Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Kaitlyn & Karma
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
492
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Hétf. Aug. 20, 2018 10:09 pm
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Utolsó Poszt Csüt. Júl. 05, 2018 1:30 am
Következő oldal

Kait & Karma
this is the beginning of a beautiful friendship
Láttam ahogy bámult rám, nyilván a kuncogásom miatt, ezért gyors mentegetőzésbe fogtam, mielőtt felróhatná nekem az udvariatlanságom.
- Bocsánat, csak elképzeltem a jelenetet. Aranyos, hogy így törődsz a testvéreddel. - Megeresztettem felé egy mosolyt, ami valahogy nem volt az igazi, valahogy fájdalmas volt, mert akaratlanul is az én fivérem jutott eszembe róla. Utáltam, hogy távol volt tőlem.
- Ugyan ne bántsd, szerencsés vagy, hogy ilyen testvéred van. - Szomorúság. Határozottan ez töltötte ki a szavaimat, még ha próbáltam is leplezni azzal, hogy mosolyogtam, bárki észrevehette. De nem akartam szomorkodni, ma nem. Ezért bármit képes voltam kitalálni, hogy elterelődjenek a gondolataim. Így vetődött fel a közeli bisztró gondolata is, ami a város kritikus helyzetét tekintve így is mondhatni, hogy remek állapotban volt. Az, hogy először elutasítja a dolgot valamiért rosszul érint, de azonnal felderül az arcom, ahogy végül meggondolja magát.
- Oké... - lassú mosoly kúszott az arcomra - Gyere, - intettem fejemmel a hátam mögött vezető utca felé - csak két sarokra van. Ráadásul elég jó náluk a sör is, persze, ha jól tudom akad ott egyéb alkohol is... - most már vigyorogtam és elindultam az említett irányba.

Hold up, no you didn't bow, bow • walk behind you around town

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szer. Jún. 13, 2018 1:17 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Kuncogása rá vonzotta pillantásom, és csak meredtem rá, vártam mi történt. Közben ideges voltam, és Alex halálát tervezgettem a fejemben. Mivel nem volt sok kórház, így nem volt neház kitalálnom, hogy melyikeben is van.
- Állati, akkor kap a másik oldalára, hát ha az már használ neki. - Kezdek dobolni a lábammal, majd keresztbe fonom a karom, várom van e még valami.
- Ha nincs valami szeszes ital ott, akkor nem érdekel. - Kapok a fejemhez, de közben rájöttem bunkó vagyok. - Nem .. tudom.. lehet még is. - Mondom, majd el engedek egy mosolyt.

[You must be registered and logged in to see this image.]Welcome to
apocalyptic world
[You must be registered and logged in to see this image.]

Utolsó Poszt Hétf. Jún. 04, 2018 12:07 am
Következő oldal

Kait & Karma
Akaratlanul is felkuncogtam a lány szavain, képzelem, ahogy odamasíroz Alexhez és lekever neki egyet.
Az elszólásom nem maradt észrevétlen és hiába gondolkoztam rajta, hogyan dumálhatnám ki ebből magamat anélkül, hogy egy nagyon mérges és nagyon aggódó nővért zúdítanék Alex nyakába, rá kellett jönnöm, ha hantázni próbálnék, ez a lány biztosan rájönne. Egyrészt mert borzasztóan rosszul hazudtam, másrészt pedig tuti elszólnám magam valami másról. Nem maradt más tehát, csak az igazság.
Vagy annak egy kis töredéke...
- Egy démon támadás után hozták be hozzánk, egy súlyos szúrt seb volt az oldalánál. - Azt már nem mondtam el, hogy csoda, hogy életben maradt, vagy azt, hogy igazából nem tudtam, hogy a démon támadta-e meg vagy más, de az biztos, hogy egy dög megszállta és én voltam az, aki kiűzte belőle. Ezt nem az én reszortom volt elmondani, így szándékomban állt hallgatni is róla. - Ennél többet nem tudok - nem akarok - mondani - küldtem felé egy kisebb mosolyt.
- Nem vagy éhes? Szomjas? Úgy érzem porzik a nyelőcsövem, igazán rám férne egy ital, van egy hely a közelben, ha van kedved hozzá... - vetettem fel hirtelen az ötletet, mert nem akartam, hogy teljes időpocsékolás legyen ez a találkozó. Plusz Kaitlyn kedves lánynak tűnt, nekem pedig nem igazán voltak barátaim, szóval talán csak jó lett volna valakivel egy kis időt tölteni.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szer. Május 30, 2018 12:23 am
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]- Tudod hol nem lesz jó kezekben? Amikor az arcán csattan a tenyerem. - Ragadtattom el magam, s elakarnék menni, de tudnom kell többet, így a rögtönzött ellépésem, hogy majd én el megyek...na az nem jött be. Vissza pillantottam a lányra. A lány dadogásán a szemöldököm ismét táncot lejtett a homlokomon, így megráztam a fejem. - Miii? - Biccentem kissé el a fejem, gondolom, hogy mi lehet az, de várom, hogy ki mondja.

apocalyptic world

Utolsó Poszt Szer. Május 16, 2018 10:20 pm
Következő oldal

Kait & Karma
Abban a pillanatban, ahogy a lány, Kaitlyn szemöldöke a homloka közepére szökött, már éreztem, hogy lehet mégsem volt olyan jó ötlet a kórházas történteket emlegetni, mert úgy fest a lány mit sem tudott a testvére helyzetéről. Szerettem volna képen törölni magam, mert most fogalmam sem volt róla, mit mondjak neki, hogy ne izgassa fel magát.
- Ne aggódj, jó kezekben van. - Legalább is, amikor utoljára láttam, az orvosokkal volt, ráadásul már démon se volt benne, csak jól kell lennie, nem? Persze az is igaz, hogy ez pár napja történt, azóta nemigazán tudom, mi van vele, ezért is akartam volna vele beszélni... - A Judsonban láttuk el a sérüléseit egy dém-uh-izé... támadás után -  ugyan majdnem elszóltam magam a démonról, sikerült értelmesen befejeznem a mondatot. Reménykedtem, hogy valamilyen csoda folytán ez az apró botlásom elkerüli Kaitlyn figyelmét, de már most azon agyaltam, hogyan dumálom ki magam belőle, ha mégsem.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 10:28 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Eröltetett, de még is kedves mosolyt engedek el. Kissé nem vagyok a toppon. Alex eltünt, én pedig már el akartam indulni megtalálni Draket. Egy magam, meg nem juthatok ki.
- Ápoló? .-szemöldököm felfút, szívem hevesebben kezd verni. - Én kinyírom! - Mondom, majd fejemhez kapom a kezem. - Hol van? Mi van vele? - Kérdezem idegesen.

apocalyptic world

Utolsó Poszt Hétf. Május 14, 2018 8:33 pm
Következő oldal

Kait & Karma
Akaratlanul is láthatatlan mosolyra húzódnak ajkaim, ahogy a nevemről beszél, nem is tudja, mennyire beletrafált a dolgokba. Cassie adta nekem ezt a nevet, mert a jó karmájának tulajdonította be, hogy életébe csöppentem, anya pedig egyetértett a névválasztással, mert ha a saját rossz karmája nem lett volna, most én sem lehetnék itt. Szerintük minden szempontból a sors ajándékozott nekik.
- Örülök Kaitlyn - küldtem felé egy kedves mosolyt. - Akkor már értem - céloztam arra, hogyan keveredhetett hozzá a levél, az a barom akit megbíztam az átadással erősen célt tévesztett, de igazából valahogy nem is bántam. Ez a lány, habár külsőleg nem igen hasonlított Alexre, biztosan nagyon törődött vele, erről árulkodtak a szavai, meg az arckifejezése is. Valamiért úgy éreztem, bízhatok benne.
- Én pedig Alex ápolója - rájöttem, hogy ez így önmagában furán hangzik, ezért gyorsan hozzá tettem:
- Vagyis csak voltam, amikor behozták a klinikára. Azért akartam vele találkozni, hogy meggyőződjek róla, hogy jól van-e. Nagyon rossz bőrben volt, amikor utoljára láttam. - Azt a részét, hogy megszállta egy démon szándékosan nem említettem, mert nem tudhattam, hogy Alex ezt a részletet megosztotta-e a családjával vagy sem és nem én akartam lenni, aki kikotyogja.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Vas. Május 13, 2018 5:46 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Csodás szépség megbabonáz, csak arra tudok gondolni, hogy vonásai minek bortokában van, olyan ismerősek.
Papir most már nála van, s nézem, ahogyan elveszi azt. - Vicces szüleid lehetettek. - Mosolyodom el, de nem gúnyként mondom, hanem mint valami elismerés. Hiszen ő maga az emberek karmája, aki utoléri őket.
- Kaitlyn Payne. - Mondom, majd levegőt veszek. - Alex.. - némi hatásszünet. - Testvére. - Hiszen már tudjuk, hogy mi mindenek vagyunk, csak testvérek nem.

apocalyptic world

Utolsó Poszt Csüt. Május 10, 2018 5:29 pm
Következő oldal

Kait & Karma
Az idegen lány felbukkanása úgy ért, mint derült égből villámcsapás. Hirtelen nem tudtam, hogy maradnom kellene-e vagy hátat fordítani és rohanni, holott igazából semmi rosszat nem tettem, viszont sejtettem, hogy eléggé gyanús lehettem a lány szemében. De maradtam, már csak azért mert tudni akartam, ki ez a lány.
Elvettem a felém nyújtott papírt, egy pillantás után már tudtam, hogy a levél az. Összegyűrtem és elhajítottam, miközben enyhén bosszankodó pillantással néztem végig a lányon, mert hát nem neki kellett volna itt lennie, plusz próbáltam eldönteni vajon mennyit mondhatok neki. Úgy tűnt ismeri Alexet, mi több, egészen olyan volt, mintha féltette volna. Ebben legalább hasonlított rám.
- Mint azt gondolom a levélben láttad, Karma vagyok. Te pedig...? - Eszem ágában nem volt bármit is mondani neki, amíg legalább a nevét el nem árulta. Meg amúgy is... - Hogy került hozzád a levél?

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Csüt. Május 10, 2018 1:58 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.]Otthon kopogásra lettem figyelmes, már vártam, hogy Alex lesz az. Napokóta nem látam. Kinyitotta az ajtót, s a kezembe nyomtak egy papírt, ahol egy találkozó volt írva.
Felkaptam a dzsekim,s meg sem álltam. Lábam csak úgy szelte az utat.

Megállva vártam a névre, amit csak egy papíron láttam még. S egy nő jelent meg. Vonásai olyan ismerősek voltak, de nem tudtam hova tenni, mint ha ismerném őt. Pillantása kérdő, s nem érti miért én jelentem meg.

- Nem. - Mondom, majd nyújtom oda a levelet. - És te ki is vagy? Mit is akarsz Alextől? - Védem testvérem, s kissé goromba vagyok, de ő az egyetlen, aki fontos nekem.

apocalyptic world

Utolsó Poszt Kedd Május 08, 2018 3:58 pm
Következő oldal

Kait & Karma
Nem bírtam annyiban hagyni a kórházban történteket. Meg akartam bizonyosodni róla, hogy a megszállt fiú, Alex jól van és sikeresen felépült az eset óta. Utoljára akkor láttam őt, amikor a kórházi ágyon összefoltozták, esélyem sem volt megbeszélni vele a történteket, amit megtudott rólam.  Így írtam neki egy rövid levelet, amiben megkértem, hogy találkozzon velem késő délután, hat órakkor egy raktárháznál, aminek a címét pontosan leírtam, a végére odabiggyesztettem még a nevem, majd megkértem egy fiatal vadászt, akiről tudtam, hogy ismeri a Payne családot, hogy adja át neki még ma. Ez után csak vártam, míg elérkezett a megfelelő idő és elindultam a találkozóhelyre, ahol biztosra vettem, hogy rajtunk kívül nem lesz senki. Ám amikor odaértem, nem a várt látvány fogadott.
- Te nem Alex vagy - meglepetten pislogtam az előttem álló lányra.

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal