This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Azura && Raiden - Sötétség át jár
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Hell or Heaven
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219

Utolsó Poszt Vas. Márc. 11, 2018 11:54 pm
Következő oldal

Lezárt játék

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Raiden
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Vas. Márc. 11, 2018 10:05 pm
Következő oldal

Az emlékeimet át járja a megértés, Gabriel cselekedetei, s az, hogy rossz oldalt szolgáltam. Kezei erősen, szite már égve érnek hozzám, s megértek mindent.

Legyen gabrielel, így szól, s eltűnik. Nem láttam, de hangja lágy és kellemes volt.
- Merre vagy? - ordítok, s érzem, hogy minden megváltozott. Minden más, minden világról alkotott képem. Nézetésem óta meg inghatatlan hitem volt Michaelben, de ez megváltozott. Most, újra látok, és az igazat, nem az eltitkolt valóságot. Tudom mit kell tennem.    
  Meg kell ölnöm Michaelt.....

/Hálás vagyok, hölgyem.Köszönöm, én is remélem.  s4h4h /

Everybody has a
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
dark side

Azura
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Pént. Márc. 09, 2018 3:37 pm
Következő oldal

Kezeimet apránként a halántékára helyezem, ahogy érzem az erőm kifejti a hatását rajta. Látom az emlékeit, szebb pillanatait és a rosszabbakat is. Lehunyom szemhéjaimat és átadom magam a belőlem sugárzó erőnek, a vérvörös fény lassan beterít mindkettőnket. Míg új képeket mutatok neki, láttatom vele Gabrielt, az első csatákat, majd azt, hogy az emberek mennyi kárt okoztak a világnak. Mennyire értéktelen az ő életük és egyetlen megoldás van számukra csak. Ami nem más, mint a halál.
- Menj és légy Gabriel hű szolgája, már vár rád... - suttogom fülébe az útmutatást. A fény kialszik és abban a pillanatban én is eggyé válok a sötétséggel újra. Még egy utolsó pillantást vetek a harcos elméjére, végül egy elégedett mosollyal konstatálom, hogy sikerült. Teljesítettem a küldetésem, el is indulok a jutalmamért.

//köszönöm a játékot és a segítséget! OMG remélem még megismételjük valamikor... //

Raiden
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Szer. Márc. 07, 2018 1:59 pm
Következő oldal

A semmiből érkező energia az agyamba férkőzik, és át járja azt. Az emlékeimbe marnak, a sötétség átjár. Gabrielt látom magam előtt, ahogyan megtámadja az embereket, s már nem azt hiszem, mint eddig. Megértettem a szándékát, hogy miért teszi, amit tesz. Mik voltak a szándékai, és már Michaelt látom a gonosznak.

Everybody has a
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
dark side

Azura
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Márc. 06, 2018 5:45 pm
Következő oldal

Hallom, ahogy megnyikordul az ajtó és belép rajta az áldozatom. Maga vagyok a sötétség, beburkolózom vele. Idegesen kiabál, mire hatalmas mosolyra húzódik az ajkaim. Hangtalanul mögé lopózok, akár a vad, ami a prédát cserkészi. Kezeimet felnyújtom közel a halántékához, éppen annyi légüres teret hagyva magunk között, hogy ne érzékelje a jelenlétem.
- A játék még csak most kezdődik - suttogom gonosz kacaj közepette. Abban a pillanatban, ahogy felfedem magam a tenyeremre rajzolt rúnák felvillannak, vörös fényt árasztva magukból, amit az ékszernek tűnő energiakordozóm csak felerősít.

Raiden
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Kedd Márc. 06, 2018 1:45 pm
Következő oldal

Belépek az ajtón. A falak omladoznak és látszik, hogy itt a madár se jár erre. Körbe pillantok, de nem látok senkit, nem hallok semmit.
- Ki szórakozik velem?  - Ordítóm el magam idegesen, majd ismét vizslatóm a terepet. Egyes firkálmányok a falon, frissek voltak, a gyerekek bizonyára jártak itt, hogy fel fessenek minden féle grafitit. Az öres termet pásztázom, és még nem múlt el a vízhang a kérdésemel.
Még egy rövid ideig nem érkezik válasz, de utána...

Everybody has a
dark side

Azura
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Márc. 06, 2018 1:23 pm
Következő oldal

Sosem gondoltam volna, hogy ide jutok. Egy arkangyal utasítására cselekszem, persze nem önös érdek nélkül.
Tudtam, hogy meg fog jelenni az angyal, mindent előre elterveztünk. Egyenesen a jól előkészített csapdámba sétál. A megfelelő rúnák nálam vannak, az utolsó hozzávaló, pedig hamarosan megérkezik. A régi, elhagyott gyárépületben várom türelmetlenül. Az okkult tudásom segítségével elrejtőztem, hogy ne érzékelhesse a jelenlétem, egyenlőre. Mindent a maga idejében.
Pi pi pi... gyere kicsi tollaska, az elméd a bebocsájtásomért könyörög.

Raiden
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
69

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 05, 2018 9:41 pm
Következő oldal

Nem tudtam miért térek ide, hogy majd mi fog engem fogadni. Azt tudtam, hogy Michael levélben üzent, hogy jöjjek ide. Nem mondhattam nemet, mennem kellet.
Régi gyár épület fele sétálok, ahol még nem jártam. Át futom szememel a terepet, s igyekszem csendben oda érni.
Hogy mi vár rám bent? Még nem tudom.

Everybody has a
dark side

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal