Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

New York eldugott sarka
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
492
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Kedd Május 22, 2018 3:39 pm
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Szer. Május 16, 2018 2:03 pm
Következő oldal

Agramon szavai hallatán halványan elmosolyodok, nem is vártam mást a lordtól. Mosolyából és hanglejétéből tudom, hogy ez a szó töbet jelent annál, mintsem amit kimondott. Az előbbi szerelmi vallomás viszonzása volt. Újabb sziszegés és a füstölt hús szaga még jobban betölti a sikátort. Belesimulok a simításba, majd nézem, amint a szeretett férfi elfekszik a földön, mellé telepedek, fejét óvatosan az ölembe teszem. Mosolyog, mégis érzem, hogy ujjainak szorítása egyre gyengébbé válik. Hallgatjuk a monotom eső hangját, egyikünk se szól semmit, a szavak elfogytak. Mindent elmondtunk egymásnak, ami valaha fontos volt, legalábbis így gondolom. Fogalmam sincs mikor érte utol a vég, de még egy ideig mellette maradtam. Élettelen testére borulok és hagyom, hogy az eső eggyé váljon a záporozó könnyeimmel.
- Megbosszullak, ígérem - halkan suttogom a semmibe egy fogadalomként. Végül elteleportálok, mintha ott se lettem volna, ő pedig egy egyszerű halandó lett volna, akit elintézett egy démon. Nem adhatom meg neki a végső kegyeletet, de a kérését mindenáron teljesíteni fogom. Már csak ez éltet. A bosszú mindenek felett.

// köszönöm ezt a gyors játékot és a segítséget is láv hág teljesen érzékenyültem rajta luvu //

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Szer. Május 16, 2018 11:46 am
Következő oldal

Talán, ha nem lenne baja nem tette volna meg ezt a lépést lordunk, de most már úgy érezte ennyi maradjon belőle. Ajkai lágyak voltak, jól eső érzés volt egy haldoklónak. Egymást nézik, a komor férfi megmutatta azt is, amit másnak nem. Ha nem tudnánk, még elhinnénk azt is, hogy lelke is van.
- Tudom. - Mondja, majd elvigyorodik. Ne várja el tőle senki, hogy érzelgős maradjon, Azura is pontosan tudta, hogy milyen. Persze ez a szó azt jelentette, hogy én is. Hiába a halál, hiába a gyötrelem. Agramon olyan, amilyen. Pedig szereti Azurát.
Fájdalmas sziszegés, serceg a hús, és ismét a szag terjeng. Megsimogatja a lányt, s lefekszik a földre a férfi.
Egyre jobban eléri a vég, kezében szeretett nő kezét tartja. A szorítás gyengébb lesz, mosoly az arcán. Az eső csak esik, s esik. Amig..

Agramon örökre elmegy, teste még ott fekszik egy ideig a földön, s az eső még mossa. Elmossa talán bűneit? Elmossa, ami volt valaha?

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 11:50 pm
Következő oldal

Egyből válaszolnék valami csípőset a megjegyzésére, de nincs időm, mert magához húz. Meglepődöttségemben még azt is elfelejtettem, hogy mit akartam mondani. Érzem ajkait az enyémen, alig akarom elhinni, hogy megcsókolt, gondolkodás nélkül viszonzom azt, míg ő a vizes hajamba túr. Elválunk egymástól és egymás szemébe nézünk.
- Szeretlek, Agramon - végre kimondom hangosan a szavakat, szívem még hevesebben ver, mint valaha. Egyetlen pillanatra sem engedem el a tekintetét, abba akarok kapaszkodni, amíg csak lehetséges.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 11:25 pm
Következő oldal

Azura igyekszik megtartani a férfit. Agramon felhorkant. Na, majd pont a nő menti meg az életét, akkor bedobja a törölközőt, az biztos. Romantika érezhető. A férfi meg sem tud szólalni, tudja mit érez. Sose merte kimondani, ezek neki túl emberi érzelmek voltak, és elvetette azt. De Azura, más volt.
Ujjaik összefonódnak, s mélyen egymás szemébe néznek, miközben az eső elmossa Azura könnyeit.

- Mondom, hogy sokat beszélsz. - Mondja Agramon, s magához vonja a nőt. Megértette szavait, de a szavak már nem segítenek, hiába érzi ezt Azura az öreg démon nem így véli. Sose volt szerelmes úgy igazán, de most... Megcsókolja őt, s beletúr vizes hajába, érzi, hogy a szíve lassabban kezd verni, de még bele pillant szeretett kis tanácsadója szemeibe.  

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 11:03 pm
Következő oldal

Mosolya törthetetlen, de ahogy leül a földre egyből mellette vagyok. Látom, hogy dülöngél, ezért próbálom megtartani oldalról. Szisszen egyet fájdalmában, mire félve rá meredek.
- Hadd próbáljak meg segíteni - meredek hol rá, hol a sebére. Tudom, hogy képtelenség, de megakarom próbálni, minden tőlem telhetőt megakarok tenni annak érdekében, hogy ezt túlélje. Legalábbis ezzel áltatom magamat. Felnevet, majd a sistergésre a kezére pillantok, az éget húsának szaga terjeng a levegőben, ami más esetben tetszene, de ez a helyzet más.
- Van ami sosem változik - keserédesen felnevetek, fejemet a vállára hajtom. Hallom az alig hallahtó suttogását, felemelem a fejem, hogy mélyen a szemeibe tudjak nézni. Az érzéseim, gondolataim és a szavak még most sem állnak össze. Magamban formálom a szavakat, de félek kimondani, egy darabig még csendesen ülök mellette. Kezemet a tenyerébe csúsztatom, ujjaimat összefűzöm az övével, még mielőtt bármit is mondhatna inkább beszélni kezdek, hátha azzal elterelhetem a figyelmét.
- Nagyon régóta ismerjük egymást, hiszen egy darabig a tanítványod voltam. Mindketten tudjuk, hogy nehezen indult a kapcsolatunk, nem véletlen hagytalak faképnél, de volt rá más okom is. Viszont most, hogy a tanácsadód lettem, úgy gondoltam megtudok bírkózni azzal, hogy napi szinten melletted kell lennem - magyarázom egyetlen levegővétel nélkül - és az érzéseimmel is - teszem hozzá alig hallahtóan.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 10:24 pm
Következő oldal

HIába a démoni test Azura angyali arca, még a sokat megért Démont is érzelgősé teszi, amit igyekszik el terelni. Angyali arcon egy könnycsepp gördül le, s lágy csókot nyom a nő a férfi kezére.
Agramon elsőként teremtettet, hogy Lucifert szolgálhassa, s sokat akart. Lucifer tudja, hogy ezzel üzenhet, hiszen bizalmasa volt.
Borostás arcán egy újabb mosoly, a férfi most már leül a földre. Mint egy részeg úgy támojog. Ismét egy hatalmas fájdalmas szisszegés hagyja el az ajkait.
- Mindig sokat beszéltél. - Nevet fel. Sistergés, az éget hús szaga terjeng. Mint valami villog, úgy néz ki a pecsét. - Be kell, hogy váljam ügyes kis trükk ez. - Mondja, még utolsó óráiban is képes a viccelődésre.
- Mond - Suttogja, s vár. Azt hiszi, hogy tudja mit akar mondani a szőke szépség.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 9:47 pm
Következő oldal

Látom mosolyát, de most az egyszer nem tud levenni a lábamról - nem mintha eddig sikerült volna - ezzel, de ahogy megsimogatja az arcom önkéntelen beleborzongok, jólesik az érintése. Megrázom a fejemet és nézem, ahogy ő is éppen ezt teszi. Szemeimet forgatom a piszkálódására, de be kell látnom, hogy igaza van, az arkangyal pecséteket csak egy felsőbb hatalom tudná feltörni. Kérdése hallatán aprót bólintok, miközben egy könnycsepp szökik ki a szememből. Még egyet bólintok, képtelen vagyok megszólalni, akkor eszmélek, mikor eltűr egy tincset az arcomból. Kezét megfogom és egy apró csókot lehelek a tenyerébe, majd rá meredek.
- Ígérem! - mondom határozottan, majd folytatom is - Bármit megteszek a cél érdekében... figyelmeztetem őket is - fejezem be nagy nehezen, hallomásból tudom, hogy kik lehetnek azok. Félve, remegő kézzel simítok végig az arcán.
- Kérlek, ne hagyj magamra. Annyi mindent elakartam még mondani neked - próbálok erős maradni és nem összetörni, annak ellenére, hogy tudom most vagyunk együtt utoljára.
- Agramon... ééén... - motyogok, a gondolataim nem akarnak összeállni. Még egy ilyen helyzetben sem vagyok képes kimondani azt az egy szót, amit magam elől is titkoltam mindvégig.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 8:50 pm
Következő oldal

Azura képtelen elhinni szeretett férfia átkát. Szemügyre veszi azt, de Agramon csak ismét megvillantja sármos mosolyát, és megsimogatja a nő arcát. - Ez jár a magam fajtának. - Suttogja. Majd a nő mondatán megrázza fejét.
- Jó vagy kiscsibém, de nem ennyire. - Még halálán is képes szurkálódni a nővel. Tudja, hogy ő már mindent megtett. Egy Arkangyal pecsét ellen nem tud még ő sem tenni semmit.
- Megértetted amit mondtam? - Figyeli a nő tekintetét. Azt akarja, hogy Azura bosszulja meg, vagy szövetkezzen döntse meg valaki végre Agramon hatalmát.
- Vannak démonok, akik még ellene szövetkeznek, értesítsd őket, hogy tudja. - Utal a többi démonra, de neveket nem ad ki. Szép női arcot vizsgálja, s eltűri a nő egyik szőke fürtjét.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 12:31 pm
Következő oldal

Látom, hogy a fejét rázza és a jól megszokott mosolyát rám villantja. Szavai hallatán előbb magasba szökik a szemöldököm, majd szemeim elkerekednek. Pillantásom a karjára vetül, fejemet ingatom egyre csak. Képtelen vagyok elhinni, hogy ez megtörténik, ez csak egy rossz álom lehet, semmi más. Az egyik könyvben olvastam erről a pecsétről, tudom mivel jár és hova vezet.
- Nem, ez nem lehet igaz! - ellenkezek újra, óvatosan megfogom a kezét, hogy jobban szemügyre vegyem a jelet - Én megtudlak menteni, kitalálunk valamit közösen - hebegem, gondolataim csikáznak össze vissza, miközben szemeimbe könnyek gyűlnek.
- Nem hagyhatsz itt! Szükségem van rád! - emelem meg a hangom ijedtemben. Tekintetem az övébe fúrom, valamibe kapaszkodnom kell. Hiszen olyan kevés időnk volt, annyi mindent nem mondtam el neki, amit titkon akartam.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 10:45 am
Következő oldal

A férfi nem tudja az okokat. Csak azt, hogy Lucifer rá lelt titkára, s nem hagyja megtorlás nélkül azt. A pecsét égeti, de még utoljára szretett tanácsosával akar lenni.
Megrázza a fejét, miközben egy kaján vigyor kíséri. - El kell foglalnod Lucifer mellett a helyed, férkőzz a bizalmába. És bosszulj meg! - Mondja, majd felhúzza a ruháját, s alkarján megvillan a pecsét. Véres, s már egyre fájdalmasabb.
- Te légy okosabb drágám. - Mondja.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Hétf. Május 14, 2018 9:24 pm
Következő oldal

A vihar erősödik, de engem a legkevésbé ez zavar, látom, amint Agramon megfordul. Magától eltérően lágyan ejti ki a nevemet, egy mosollyal is megjutalmaz, aminek láttán újra hevsen ver a szívem.
- Mégis mi történt? A pokol kilökött magából, mégis mi tö... - kezdenék bele, de meg is akadok. A Lord újra kiejti a nevemet, aminek hallatán már magasba szökik a szemöldököm. Nem szokott ilyen sűrűn a nevemen szólítani, általában kiscsibének vagy drágaságomnak hív a maga arrogáns és perverz hangszínén. De ez most más. Jobban szemügyre véve látom rajta, hogy fájdalmai vannak, bármennyire is próbálja leplezni az.
- Agramon, mi a baj? - egyetlen lépéssel átszelem a kettőnk között lévő távolságot és egyik kezemet a vállára teszem, míg a másikkal a kezét fogom meg. Az eső elől beljebb vezetem a sikátorba - ha engedi, ha nem- , ahol eddig bújkáltam.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Hétf. Május 14, 2018 8:50 pm
Következő oldal

Ahogy a vihar erősödik Agramon is jobban szedi a lábait. Ismerős női hang szólal meg a férfi mögül, s fordul meg a hang irányába.
- Azura. - Mondja lágyan, egy mosoly csillan fel borostás arcán. Tudja, hogy el kell mondani, ami vele történt. Lucifer nem bízik többé Agramonban, s annak szavahihetőségében, hogy miért? Ugyan is a férfi titkon szervezkedett ellene, de nem csak ő. S ezzel példát akar statuálni. Azt akarja, hogy tudják meg mi lesz, ha el akarják árulni a sátánt.
Megpecsételte a szó szoros értelmében a férfit. Még maga se az okkult tudás nagy mestere se lett képes megtörni ezt.
Így most a férfi a bőrén viseli a pecsétet, mi elpusztítja. De nem akármilyen módon. Perzselő fájdalmak között fog rá lelni a halálra, s porhüvelye, amit teremtettet neki Lucifer bezáródik, s nem lesz képes azt elhagyni. A halál vár rá, a fájdalmas keserves halál.

-Azura- Ismétli meg a nevét, bőre égni kezd, fájdalmak gyötrik, de igyekszik leplezni azt. Rá kell bíznia a nőre a tudást. Át kell vennie a helyét. Reméli, hogy Lucifer benne még bízik, így a nőt, kis tanoncát előnyhöz juttathatja.

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Play by :
Jennifer Morrison

Utolsó Poszt Hétf. Május 14, 2018 7:15 pm
Következő oldal

Egyik pillanatban még a pokolban voltam a következőben meg már itt. New York belvárosában, ahol nem ismerem ki magam. Ennek ellenére valahogy mégis találtam magamnak egy eldugott sarkot, ahol meghúzhatom magam egy kis időre. Hallom, ahogy az eső hatalmas égzengés kövepette esni kezd, mintha az ég is érezné, ami a zsigereimben van. Valami nincs rendjén. Egyetlen dolog jár a fejemben; Meg kell találnom őt, hátha többet tud nálam. Gondolataimból léptek zaja szakít ki, ismerős érzés fog el.
- Agramon, te vagy az? - kérdezem kissé zavarodottan.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Hétf. Május 14, 2018 7:04 pm
Következő oldal

Borongós idő rázza meg a várost. Lucifer egyik tanácsosa közelíti meg azt, s lépteit hideg szellő kíséri. Mi lehet ennek oka? A város még talán nem érzi, hogy Isten testvére Amara már köztük van, s terjeszti a sötétséget. A szél végig süvít a falakon, ő már érzi, hogy valami nincs rendben.

Kit keres miért van itt? Tanácsosa után kutat, kiről tudja, hogy itt van. Az eső esni kezd, a férfi a csukját magára húzza. Bakancsa a sárban tapos, ahogyan az eső csak úgy hömpölyög. Lábai pont oda viszik, ahova mennie kell. Azura, csak ő jár a fejében.

☩ Reagok :
7

Utolsó Poszt Hétf. Május 14, 2018 6:58 pm
Következő oldal

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal