This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Alex & Kaitlyn - Készen állsz?
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hold up, no you didn't bow, bow • walk behind you around town

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 11:27 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Megforgatom a szemeimet. - Vannak biztos könyvek, ami segítene. Angyalok, akik nem feltétlen rosszak. - Mondom. Én soha nem gondoltam, hogy minden angyal rossz, ez olyan rasszista kijelentés lenne, mit az apokalipsis óta eltöröltek.  túl élés a fontos, nem a bőrszín a vonzalom, és ugyan így lehetnek jó angyalok is. Démonban kételkedem, hiszen a lelküket rosszá teszik. - JUj. - rikkantok fel kijelentésén. Anya? Hagyjuk már, terror lenne. Újra össze fogom szét hullott tincseimet a fejem tetején. - Nem tudom már mit tehetnénk, ami jó is lenne. - Sütöm le tekintettem.

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Csüt. Május 17, 2018 8:27 pm

Ennyit az őszinte érdeklődésről, bár lassan húsz év alatt illene megszoknom, hogy ebben a családban az ilyesmi nem szokott működni. - Dehogyis nem. Csak nem egy démonnal a testében, abból nem lenne köszönet - jegyzem meg, miközben megmozgatom a fájós csuklómat. - Úgy értem, egy angyal segít neki, mi ketten mit tudhatnánk még tenni érte? - kíváncsiskodok újfent, naivan, majd látványosan megforgatom a szemeimet a vádaskodására. - Még szép, hogy nem. Bár anya talán még össze tudná rakni a várost, de mindketten tudjuk, hogy a bátyánkra bízna mindent - húzom el a számat. - Egyelőre szerintem azzal segítenénk a legtöbbet, ha fenntartanánk a jelenlegi tanácsot, és nem kerülne senki hatalomra.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

hunting is the only thing that makes sense

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Kedd Május 15, 2018 10:46 pm

Csak fel fel vonogatom bájosan a szemöldököm. Ezt elkapkodtam és a földön is végeztem. - te meg engem. - mondom. - e nem akarod vissza hozni? - mondom, miközben zihálok és megyek a padhoz egy törölközőért.- Te azt akarod, hogy anyánk és az üres fejű bátyánk vezesse a várost?-

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Vas. Május 13, 2018 5:45 pm

- Mint például? - kíváncsiskodok, kivételesen őszintén, és nem a viccelődést meg a csipkelődést folytatva. Közben nagy meglepetésemre sikeredik a földre kényszerítenem Kaitet, noha lássuk be, ezt a támadást most elkapkodta. - Tanítani? Téged ismerlek, könnyű a dolgom, de még a bátyánk is simán elgyepál engem - vigyorodok el, mert nyílt titok, hogy a közelharc a nagy gyengém. - Hol jár a fejed? Wallenberg? - tippelek, mert nyilvánvaló, hogy nem koncentrál eléggé.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Szomb. Május 05, 2018 11:12 am

Ismét felnevetek nagy zihálva, kapkodva a levegőért. - Bárcsak másra tanított volna. - kigáncsol, s a földre puffanok, magam után csak úgy száll a por. Mérges lettem, hiszen tudom nem vagyok a legjobb, de fejlődni akarok. Alex minden mozdulatom remekül ismeri. Irigylem, amiért ő jobb, és taktikusabb.
- Fenébe Alex, nem akarsz tanítani is? - Csapok a földre, s állok fel, harag nincs bennem, ismét a kedves mosolyom rántom elöl.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Csüt. Május 03, 2018 9:31 pm

Elvigyorodok a becenévre. - Wallenberg tanított ilyen béna szövegeket? - cukkolom, miközben kitérek a gáncsoló próbája elől. Ismerem Kait harcstílusát, szerencsére, így sejtem, hogy nem fog hagyni sok időt a következő támadása előtt, ami egy rúgás formájában be is következik. Viszont néha előnyömre válik a termetem, elkapom hát oldalról a felém lendülő lábát, és ezúttal én kísérlem meg kigáncsolni.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Szer. Május 02, 2018 10:09 pm

ütései erősek és határozottak, az biztos, hogy ennek nyoma marad. De nem finomkodhatok, hiszen egy démon keményebben viselkedne velem. Felvonom a szemöldököm, miközben lihegve mosolygok rá. - Bocsi Húgi. - Igyekszem elgáncsolni, és remélem célt érek vele, ha nem másik lábammal rúgni készülök.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Kedd Május 01, 2018 12:43 pm

Sokadjára is megforgatom a szememet Kait pimaszságára, azonban nem évődök vele tovább, hanem belelendülök a gyakorlásba. Gyengített rúgásom célba ér, ellenben a nővéremnek sem kell sokat tanakodnia a következő lépésein. Ütéseit egyelőre könnyen állom, de csak mert még nem fárasztott le a hosszú percekig fenntartott, töretlen koncentráció. A védekezés után én is az ütésekkel próbálkozok.
- Én csak azt mondtam, egy harc előtt nem lesz ennyi időd rá - vigyorodok el, persze a szövegelés elég ahhoz, hogy bekapjak egy jobb horgot Kaittől. - Hé, gyakorlunk, nem kell kiverni a fogaimat - viccelődök, habár ujjaimmal finoman megmasszírozom a sajgó állkapcsomat.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 30, 2018 9:00 pm

Idióta arc kifejezésel néz rám, ami mindig megnevetett. Kinyújtom rá nyelvem, s fintorodom el. - Akkor. - emelem fel a kezem. - Miért nem te kezdesz? - Kérdezem, majd elnevetem magam, de válasz már nem érkezik, csak nekem ront. Rúgása célt ér, mire én kezemmel igyekszem támadni, s ütni. Hajolok le, majd fel. - Még, hogy nem jó, ha nyújtok. - Vigyorodom ismét.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Vas. Ápr. 01, 2018 4:07 pm

Felvont szemöldökökkel, de vigyorogva figyelem a bemutatóját. És még sokan képesek tartani tőle! Persze aláírom, ha a bakancsával vagy az öklével találkoznék, én sem biztos, hogy sokáig kekeckednék vele.
- Rendkívül humoros, Kait, rendkívül... - forgatom meg a szemeimet mosolyogva, na de a bohóckodás végén belekezdünk a gyakorlásba is végre.
- Lányoké lenne az elsőbbség, de ma kivételt tehetünk - jegyzem meg pöffeszkedően, noha sejtem, hogy ma sem én fogok kikerülni győztesen. Sebaj, gyáva azért még nem vagyok, és így, hogy Kait vélhetően még a legelső démon támadásra gondolt - révén, hogy nem hökkent meg az elszólásomon -, a magabiztosságom is az egekben. Nekirontok hát, nyilván inkább a technikát gyakorolva, semmint az erőmet használva. Kezdetnek egy íves rúgással próbálkozom meg, hogy eltereljem a figyelmét a továbbiakról.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Szer. Márc. 28, 2018 11:42 pm

Kitér előle, nyilván való volt. Hiszen ő a legjobb a szememben persze. Undorral teli arcot  vágok, majd felemelem mutató ujjam és mondom. - Vér szerint, mint tudjuk már nem. - Elkezdek viccesen, kéjesen mozogni, hadonászok a kezem el kezdem körül táncolni, rázom a fenekem, minden olyat, amit ép eszű ember nem tennék. - Na tudom, hogy kellenék. - Majd ismét felnevetek, jaj nem fúj. Vele nőttem fel soha nem tündék úgy rá nézni. -Felvonom a szemöldököm, majd én is ebbe a pózba vágom maga. - Cic,cicc- Mondom.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Vas. Márc. 25, 2018 11:30 pm

Ugyan váratlanul ér a cipőhajító mutatványa, de a reflexeimmel sosem volt baj, kitérek előle.
- Én. A nővérem vagy - cukkolom tovább vigyorogva, annak ellenére, hogy eléggé bizarr ilyenekről beszélgetnem Kaittel. Ez amolyan tabu zóna volt eddig kettőnk között, mi lelte vajon? Nők... Sosem fogom megtudni, szóval inkább felsegítem a padlóról.
- Ha már itt vagy, közelharc. Muszáj gyakorolnom, mert megint elporolja a seggemet egy démon - jegyzem meg poénkodva, lazán, miközben alapállásba helyezkedek, becsavart ökleimet magam elé emelve. Csupán utána esik le, mit is mondtam az előbb pontosan.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 11:31 pm

Szemöldöke viccesen felfutott. Felnevetek, lveszem a cipőm és felé hajítom.
- Ki ne akarna lefeküdni EZZEL. - Poénkodva mutatok magamra, majd a nevetéstől hátra esek. Édes, de ha nem hát nem. Az a pasi soha nem is volt, és nem is lesz szoknyapecér. Hagyjuk már. Sose láttam nővel, jelez a radarom. - Édes vagy. - Mondom, majd nyújtom kezem felállok, és rápillantok. - Mire edzünk? HOgyan tanárúr? - Mosolygok.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Szer. Márc. 21, 2018 11:19 pm

Kait meglátását hallva újfent a magasba szökken az egyik szemöldököm.
- Oké, ez a beszélgetés kezd elég bizarrá válni - fájó kezemmel gesztikulálva nyomatékosítom a szavaimat. Némi döbbenet, irigység és megkönnyebbültség férkőzik a mellkasomba, amit persze igyekszem kendőzni az ábrázatomon.
- Nem vagyok kíváncsi Dom ágyjeleneteire, másrészt... Attól még, hogy nem akart lefeküdni veled, nem következik egyenes arányosságban, hogy rám van kattanva. Láttad már a srácot? - teszem fel a költői kérdést, hitetlenül ráncolva a szemöldökeimet. - Egy szoknyapecér - jelentem ki, majd odalépve hozzá, kinyújtom felé a kezemet.
- Gyerünk, ennyit nincsen időd egy csata előtt nyújtani - vigyorgok rá.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Szer. Márc. 21, 2018 6:55 pm

- nem dehogy. Csak ismer titkos alagutakat, gondoltam hátha.. de ebből csak hiszti lett. -
Rázom meg a fejem, majd vigyorogva pillantok rá.Szavai jól esnek, és ezt ismét egy mosollyal támasztom alá. Megvonom a vállam, beleharapok a számba, nehogy ismét mosolyogja és csak ennyit lásson ma belőlem, hogy bediliztem. Leülök a földre, s nyújtani kezdem a bal, s jobb lábamat. - Igen ezt hitte, de lehet bejössz neki picim, mert én bizony oda nyúltam, de még a fal is keményebb volt. - Vonom fel szemöldököm, s folytatom a nyújtást. Nyújtás közben pillantok ki rá, hogy lássam a reakcióját.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 10:16 pm

Azon nem igazán lepődök meg, hogy Dom vonakodik, főleg ennyi halálközeli élménnyel a hátunk mögött, inkább azt furcsállom, hogy őt kereste meg Kait. Ott van Adam, a nagy Drake vadászok, bár őket nyilván lefoglalja a káosz.
- Várj, te most Domra akartál lecserélni? - játszom a sértődöttet, noha lássuk be, tényleg nem örültem volna, ha felszívódik a nővérem és a legjobb barátom. Ők az egyedüliek nekem. - Még szép, hogy bízok benned, a nővérem vagy - mosolyodok el megértően, még ha nem is értem a kérdés természetét. Vannak vitáink, de erős köteléket kovácsolt közénk a családon belüli kívülállásunk. Engem örökbe fogadtak, ő Drake-el szimpatizál, és ha már itt tartunk... Elvigyorodok a lökdösésére.
- Hogy jövök én a képbe? Úgy értem, próbálhatlak ketrecbe zárni, de sosem voltál az, aki hallgatott mások véleményére, és ezt ő is tudja. Szóval mit gondol? Ha csókolóztok, leszedem a fejét? - kíváncsiskodok, megdörgölve a fájó csuklómat.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 9:26 pm

- Domot megkértem, hogy vezessen ki minket, de talán nem fog. Úgy össze vesztem vele. Hiszen tudja a titkos alagutakat, de ha kell megyek veled. Benned bízok. - Mondom, majd ismét csak rá pillantok. - És te bízol bennem? - Kérdezem. Nem ronthatok neki azzal, hogy mi van köztük, akár mennyire is piszkálja a csőröm. Üt egyet , s nézem ahogyan a box zsák megremek. - Szemét.- Mosolygok, és lököm meg a vállánál. - Csak szamai érdeklődésem van Drake felé, de Dom.. Elvarázsolt a pillantásánál. És én kezdtem, de ő nem akart veled roszsban lenni. - Forgatom meg a szeme.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 9:04 pm

Abban azért van ráció, amit Kait mond. Nem szívlelem Wallenberget, de vezetőnek kitűnő volt, mielőtt legyőzte a démon.
- Sikerült még beszervezned másokat, vagy ketten fogunk nekivágni? - kíváncsiskodok, visszavéve az akadékoskodásomból, miközben újabbat ütök a box zsákba. Jól célzott, kellően erős, mondhatni tökéletes jobb horog. Újból megkísérlem, csakhogy Dom nevét, és a csók tényét hallva egyből kizökkenek a koncentrációból, egy amatőr módjára csukóból ütök. Nem kellemes.
- Komolyan? Megcsókolt? - vonom meg a szemöldökömet, testvéries, hitetlenkedő mosolyt erőszakolva az ábrázatomra. - Azt hittem Drake mellett nincs másnak hely - cukkolom ezúttal elvigyorodva, csakhogy tereljem Domról a témát.

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
77

Utolsó Poszt Kedd Márc. 20, 2018 8:33 pm

Elnevetem magam, miközben a hajamat igazgatom, és a sport melltartom, vagy is nevezzük annak. Elkezdek nyújtani, és elé állok mosolyogva.
- Igen, pontosan erre. - Vonom fel a szemöldököm. - Szarok rájuk, ide Drake kell, hogy rendet tegyen, különben anyánk kifosztja a várost. -
Mondom, majd karomat hátra fele kezdem nyújtani. - Találkoztam Dommal. Hát nem a legjobb csók partnerem. - Nevetem el magam, és várom a reakcióját.

Welcome to
apocalyptic world

Alexander Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
76

Utolsó Poszt Vas. Márc. 18, 2018 12:22 am

Az utóbbi időben kezdem belátni, hogy a mostohaanyám fáradhatatlan törekvése a tökéletességre talán nem is akkora ostobaság. Sosem voltam jó a közelharcban, hiába gyakoroltunk annyit Dommal, és egy idő után anyával ellentétben elfogadtam, hogy ez van, nekem az íjat teremtették. Csakhogy valószínűleg nem sikerült volna sem elsőre, sem másodjára belém férkőznie egyetlen démonnak sem, ha jobb lennék, ha nagyobb lenne a strapabírásom. Szóval az utóbbi napokban mindennél keményebben edzek, Kait felbukkanása ezért nem is lep meg, gyakran összefutunk a teremben.
- Komolyan kérdezed? A város romokban hever, a vezetőség felér egy káosszal, és itt parádézik a san franciscoi delegáció. Ha nem jelenünk meg a posztunkon, egyből kiszúrják - fordulok felé, félbehagyva az edzést.

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next