Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Alex & Kaitlyn - Készen állsz?
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Hold up, no you didn't bow, bow • walk behind you around town

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 11:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

[You must be registered and logged in to see this image.]Szemöldöke viccesen felfutott. Felnevetek, lveszem a cipőm és felé hajítom.
- Ki ne akarna lefeküdni EZZEL. - Poénkodva mutatok magamra, majd a nevetéstől hátra esek. Édes, de ha nem hát nem. Az a pasi soha nem is volt, és nem is lesz szoknyapecér. Hagyjuk már. Sose láttam nővel, jelez a radarom. - Édes vagy. - Mondom, majd nyújtom kezem felállok, és rápillantok. - Mire edzünk? HOgyan tanárúr? - Mosolygok.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.]Welcome to
apocalyptic world
[You must be registered and logged in to see this image.]

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Szer. Márc. 21, 2018 11:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Kait meglátását hallva újfent a magasba szökken az egyik szemöldököm.
- Oké, ez a beszélgetés kezd elég bizarrá válni - fájó kezemmel gesztikulálva nyomatékosítom a szavaimat. Némi döbbenet, irigység és megkönnyebbültség férkőzik a mellkasomba, amit persze igyekszem kendőzni az ábrázatomon.
- Nem vagyok kíváncsi Dom ágyjeleneteire, másrészt... Attól még, hogy nem akart lefeküdni veled, nem következik egyenes arányosságban, hogy rám van kattanva. Láttad már a srácot? - teszem fel a költői kérdést, hitetlenül ráncolva a szemöldökeimet. - Egy szoknyapecér - jelentem ki, majd odalépve hozzá, kinyújtom felé a kezemet.
- Gyerünk, ennyit nincsen időd egy csata előtt nyújtani - vigyorgok rá.

hunting is the only thing that makes sense

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szer. Márc. 21, 2018 6:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]- nem dehogy. Csak ismer titkos alagutakat, gondoltam hátha.. de ebből csak hiszti lett. -
Rázom meg a fejem, majd vigyorogva pillantok rá.Szavai jól esnek, és ezt ismét egy mosollyal támasztom alá. Megvonom a vállam, beleharapok a számba, nehogy ismét mosolyogja és csak ennyit lásson ma belőlem, hogy bediliztem. Leülök a földre, s nyújtani kezdem a bal, s jobb lábamat. - Igen ezt hitte, de lehet bejössz neki picim, mert én bizony oda nyúltam, de még a fal is keményebb volt. - Vonom fel szemöldököm, s folytatom a nyújtást. Nyújtás közben pillantok ki rá, hogy lássam a reakcióját.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 10:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Azon nem igazán lepődök meg, hogy Dom vonakodik, főleg ennyi halálközeli élménnyel a hátunk mögött, inkább azt furcsállom, hogy őt kereste meg Kait. Ott van Adam, a nagy Drake vadászok, bár őket nyilván lefoglalja a káosz.
- Várj, te most Domra akartál lecserélni? - játszom a sértődöttet, noha lássuk be, tényleg nem örültem volna, ha felszívódik a nővérem és a legjobb barátom. Ők az egyedüliek nekem. - Még szép, hogy bízok benned, a nővérem vagy - mosolyodok el megértően, még ha nem is értem a kérdés természetét. Vannak vitáink, de erős köteléket kovácsolt közénk a családon belüli kívülállásunk. Engem örökbe fogadtak, ő Drake-el szimpatizál, és ha már itt tartunk... Elvigyorodok a lökdösésére.
- Hogy jövök én a képbe? Úgy értem, próbálhatlak ketrecbe zárni, de sosem voltál az, aki hallgatott mások véleményére, és ezt ő is tudja. Szóval mit gondol? Ha csókolóztok, leszedem a fejét? - kíváncsiskodok, megdörgölve a fájó csuklómat.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]object-fit: cover;background-color: [You must be registered and logged in to see this link.]!important;border: 2px solid [You must be registered and logged in to see this link.];box-shadow: 0 0 1px [You must be registered and logged in to see this link.], 0 0 1px [You must be registered and logged in to see this link.], 0 0 50px 2px [You must be registered and logged in to see this link.] inset;
" src="http://78.media.tumblr.com/ed32e4850a780142afe86cb2ea27c1fe/tumblr_inline_p5koihQylD1tw2m0e_250.gif">- Domot megkértem, hogy vezessen ki minket, de talán nem fog. Úgy össze vesztem vele. Hiszen tudja a titkos alagutakat, de ha kell megyek veled. Benned bízok. - Mondom, majd ismét csak rá pillantok. - És te bízol bennem? - Kérdezem. Nem ronthatok neki azzal, hogy mi van köztük, akár mennyire is piszkálja a csőröm. Üt egyet , s nézem ahogyan a box zsák megremek. - Szemét.- Mosolygok, és lököm meg a vállánál. - Csak szamai érdeklődésem van Drake felé, de Dom.. Elvarázsolt a pillantásánál. És én kezdtem, de ő nem akart veled roszsban lenni. - Forgatom meg a szeme.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 9:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Abban azért van ráció, amit Kait mond. Nem szívlelem Wallenberget, de vezetőnek kitűnő volt, mielőtt legyőzte a démon.
- Sikerült még beszervezned másokat, vagy ketten fogunk nekivágni? - kíváncsiskodok, visszavéve az akadékoskodásomból, miközben újabbat ütök a box zsákba. Jól célzott, kellően erős, mondhatni tökéletes jobb horog. Újból megkísérlem, csakhogy Dom nevét, és a csók tényét hallva egyből kizökkenek a koncentrációból, egy amatőr módjára csukóból ütök. Nem kellemes.
- Komolyan? Megcsókolt? - vonom meg a szemöldökömet, testvéries, hitetlenkedő mosolyt erőszakolva az ábrázatomra. - Azt hittem Drake mellett nincs másnak hely - cukkolom ezúttal elvigyorodva, csakhogy tereljem Domról a témát.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 8:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]object-fit: cover;background-color: [You must be registered and logged in to see this link.]!important;border: 2px solid [You must be registered and logged in to see this link.];box-shadow: 0 0 1px [You must be registered and logged in to see this link.], 0 0 1px [You must be registered and logged in to see this link.], 0 0 50px 2px [You must be registered and logged in to see this link.] inset;
" src="http://78.media.tumblr.com/ed32e4850a780142afe86cb2ea27c1fe/tumblr_inline_p5koihQylD1tw2m0e_250.gif">Elnevetem magam, miközben a hajamat igazgatom, és a sport melltartom, vagy is nevezzük annak. Elkezdek nyújtani, és elé állok mosolyogva.
- Igen, pontosan erre. - Vonom fel a szemöldököm. - Szarok rájuk, ide Drake kell, hogy rendet tegyen, különben anyánk kifosztja a várost. -
Mondom, majd karomat hátra fele kezdem nyújtani. - Találkoztam Dommal. Hát nem a legjobb csók partnerem. - Nevetem el magam, és várom a reakcióját.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Vas. Márc. 18, 2018 12:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Az utóbbi időben kezdem belátni, hogy a mostohaanyám fáradhatatlan törekvése a tökéletességre talán nem is akkora ostobaság. Sosem voltam jó a közelharcban, hiába gyakoroltunk annyit Dommal, és egy idő után anyával ellentétben elfogadtam, hogy ez van, nekem az íjat teremtették. Csakhogy valószínűleg nem sikerült volna sem elsőre, sem másodjára belém férkőznie egyetlen démonnak sem, ha jobb lennék, ha nagyobb lenne a strapabírásom. Szóval az utóbbi napokban mindennél keményebben edzek, Kait felbukkanása ezért nem is lep meg, gyakran összefutunk a teremben.
- Komolyan kérdezed? A város romokban hever, a vezetőség felér egy káosszal, és itt parádézik a san franciscoi delegáció. Ha nem jelenünk meg a posztunkon, egyből kiszúrják - fordulok felé, félbehagyva az edzést.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 17, 2018 10:58 pm

" src="http://78.media.tumblr.com/ed32e4850a780142afe86cb2ea27c1fe/tumblr_inline_p5koihQylD1tw2m0e_250.gif">Ideges voltam. Dom és Alex között vagy valami van, vagy tényleg ennyire rendes lenne egy fiú. Na, azt kétlem. Őket is csak a szex motiválja. Tudom, hogy hol lesz Alex, edz. Ahogya azt szokta. Így oda megyek.

- Szóval mikor is megyünk? - Már edző ruhában avgyok, felötöm a hajam, és nyújtani kezdem a karomat, majd a lábamat. Természetesen Drakere gondolok.

apocalyptic world

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 17, 2018 10:50 pm

apocalyptic world

Utolsó Poszt