We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Denae
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Rowena

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
19

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 03, 2018 9:18 pm
Következő oldal

Denae
Szabad//
Rang • egy vagy a többi katonából... látszatra
Play by • alkotóra bízott
Kora • 25-27
Karakter információSzámolj csak vissza az időben... mióta is ismersz? Túl rég óta. Legalábbis ha valaki, hát te tudod milyen az, amikor semmibe vesznek. Mert így kezdted mellettem. Nem voltál jó kardforgató, nem hajtott a gyilkolás vágya. Titkon mégis mindig az árnyékomban voltál, lested minden lépésem. Ennek biztos megvolt az oka. Semmit nem tudtam rólad, így semmibe is vettelek.
Egészen addig, míg egyszer csak megpróbáltál megölni. Egy éjszaka a sátramba lopóztál, és kést szegeztél a torkomhoz. Amit akkor láttál, meglepett. Nem láttál félelmet a szememben. Ellenben láttad, hogy ha ez van megírva, engednék neked. Kezedből ezen pillanatnyi zavarnak hála, könnyszerrel csavartam ki a kést és törtem el csuklód, amit mai napig szememre hánysz, hisz bizonyos mozdulatoknál érzed a szúró fájdalmat. Akkor döntötted el, olyan akarsz lenni, mint én. Példakép lettem, de nem tudod eldönteni kinek az oldalán is akarsz állni. Az enyémen vagy Deedráén. De tudod, ha nem figyelsz eléggé, és akár csak egy rossz mozdulatot is teszel, megöllek. Pedig olyan titkokat is tudsz rólam, amiket más nem.

Szeretném, ha a vívódás jellemezné a karaktert, melyik csoportot is válassza. Akár besúgó is lehet, valaki, aki csak kémkedni szeretne köztünk.

|| Ha megtetszett, keres pm-ben, ötleteljünk a többi részletről. A pb alku tárgyát képezi, a név is változtatható, csak jelezd, ha megjöttél. Nagyon várlak.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal