el, akkor tudd! Bármit amit a jövőben Amara oldalán mondok neked, vagy teszek ellened, az nem én vagyok! Emlékezz erre!
Szögezzük le, fontosnak tartom, hiszem Ophilia is oly könnyedén rám támadt. Azt akarom hogy tudja!

☩ Reagok :
75
☩ Play by :
Keanu Reeves

Utolsó Poszt Szomb. Május 26, 2018 8:53 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]- Igazad lehet.. - Sütöm le tekintettem itt még. Poharat le teszem, közelebb lépek, majd oda lépek az ablakhoz, ahonnan lepillantok. Látom a kerítést, az embereket, ahogyan sürögnek forognak. És félelem fog el. Így is mennyit kellett szenvedniük? Folytatódnak a gyötrelmek. - Ezt nem hiszem el - Suttogom, olyan halkan, hogy ember meg se hallaná.- Ophilia is? - Pillantok rá zavarodottan. Pont ő?
- Hát ez akarta Faye? - Értek meg mindent, s kapok a fejemhez. - Testvérem.- Lépek közelebb, s teszem a vállára a kezem, majd ellépek.
-beszélje az örökkel, hogy minden angyal maradjon az ő helyükön, az emberek is. A falak mellé öröket. Többi testvérünkkel is fel kell vennünk a kapcsolatot. -Megvakarom a homlokom. - Ami azt is jelenti....- Nagylevegő. - Gabrielel is.-  

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Szomb. Május 26, 2018 8:28 pm
Következő oldal

to Michael
Feltűnik a hirtelen váltás, pedig el akartam kerülni. Az előbbi pillanatban még az érzelmeit ecseteli, a másikban meg feszülten rám tekint és már sejti, érzi. Persze hogy történt, egyértelmű.
- Szerintem ezek az érzelmek mindig is ott voltak benned. Csak a mi világunkban nem volt rájuk szükség.
Jelentem ki halkabban, míg a poharából iszik, felfelé tekintek, látom hogy mégsem issza meg. Még mindig remeg a kezem.
- Amara katonákat gyűjt! Nem tudom hogyan, de Zephyr őt szolgálja már, bár Ophiliával elzártuk. Ma pedig Ophilia is rám támadt.
Ahogy erről beszélek ismét elönt a félelem, de nem Amara-tól félek, se nem az elmúlástól. Tétován közel lépkedek hozzá és megérintem a vállát.
- Nem vagyok benne teljesen biztos, de azt hiszem arkokat akar. Ophilia azt üvöltötte nekem, hogy vagy átállok, vagy meghalok! Úgyhogy a rejtekhelyemről menekültem idáig, és nem tudom mit csináljak, de nem akarom hogy Ophilia végeláthatatlanul utánam kajtasson! Sem azt, hogy baja essen emiatt! Már az angyalok is nagyon erősek a hatalma alatt, nem engedhetjük hogy minket használjon fel a bosszújához!

☩ Reagok :
75
☩ Play by :
Keanu Reeves

Utolsó Poszt Szomb. Május 26, 2018 7:08 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]- Olyan emberi érzelmek vannak benne fivérem... - Süttöm le a szemem. - Szégyenlem kellene őket? Megérteni is képzelen vagyok. - Mondom. Elsétálok, majd pohárba italt öntök, megszokás. Haszna nincs, de csinálok valamit. - Mi történt. - veszem el az oda emelt poharat ajkamtól, s feszülten nézek a szemeibe.  

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Kedd Május 22, 2018 9:51 pm
Következő oldal

to Michael
Ezt véletlen kitöröltem :-)

☩ Reagok :
75
☩ Play by :
Keanu Reeves

Utolsó Poszt Kedd Május 22, 2018 3:49 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Falat bámulom. Repedéseket számolom, a pókokat nézem, s magamba fordulok. Karkótője, ami akkor hullot le, amikor pokol rühes kutyái akarták széttépni kezemben van, s szorongatom. Elöbb a húgom, kinek hírét nem tudtam elfogadni, majd Faye. És most nem tudom mit érzek. Mit tesznek ilyenkor az emberek? Hirtelen nyilik az ajtó, s lassan fordulok felé, majd teszem le az azstalra a karkotót. - Igazán figyelmes vagy, de nincs szükségem sajnálatra. - Fivérem tudja, hogy nem bántásnak szánom, csupán a fájdalom mar engem. - És veled minden rendben? - Tekintettem rá vándorol, s pásztázom őt, húgunk miatt kérdem, kit mind szerettünk.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
166
☩ Play by :
Johnny Depp

Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 1:23 pm
Következő oldal

to Michael
Sokkal kevesebb tagból áll az őrség most, mint régebben a főhadiszálláson, ez tűnik fel zaklatott utam során. Engem itt ismernek, ezért senki sem állít meg, én meg végig viharzok az úton. Torkomban érzem lüktetni a szívem, zakatol a fejem és igazából amióta elmenekültem Ophilia elől, az összes gondolatom darabokra esett szét. Állandóan az jár a fejemben, miként tudnám megszabadítani Amara-tól? És a válasz bizony mindig ugyanaz. Nincs több. Megtorpanok az ajtó előtt. Nem, nem mehetek így be a bátyámhoz, mert akkor a frászt hozom rá, másrészt úgy tudom, neki is gyász nyomja a lelkét. Sötét korszak telepedett ránk. Jól jönne az Isteni útmutatás, de ugye csodákra ne számítsunk...azok az idők elmúltak. Csak magunkra számíthatunk. Nekidőlök háttal a falnak és veszek néhány mély levegőt. Ettől lenyugszom, bár a kilincset még remegő kezekkel fogom meg. Utoljára akkor éreztem magam így, mikor azt hittem Atyám meg fog ölni. Benyitok. Odabent pedig lassabb léptekkel haladok.
- Fivérem!
Köszöntöm tisztelettudóan, nyoma sincs már az előbbi sietségnek. Nem tehetem.
- Osztozni jöttem bánatodban.
Jelentem ki csendesebben, még nem suttogva, de közelítünk hozzá. Keresem a tekintetemmel és ha megtalálom, logó orral telepedem le mellé. Először a húgunk Raguel, kit talán egyikünk sem tudott még meggyászolni, most pedig a számára fontos ember veszett oda. Nem ismertem jól, de pontosan tudom milyen elveszíteni egy szerettünket.

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal