This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Zelda & Nia
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Zelda Brooks
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
3
☩ Korom :
25

Utolsó Poszt Vas. Május 20, 2018 1:53 pm
Következő oldal

Keserűn felkacagtam tudatlanságát. Biztos egy olyan városból jött, amely még teljes pompájában megmaradt. Én nem tudhatom, hogy hogyan néznek ezek ki. Egész életemet New Orleans városában töltöttem. Nem ismerek mást, csak ezeket a romokat.
- A csúnya, gonosz démonok feljöttek az alvilágból és csináltak egy kis kuplerájt. - válaszoltam tömény iróniával. Persze nem csak a démonok voltak. Nagyrészt ők pusztítottak, de jártak itt másféle lények is. Egészen ijesztőek. - És eszük ágában sincs idehúzni a belüket, hogy kitakarítsanak. - ugrattam gúnyos vigyorral. - Persze, hogy tudok. - feleltem, mintha a legevidensebb dolog lenne az, hogy gyilkos, természetfeletti démonok járnak közöttünk. Sajnos már igen, az. - Tele van velük a város. Már csak néhány ember él itt. Köztük én is.

Delphinia
- CAELO VEL IN INFERNO -

☽I’ve got my dark side I see that sunshine I can’t stand here I was made to run

☩ Reagok :
4

Utolsó Poszt Vas. Május 13, 2018 6:22 pm
Következő oldal

Egy mosolygós nő szólít meg, s fordulok felé. Hangja lágy, dallamos. - Nekem minden friss. - Vonom fel a szemöldökömet. - Mi történt itt? - pislogok körbe lassan és szinte sírnom kell a régi szép emberi világ után.
- Tudsz róluk? - csodálkozom, ahogyan meg említi a démonokat. Hogy lehet, hogy ilyen lazán veszi? Nem fél, és nem ássa el magát, vagy menekül el?

Zelda Brooks
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
3
☩ Korom :
25

Utolsó Poszt Csüt. Május 10, 2018 7:26 pm
Következő oldal

Éppen New Orleans romos főutcájának egyik nem lakott, ajtó és ablakok nélküli, lepusztult épületében keresgéltem valami értékeset vagy valami eladhatót, amiből valahogy vacsorához jutok. Eddig egy zsebórát találtam, amelynek hiányzott a fedője és a percmutatója meg egy doboz gyufát. Bevallom jobbra számítottam.
Éppen kiértem az üres utcára, amikor egy ismeretlen nőre lettem figyelmes. Tőlem nem messze állt. New Orleans-ban nem sokan laknak manapság, így ha névre nem is, de arcra mindenkit jól ismerek, ezért rémített meg az ismeretlen nő.
- Friss new orleans-i? - biccentettem neki mosolyogva. Nem tudom, miféle szerzet, de elsőként igyekszem kedves lenni. - Talán találsz még egy lakható épületet a sok rom között. - húztam el a számat. - A port és bűzt majd megszokod, talán a démonokat is. - ugrattam legyintve.

Delphinia
- CAELO VEL IN INFERNO -

☽I’ve got my dark side I see that sunshine I can’t stand here I was made to run

☩ Reagok :
4

Utolsó Poszt Csüt. Május 10, 2018 1:50 pm
Következő oldal

Nem olyan rég érkeztem ide New Orleansba. Minden hang minden más. Elmondásokból tudom mi lett a világgal, de a tapasztalásom az, ami még nem volt meg. Lassan pillantok körbe, a menedék faluban vagy városban, ahol kisebb emberi csoport él.
Tudomásom szerint ez a város inkább a démonoké, ők még is itt vannak, és nem félnek.
Lassan mérek fel mindent mi új, s figyelem az emberei viselkedést.

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal