Ophy & Cass - Angyalriadó(?)

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Ophilia

Ophy & Cass - Angyalriadó(?) - Page 2 Tumblr_oarii8pvuK1vq1u6ao1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
706
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 4:48 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Cass & Ophilia
Zene: Closer • Credit:

Képtelen vagyok tovább komolyan venni bármelyikünket is. Immár nem is próbálkozom azzal, hogy takargassam valódi érzéseim. Hanyat dőlve a puha virágok között szemlélem a csillagokat. Vidám táncokat lejtő íriszeim valamennyi csillagképet visszatükrözi.
Cassael képtelen meghazudtolni saját természetet. Még itt is ki kell javítania. Játékos mosolyra húzom számat, igyekszem nem kiesni a szerepemből.
~Valóban, igaza van kedves szerencsés. Csakhogy ez az angyalrádió. A mi szabályaink eltérnek az átlagostól~
Magyarázom lelkes, vidám hangomon. S lám mégis úgy dönt, hogy esélyt ad magának és próbára teszi szerencséjét. Újabb torokköszörülés következik, ám ezúttal figyelek, hogy ezt a túlfelen is hallhassák.
~Az első nyereménye nem más, mint részt venni egy izgalmas kiránduláson, ahol felfedezzük, hogy a sarkkörök jégbarlangjai miket is rejtenek magukba.
Ám ha a másodikat választja, akkor esélye lesz felfedezni egy ősi tekercs tekervényes titkát.
A harmadik pedig -szerintem- a legizgalmasabb és legkelendőbb. A készülék túlfelén levő hölgyeménnyel költhet el egy felejthetetlen vacsorát, nem máshol, mint a Kínai Nagyfalnál.
Kérem válasszon most, tíz másodperce van.

Halk kattogó hangot hallgatok, mintha egy inga jelezné Cassael számára, mikor is jár le az ideje.
Tíz kattogása van. Ellenkező esetben én választok neki nyereményt.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

The prettiest smiles hide
the most pain...
And the kindest heart have
been broken in million pieces

Choose Hell, or Heaven
Cassael

☩ Történetem :
☩ Reagok :
245
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 4:30 pm

Angel radio
Zene: Radio Ga Ga • Credit:

Észre sem veszem eleinte, hogy miféle érdeklődéssel várom Ophilia legújabb leleményét, pusztán akkor tűnik fel, amikor az ajkaim harapdálása közben egy alkalommal erősebben szorítom az állkapcsomat, tünékeny, ám kellemetlen fájdalmat okozva magamnak. Lemondást mímelve csóválom meg a fejemet, mintha legalábbis volna itt bárki, akinek bizonygatnom kellene felelősségteljes, szeráf mivoltomat a látszat ellenére.
Nos, bármennyire is igyekezzek, az angyali hang felcsendülésével rögvest szertehullik mindennemű próbálkozásom, és ábrázatom felett szégyen nélkül veszi át a hatalmat egy széles mosoly. Valamiképpen Coralyn, illetve a legelső találkozásunk jut eszembe, na meg a számtalan televíziós műsor, amin átrágtam magam a kedvében járás érdekében.  Nem egy nyereményjátékot láttam odafigyelő vizsgálódásom közben.
~Századik. Általában a századik után szok-…~ Megakad gondolatbéli hangom, miként rádöbbenek, hogy épp a játékba rondítok bele. Torkom köszörülése után ismét nekifutok a válaszadásnak. ~Feltétlen, mi volna az a három lehetőség?~

spiritual, celestial being

Never have I been a calm blue sea. I have always been a storm

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
706
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 3:14 pm

Cass & Ophilia

Kezemmel takarom el számat, fél arcomat eltakarja. De akkor sem akarok hangos hangokat hallatni. Elég ha a környezetem azt látja miként dőlöngök jobbra-balra, előre-hátra. Torkom megköszörülöm saját hangom után, mely nem csak onnan ismerős. Persze hallottam már, de az öröm, a fesztelen nevetés elveszi minden emlékemet. Képtelen vagyok most gondolkozni, ha nem lenne előttem a tekercs, még azt is elfelejteném, hogy miért kerestem fel régi barátomat.
De hiába minden erőfeszítésem képtelen vagyok felvenni komoly ábrázatomat, komoly hangomat.
Halk, elfojtott kacaj szakad fel torkomból, meghallva a monoton női hanggá avanzsált férfi hangot.
Torkom újra megköszörülöm, noha ezt ő nem hallhatja, mégis adjunk a látszatra. Próbálok magamra komolyságot erőltetni, legalább a hangomba legyen meg, ha ajkaim szüntelen vigyorgásba fordulnak.
~Gratulálok! Ön az ötvenedik hallgatónk. Ön nyert! Nyereménye nem más, mint egy próbaút a tudás vonatán! Három választási lehetősége van, szeretne részt venni rajta?~
Próbálok egy vidám, hírbemondós nő hangját utánozni. Egykor ezek nagyon népszerűek voltak, legfőképp a rádiókba. Ha emlékezetem nem csal, de néha telefonon is hívták az embereket ilyen dolgok végett.

the most pain...

Choose Hell, or Heaven
Cassael

☩ Történetem :
☩ Reagok :
245
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 2:25 pm

Angel radio

A mosoly ráncaival szegélyezett szemeim játékosan gördülnek hol jobbra, hol balra, miként az építmény kiszögellésének peremén kapaszkodva kezeimmel, s támasztva rajtuk tenyereimet, jómagam is finoman dülöngélek ide-oda, leplezetlen kíváncsisággal és türelmetlenséggel várva az angyal válaszát. Nem sokat ismerek köztük, ki effajta szórakozással ütné el az idejét, de amíg nem hallom a valódi hangját, úgy izgatott tudatlanságban időzök.
Mire végre felcsendül Ophilia orgánuma, San Francisco alant elterülő képe egybefolyó, sötét masszává avanzsálódik tekintetem előtt, noha abban a momentumban kitisztul, mihelyst mozdulatlanná dermedve meghallom az igen csak ismerős dallamot.
Egyiptom, Királyok Völgye… És valami behatárolhatatlan átok a levegőben, mi furcsa tévképzetekkel ruházott fel, egészen odáig süllyesztve küldetésünk közepette, hogy nem létező közönségnek ejtettem zenei fellépést. Ha képes volnék pironkodni, most valószínűleg lángvörösen izzana az ábrázatom, ennek hiányában azonban csupán a peremet markolászom erősebben az ujjaimmal, s kínosan fészkelődök, nem találva korábbi, kényelmes pozíciómat.
~A… felvételt nem sikerült rögzítenünk, kérjük, hagyjon újabb üzenetet.~
Ezúttal kissé nehezebben imitálom a kellemes, mégis tárgyilagos női hangszínt. Egy-két momentumra tán meg is törik tudatomban a mondat, mely szaggatottan visszhangozhat testvéremében.

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
706
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 10:01 am

Cass & Ophilia

Tekintetembe tükröződik az ezernyi csillag képe, mely ránk ragyog. Mióta az emberek nem mérgezik a földeg az éjjeli lámpákkal sokkal több apró fénylő pontot lehet látni akár szabad szemmel is. Avagy csak az én látásom tisztább, mint egy emberé, ezért érzékelem őket.
Ajkamon játékos mosoly, miközben tekintetem viszem le az előttem elterülő tekercsre. Lábaimat enyhén felhúzva pihentetem rajtük könyökömet. Kissé szétnyitva közöttük pihen a papirusz. Halkan magamba kuncogva várom az értetlen választ, melyet testvérem fog adni majd.
Ó, de nem. Egyáltalán nem így reagál. Elfojtott nevetéssel küszködök. Nem akarom senki figyelmét sem felhívni arra, hogy mit is csinálunk, titokban kívánom tartani, ahogy ezt egykor kérte tőlem a mennyekbe.
Mégis vészesen dőlök el jobbra. Kezemet leteszem a földre, homlokom a jobb vállamon komman. Néhány feltörő röfögés az, mi kitör belőlem, felsőtestem rázkódik.
~Well baby, you are all that I adore
If love is what you need, a soldier I will be
I'm an angel with a shotgun~

Valamiért ez az, mi róla eszembe jut. Mikor elindultunk egy ember, önfeledten, boldogan énekelte az utáckon. Annyira magával ragadó volt és a dallam... Egész nap a fejembe ragadt, kiverni onnan lehetetlenség. Hát megosztom ezt most kedves barátommal, remélve, legalább annyira fog értékelni, mint én.

the most pain...

Choose Hell, or Heaven
Cassael

☩ Történetem :
☩ Reagok :
245
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 1:01 am

Angel radio

Az éjszakák nem az angyaloknak teremtettek, legalábbis, ha a pihenés oldaláról vizsgáljuk a sötétbe burkolózott napszakot, ugyanis az álmok kitűnő közegnek bizonyulnak az üzeneteink továbbításához a halandók részére. Ám én hiába kísérlem meg felkutatni egy bizonyos ember elméjét, San Francisco egyik égbe nyúló tornyának tetején ücsörögve, nem lelek teret a kapcsolatfelvételre. Nehéz is volna, amennyiben teljes mértékben a démon uralja a tudatát.
Tekintetem alábukik a lámpások fényével gyéren tarkított város látképére, amikor is különös hang ver éket a koponyám falai között. Holmi csörgés, olyasféle, mint amit azok a furcsa szerkezetek adnak ki, mit az emberek távolsági kommunikációra használnak telepatikus képességeik hiányában. Nos, kötve hinném, hogy egy halandó szórakozik velem ima formájában, a tudatomban hozzám szólni pedig csupán egy angyal lehet képes. S ha már ilyen jó kedvében lelem, miért rontanék a szórakozásán? Hogyan is hangzott az a mondat…?
~A hívott szám jelenleg nem kapcsolható, kérjük, a sípszó után hagyjon üzenetet. Bíp!~
Halovány mosoly kúszik az ajkaimra, ellenére annak, csupán találgathatok a másik személyéről, illetve, hogy az utóbbi időben nem vagyok éppen a jó kedv mintapéldánya.

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
706
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 12:14 am

Cass & Ophilia

Berep-Berep....
Berep-berep...
Berep-berep...
Berep-berep...
Berep-berep...
Ennyi csak mi szól a fejembe az éjnek évadján. Mi végre? A telihold aranyló fénnyel világítja meg a közeli kietlen rét sziluettjét. A természet újra élni kezd, a tavasz közeledtével a ezernyi virág illattal tarkítja a világot. Bódító, felejtő illatokkal. Vállam fölött hátranézek a karaván alvóira. Álmuk nyugodt, erről Ramiél biztosít mindenkit. Nem messze, alig pár tíz méterre vagyok tőle.
Ígéretet tettem, amint megtudok bármit jelentkezek régi barátomnál. Mégsem tudom kibírni, hogy ne szórakozzak el, még ha csak egy perc erejéig is. Halk kuncogásom töri meg a csendet az éjszakába. Elmémmel mégis ragaszkodok, hogy ez ne kússzon be. Távolban próbálom elérni a harcost, ki nem hall mást, csak egy telefon tökéletes csengésének mását.
Berep-berep...
Birip-birip...
Birip-birip...
Birip-birip...

the most pain...
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven