We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Alex & Karma
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Alexander Payne

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Reagok :
90

Utolsó Poszt Vas. 22 Júl. 2018 - 0:16
Következő oldal

Karma & Alexander
Zene: Closer • Credit:

Ártalmatlannak vélt, a segítség szempontjából szakszerűnek remélt kérdésemre olyan választ kapok, ami egy pillanatra megfagyasztja a vért az ereimben. Általában kitűnően álcázom az érzelmeimet, hisz nem szeretem a feltűnést, a kéretlen kíváncsiskodást, viszont most összetéveszthetetlenül érzem, hogy kontrollálhatatlanul nyúlnak meg az arcomon az izmok, egészen addig, amíg valami meglepődöttség-féle ki nem ül az ábrázatomra. Oké. Nyugalom, Payne, csak egy orbitális nagy véletlen, semmi több, egy csomó embernek van még holnap a születésnapja, még annyit fogadtak örökbe az apokalipszis kitörése óta, tehát egészen alaptalan dolog csípőből arra gondolni, hogy tulajdonképpen téged keresne Karma. De mi van, ha mégis…
Amióta kiderült, hogy örökbefogadott gyerek vagyok, azóta arról álmodtam, hogy megtalálom a családomat. Foggal-körömmel igyekeztem küzdeni, kutatni, ám sehova sem jutottam. Azonban a lehetőség, hogy most rábukkantam egy vérszerinti rokonomra… Mondjuk ki, megrémiszt.
- Khm… - krákogok egyet, hogy összekaparhassam a gondolataimat. Nem, nem megy, ha tényleg engem keres, akkor az azt jelenti, hogy nephilim vagyok? Nem, nem… Esélytelen, ez nem opció. - Ez esetben lehet, hogy a félvér helyett be kéne lesnünk az irattárba - fordítom felé a fejemet mereven, egyúttal a tekintetemet is, mert ha félreteszem a személyes kis felismerésemet, akkor be kell látnom, hogy egy picikét mintha fogytán lenne az időnk. Este van, holnap pedig már vészhelyzet.
- Gyerünk, talán út közben a vadászatot is letudjuk - sóhajtok fel, sietősebbre fogva a tempómat. Amiatt nem bosszankodok, hogy talán a félvér így életben marad, de az irattárban rejlő igazság már annál jobban feszélyez. - Nos, ha belebotlanánk, készülj fel a mindenfelől röpködő tárgyakra. És próbáld érzelmileg stabilizálni magadat, a labilisabb emberekből könnyebben szippantják ki a jó érzéseket - magyarázom út közben, csöndesen, későn döbbenve csak rá, hogy embernek neveztem. Aprót nyelek, és a bölcs némaság mellett teszem le a voksomat. Meglehet, a nephilimekre is éppen úgy hatnak a félvérek, mint ránk.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

hunting is the only thing that makes sense

Karma Delight

« she was chaos and beauty »

« a tornado of roses from divine »
☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Csüt. 5 Júl. 2018 - 2:45
Következő oldal

brother & sister
the things you search for are closer than you think
you just need a little help to find them
Valahogy szégyelltem elmondani Alexnek, hogy holnap lesz a születésnapunk. Nem tudom miért, talán attól tartottam, hogy mérges lesz rám amiért ilyen későn kerestem meg, amiért csak ilyen kevés idő maradt megtalálni a fivérem. De erőt vettem magamon.
- Tulajdonképpen holnap lesz - olyan halkan mondtam amennyire az csak lehetséges és tartva a reakcióitól, félve pillantottam fel rá. Még csak most vettem észre, hogy mennyivel magasabb volt nálam, mondjuk én sem voltam túl nagy növésű. Eszembe jutott, vajon a testvérem mennyivel fog felém magasodni?
Alex mosolyog. El sem hiszem. Talán ez volt az első alkalom, hogy úgy igazán mosolyogni láttam és ez tetszett, jó érzéssel töltött el, pont mint mikor anya vagy Cassie mosolygott rám. Furcsa, de kellemes érzés.
- Helyes válasz - a mosolyom halk kuncogássá alakult a közelharci készségeimet érintő válaszát hallva. Jólesett a dicsérete, büszkeséget éreztem és reméltem, hogy ez sz érzés a családomat és a vadászokat érintő komor téma után sem tűnik el. Büszke akartam lenni arra, aki voltam és Alexnek hála az is voltam. Értékeltem, hogy nem firtatta tovább a témát és rátérhettünk a vadászatra. Nem mintha ezt szívesebben csináltam volna, de ha már választani kellett...
Az angyalpenge markolata úgy illeszkedett a kezembe, mintha mindig is odatartozott volna. Minden alkalommal, amikor csak kézbe vettem, úgy éreztem, hogy erre születtem, arra, hogy használjam, s most, hogy végre elérkezett rá az alkalom ambivalens érzéseim támadtak ezzel kapcsolatban.
- Nem, igazából ez az első alkalom, hogy nem csak gyakorlás céljából veszem a kezembe - válaszoltam, miközben még egyszer-kétszer átvettem egyik kezemből a másikba és megforgattam benne, csakhogy meggyőződjek róla; még mindig tudtam hogy használjam.
- Oké... Egyéb jó tanács? - Mégis csak ő a tapasztalt vadász, bármi jó tippet tudott volna mondai az első vadászatomhoz, szívesen fogadtam volna. Főleg, hogy elég ideges voltam miatta, úgy éreztem bizonyítanom kell. Neki. Anyámnak. Magamnak.
Ahogy Alex elindult, én mellette haladva követtem. Igazodtam a lépéseihez, a mozgásához, próbáltam minél halkabban mozogni és mindeközben pedig szemeimmel a környezetünket pásztáztam.

Alexander Payne

☩ Reagok :
90

Utolsó Poszt Vas. 17 Jún. 2018 - 0:03
Következő oldal

Karma & Alexander

Látva Karma megkönnyebbült, hálás arckifejezését, tudom, hogy nem döntöttem rosszul a szabályaink jövendőbeli megszegésével, habár abba nem gondoltam bele, így már nem csupán egy, hanem két nephilimért is tartanom kell a hátamat. Ki tudja, ebben a nagy felforgásban mivel jutalmaznák az árulásomat, főleg annak tekintetében, hogy egy félvér titkát is őrzöm, egyébként meg már egy démon is belém költözött, információkat nyerve a tudatomból. Miért is akartam én vadász lenni? Ó igen, a „családi” hagyományok…
- Igyekszem - biccentek határozottan, próbálva kendőzni ábrázatomon, hogy mostantól szívügyemnek tekintem a lány kisegítését, elvégre az életemmel tartozom neki. - Mikor is születtetek pontosan? Jócskán leszűkítené az átnyálazandó aktákat - meg a lebukásomat kockáztató időintervallumot.
A vadászképességeit érintő megilletődésemre pimasz kérdéssel felel, s noha messze nem érzem magamat a felszabadultság fellegvárának, egy halovány mosolyra még az én ajkaim is elgörbülnek.
- Ó, dehogyis nem. Viszont ilyen profin? Kizárt - somolygok, méltatva a tudását, amit nem lehet csak úgy itt-ott elsajátítani. A pillanatnyi jó kedv azonban hamar elszáll az arcomról, miként a társadalmuk árnyoldalai kerülnek napirendi pontra. Megértem őt, annak ellenére, hogy vannak olyanok, mint Nat, akiket még ezek a traumák sem tántoríthattak el az emberek megvédésére tett esküjüktől.
- Talán jobb is - zárom le a témát, mielőtt belelendülhetnénk a tényleges vadászatba. Igyekeztem némi időt nyerni, hátha a félvér nyomát elveszítjük, ám ennél nyíltabban nem szeretném elárulni a hivatásomat. Amennyiben ezt szeretné a lány, hát legyen.
- Szép penge. Öltél már vele? - bökök fejemmel az előhúzott angyali fegyverre, majd egy újabb biccentéssel, ezúttal oldalvást, mutatom, hogy merre induljunk. - A félvérünk elég jól ért a meneküléshez, szóval nem egy fél órás program lesz - tudatom vele, miközben az utca felé veszem az irányt, amerre legutóbb láttam elfutni.

Karma Delight

☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Vas. 3 Jún. 2018 - 19:15
Következő oldal

brother & sister
Levegőt se mertem venni, míg Alex reakcióit vártam rövidke történetemre a testvéremről, reménykedtem benne, hogy így is hajlandó lesz segíteni, hogy most már tudta, egy másik nephilim életéről volt szó. Pontosan tudtam, hogy vélekedtek a vadászok a fajtánkról, hogy Alex szembe menne a saját szabályaikkal, azzal, ha segítene nekem, ha nephilimeknek segítene. Éppen ezért ragyogott fel az arcom és tudtam volna a nyakába ugrani legszívesebben, amiért nem hátrált ki ebből.
- El se tudom mondani, mennyit jelentene nekem, ha megtennéd - csak a világot, vagy még többet, de ez valószínűleg látszott is rajtam. Most először éreztem úgy, hogy kifizetődik ez a sok éves keresgélés, mérhetetlenül boldog voltam, amiért ilyen közel kerültem a fivérem megtalálásához. Amiatt viszont már kevésbé voltam lelkes, hogy a ma esti programom félvér vadászattal bővült. De ha már itt voltam... legalább élesben is kipróbálhatom mind azt, amit anyától tanultam.
- Miért, egy ápoló nem tudhatja, hogyan védje meg magát? - kérdeztem miközben hitetlenkedő mosolyt engedtem arcomra csücsülni. - Anyám nem akarta - vontam vállat - na meg, én sem szívesen csatlakoznék olyanokhoz, akik szétszakították a családom. - Keserűség és harag. Tisztán kivehető a szavaimból, ugyanakkor egyértelmű, hogy ez utóbbi nem minden vadászra irányul, csak az érintettekre. - De ez a mese majd későbbre, most tudjuk le ezt a vadászatot - ahogy kimondtam, azonnal fegyverért nyúltam. Ezúttal viszont nem tőrt, hanem anyám egykori angyalpengéjét húztam elő a hüvelyéből, megforgattam a kezemben, s teljesen megkomolyodva fordultam a fiú felé, várva az utasítást, elvégre ő volt itt a profi, nem én.

Alexander Payne

☩ Reagok :
90

Utolsó Poszt Vas. 20 Május 2018 - 23:30
Következő oldal

Karma & Alexander

Mosolyát és lazaságát nehezen tudom viszonozni, tulajdonképpen azt kívánnám legutoljára, hogy hozzám szaladjon a hírével, amennyiben felbukkanna a démon, azonban a racionális felem tisztában van vele; így lenne a helyes, a biztos. Kényelmes lenne homokba dugni a fejemet, de ennél még kényelmesebb lenne megölni a pokol fattyát, majd hátradőlni a tudatban, többé már nem árthat senkinek.
- F-fogalmam sincs… - kezdenék bele a visszafogott magyarázatomba, ám még azelőtt leint, hogy igazán felelhetnék a kérdésére, emiatt pedig rendkívül hálás vagyok neki. Úgy gondolom, mindketten tisztában vagyunk a válasszal, nem hiányzik a kimondása. Helyette csendben hallgatom az igen csak megdöbbentő történetet a testvéréről. Óhatatlanul bevillan a tudatomba a tény, hogy engem is örökbe fogadtak anyáék, de nem hiszek az ilyen varázslatos egybeesésekben.
- Értem… Azt kérdezed, ismerek-e valakit közelgő születésnappal, akiről tudom, hogy örökbe fogadták? - óhatatlanul megilletődötté válik az ábrázatom, mert lássuk be, vadászcsaládból nem csak egy-kettő akad, és New York sem apró város. Arról nem is beszélve, hogy az örökbe fogadást senki sem híreszteli boldogan. - Úgy értem, talán hozzáférhetek az aktákhoz - vetem fel az ötletet, még ha nem is járnék szívesen tilosban.
Ami a közös vadászatot illeti, látom rajta, hogy nincs lenyűgözve, mégis csatlakozik hozzám.
- Rendben, amint megbeszéltük ezt az egészet. Nem szeretek több felé figyelni vadászat közben - fektetem le a szabályokat, mielőtt még a magasba szökkenhetne az egyik szemöldököm. - Gyanús is volt, hogy egy ápoló így harcoljon. Miért nem lettél te is vadász? - szalad ki a számon az óhatatlan kérdés.

Karma Delight

☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Pént. 18 Május 2018 - 21:17
Következő oldal

brother & sister
Azonnal megnyugvás önt el, amiért Alex nem utasította vissza azonnal a segítségnyújtást, mi több, szavai megmosolyogtatnak és jó adag reménnyel töltenek el. Azonban démon említésétől azonnal grimaszba fordul a mosolyom, eddig nem is gondoltam bele, hogy akár vissza is jöhet, de most már tudom mit fogok tenni, ha felbukkanna.
- Nem, nem a démonról van szó, de most már biztos, hogy hozzád futok először, ha megjelenik - próbáltam lazának tűnni ezzel kapcsolatban, de sikerült elültetnie ezt a gondolatot a fejemben és most már emiatt is aggódtam egy kicsit. - Szerinted megkeresne? - A választól félve pillantottam fel a fiú szemeibe, de még mielőtt megszólalhatott volna, a kezemmel hessegető mozdulattal jeleztem, hogy inkább lépjünk túl ezen a témán és térjünk vissza ahhoz, amiért itt voltam. -  Egész életemben az ikerfivérem kerestem. Hosszú sztori röviden; csecsemőként elválasztottak minket, örökbe adták őt valamelyik New York-i vadászcsaládnak. Félek, ha rájönnek, hogy micsoda, akkor megölik, és már kifogytunk az időből... - ez utóbbival a születésnapunkra céloztam, el se hittem, hogy holnap lesz. Egyszerre izgatottá tett és halálra rémített, ami talán látszott is rajtam.
- Ugh! - szakadt fel belőlem egy bosszús sóhaj a félvér szócska hallatán. Vetettem egy amolyan "ez most komoly?!" jelentésű pillantást Alexre, frusztrálttá tett a tudat, hogy pont egy másik félszerzet a célpontja, de nem tudtam rá haragudni miatta, még egész aranyosnak is találtam a rám irányuló célozgatását. - Oké... - sóhajtottam - Csináljuk! Úgyis kíváncsi vagyok, mit élvezett ebben anyám ennyire. - Villantottam egy kisebb mosolyt, s még csak fel sem tűnt, hogy egy picikét elszóltam magam a származásom illetően.  

Alexander Payne

☩ Reagok :
90

Utolsó Poszt Csüt. 17 Május 2018 - 20:17
Következő oldal

Karma & Alexander

Nehéz vitára kelni a kijelentésével, na nem mintha mindenáron akadékoskodni szeretnék vele. Egyrészt felkeltette az érdeklődésemet, de ami még ennél is fontosabb, hogy az életemmel tartozom neki, szóval, amennyiben a segítségemre van szüksége, akkor még így, egy vadászat kellős közepén is úgy a helyes, ha megadom neki. Vonásaim enyhülnek, izmaim is engednek frusztrált feszengésükből, ahogy várakozón a lányra tekintek.
- Miben lehetek a segítségedre? Veszélyben vagy? Talán… visszatért a démon? - az utóbbi kérdésemet már egészen halkan teszem fel, mintha legalábbis egy színpadi előadás közepette igyekezném elrejteni a szavaimat a több száz fős nézősereg füle elől. Ekkora hallgatóság talán nem figyel minket, ám sosem lehet eléggé biztosra menni, főleg egy ilyen kényes téma kapcsán, hát még egy küldetés sűrűjében. És ha már itt tartunk, leheletnyire megvonom a szemöldökeimet az érdeklődésére.
- Vadászunk? - reflexből esik ki a számon a kérdés, azonban nyilat tartó kezemmel legyintve egyet hamar korrigálom, illetve jelzem, hogy ne fáradjon magyarázattal, megértettem a célzást, a társaságát pedig igazából nincsen okom visszautasítani. Titkon meglehet, még jól is esik, amiért nem kell egyedül megküzdenem a démonaimmal. - Egy félvérre. Még mindig társulnál? Elvégre te is… tudod - célozgatok sután, és amennyiben nem foglalná le mindkét kezemet a felszerelésem, biztosan a tarkómat vakargatnám kínosan.

Karma Delight

☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Szer. 16 Május 2018 - 23:37
Következő oldal

brother & sister
Akaratlanul is egy grimasz telepszik arcomra Alex válasza nyomán. Sejtettem én, hogy nem fog lelkesedni a jelenlétemért, főleg nem így, hogy vadászat közben zavartam meg, de ha tetszik neki, ha nem, most meg kell hallgatnia, addig nem megyek el.
- Elhiheted nekem, egyáltalán nem osonnék utánad, ha nem lenne halaszthatatlanul fontos - egy pillanatra elhallgattam, csupán míg vettem egy mély lélegzetet és lassan kifújtam - a segítségedre van szükségem. - Talán furcsa lehet csípős szavaim után előhozakodni azzal a kéréssel, hogy segítsen nekem, de ő volt az utolsó esélyem.
Igazi megkönnyebbülés és öröm töltött el hallva, hogy jobban van, amit az arcomra kiülő apró mosoly is engedett láttatni. - Szívesen - válaszoltam szelíden, majd megköszörültem a torkomat, hogy félresöpörve ezt a nem túl kellemes témát, egy újabbal hozakodjak elő.
- Mire vadászunk egyébként? - Igen, hallhatta, többesszámban beszéltem, mert ha már itt voltam, segíteni akartam, plusz, korábban észrevettem, hogy Alex a környezetünket méricskéli, tudni akartam, mi leselkedhet ránk a sötétben. Én is gyorsan körbe tekintettem, bármi gyanúsat keresve, majd pillantásom visszavezettem Alexre.

Alexander Payne

☩ Reagok :
90

Utolsó Poszt Kedd 15 Május 2018 - 11:17
Következő oldal

Karma & Alexander

Nehéz lenne elfelejtenem a lány harcstílusát, mégis meglep egy kissé, milyen hamar idomul a helyzethez a tőre előkapásával. És valószínűleg ő lenne előnyben, démon nélkül a közelharci tudásom finoman szólva is csiszolásra szorul még, tehát mondhatni szerencse, hogy ezúttal nem kell vele szembeszállnom. Remélhetőleg.
- Megkérnélek - forgatom meg a szemeimet, noha semmi okom nincsen arra, hogy ellenségesen viselkedjek vele. Pusztán frusztrál a tudat, hogy ő látott engem teljesen kifordulva önmagamból, illetve az ő titkát kell magamban hordoznom, egyébként meg alapjáraton valahol a béka hátsó fele alatt leledzik a közérzetem az utóbbi időkben. Élvezetes lesz a holnapi szülinap. - Az is egy jó megoldás, ha nem vadászat közben osonsz utánam - tekintek rá vissza, majd egy momentum erejéig hátrafordulok, hátha felbukkan az üldözött félvér, bár ha volt egy cseppnyi esze, már ötször kihasználta a lehetőséget, hogy éppen nem figyel rá senki.
Karma kijelentése némileg meglep, de nem engedek túl sok érzelmet az ábrázatomra.
- Igen, jelenleg nem állok a kivérzés határán - pillantok el oldalra, mert még a szúrós humor is nehezen formálódik a számon, amennyiben az ott történteket kell felidéznem. - Nem tudom, hogy megköszöntem-e, de köszönöm - teszem hozzá, továbbra is a macskaköveken függesztve a szemeimet.

Karma Delight

☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Hétf. 14 Május 2018 - 19:33
Következő oldal

brother & sister
Nem kellett sok, hogy a körbe-körbe járkálás meghozza az eredményét. Gondolkodás nélkül közelítettem meg az alakot, és csak egy pillanatra állt meg a szívem, mikor felém fordulva egy nyilat szegezett nekem. Persze a reflexeim nem hagytak cserben, ugyan csak egy röpke másodperc volt az egész, ahogy ő felém fordította fegyverét, úgy én is előrántottam az egyik tőrömet.
- Jézus! - Megkönnyebbülten fújtam ki az eddig benntartott levegőt, és visszacsúsztattam a tőrömet a helyére, ahogy felismertem Alexet.
- Bocsi, de téged nem valami egyszerű ám megtalálni. Legközelebb majd a nevedet kiabálom minden sarkon, hogy te, meg minden más is, ami a sötétben settenkedik pontosan tudja merre vagyok... - próbáltam meg viccelődéssel oldottabbá tenni a hangulatot, mert nem tudtam, hányadán is álltunk mi ketten. Az első találkozásunk nem sült el valami fényesen, s ugyan megmentettem, ez nem jelenti azt, hogy kicsattanó örömmel kellene fogadnia a jelenlétemet. - Jobb színben vagy - jegyeztem meg halkan, talán félig-meddig kérdezve, mintha csak a megerősítésére vágynék, hogy elmúljon az aggodalmam a hogylétét illetően.

Alexander Payne

☩ Reagok :
90

Utolsó Poszt Vas. 13 Május 2018 - 17:28
Következő oldal

Karma & Alexander

A történtek óta most először vállalkoztam vadászatra, annak ellenére, hogy a városnak jelenleg minden mozgósítható erőre szüksége van a helyreálláshoz és a beözönlő démonok, megvadult emberek megfékezéséhez. Eddig hivatkozhattam a gyógyulásra és a sérüléseimre, azonban anya mostanáig volt hajlandó nézni a magányos agonizálásomat otthon, szóval szerzett feladatot. Pontosabban fogalmazva egy félvért, akit egészen véletlenül kaptak rajta a képességei kiaknázása közben, bár nem ártott velük senkinek.
Belátom, az utóbbi hetekben, hónapokban alaposan megcsappant a toleranciám a természetfelettivel szemben, de a félszerzet gyermekeik miért tehetnének a szüleik döntéseiről? Amíg nem okoznak bajt, addig úgy hiszem, békén kellene őket hagynunk, ezért sem jelentettem például Karma esetét. Hiába nephilim, mint kiderült, hasznos tagja New Yorknak, ostobaság volna kirekesztenünk vagy megölnünk csupán azért, mert az anyját elgyengítette egy angyal.
Az íjamat megfeszítve, és halkan sóhajtva tekintek körbe a sötétbe burkolózó, ködös utca hosszán, hátha a fal menti romok között felbukkan a célpont, csakhogy nem a menekülési irányából, hanem egyenest a hátam mögül üti meg a fülemet holmi neszezés. Ösztöneimnek engedelmeskedve fordulok hátra, és szegezem a nyilamat a settenkedőnek, aki… Meglehetősen ismerős vonásokkal bír.
- Mit csinálsz a hátam mögött? Akár meg is sebesíthettelek volna - szólalok meg halkan, leengedett íjjal hagyva, hogy megtegye azt a pár méter távolságot, ami közöttünk maradt.

Karma Delight

☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Csüt. 10 Május 2018 - 16:58
Következő oldal

brother & sister
Szorított az idő, féltettem a testvérem életét, minden perccel egyre jobban éreztem, hogy meg kell őt találnom, bárhol legyen és bárki is legyen. Eddig egyedül próbáltam a nyomára bukkanni, de már egy ideje beláttam; segítségre lenne szükségem. Az egyetlen, aki ezzel kapcsolatban szóba jöhetett Alex volt. A kórházban történtek után nem volt nehéz rájönnöm, hogy történetesen ő egy vadász, úgy gondoltam, talán ő tudna nekem segíteni, végtére is, mégis csak jobban ismeri a vadászok közösségét, mint én. Ráadásul már tudott róla, hogy mi vagyok, így egyszerűen elmondhatnám neki, miért olyan sürgős ez az ügy, bizonyára megértené. Legalább is, ennek reményében siettem a felkeresésére. Pár emberen át kellett rágnom magam mielőtt valaki hajlandó lett volna elmondani, hol találom. Természetesen pont egy rohadt vadászatra kellett mennie, így én is előre felkészültem egy esetleges összecsapásra, nem úgy, mint a legutóbbi alkalommal, akkor eléggé váratlanul ért a fiúban lévő démon támadása.
Fel-alá járkáltam a sötétedő, kihalt utcákban abban reménykedve, hogy a következő sarkon majd belefutok a fiúba. Amikor pedig megpillantottam egy magas férfialak körvonalait kirajzolódni nem sokkal messzebb tőlem, magamban imádkoztam, hogy Alex legyen az, ne pedig a prédája. Megközelítettem az alakot, kezemet alig észrevehetően készenlétben tartva a lábaimhoz rögzített fegyverek fölött...

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal