New Orleans határa

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

New Orleans határa - Page 2 Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
739
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 05, 2018 9:54 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
Vendég

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 16, 2017 7:15 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

☽ Light cannot exist without Darkness
Zene • szószám: xXx • Credit:

Mazikeen
Lucifer

Sietve hagytam el a rezidenciámat és küldettem Mazikeenért. Egyenesen magam mentem volna, ha addig nem kellett volna másra bíznom a dolgaim. Azonban sajnos nem mindenki képes önállóan dolgozni, szóval kénytelen voltam bizonyos démonoknak átadni a stafétabotot. A találkozót New Orleans határán beszéltem meg a nővel. Jobban mondva oda rendeltettem egy démonnal. Maze több dolog miatt is fontos volt nekem. Értékes démon a tapasztalatai miatt, az egyedülállósága miatt, a gondolatai miatt. Emellett hűséges, vad és segítőkész, ha rólam van szó. Ami azt jelenti, hogy bízom benne, és vele vágattam ki a szárnyaimat a hátamból, és vele együtt rejtettem el. A világban történő események miatt azonban sajnos szükséges lesz visszaraknom azokat a gyönyörű tollas végtagokat. Ahogy a kivágáskor is, úgy most is szükségem lesz az ő segítségére. Az égre pillantok, hamarosan esteledik. Ha a nő nem érkezik meg hamarosan, akkor irgum-burgum lesz. Szerencsére nem késik. Sose késik! Amint meglátom közeledni, szélesen elmosolyodom.
- Áh, Maze! Hogy s mint? Sajnálom, hogy elrángattalak. Azonban sürgős dolgunk akadt. Volnál szíves nyitni egy kaput Krétára? - kérem arcomon egy mosollyal. Az úti célból már tudnia kell, hogy bizony az elrejtett szárnyaimért fogunk most elindulni.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2