• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Raiden
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

❝Légy bátor, hallj meg úgy ahogyan kell ❞.

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

❝Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!❞.

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Csüt. Szept. 29, 2016 6:08 pm írtam neked utoljára

To Sel

puszika nyuszika

Felnevvetem, majd felvontam egyik szemöldököm.
- Erről apádnak is küldj egy levelet, ja már email van, akkor azt. - Mondom, majd ismét elmosolyodom.
Le fele vándorol a kezem, ahol a bokám van, s majd előveszek egy kis tartót, amin egy kis kés van. kezébe nyújtom, s majd egy kis toll nagyságú botot is előveszek. Rá pillantok, hogy vajon tudja ez micsoda, tuti megfog lepődni.
- Vigyázz!! - Mondom neki, s megnyomok rajta egy gombot, amiből hirtelen egy hatalmas kard lesz, angyali pengével.
- Ez a kicsikém, de erről tartsd a szád. - Mondom, majd azt figyelem, hogy kezébe akarja e venni.
- Szóval hogyan bánsz a kis késsel? - Kérdően vonom fel a szemöldököm.

[/quote]

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Szept. 25, 2016 5:50 pm írtam neked utoljára

- Az apámnak nem kell mindenről beszámolni. Nem vagyok már kislány.- Vagy lehet hogy neki ez még nem igazán tűnt fel? Legközelebb majd csak egy sport melltartót meg egy nagyon rövid nadrágot veszek fel ha edzeni jön, hátha akkor feltűnik neki az, hogy már egész rég nem vagyok kisgyerek.
Különben sem hinném, hogy az apámnak ekkora hatalma van, hisz ő tényleg csak egy átlag ember, igaz… nagy hatalom összpontosul a kezében, de az közel sem olyan természetfeletti, mint az enyém… a növényekkel.
Elenged én pedig szépen ellépek előle majd szembe fordulok, mégis csak jobb úgy beszélni ha a szemeibe nézhetek.
- Kardot? Még sohasem volt a kezemben kard, de a késekkel elég ügyesen bánok, olyanod nincs? - Remekül aprítok meg szeletelek, kitűnő szakács hírében állok, de nem merül ki ennyiben a késhasználati tudományom. Rendszerint dobálom őket, föl-le, hol pedig a falba ha már nincs rájuk szükségem. Fogalmazzunk úgy, hogy mindenkinek kell egy hobbi, ez pedig az enyém.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Vas. Szept. 25, 2016 4:46 pm írtam neked utoljára

To Sel

puszika nyuszika

LÁttam, ahogyan ámulja fekete szárnyaim, kissé megrémisztett, hiszen az emberek nem tapogatni akarják, hanem megijednek tőlem.
- Bizonyára, de nem adok a kezedbe fegyvert, mert utána apád engem kifeszített a város falára. - Mondom komoran, majd be állok a poziciómba. Nem adhatok neki fegyvert, a végén engem lelő, vagy magát isten tudja, de még ős se mert elment. Elképzeltem, ahogyan az apja utána fogja mesés szárnyaimat, és bele vágja a kardom és Mihály szépen végig nézi azt. Úristen, na jó ez tiszta horror.
Ahogy forog, ismét hozzám simul, érzem illatát, érzem, ahogyan a vér luktet benne, érzem , ahogyan a szíve megdobban és ritmusossan ver. Hirtelen el engedtem.
- Na akkor már gyakoroljuk, ha vegyvert nem is, de kardot tudsz használni?- Kérdem és remélem ezért nem az én fejemet vétetik majd le, ahogyan annó a középkorban.

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Szomb. Szept. 24, 2016 12:28 pm írtam neked utoljára

- Persze, lőni, miért ne? Biztos van valamilyen anyag ami meg tud sebezni titeket, abból készülhetnének a golyók, de ha tudsz jobb fegyvert akkor nekem az is megfelelő lesz. - látom rajta, hogy nem tetszik neki az ötletem, pedig szerintem nagyon jól kitaláltam, sokkal több esélyem van távolról megsebezni valakit egy fegyverrel, mintsem egy közelharc alkalmával.
Kiterjeszti a szárnyait, és automatikusan közelebb lépek hozzá, meg akarom vizsgálni, végighúzni az ujjaimat a tollain, hogy megnézhessem tényleg olyan puhák-e mint amilyennek tűnnek. Érezni szeretném a tenyerem alatt a vékonyka csontokat és az izmokat is, de mire felemelném a kezem már el is tünteti őket. Nekem is vannak, ez igaz, simogathatnám azokat, de azok még olyan erőtlenek, csak még jobban hátráltatnának mindenben.
- nagyon szépek. - jegyzem meg kissé halkan.
Azt mondja ember vagyok, ennyire lenéz engem vagy csak nem sejti, hogy több vagyok, mint egy átlagos ember? Azért jó tudni, hogy lenézi az embereket.
- persze, ha már itt vagyunk akkor gyakoroljunk is. - elkapja a kezem és igyekszem szabadulni, próbálom kicsavarni a kezem az övéből, ami végül sikerül is, de addig forgolódtam, míg a hátammal teljesen hozzá nem simultam a mellkasához.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Pént. Szept. 23, 2016 11:37 pm írtam neked utoljára

To Sel

puszika nyuszika

Ismét nagyot nevettem, hiszen most már tényleg egy kisgyermekre hajazott, aki csapkod össze vissza.
Furcsán néztem rá, majd felvontam a szemöldökömet.
- Lőni? - Kérdeztem, nem nagyonszoktam fegyvert használni az én fegyverem a kard. Még hozzá mennyei acél, ami képes megsebezni még egy ark angyalt is.
- Szárnyaimat..- hmmögtem egyet, majd ki terjesztettem őket, amik elérték a hatalmas plafont.
- Nos ezek golyóállóak, nem igazán tudnál bele lőni, és igen könynebb, de mivel ember vagy szerintem hagyok egy kis elönyt bár ha ezt annak hívhatnám. - Nevettem fel ismét, majd elrejtettem a szárnyaim.
- Biztos? - Kérdezem, majd ismét megragadom a kezét hátha ezt ki védi, most kevesebb erővel.

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Szept. 23, 2016 11:10 pm írtam neked utoljára

Abbahagyjuk e vagy sem, semmi kedvem nem volt ehhez az egészhez, viszont muszáj fejlődnöm, erősödnöm ahhoz, hogy meg tudjam védeni magam. Ha nem tanulom meg megvédeni magamat akkor egész életemben a védelmére szorulok majd, és teljesen mindegy, hogy hogyan is néz rám, biztos vagyok benne, hogy nem szereti velem tölteni az idejét. valószínűleg totális időpocsékolásnak tartja ezt az egészet.
-Eszem ágában sincs feladni, folytassuk, az a célom, hogy egyszer végre ne csak te rúgd szét az én hátsóm, hanem ez végre fordítva is megtörténhessen. - Gyengébb vagyok nála, még akkor is hátrányban lennék, ha csak egy sima ember lenne. Vagy kétszer annyit nyom, mint én és a súly többlet nem zsírból, hanem színtiszta izomból származik. Nagyon szeretem nézni ahogy mozog, az izmok összjátékát, néha pont emiatt nem sikerül megvédenem magam, mert elkalandozik a tekintetem na meg persze a gondolataim.
- Lőni is meg fogsz tanítani? Lehet nem ártana. Nincsen gyenge pontotok? - jó, persze férfiaknak van, elég egy jól irányzott rúgás, de kell lennie másnak is.
- Miért nem használod a szárnyaidat is? Vagy azok csak hátráltatnak? - úgy vélem azokkal könnyebben lehet mozogni... legalábbis annak aki már tudja rendesen használni őket.
- Inkább folytassuk és megpróbálok kitérni előled. - ha megtámad nem fogom hagyni magam, minden erőmmel védekezni fogok. Megfeszítem az izmaimat és várom a támadást. Szerencsére tényleg léteznek azok az izmok, hisz amióta az eszemet tudom sportolok, csak éppen nem gyúrtam magam ki, mint ő.
Túl sokat beszélek, de végül is ez is egy jó taktika... lyukat beszélni a támadó hasába.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Pént. Szept. 23, 2016 10:39 pm írtam neked utoljára

To Eve

puszika nyuszika

Na, nem vette észre azt, hogy megzavarodtam tőle. Nem lenne szabad, és nem is értem miért tettem. Voltam szerelmes, és az nem sült el jól, a szerelmem, ahogyan az emberek mondják át állt a sötét oldalra. Bukása óta nem láttam és nem is tudom, hogy hogyan alakulna, ha újra látnám.
Olyan volt Sel, akár egy kislány. Furcsa nekem, hogy az emberek ilyen erőtlenek.
- Hát ez nem a te sportod. Abba hagyjuk mielött megsérülsz? - Kérdezem kacér vigyorral a szám sarkában. Megfigyeltem őt, ahogyan ott feszít a kis sportos cucban, azért tuti, hogy ő is sportol, feszes teste...elkalandoztam.

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Kedd. Szept. 20, 2016 9:20 pm írtam neked utoljára

Követem az edzőterem felé és próbálok lelkiekben felkészülni arra, hogy a következő pár órában alaposan el leszek gyepálva, természetesen ez így nem feltétlenül igaz, mert tanítani fog, de valakin be is kell mutatni a dolgokat, az a személy pedig én leszek. Tuti, csak hogy testközelből tudjak mindent tanulmányozni. Holnap talán ki se tudok majd kelni az ágyamból, mert úgy fog sajogni minden egyes porcikám a ami igénybevételtől.
- Ha meghúzom valamelyik izmom, akkor nem tudok majd mozogni, te pedig kapsz pár nap kimenőt. - felelem, hiszen annak nem sok értelme lenne, hogy akkor is mellettem legyen. Végül beadom a derekam és leutánzom a mozdulatait, kissé olyan, mintha egy középiskolás testnevelés órán lennék.
Támad én pedig védekezek, elmozdulok a másik irányba, mire mögém kerül, a puha simítás pedig nem kerüli el a figyelmemet, egy pillanatig nem kapok levegőt, majd egy mosoly jelenik meg ajkaimon.
- Előbb inkább mutasd meg hogyan is kéne, vagy ha nem akkor egyszerűen elszaladok. - Hogy mondják? Szégyen a futás de hasznos? Az én esetemben semmiképpen sem az, tekintve, hogy neki szárnyai vannak és használni is tudja őket, nem úgy mint én az enyémeket.
- Na jó, gyerünk. - gondolom meg magam mégis, aztán ha nekem támad akkor gyorsan lebukok, hogy ne tudjon elkapni.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Szomb. Szept. 10, 2016 10:29 pm írtam neked utoljára

To Eve

puszika nyuszika

Nevetésben törtem ki, amikor meghallottam ennek az idióta plüs izzénak a nevét. Micsoda nevek ezek. Milyen fura lények az emebrek egy életelen tárgyat is eltudnak nevezni, vagy beletudnak szeretni. Nem tudom mi történt vele olyan fura, ahogyan a fürdő irányába tartott megforgattam szemeimet, hogy mennyire lassú. Vagy félóra volt, de én mindent percében csak kiabáltam, hogy "siess,gyere,siess,lassu vagy, lasssssssúúúúú."Nem szeretem a lassu dolgokat, megszoktam, hogy gyorssan odaérek akárhova a szárnyam miatt, és megszoktam, hogy az emberek néha tartanak tőlem, ezért siettnek mindennel.
- jó ez így, majd zombie maci vigyázz - Álltam fel és dobtam be az ágyba azt az izzét.

Ismét megforgattam a szemeim és felvontam egyik szemöldököm.
- Nem. - Mondtam. Tiszta bébi csősz vagyok gazdagéknál.
- Azért is lesz jó, ha megtanulsz magadra vigyázni, mert  nem kell velem lenned állandóan. - Mondom.
- Na gyere. - Megyek előre, majd elindulok a kondi irányába.

* kondi terem

Illedelmes férfiként be engedem a kisasszonyt, majd én is be sétálok.
- Szóval elöször is mutatok pár trüköt, de elötte melegítsünk be, mert nekem nehogy meghúzd valamid, aztán hallgassam. - Vigyorgok. Csináltam pár karkörzést, nyak, törzs. Gugolást és miután végeztünk rá néztem.
- Próbáld meg meg akadályozni, hogy megtámadjalak. - Mondom, majd elkaptam a kezét, de nem sikerült. Mögé keveredtem ajkaim a nyakát surolták, és egy pillantra furcsa érzésem lett, majd hirtelen el engedtem.
- ööhm..- köszörültem meg a torkom.
- Még egyszer, próbáld meg megtalálni a gyenge pontot.- mondom.

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Szomb. Szept. 10, 2016 3:42 pm írtam neked utoljára

Kikerekedett szemekkel bámulok rá. Talán meg volt beszèlve ma reggelre valami? Csak èn felejtettem el? Lehetetlen. Amióta itt van mellettem, muszáj èszben tartanom a dolgokat.
- - nyúlnèk utána, de túlságosan gyorsan táncol el kezem mellett. Becsukom mögötte az ajtót, azután csípőre tett kèzzel fordulok felè.
- Borzast hagyd bèkèn - morgok harciasan, ahogy kikapom a kezèből a plüssmacit. Az egèsz igazából csak színjátèk, a haragom, de ezt talán ő is tudja.
Cseresznye ajkaim mosolyra húzódnak, ahogy a macival a kezemben a szekrèny mellett megállok. Jó messze tőle. A hideg vègig zongorázik a gerincemen.
- Meg lett ez beszèlve? - vonom fel a szemöldökömet, miközben a fürdő felè hátrálok. Ha bezárom az ajtót, talán mèg egy órát áztathatom magam, ő pedig meg vár.
- Az ágyat akkor te csinálod meg, ha már ennyire kènyelmesnek találod...-vigyorodom el, kezem már a kilincsen. A plüss macit felè hajítom, majd már fordulok is be a fürdőbe, hogy bezárva az ajtót,a tükör előtt, hideg vizet locsoljak az arcomra.
Nem állok èn kèszen erre a mai napra. Fáradt szemeimet figyelem a tükörben, hajamat lófarokba fogom, majd megadom magam a vágyaimnak, a fürdővizet illetően.
Talán fèl órát töltök a fürdőben, de onnan már felöltözve, mindennel kèszen sètálok ki.
- Nem fèltèl, hogy valaki megtámad a kádban? -szúrom oda gúnyosan neki a kèrdèst, majd megállok előtte ès figyelem az arcát. Nem szereti ezt az egèszet,amit rábíztak...vagyis engem. Meg tudom igazából èrteni.
- Mehetünk?- tènyleg ennyire bátor vagyok, hogy így incselkedek vele? Elfordítom egy pillanatra a fejem, nem merek a szèp szemeibe nèzni.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Szomb. Szept. 10, 2016 12:51 am írtam neked utoljára

To Eve

puszika nyuszika
credit

Nem gondolam volna, hogy a pár akány száz ezer évemmel egy kis gazdag lányt fogom istápolni. Mihály szerintem direkt büntet engem, pedig én hülye mellé is álltam. a városban röpködtem és leszállok a gazdag negyednél. Ahogy földet érek porzik körülöttem, az egyik fazon majd össze szarja magát. Rá vigyorgok, ő meg fejet hajt, talán azért lett hírem ennyi idő alatt. Sietős léptekkel halados Swan rezidencia irányába.
- Raiden, üdvözlöm újra.. micsoda meg...- csacsog a portás.
- Pszt! - csittegem le, majd haladok tovább komotósan.

Furcsa, hogy 25 éve már hogy isten elment és az is, hogy együtt éllünk ebben a városban, mint egy nagy boldog család, tiszta röhej. Korán van, de nem érdekel fel kell kellteni a csinicsajt, hogy mozogjon.
kop kop .. kopogok, mire ő ajtót nyit.
- Edzünk ma, vagy nem? - mondom semmi köszönés nélkül, majd be megyek a szobába és befekszem az ágyba.
- Na, mennyi idő kell? - Vigyorgok miközben a plusmacival haverkodom, aki éppen mellettem fekszik.  

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Szept. 09, 2016 10:16 pm írtam neked utoljára

Álmodok...egyre távolabb kerülök a valóság fèlelmeitől, a borzongató lidércektől. Bár sejteném legalább, hogy mi vár rám, ha fekete pilláimra hullanak az árnyak. Te vársz rám..

Valóság, vagy képzelet, ami ilyen gyilkos játékot űz velem? Álom, vagy lidércfény, ami kerget, ahogy megragadsz és kihagy egy ütemet éjfekete szívem? Megremegek? Esetleg elszédülök? Nem érzem már. A talpam alól a talaj, kéjesen, sikamlósan tűnik el, amikor mellkasodhoz érve elröppennek a pillanatok, azok az ijesztő percek, amik rohamosan megtámadják lelkem maradékát.
Ajkaink összeérnek. Fáradtan hunyom le szemeimet. Elfáradtam. A  láthatatlanság pedig, ami jótékonyan borul ránk, most lelkemmel együtt nyög fel. Egyetlen percre, amikor megszűnik ez az átkozott világ. Háború dúl. Benned, bennem, körülöttünk. Mondd meg nekem! Képes vagy átölelni, úgy, hogy látod azokat a dolgokat, amik életem során a retinámba égették magukat? Mered látni a kétségbeesést, a szenvedést? Mered látni a megváltó halált? Az utolsó pillantást? És mered látni az én pillantásomat? Lecsupaszított lelkem pillant vissza rád, furcsán, meredten. Válaszokra várva, édesen, fájdalmat okozva.
Nem menthetsz meg, mind a ketten jól tudjuk. A hangod halkan zúg fülembe, mintha csak ordítanál. Mintha az arcomba üvöltenéd, hogy sose mentelek meg. A nő, a gyáva, félve reszkető nő, rettegve pillant rád vissza. Egy másodperc, hogy elfogadjam a mondataidat, hogy megértsem. Angyal vagy, de nem leszel vigaszom. Nem vagy megváltás, csak a kósza szél hordozta, sosem létezett kísértés. A hitem, a reményem. Egy perc, amire sose akarsz majd emlékezni. Ne feledd el! Sose fogsz rám emlékezni. Elfeleded hamar a bőröm jázmin illatát, ajkam cseresznyés puhaságát. Csak álom vagy. Egy álom, amiből felriadok, hogy ugyanezzel a fáradt mozdulattal a párnák közé süppedjek. Tudjuk mind a ketten. De ebben a pillanatban nincs se múltunk, se jövőnk...talán mèg jelenünk se. Csak a perzselő forróság, amit a pokol felől hoz a szèl...

Fèny szűrődik az arcomra, a kitárt ablak felől. Lassan nyitom ki szemeimet. Mozdulni sem merek. Megint ez az álom...a héten harmadszorra.
Fèlve húzom magamra takarómat, gondolkodni szeretnék, elűzni az álmom emlékeit...hiszen semmi sem igaz belőle. Soha nem vágyakoztam, soha nem tekintettem rá másként...
Lehet dèmonok szórakoznak estènkènt velem?
Egyszerre önt el a düh ès a félelem...pontosan miért is van itt? Miért kell engem megvédeni? Miért nem mondják el a teljes igazságot? Mèg reszketeg sóhajom se ad választ a kérdéseimre...
Hagyom, hogy dühöm csituljon, majd szemeim újra lecsukódjanak ès álmaim világába reptessen elmèm...
Már sehol nem vagy Raiden.
Illúzió voltál csupán.

Kopognak az ajtón.

Fáradtan nyúlok a köntösömèrt, hogy belebújva a fehèr selyembe, elrejtsem hálóingem.
Gondolkodás nèlkül nyitom az ajtót.
-Raiden...korán van... -nyögöm felè a szavakat álmosan, ahogy tekintetünk össze kapcsolódik.

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára

Lockwood lakosztály
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal