Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• New Orleans határa •
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 19, 2018 1:48 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Azura remek szövetséges lehet. Bármilyen ügyesen álcázza is, jól tudom, hogy egy csepp hűség sem fűzi a Pokol urához. Talán senkihez, saját magán kívül. Az ilyen személy a legveszélyesebb. A legkiszámíthatatlanabb. Akinek nincs sem erkölcsi, sem elkötelezettségi iránytűje. De épp ezért látok benne potenciált. Ha én tudok neki adni valamit, amire szüksége van, akkor ő is adni fog nekem. Egy kölcsönös előnyre alapozott kapcsolat. Persze, mi angyalok és démonok, bele sem kezdek az ellentétek és végeláthatatlan összetűzések sorába. De a közös az, hogy szükségünk van egymásra. Tudod, az egyensúly.
Bár legutóbb bebizonyosodott, hogy Azura nem csak egy rendkívül erős démon hírében áll, hanem valóban az is - nem mintha ő nem kapott volna kóstolót abból, hogy az Úr és a Menny hiányában sem vagyok egy szárnyaszegett angyalka. Összeroppanthatna. Én mégis büszkén állok előtte, tekintetemen egy csepp félsz sem tükröződik. Sőt, alig tükröződik bármi. Mintha itt sem lennék. Angyali arccal - resting bitch face - várom, hogy vajon eléri-e a vég a nem kívánt plusz két főt, vagy sem. Hálához hasonlító elégedettséggel tölt el, amikor megkapom a választ. Akkor is, ha a hála kifejezés egy erős túlzás.
- Tudom, hogy igazán próbálod a tudtomra adni, mennyire megsértettem a büszkeséged. De ha ennél is gyűlölködőbb tónust ütnél meg, zöld, bugyborékoló méreg folyna ki a szádból. Szóval mi lenne, ha… - Egy másodperc töredékére elhallgatok és elnyelek egy mosolyt. Valószínűleg a saját angyali szellemességemen szórakozom, nem rajta. - Tudomásul vettem. - Most már beszélhet normálisan, mielőtt felfordul tőle a gyomrom.
- Mi angyalok nem kifejezetten érzünk unalmat. - Felelek és egy fél lépést odébb lépek, hogy szembe kerüljön egy négy lábú teázó asztalkával, ami eddig a takarásomban bújt meg. Rajta egy apró, angyalmágiával itatott doboz. A Mennyből származik, információt tárol, mint egy… hogy is hívták őket… pendrive? Van néhány ilyen csecsebecsénk Las Vegasban, nem veszett a Mennyel együtt minden. Nem fogunk papírra írogatni.
Bár az angyalok szavára nyílik ki, egy képzett démonnak sem jelenthet problémát. Persze számukra sokkal tovább tart kinyitni egy ilyet, alsó hangon is hetekbe. Az előzékenységemről tanúbizonyságot adva, ez a doboz másodperceken belül kinyílik, miután Azura kezeibe kerül. Átadva neki az információt, amit magában rejt az árnyékban felfelé mászó démonokról. Természetesen nem tartalmaz mindent. Csak egy morzsát, hogy érdekes lehessen neki a dolog és felismerje a rá leselkedő veszélyt. A lényeges információkkal csak én rendelkezem. Ugye nem gondoltad, hogy csak így kiadom őket, mint egy idióta?
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 17, 2018 7:18 pm

Murder together
Rass & Azu
──────────── ────────────
« Comment; luvu •  Zene; Shatter me »
« A jó ellenség olyan, mint egy igazi barát, különlegesen értékes. Senki sem követi annyira nyomon az ember életét, senki nem törődik vele annyira, mint egy igazi, méltó ellenfél.»
Lucifertől való távozásom után nem kapkodtam el a visszamenetelt New Yorkba, hiszen a találkozót nagyon hamar lerendeztük, így marad egy kevés időm másra is. A lordi címem egy ideje már viselem, így a legtöbb démon tisztában van vele, hogy milyen magasra törtem a semmiből. Lucifer új otthonában elfoglaltam egy ideiglenes szobát, ahol sorra tudtam venni mindazoknak a neveit, akik mellettem állnak. Hiszen közülük kell majd kiválasztanom az tanácsadómat, aki mindenben a segítségemre lesz. Szükségem van egy bizalmasra, aki egyes dolgokat elvégez helyettem. Sajnos támogatók híján vagyok, hiszen Agramonnak hála a legtöbb démon messziről elkerült. Így a többségnél tiszta lappal kell indítanom, vagy nagyon gyorsan megütöm a bokámat és nem vagyok hajlandó lemondani a címemről. Gondolataimból halk kopogtatások szakítanak ki, mire felkelek a kényelmes fotelból, hogy ajtót nyithassak. A résen keresztül megpillantok egy rang nélküli démont, aki lesütött szemekkel álldogál, amint érzékeli a jelenlétem derékból meghajol, annyira, hogy felső teste majdnem a padlót érinti. Ez a tisztelet jele vagy annak, hogy mindenáron beakar nyalni nekem. Még nem tudom eldönteni melyik eshetőség áll fenn, talán mindkettő. A semmirekellő pokolfajzat eldadogja nekem, hogy mit akar. Két másik démon küldte fel hozzám, akik fontos információkkal tudnak szolgálni. Először csak felhúzom az egyik szemöldököm, úgy pillantok rá kérdőn. Mégis mi lehet az a fontos információ? Mire feltenném a kérdésemet, rá förmedve, hogy mondja már mik azok az információk a kis dadogós újra megtalálja a hangját. Az ellenzék összegyűlt, hogy megvitassák, mi a következő lépés Lucifer bukásához. Engem is maguk mellett akarnak tudni. Remek! Éppen kapóra jön, hogy a városban tartózkodok. Mielőtt a földszintre érnék berántom magamhoz a démont és egy cseppnyi finomkodás nélkül kivágom a nyelvét, hogy  a későbbiek folyamán ne tudjon dalolászni. Az a senki jól mondta, a bárnál várt rám, három másik rang nélküli katona, akik egyetlen szó nélkül előre engedtek, hogy kikísérjenek az épületből. Kocsiba szállunk és meg sem állunk a város határáig. A néhai kertváros romjait nézem út közben. Meg kell állapítanom magamban, hogy sem az évek, sem a démonok nem tudták igazán lerombolni a házakat, igaz helyenként a természet visszakövetelte magának, de az elenyésző. Egy nagyjából lakható állapotban lévő ház előtt parkolunk le, kiszállva az autóból érzékelem, hogy a kíséretem is követ. Az ajtót belökve pillantásom találkozik egy olyan személyével, akit a hátam közepére sem kívánok. FApofával mered rám a tollas, akit szívesen megnyúznék, aprólékosan akarom levájni róla a bőrt és hús egészen a csontjáig. Hogy dögölne bele az egészbe! Ha tudtam volna... aztán egyből is is vetem a gondolatot, hiszen minden világossá válik, az egészet ő rendezte meg. Egyből szólásra is nyitva azt a rohadt száját, mire szemöldököm magasba szökik. Egy sóhajt követően felemelem kezeimet, tenyereimet a kísérőim felé fordítom, majd hagyom, hogy pokoli lángok szökjenek ki ujjaim közül. Hangtalanul égtek porrá a démonok, közben abban reménykedtem, hogy az előttem álló angyal is kap a kénköves lángokból. Tisztában vagyok vele, hogy ha nem lenne fontos biztos nem jött volna ide, így kénytelen vagyok vele édes kettesben beszélgetni. A hirtelen jött energia lökést úgy terveztem, hogy az ajtó is becsapódjon mögöttünk, miközben a rangnélküliek a semmibe vesznek.
- Jé, te képes vagy kérni is? - teszem fel a kérdést, maró gúnytól tocsog minden egyes szavam. Még mielőtt válaszolhatna a kérdésemre keresztbe fonom magam előtt a karjaimat és azzal egyidőben megszólalok.
- Mit keresel itt tollaska? Talán meguntad az életed? - kissé oldalra billentem a fejemet úgy nézek rá, pillantásomból gyilkos szikrák pattognak. Ha nem tud felhozni jó indokot - tisztában vagyok vele, hogy van neki -, akkor itt helyben kibelezem és minden egyes pillanatát élvezni fogom.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jún. 14, 2018 2:04 pm

Azura & Rassilon
Démoni berkeken belül, a legtöbb kontaktom nem helyezkedik el túl magasan a hierarchiában. Valahol középtájt húznám meg a határt. A fajtájukra mindig kényesen kell ügyelni, a kapcsolatokat melegen tartani. De részben ezért tartom Jaesat. Ha emberek lennénk valamikor a múltban, titkárnőnek is tökéletesen megtenné. Csak ő meg ne tudja, hogy így gondolom. Szóval, érzékeny időket élünk. Régen minden olyan… nos, ha nem is könnyű, de egyszerű volt. A jó és rossz dinamikusan mozgott együtt. Mondhatni, kellemes tempóban folyt az adok-kapok Menny és Pokol között az elmúlt évezredek során, a halandók szemei elől elrejtve. Egyszer fent, egyszer lent. Manapság ez már aligha értelmezhető. A Menny darabokban, de a Pokol sem áll jobban, hiába nyilvánvaló a hatalmi fölényük. Túl sok a belviszály. Így azt hiszem, ideje Gabriel példáját követnem - még ha ezzel a céljaink és módszereink nem is kifejezetten egyeznek, lényegtelen - és a kapcsolataim egy újabb hatalmi szintre mozdítani. Ha már így hozta a sors, a legkézenfekvőbb személyt választottam…
Azura.
Őt meg a fajtáját megvetem, ez örökké így lesz. De az értelmet mindig is tudtam tisztelni a magunk ellenséges módján. Benne pedig azt hiszem, megvan ez az értelem, hogy felismerje: lehet bármilyen erős okkultista, neki is szüksége van rám. A jó és rossz határai összemosódtak. Jobban, mint valaha. Ah, térjünk a lényegre. Hányingerem van magamtól, amikor belemegyek a filozofálásba jóról és rosszról. Le kellene szoknom róla. Mi angyalok rémesen sznobok tudunk lenni, tudom.
A démoni hálózatomat illetően, egy ideje már figyelünk egy kisebb csoportot, aki az árnyékban egyre feljebb tornázzák magukat, kihasználva a káoszt. Hosszú időbe telt őket és a céljaikat beazonosítani, de végre sikerült. A pozicionálásukkal veszélyeztetik a kémhálózatom egy részét, de azok a dolgok újra felépíthetőek - nem mintha lenne most ilyesmire idő, így ha tehetem, inkább megelőzöm a bajt. - De van valaki, akinek még több veszíteni valója van. A démon lord, akinek azt hiszem, a legutóbbi mutatványom óta nem vagyok a szíve csücske. Az alatta húzódó hierarchia vonalon dolgozzák fel magukat. Vajon észrevette már, hogy sokan azok közül, akiknek őt kellene szolgálniuk eltűnnek, vagy elfordulnak?
A helyzet az, hogy Azurának szüksége van rám. Nagyon. Persze, néhány hét és valószínűleg ő maga is észre venné, hogy mi folyik a láncolatban. Aztán még néhány hét, sőt hónap, hogy előkerítse a teljes csoportot, a céljaikról nem is beszélve. A probléma - ami jelen esetben az én szerencse csillagom - hogy enyhé szólva sincs ennyi ideje.
Ó, én nagyon szívesen megosztom vele az információimat, amikért az embereim hónapokat dolgoztak. Ezért jöttem el egészen New Orleans határáig. Nem vagyok hülye. Nem fogok a belvárosig menni, hisz amit akarok, arra a város széle is tökéletesen megfelel. Egy néhai kertvárosi ház nappalijában várom. Az elmúlt évtizedeket tekintve, a hely viszonylag egyben van. Sokkal inkább viselte meg az elhagyatottság és a fosztogatók, mint a természeti - és természetfeletti - csapások. Meg kellett mozgatnom néhány követ, hogy iderendeljem őfelségét. Méghozzá úgy, hogy ne tudja, angyallal lesz találkozója. Azt meg még annyira se, hogy velem.
Mondanám, hogy halovány mosolyra húzódik a szám, amikor belép az ajtón, de az a helyzet, hogy fapofával figyelem. Két alsóbb rendű démon kíséri, bizonyára a kontaktjaim intézték így. Túl feltűnő lett volna, ha egyedül küldik ide. Hm, nos.
- Megtennéd, hogy elégeted őket? - Tekintek feléjük megemelt szemöldökkel, jelezve, hogy mennyire értéktelenek. És még inkább, hogy kettesben kell lennünk. Remélem van annyi sütnivalója, hogy kisakkozza: ha nem lenne fontos, elkerülném ezt a porfészket.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

New Orleans határa - Page 2 VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
810
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 05, 2018 9:54 am

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 16, 2017 7:15 pm

☽ Light cannot exist without Darkness
Zene • szószám: xXx • Credit:

Mazikeen
Lucifer

Sietve hagytam el a rezidenciámat és küldettem Mazikeenért. Egyenesen magam mentem volna, ha addig nem kellett volna másra bíznom a dolgaim. Azonban sajnos nem mindenki képes önállóan dolgozni, szóval kénytelen voltam bizonyos démonoknak átadni a stafétabotot. A találkozót New Orleans határán beszéltem meg a nővel. Jobban mondva oda rendeltettem egy démonnal. Maze több dolog miatt is fontos volt nekem. Értékes démon a tapasztalatai miatt, az egyedülállósága miatt, a gondolatai miatt. Emellett hűséges, vad és segítőkész, ha rólam van szó. Ami azt jelenti, hogy bízom benne, és vele vágattam ki a szárnyaimat a hátamból, és vele együtt rejtettem el. A világban történő események miatt azonban sajnos szükséges lesz visszaraknom azokat a gyönyörű tollas végtagokat. Ahogy a kivágáskor is, úgy most is szükségem lesz az ő segítségére. Az égre pillantok, hamarosan esteledik. Ha a nő nem érkezik meg hamarosan, akkor irgum-burgum lesz. Szerencsére nem késik. Sose késik! Amint meglátom közeledni, szélesen elmosolyodom.
- Áh, Maze! Hogy s mint? Sajnálom, hogy elrángattalak. Azonban sürgős dolgunk akadt. Volnál szíves nyitni egy kaput Krétára? - kérem arcomon egy mosollyal. Az úti célból már tudnia kell, hogy bizony az elrejtett szárnyaimért fogunk most elindulni.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2