We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Mission Dolores Park
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Michael

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Hétf. 12 Márc. 2018 - 20:31
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Sabrael & Michael
Újabb bizalmas? zene  • Credit:
Minden gondolatom lefoglalt, de tudtam sok itt az angyal így lemerített, hogy gondolataim rejtve tartsam. Ezért sem szeretek köztük lenni. Kimerít, hogy elzárjam azt, és legyengít, hiszen figyelmetlenné vállok, a többi érzékem, így nem olyan kifinomult.
Egy követ rugdosok, miközben szépséges Faye Cartelle-re gondolok. Talán tettem valamit? Vagy történt valami?

Miközben gondolataim tengerében evezek, valami furcsát érzékelek. Elmémbe akar valaki bejutni, s én ezt nem hagyhatom. Bezárom hát, óvom azt, majd fel pillantok hirtelen ki volt, aki olvasni akart bennem. Megpillantok egy férfit, most én próbálok bejutni az elméjébe.

Mérges vagyok, de nem aludhatta. Kevesekkel találkoztam a mennyben, kilétem ismeretlen sokuknak.
- Állj fel, már nem otthon vagy, a mennyek elbuktak. - Használom a hangom, de hagyok egy kis rést a gondolataimban, ahova bejuthat. Nem tudom miért telepatikusan akar kommunikálni velem, de hagyom. Talán most bukott le, mikor Amara már bezárta a mennyeket, s még nem szokott földi léthez.
- Ki vagy te! - teszem fel a kérdést, és szemeimben látom ő is erre kíváncsi.
- Látom újonc vagy, biztos egy újabb menekült. Nos, Michael vagyok, a város védelmezője. - Vagy is valami olyasmi lennék, ha éppen nem fenn tartózkodóm a lakosztályomban.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

@ I believe that we're meant to be I'm bad at love But you can't blame me for tryin'You know I'd be lyin' sayin'

Utolsó Poszt Hétf. 12 Márc. 2018 - 18:13

☽ JUST ANOTHER MISSON
Broken People • szószám: xXx • Credit:

Michael
Sabrael

Csak álltam egyhelyben, és próbáltam eldönteni, hogy mitévő legyek. Van-e annyira megbízható a népem, mint egykoron volt? Ki fog-e röhögni Michael, vagy meg se hallgat? Vagy annyira se tart érdemesnek, hogy egyáltalán szóba álljon velem. Talán vissza kellene mennem a lányhoz, hiszen nem mondtam neki sokat, csak azt, hogy akkor elmegyek San Franciscoba, és megkeresem magamnak Michaelt, hátha segít. Most pedig itt vagyok, kissé tanácstalannak érzem magam, és elveszettnek. Sokszor visszavágytam abba a sötét lyukba, ott tudtam, hogy van körülöttem a négy fal és csak várom a következő kínzásom alkalmát. Mertem remélni, hogy a kínzóim megdöglöttek, nem néztem körbe a helyen, ahonnan megmenekültem, minél kevesebb időt akartam ott tölteni, megvolt a fegyverem és ez volt a lényeg.
A bakancsom orrát figyeltem, megéreztem más jelenlétét a közelben, arra fordítottam a fejem, megfáradt alaknak látszott, olyasvalakinek, akinek sok probléma nyomja a vállát. Akár csak nekem. Nem tudom, hogy hol van Michael rejtekhelye, de hogy nézzek szembe Adélával is, aki azzal a tudattal, reménnyel küldött az utamra, hogy megtalálom a hangom újra, mire újból találkozom vele? Egykedvűen pillantottam magam elé, és elindultam a padon ücsörgő irányába, nem tudom, hogy mit várok, várhatok tőle, de hátha többet tudok meg általa, arról, hogy merre látták utoljára a városban Michaelt. Megállok vele szemben, és félrebiccentett fejjel pillantok végig rajta. Az elméjébe próbálok bejutni, a harcos angyalt keresem, róla valamiféle hírt, de erős falakba ütközöm, nem akármilyenekbe. Ezért meglepetten teszek pár lépést hátra.
~Bocsáss meg, Ark.~
Hajtom le a fejem és végül ösztönösen féltérdre ereszkedem előtte. Odafent, így tisztelegtünk a magasabb rangú előtt. Most is ezt teszem. Nem tudom, hogy ki ő.
~Nem akartalak zavarni, már megyek is.~
Keltem fel végül a földről, zavarodottan pillantottam magam elé, és hátráltam még, tanácstalan voltam. Szegezzem neki a kérdést, hogy ki ő? Nem fedhetem fel előtte a gyengeségemet. Az elméje körüli falakat megismerem, időnként érintett az elmém ilyen erőseket, pusztán csak kommunikáció céljából, néhány pillanatra. Nem szegezhetem neki a kérdést sem, hogy segítsen rajtam, csak azért, mert megteheti, megtehetné, de tudtam ,ez a világ már másképp működik. Valamit valamiért, szívességért , szívességet. A ruháimon kívül mást nem adhatnék neki, és láthatóan ő sokkalta jobban van öltözve mint én.

Michael

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Vas. 11 Márc. 2018 - 22:29

Sabrael & Michael
Újabb bizalmas? zene  • Credit:
Lucifer látogatása óta zavart vagyok, feszült. De az sem hagy nyugodni, hogy Faye eltűnt. Biztosan majd megint jön ordibálni nekem a húga, de nem érdekel. Ha lenne információja a nőről, rögtön itt hagynék mindent. Azt mondják ilyenkor az emberek, hogy az ördöggel is lepaktálnék, de ő nekem már ajánlatot tett az imént. Vicces, hülye közmondás.

Hallottam egy férfiról, ki nem beszél egy pecsét miatt, és azt mondták itt van a városban. Talán menedéket akar? Nem tudom, de ha felkeres gondolataink olvasásával tudunk kommunikálni.

Nem szokásom lejönni a rejtekemből, most is csak Lucifer találkozása után hajnalodott meg, s igyekszem vissza a lakrészemre sebesen. Nem kedvelem, ha az emberek valami isteni szemmel pásztáznak, így nem mutatom magam, nem jelenek meg gyakran. Meg kellett tennem, hogy megvédem őket, nem is értem miért csodálnak e miatt.
Nem értem az emberi viselkedést, és már Raiden sincs, aki taníthatna. Lassan elmennem mellőlem az emberek, s tanácstalan vagyok. Azt se tudom, hogy jól tettem.e, hogy Lucifert mellénk engedtem, hogy megvédje az embereket. Tudom, hogy ez önös érdek, tudom, hogy ez azért van, hogy a kis jövevényei porhüvelyeket kaphassanak, de nem érdekel. Hiába kellene.

Le kell ülnöm, így a fejemen még a csukja, de ülök egy kicsit az egyik padon, s a lábamat vizslatom, remélve, hogy arctalan maradhatok.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

@ I believe that we're meant to be I'm bad at love But you can't blame me for tryin'You know I'd be lyin' sayin'

Utolsó Poszt Csüt. 8 Márc. 2018 - 14:11

☽ JUST ANOTHER MISSON
Broken People • szószám: xXx • Credit:

Michael
Sabrael

Itt voltam ebben az új világban, minden fura és új. De én sem vagyok hülye, nem most jöttem le a falvédőről. Adélát magára hagytam a városában, valamit kezdenem kellett magammal, és le kellett szedjék rólam a béklyókat, amik a beszédben gátoltak, de elvoltam a kommunikáció más formájával is. Ám egy idő után éreztem, hogy ez kezd a lány számára terhessé válni, főleg, amikor előtte öltöztem át, akkor folyton azon gondolkodott, hogy hol érinthetne meg. Tényleg nem értem, harcra lettünk teremtve, az a feladatunk, hogy harcoljunk a démonok ellen, amit az oldalán néhányszor meg is tettem, így sikerült szert tennem egy pár bakancsra is, hogy mégse mezítláb legyek, ami egyébként nem zavart, csak el kellett vegyüljek köztük. Sikerült egy bőrkabátot is beszereznem, nem a legjobb darabok, mind kopottas és használt, de legalább van. A fegyvereim is megvannak, hála a magasságosnak. New Yorkból pedig a tér meggörbítésével repültem át San Franciscoba, pár napja itt vagyok, gyűjtöm az információkat, jobbára láthatatlanul járom a helyet. Jó ötlet-e megbízni bárkiben is? Nem igazán, a korábban átéltek fényében a saját fajtámban sem bizhatok, mert pont hogy az egykori harcosaim árultak el. Így csak Michael jóindulatában bízhatok, ha még van neki olyanja. A város ezen területén nem járnak már parkba az emberek, nem is hasonlít igazán a korábbi valójára, egyedül állok itt, komoran emésztem a városban hallott pletykákat, fura dolgok történtek mostanában.  Mindenkitől azt hallottam, hogy Michael továbbra is az angyalok és az emberek pártján áll, az olyan angyaloké mellett, akik kiállnak az emberek mellett. Az én célom se az volt, sosem, hogy őket öljem, sőt! A démonoktól és az olyan bukott testvéreimtől védtem őket, akik rá akartak támadni az emberekre, vagy meg is tették. Szabad akartam lenni, szerettem volna fent szállni az égen, érezni a szelet ahogy a szárnyamba kap, most is inkább felfelé pillantottam, semmint lefele, vágytam valamire amit tán sosem kaphatok meg, igazán.  De mégis mire? Újra szolgálni szerettem volna valakit, aki utat mutat, de tudtam, hogy ezek az idők is elmúltak.  Feljebb húztam a bőrdzseki gallérját, hogy takarjam a torkomra forrt átok jeleket, de mit sem értem, csak az nem látta meg őket, aki nem akarta, volt aki tetoválásnak nézte, volt aki értett ezekhez a jelekhez, és elkerült mint a pestisest. Beszélgetni? Nem akartam beszélgetni, csak azokat hallgattam ki, figyeltem, és keresgéltem. Ám így is szárnyra kélt a pletyka, hogy van egy ember aki a nyakán visel egy tetoválást és nem beszél senkivel sem. jobban nem is hívhattam volna fel magamra a figyelmet.

Utolsó Poszt Csüt. 8 Márc. 2018 - 12:45

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3