⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Mazikeen
The devil's voice is sweet to hear.

Cassael
'Cause we're hot like hell

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
137

Utolsó Poszt Hétf. Dec. 11, 2017 10:16 pm
Következő oldal

Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk az oldal tagjai között

Kedves Maze! Smile

Ugyan az én történetszálaimba nem terveztem bele Lucifer legfontosabb démonát, de már olyan régóta várunk a karakter megalkotására, hogy ki tudnék ugrani a bőrömből, amiért végre megérkeztél közénk!  *-*  OMG
Amióta elkezdted írogatni a lapodat, azóta szorgosan nyomon követtem az alakulását, és már a képességeid leírásánál is tudtam, hogy igazán jó kezekbe került a karakter; annyira démoni, önelégült, bwah, öröm olvasni :DD Biztos hozzátesz mindehhez az is, hogy rendkívül olvasmányosan és élvezetesen fogalmazol, alig várom, milyen gyöngyszemeket fogsz majd a játéktérre potyogtatni Very Happy

Az előtörténetedre kanyarodva, megvallom őszintén valami Lucifer-és-Maze csodálatos utazásai típusú irományra számítottam, ehhez képest megközelítőleg sem tudnám a történetedre ráhúzni az előítéleteimet (hála égnek!) Wink Az igazat megvallva így 12-13 óra meló után kicsit nehéz feldolgoznom a leírtakat, biztos vagyok abban, hogy több rejlik a sorok között, mint amit most képes voltam kihámozni belőle, de még így is levettél a lábamról a tempósan változó, cseppet sem tündérmesébe illő élet-részletekkel. Ez a Mikulásos hentes figura amúgy haláli volt, kár, hogy hamar ő is a vágóhídon találhatta magát Very Happy

Nagyon korrekt lapot olvashattunk így összességében tőled, biztos vagyok benne, hogy a játéktéren is lesz alkalmam még derülni az írásaidon, szóval annak érdekében, hogy ez mihamarabb teljesülhessen, nem is húzom tovább az időt! Smile

Nagy szeretettel üdvözöllek téged az oldal tagjai között, remélem, hogy sokáig fogod e díszes társaságot gyarapítani! A szükséges foglalókat azért ejtsd meg, aztán irány meghódítani Lucifert a világot! Wink

Jó szórakozást kívánunk!

Hell Or Heaven FRPG
- CAELO VEL IN INFERNO -

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Grace only exists to be fallen from

Mazikeen
'Cause we're hot like hell

☩ Reagok :
0

Utolsó Poszt Pént. Dec. 08, 2017 1:01 pm
Következő oldal

a bitter cup of poisoning
Kanon
Időtlen

Karakter Mazikeen  
Karakter információ
Család - -

Mi a beosztásod - Lucifert támogatom szívvel–lélekkel, esetenként halállal, meg sok-sok vérrel.

Melyik oldalon állsz? -Lucifer oldalán állok, de ha úgy adódik, szívesen fekszem is az oldalán, esetleg alatta is, de úgy összességében mozgatható és mindenekelőtt rugalmas vagyok.

Városod - Elsősorban New Orleansban vagyok, de szívesen kimozdulok, amikor lehetőségem van rá.

Szakadár infó -

Porhüvelyem neve -
Eiza Gonzalez
Admin
Ark-démon
Démon
lola
28

Karakter képességeinek leírása
Kifejezetten nem kenyerem a megszállás. Te hajlandó lennél a helyemben elhagyni ezt a testet? Azt hiszed, hogy csak azért mondom, hogy hízelegjek Lucifernek - "ó, uram, hogy is hagyhatnám hátra e angyalok-faragta mesterművet, amelyet testemnek szántál" -, de édesem, tükörbe nézek, és csaknem könnybe lábad a szemem saját magamtól. Nézz te is tükörbe, én pedig hadd lépjek át hozzád, a tükörmágia ugyanis a kedvenc utazási formám - hogyisne lenne, hiszen minduntalan azzal kezdődik, hogy megcsodálhatom MAGAMAT -, és kifejezetten szívesen nyúlok elementáris mágiához, hogyha úgy hozza a szükség. Ugye a természetfeletti erőmről már szót sem kell ejtenem? Nyilván pedzegetni kezdtél valamit, amikor a torkodra térdeltem. ... Hogy mondod? Hogy még ennek ellenére is vonzónak találsz? Ó, csibém, ha te tudnád, hogy milyen helyzetekben vagyok képes bennetek felszítani a vágyat...

Minden történet rejthet titkokat
– Akkor meg basszátok meg magatokat! – Azzal a szájába vette a Desert Eagle csövét, és lőtt.
– Tyű, bazmeg.
– Tyű.
– Ami Vegasban történik, az Vegasban is marad.
– Leszámítva, hogy kurvára New Orleansban vagyunk.
– Érted a lényeget.
– És most?
– Én biztos nem fogom lesikálni a motorháztetőről az agyát.
– Erre van az ablaktörlő, nem?
– Be ne indí---
– FÚJ!
– Puhányok vagytok.

Amikor senki sem figyelt, és amikor senki sem tudta, csak ült a szoba csendjében, és bámulta a semmit.
A sötétségbe fúrta a tekintetét, és kereste azt a valamit.
Hiába. A semmiben csak a semmi fogadta.

– És mi lesz a következő kifogásod? Hogy nem becsülöm elég sokra a lelkemet?
– Messziről üvölt rólad, hogy nincsen lelked.
– Messziről? – Felvonta a szemöldökét, és lejjebb csúszott a sebész ölében. Sötétre lakkozott körmű, csontos póklábujjai a nadrágszíj körül matattak, dr. Shaw egyre kínosabbnak ítélte a helyzetet, de nyilvánvalóan messze nem elég kínosnak ahhoz, hogy a feszengő pillantásokon és a nehezményező hm-hmökön kívül bármilyen módon kifejezze a nemtetszését. Végeredményben a sarkára is állhatott volna: a démonok is értenek a szép szóból.
Amelyik meg nem, annak bármikor ki lehet vágni a szívét a helyéről, ugye.
– Khm – felelte hát a sebész sokatmondóan, kicsit ingatta a fejét, finoman megigazgatta az alhasán játszó ujjakat – hősünk nem kis felháborodására, mintha legalábbis NEM ÉRTENE a férfiakhoz, ugyan –, aztán meg vetett egy futó pillantást a műtőasztal felé, de tudatának ködös káoszában csak nem akart összeállni a kép.
Pedig mintha lett volna valami fontos teendője. Mintha meg akart volna csinálni valamit, nem? Frusztrálta a dolog: ott volt a dolog a nyelve hegyén, csakhogy a nő – mit nő, a BESTIA – nyelve hegye meg valahol egészen máshol kalandozott, hát az istennek nem jutott volna eszébe, hogy mi is az a valami, amit mindenáron---
– Óó! – Elhaló nyögés, rebbenő pillák, fennakadt szemek. Hogy származhat ehhez hasonló, mennyei kényeztetés egy efféle pokoli teremtménytől?
Ő pedig kényeztette – mert többek között ehhez értett igazán, a kényeztetéshez, na meg a kínzáshoz, hogy ha nem a mennybe, hát egyenesen a pokolba juttassa az áldozatait –, és miközben álnokul dolgozott rajta, a szeme sarkából leste, ahogy a műtőasztalra fektetett beteg szétfeszített bordái alatt az utolsókat pumpálja annak a rohadéknak a szíve.
Sakk-matt, te barom.

Amikor rátelepedett a magánya, és reszketett a meleg lakosztályban, újra meg újra kicsírázott benne a gondolat.
Minduntalan arrébb söpörte. Gyűlölte. Eltiporta. Gyökerestül kitépte. Kiégette. És nem csak a gondolat írmagját, hanem mindent, ami hozzá vezetett, ösztönöket, érzéseket, kétségeket.
Kétségek.
Miért volt belőlük ennyi? Mi értelmük volt egyáltalán?

– Szeretnéd, hogy eltörjem a karodat, kislány?
– Szeretnéd, hogy leszakítsam az eltört karomat, feldugjam a seggedbe, és bábozzak veled?
– Hó, hó, hát én csak beszélgetni próbáltam!
Elvigyorodott. Így már mindjárt más!
– Mond neked bármit az a név, hogy Lucifer?
– Hó, hó! – A fickó úgy emelte magasba mindkét kezét, mintha legalábbis fegyvert szegezett volna rá, de hát azt csak néhány perccel később tervezte! Ezek a gennyládák mindig elrontják a mókát, de komolyan.
– Hó, hó, te vagy a Mikulás, öreg?
– Fi-figyelj, kislány---
– Még egy kislány, és jöhet a kartörés, aztán meg a---
– Oké, oké, oké! Szó-szóval igen, tartozom Lucifernek, tisztában vagyok vele, hogy sokkal jövök, de egyelőre még nem sikerült összehozni a bizniszt, hát, tudod, hogy van ez, kiadod valakinek a melót, aztán az kiadja még valakinek, az a valaki meghal, aztán véletlenül a másik valaki is, aztán inkább elkezded félteni a seggedet, aztán meg megjelenik egy dögös bige az ajtóban, aki megvádol, hogy te vagy a Mikulás, persze, ez még csak a kisebbik rossz, mert közben eléri, hogy---
– Ha azt várod, hogy félbeszakítsalak, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak, mert igazából órákig el tudnám még hallgatni a magyarázkodásodat, folytasd csak nyugodtan, mintha itt sem lennék! – Keresztbe fonja a melle alatt a karját, csípőjét finoman a hentespult oldalának dönti, és igyekszik úgy tenni, mintha egyáltalán nem zavarná a nadrágjára csorgó vér. (Mondjuk, tényleg nem zavarja, de ezt a meglátást is pár perccel későbbre tartogatta, hát teljesen szétesik itt az egész műsora, pedig úúgy felkészült!)
– O-oké, itt van a szív, felfogtam – bök a hentes a szívre. Mert hát rendes hentesként felismeri. Ezért járna egy piros pont, hogyha nem mínusz háromról indult volna. – Lucifer akkor ezek szerint azt szeretné, hogy csináljak vele valamit? E-ez valami okkult szertartás, ez itt valami angyal szíve? Figyelj, kislá---, izé, izé, nekem semmi kifogásom a gore ellen, de nem biztos, hogy egy emberi szív elkészítve ugyanolyan jó, mint mondjuk a marháé, szóval…
– Édeseem – dorombolja válaszul, mielőtt végighúzná ujjait a pulton. – Nyugodj meg, semmit sem várunk tőled! – Pillantása oldalra siklik, kézfeje pedig követi a mozdulatot, és szeretetteljesen végigsimít a szíven, mielőtt a halálra vált, sápadt henteshez lépne.
Ujjait magasra emeli, és a reszkető férfi homlokára fordított keresztet rajzol. Már csak úgy heccből, nem mintha lenne bármi jelentősége. Közelebb hajol hozzá, hogy egyenesen a fülébe súghasson.
– Csak azért hoztam, hogy lásd, mi vár rád.

Időnként újra meg újra kicsírázott benne a gondolat.
A tenyerébe temeti az arcát, csak hogy aztán remegő kezére essen a pillantása.
Az ő keze ez egyáltalán? Vagy a Luciferé? Hol ér véget a teremtője, és hol kezdődik ő maga?
Talán nem is több a másik akaratának meghosszabbításánál.

Hell Or Heaven FRPG
- CAELO VEL IN INFERNO -

Mazikeen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal