⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Ba'al - Harry Shum Jr.
The devil's voice is sweet to hear.

Alexander Payne
'Cause we're hot like hell

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
38

Utolsó Poszt Vas. Dec. 10, 2017 6:26 pm
Következő oldal

Ba'al
"A kevélység nem jár magában, a többi vétkek, mint szolgák utána járnak."
Harry Shum Jr.
Büszkeség démona
• • •
Kor: sok
Szabad
Megszálló

Személyes adatok

Porhüvely neve: Megalkotóra bízva.

Gabriel vagy Mihály?: Leginkább Lucifer (?).

Város: Ahol kedve szottyan megfordulni, jelenleg New York.

• • • • • • • • • • • • •

Karakter leírása

A leírás iránymutatás, szabadon
változtatható!

A történeted valahol az ókorban kezdődött, hiszen azon emberek közé tartoztál, akik elsőként kötöttek alkut démonnal. Megszálló démonként így tekintélyes kort éltél meg, és azóta bizony magasra tornásztad magadat a ranglétrán, te lettél ugyanis a fő bűnök egyik megtestesítője, a büszkeségé.

Sok helyen megfordultál és fordulsz a világban, kicsit olyan, mintha a kortalanságod mindenre kihatna. Jöhet apokalipszis, özönvíz, angyali csapások, a büszkeségedből fakadó fényűzés és életenergia nem tágíthat a közeledből.

És hogy mit keresel most éppen New Yorkban? Talán Mammonnal fogsz összedolgozni, ha végre visszatér a városba a vezető vadász képében, ám meglehet, hogy az itt tartózkodásodról is az önhittséged, hiúságod döntött (elvégre ki tilthatná meg neked, hogy belépj egy városba?).

Egy biztos, néhány napja egymásba futottunk a nagy káosz közepette, és ugyan én még nem vettem észre a bennem lappangó sötétséget, neked azonban szinte rögtön szemet szúrt a dolog. Nem is kellett több ahhoz, hogy a fejedbe vedd a bűnbe csalásomat, de vajon nem fog az egész kísérleted végül a visszájára elsülni?

//A karakterről nagyjából ennyit, mint írtam, ezek csak ötletek, szabadon változtathatóak. Legfeljebb a rangjához ragaszkodnék, a szeszélyesség és a játékosabb jellem szerintem a fő bűnökhöz illik a leginkább Wink
(Bár őszintén? Akár még a fajváltás is belefér Very Happy)

Ami kettőnket illeti, nem meglepő a PB-ket tekintve, hogy valami bonyodalmas szerelmi szálat szeretnék kibontakoztatni a játéktéren  OMG  Itt a leírás végén pedzegettem egy lehetőséget erre, de nagyon szívesen kitalálok mást is a kedves megalkotóval! *-*

A legfontosabb, hogy érkezz hamar, mert nagyon várlak!  láv hág

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Sometimes hunting is the only thing that makes sense

Ba'al - Harry Shum Jr.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal