Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Alex & Kaitlyn - Készen állsz?
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
492
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 01, 2018 3:23 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 01, 2018 3:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]A számat elhúzva figyelem Kait szemforgatását. Nem fér a tudatomba, hogy képes a szárnyasokat védeni, és majdhogynem azt mondani, Frisco példáját kellene követnünk. Ebben a világban, a Földön nincsen helye az angyaloknak, és ha rajtunk múlik, ez így is fog maradni.
- Oké, menjünk. Akkor beszélek Nattal, hátha velünk jön és segít előkaparni Wallenberget - összegzem a mai megbeszélésünk lényegét, majd a vállamra csapva a törülközőt, és bevárva Kaitet, elindulok az öltöző felé.

hunting is the only thing that makes sense
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hold up, no you didn't bow, bow • walk behind you around town

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 30, 2018 9:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Megvonja vállát, mint ha semmiség lenne. Nem válaszolok megforgatom szemem, hiszen tapasztaltam milyen, amikor védem az angyalokat. Talán Michaelben kellene még hinnie az embereknek. Talán már csak ő maradt nekünk. Elmosolyodom. Ha tudná mire készülök, talán már most helyben leláncolna valahova, hogy ne menjek sehova, de mennem kell. - Igen ez lesz a megoldás. - Mondom, amjd felordítok a törülközőtől. - Azt hiszem elég ennyi, fejezzük be és menjünk haza. - Mondom, hisze már rég itt idézünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]Welcome to
apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Vas. Júl. 01, 2018 10:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]- Igen - vonom meg a vállaimat, mintha semmiség lenne, habár tényleg nem több annál. Legfeljebb nemet mond, egy próbát megér, főleg, ha Kait is megnyugszik végre.
- Miután a szemeim láttára ölt meg az egyik egy fiatal kölyköt, itt New Yorkban... Úgy kissé nehéz elhinnem ezt. Talán Mihály segít Friscoban, de meggyőződésem, hogy önös érdekekből - jelentem ki, láthatóan nem engedve az álláspontomból. Engem többet nem vezetnek félre ezek az aljas tollasok. Ahogy a tanács sem, csak éppen az a bökkenő, hogy már mi is a része vagyunk. - Kaparjuk elő Wallenberget, és szabaduljunk meg az alapítók marakodásától - lépek el Kait mellett a kijárat felé, levéve a törülközőt a nyakamból, és szórakozottan a combjára csapva vele menet közben.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -
"Te is, ahogyan én is Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz, Mivel az érzelmeid irányítják a képességed, így óvatos vagy. "

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Kedd Jún. 19, 2018 2:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Figyelem őt, és arcomon lassan egy hatalmas mosoly húzódik. - Tényleg? - Kérdezek vissza, hiszen alig hiszem el. - Miért olyan nehéz elhinni, hogy talán...mondom talán vanna angyalok, akik nem akarnak rosszat? - Vonom fel a szemöldököm, s emelem fel kérdően a kezeimet. - Sf városban Michael is segítette az emberek nem? - Rázom meg a fejem, és nyújtom a nyakam.
Majd végre tisztázzuk, amitől féltem. - Helyes! - Mondom lelkesen. - Hülye tanács, egyik roszabb, mint a másik ... komolyan.. - Forgatom a szemem.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Pént. Jún. 15, 2018 9:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]- Igazából de, jóban vagyunk... - bólintok, és őt ismerve nem is lenne ellenére a dolog. Könnyebben boldogulnánk, főként, hogy neki ott van az a napelemes tragacs is. - Oké, beszélek vele - határozom el magamat, mielőtt két oldalt a törülközőmbe kapaszkodva, fel nem vonnám a szemöldökeimet. Komolyan, Kait, angyalok?
- Talán mert Drake nem csak megöli a fajtáját, de még kínozza is őket, aztán meg városfal díszt készít a hulláikból. Nehéz elképzelni, hogy efelett csak úgy szemet hunyjon a kis segítője - mormogom. Nem szeretnék vitára kelni a nővéremmel, azonban nem árt, ha a tollasok védelme helyett inkább vigyáz velük.
- Én sem támogatom őket egyébként - emelem ki, mivel szükségesnek érzem tisztázni, hogy nem állunk külön oldalon. - Viszont a városnak kell az irányítás, és nem anyánk kezében, hanem a tanácséban. Kitörne a káosz, ha még nekiállnának hatalmi harcokat is folytatni - sóhajtok fel gondterhelten.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szer. Jún. 13, 2018 1:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]- Talán Natalie segít, ti nem jóban vagytok? - Kérdem felvont szemöldökkel. - Miért ne? - Kérdem. Miért ne lehetnének jók is? Jó, ha ezt Wallenberg előtt mondom, tuti első dolga lenne, hogy megölet velem egy angyalt...
Megsímit, s le bámulok. Fogalmam sincs, mit tehetnék. Meg kell találnom, nem hagyhatom, hogy családom vezesse a várost. - Megteszem. - Mondom fel pillantva, amikor ő leül. - De én nem támogatok ilyen embereket. - Fejezem be  a mondatot.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Pént. Jún. 01, 2018 3:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]- Talán vannak. De hogy keresnénk fel? Megidézzük, mint egy démont? - vonom fel a szemöldökeimet, mert bár én is szeretném viszont látni New York vezetőjeként Wallenberget, azért nem áldoznék fel miatta mindent. Például a várost, aminek védelme érdekében távozott ő is első körben. - Pff... Elhiszed, hogy minden hátsó szándék nélkül segít neki? Mert én nem - talán ellenségesen hangozhat mindez, főként tőlem, aki eddig az elfogadás mintaképe voltam, ám láttam, amit láttam. Álszent szárnyasok...
- Szerezd meg azt a térképet, és továbbgondoljuk. Addig is támogassuk a tanácsot - sóhajtok fel végül, látva Kait letaglózott ábrázatát. Mellé lépve bátorítóan megsimítom a karját, aztán tovább sétálva a padokhoz, magam is a nyakamba csapok egy törülközőt.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 11:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Megforgatom a szemeimet. - Vannak biztos könyvek, ami segítene. Angyalok, akik nem feltétlen rosszak. - Mondom. Én soha nem gondoltam, hogy minden angyal rossz, ez olyan rasszista kijelentés lenne, mit az apokalipsis óta eltöröltek.  túl élés a fontos, nem a bőrszín a vonzalom, és ugyan így lehetnek jó angyalok is. Démonban kételkedem, hiszen a lelküket rosszá teszik. - JUj. - rikkantok fel kijelentésén. Anya? Hagyjuk már, terror lenne. Újra össze fogom szét hullott tincseimet a fejem tetején. - Nem tudom már mit tehetnénk, ami jó is lenne. - Sütöm le tekintettem.

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Csüt. Május 17, 2018 8:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Ennyit az őszinte érdeklődésről, bár lassan húsz év alatt illene megszoknom, hogy ebben a családban az ilyesmi nem szokott működni. - Dehogyis nem. Csak nem egy démonnal a testében, abból nem lenne köszönet - jegyzem meg, miközben megmozgatom a fájós csuklómat. - Úgy értem, egy angyal segít neki, mi ketten mit tudhatnánk még tenni érte? - kíváncsiskodok újfent, naivan, majd látványosan megforgatom a szemeimet a vádaskodására. - Még szép, hogy nem. Bár anya talán még össze tudná rakni a várost, de mindketten tudjuk, hogy a bátyánkra bízna mindent - húzom el a számat. - Egyelőre szerintem azzal segítenénk a legtöbbet, ha fenntartanánk a jelenlegi tanácsot, és nem kerülne senki hatalomra.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 10:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Csak fel fel vonogatom bájosan a szemöldököm. Ezt elkapkodtam és a földön is végeztem. - te meg engem. - mondom. - e nem akarod vissza hozni? - mondom, miközben zihálok és megyek a padhoz egy törölközőért.- Te azt akarod, hogy anyánk és az üres fejű bátyánk vezesse a várost?-

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Vas. Május 13, 2018 5:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]- Mint például? - kíváncsiskodok, kivételesen őszintén, és nem a viccelődést meg a csipkelődést folytatva. Közben nagy meglepetésemre sikeredik a földre kényszerítenem Kaitet, noha lássuk be, ezt a támadást most elkapkodta. - Tanítani? Téged ismerlek, könnyű a dolgom, de még a bátyánk is simán elgyepál engem - vigyorodok el, mert nyílt titok, hogy a közelharc a nagy gyengém. - Hol jár a fejed? Wallenberg? - tippelek, mert nyilvánvaló, hogy nem koncentrál eléggé.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szomb. Május 05, 2018 11:12 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Ismét felnevetek nagy zihálva, kapkodva a levegőért. - Bárcsak másra tanított volna. - kigáncsol, s a földre puffanok, magam után csak úgy száll a por. Mérges lettem, hiszen tudom nem vagyok a legjobb, de fejlődni akarok. Alex minden mozdulatom remekül ismeri. Irigylem, amiért ő jobb, és taktikusabb.
- Fenébe Alex, nem akarsz tanítani is? - Csapok a földre, s állok fel, harag nincs bennem, ismét a kedves mosolyom rántom elöl.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Csüt. Május 03, 2018 9:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Elvigyorodok a becenévre. - Wallenberg tanított ilyen béna szövegeket? - cukkolom, miközben kitérek a gáncsoló próbája elől. Ismerem Kait harcstílusát, szerencsére, így sejtem, hogy nem fog hagyni sok időt a következő támadása előtt, ami egy rúgás formájában be is következik. Viszont néha előnyömre válik a termetem, elkapom hát oldalról a felém lendülő lábát, és ezúttal én kísérlem meg kigáncsolni.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szer. Május 02, 2018 10:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]ütései erősek és határozottak, az biztos, hogy ennek nyoma marad. De nem finomkodhatok, hiszen egy démon keményebben viselkedne velem. Felvonom a szemöldököm, miközben lihegve mosolygok rá. - Bocsi Húgi. - Igyekszem elgáncsolni, és remélem célt érek vele, ha nem másik lábammal rúgni készülök.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Kedd Május 01, 2018 12:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Sokadjára is megforgatom a szememet Kait pimaszságára, azonban nem évődök vele tovább, hanem belelendülök a gyakorlásba. Gyengített rúgásom célba ér, ellenben a nővéremnek sem kell sokat tanakodnia a következő lépésein. Ütéseit egyelőre könnyen állom, de csak mert még nem fárasztott le a hosszú percekig fenntartott, töretlen koncentráció. A védekezés után én is az ütésekkel próbálkozok.
- Én csak azt mondtam, egy harc előtt nem lesz ennyi időd rá - vigyorodok el, persze a szövegelés elég ahhoz, hogy bekapjak egy jobb horgot Kaittől. - Hé, gyakorlunk, nem kell kiverni a fogaimat - viccelődök, habár ujjaimmal finoman megmasszírozom a sajgó állkapcsomat.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 30, 2018 9:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Idióta arc kifejezésel néz rám, ami mindig megnevetett. Kinyújtom rá nyelvem, s fintorodom el. - Akkor. - emelem fel a kezem. - Miért nem te kezdesz? - Kérdezem, majd elnevetem magam, de válasz már nem érkezik, csak nekem ront. Rúgása célt ér, mire én kezemmel igyekszem támadni, s ütni. Hajolok le, majd fel. - Még, hogy nem jó, ha nyújtok. - Vigyorodom ismét.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Vas. Ápr. 01, 2018 4:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Felvont szemöldökökkel, de vigyorogva figyelem a bemutatóját. És még sokan képesek tartani tőle! Persze aláírom, ha a bakancsával vagy az öklével találkoznék, én sem biztos, hogy sokáig kekeckednék vele.
- Rendkívül humoros, Kait, rendkívül... - forgatom meg a szemeimet mosolyogva, na de a bohóckodás végén belekezdünk a gyakorlásba is végre.
- Lányoké lenne az elsőbbség, de ma kivételt tehetünk - jegyzem meg pöffeszkedően, noha sejtem, hogy ma sem én fogok kikerülni győztesen. Sebaj, gyáva azért még nem vagyok, és így, hogy Kait vélhetően még a legelső démon támadásra gondolt - révén, hogy nem hökkent meg az elszólásomon -, a magabiztosságom is az egekben. Nekirontok hát, nyilván inkább a technikát gyakorolva, semmint az erőmet használva. Kezdetnek egy íves rúgással próbálkozom meg, hogy eltereljem a figyelmét a továbbiakról.

☩ Keresett személy :

℘ Sam Wright -

☩ Reagok :
64
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

Utolsó Poszt Szer. Márc. 28, 2018 11:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Kitér előle, nyilván való volt. Hiszen ő a legjobb a szememben persze. Undorral teli arcot  vágok, majd felemelem mutató ujjam és mondom. - Vér szerint, mint tudjuk már nem. - Elkezdek viccesen, kéjesen mozogni, hadonászok a kezem el kezdem körül táncolni, rázom a fenekem, minden olyat, amit ép eszű ember nem tennék. - Na tudom, hogy kellenék. - Majd ismét felnevetek, jaj nem fúj. Vele nőttem fel soha nem tündék úgy rá nézni. -Felvonom a szemöldököm, majd én is ebbe a pózba vágom maga. - Cic,cicc- Mondom.

apocalyptic world

☩ Reagok :
111
☩ Play by :
Matthew Daddario

Utolsó Poszt Vas. Márc. 25, 2018 11:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Ugyan váratlanul ér a cipőhajító mutatványa, de a reflexeimmel sosem volt baj, kitérek előle.
- Én. A nővérem vagy - cukkolom tovább vigyorogva, annak ellenére, hogy eléggé bizarr ilyenekről beszélgetnem Kaittel. Ez amolyan tabu zóna volt eddig kettőnk között, mi lelte vajon? Nők... Sosem fogom megtudni, szóval inkább felsegítem a padlóról.
- Ha már itt vagy, közelharc. Muszáj gyakorolnom, mert megint elporolja a seggemet egy démon - jegyzem meg poénkodva, lazán, miközben alapállásba helyezkedek, becsavart ökleimet magam elé emelve. Csupán utána esik le, mit is mondtam az előbb pontosan.

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next