⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Magdalena Clay
The devil's voice is sweet to hear.

Ashtaroth
'Cause we're hot like hell

☩ Reagok :
270

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 16, 2017 5:45 pm
Következő oldal

Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Hell Or Heaven FRPG oldalán

Kedves Lena!
Had köszöntselek ezzel a karakterrel is! Ha nem is imádom az arcát, de nekem nagyon tetszik, és vadásznak tökéletes választás! A szemszín... gyengém a kék, ó!  luv  Very Happy

Köszönöm a türelmedet amúgy, hiszen már régóta vársz ránk (rám) az elfogadás ügyében. Remélem megbocsájtasz, a munka mellett korán bealszom a nap végén általában.  fgbhjfk

Habár az előtörténeted tömör, az írási stílusod nagyon megragadó. A fogalmazásod kiváló, teljes mértékben megismertem a karaktert, a személyiségét, a történetét még ezekből a rövid sorokból is. A történeted meglehetősen drámai. Mostantól minden születésnapod szomorú lesz.  sorry
Remélem elkapod azt a démont és jól kiéled rajta a bosszúvágyadat! For fuck sake  For fuck sake  Let the hate flow throu you... Twisted Evil

Na jó, nem tartalak fel tovább, foglalózz és irány a játéktér!  patty

Hell Or Heaven FRPG
- CAELO VEL IN INFERNO -

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"

Magdalena Clay
'Cause we're hot like hell

☩ Faj :
Ember
☩ Reagok :
0

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 02, 2017 9:41 pm
Következő oldal

Ami nem öl meg, az megerősít
Keresett
18

Magdalena Clay  
Karakter információ
Család - Nem mondhatnám, hogy egyszerű családba születtem. Pedig kívülről annak tűnhetett. Régen.
Apa, anya, két gyermek. Az idősebbik a fiú, a kisebb a lány. Mindössze néhány évtizede már annak, hogy a nagyapa beleházasodott egy vadászokkal teli közösségbe. Innen indult el minden. Mindkét szülőm ismeri a természetfelettit, mindketten harcoltak már és nem is kezdők a pályán. Így neveltek fel minket is, kiskoromtól kezdve elszántan és minden erőmet belevetve igyekszem elsajátítani a hagyományainkat. Fel akartam érni a bátyámhoz. Néhány évvel ezelőtt pedig ezt meg is bántam. Egy démon vadászott ránk és én egy cseppet sem vigyáztam, önfejűen, egyedül próbáltam elbánni vele. A bátyám mentett meg a biztos haláltól, feláldozta magát értem. Őszintén bánom, hiszen a másik felem volt. Hiányzik, és azóta nem teljes a családunk. Még jobban kűzdünk, még több módszert sajátítunk el és vigyázunk egymásra, hiszen tovább kell adnunk a hagyományainkat.  

Mi a beosztásod - A családomban még csupán zöldfülűként emlegetnek, de őszintén utálom ezt a kifejezést. Konkrétan nincs beosztásom,
egyszerűen csak igyekszem a tőlem telhető legjobban teljesíteni a rám kiszabott feladatokat.

Melyik oldalon állsz? - Az emberekén. Ki kell űzni a gonoszt, menjenek ők csak a saját világukba vissza, ahol lenniük kell és hagyjanak minket békén.

Városod - New York

Szakadár infó - -

Porhüvelyem neve - -
Alexandra Daddario
Dommiel Sloan
Vadász
Ember
B.
23

Karakter képességeinek leírása
Kiskorom óta különböző harcművészeteket tanulok, és sokukban a kiemelkedőnél is jobb szinte fejlődtem az évek során. A bizonyítási vágy és a maximalizmus nem csak a munkámban és a döntéseimben nyilvánul meg, hanem az összes mozdulatomban. Igyekszem előre megfontolt lenni, mindent a tőlem telhető legjobban teljesíteni. Jól bánok a fegyverekkel, sőt, érdekelnek is így hát nem volt nehéz elsajátítanom  a régebbről származóakat, mint az újabbakat sem. A szervezetem viszont gyenge, könnyen lesérülök és nehezen bírom például a napokig tartó kiképzéseket, így lehetőleg az ilyen dolgokat kerülöm, vagy ha kénytelen vagyok akkor mindenképp jól felkészülök. Kiállok magamért és védem az igazam, női vadászként mindig is alulértékeltnek éreztem magamat. Gyengeségemnek érzem még fivérem szörnyű halálát, de szerencsémre ott van a családom és a néhány szem barátom akik kihúznak a csávából, ha netán ismét depresszió közeli állapotba kerülnék. A harc... az viszont mindig eltereli a figyelmemet.  

Minden történet rejthet titkokat
Életem legrosszabb napjára először azt gondoltam, hogy az egyik legjobb lesz majd.
Minden olyan tökéletesen indult. A ház felvolt már díszítve, a sütemények illata árasztotta be a levegőt és mi ketten vidáman vágtuk le magunkat a kanapéra, mint akik jól végezték dolgukat. Minden kész volt a partyra. Már csak a vendégek hiányoztak. Ez is egy volt az olyan alkalmak közül amikor tisztán és megbízhatóan tudtam beszélni a testvéremmel. Mindig is úgy éreztem ez a különleges kapocs közöttünk teljesen irreális. Kevés olyan testvérpárt ismertünk, akik így viszonyultak volna egymáshoz, mint ahogy mi. De örültünk a másságnak. Mindig is azok voltunk és ezt nagyon is jól tudtuk. A szülinapom minden évben olyan különlegessé tette. Az idei az első amikor a közeli barátainkkal együtt tudunk ünnepelni, minden probléma nélkül. Csodálatos csillogó, fekete ruhát öltöttem magamra, az általában smink nélküli arcom most oly másként festett, mint talán még soha. Idősebbnek éreztem magam. Pedig csak 17 voltam.
Hamar töltöttünk italt, a társaság is megérkezett. A zene felcsendült, mi pedig a nappaliba képzelt táncparketten roptuk amíg el nem fáradtunk. Mindenki olyan felszabadult volt és könnyed. Levegőre vágytam, a tornácra sétáltam.
A csukott ajtó mögött halkan kiszűrődött a zaj. Vigyorogtam, hiszen mindenki nevetgélt és jót beszélgetett. Poharamat a korlátra tettem, majd körülnéztem. A külváros mindig is szép volt számomra. Az apró kertek, a virágzó fák ilyenkor csodás látványt nyújtottak. Már sötét volt. Zajra lettem figyelmes. A fejemet a kert vége felé fordítottam. Biztosan csak a szomszéd kisgyerek! Hiszen mindig ő les minket, hisz furcsának tartja családunkat. Most a másik irányból! Naivan léptem le a lépcsőn, és indultam el hallottak felé. Csizmám szárában mindig egy kés el van rejtve, most sincs másként, elő is veszem. Jobb félni mint megijedni. A bokrok közé lestem, majd hirtelen egy sötét árny lendült fel elém, ellökve és rámtámadva. Minden erőmmel próbáltam őt visszatartani,  ekkor láttam meg, fekete szemeit és emberi arcát is megjegyeztem mindörökre. Sötét volt, először azt hittem csak egy árny, de a megszállt ember mégis erősebbnek mutatkozott nálam. A késsel hiába hadonásztam, némi harcművészetet bevetve menekülni tudtam szorításából, de addigra már a bátyám is feltűnt. Oly hirtelen történt. A démon váratlanul csapott le rá és ezzel örök kárhozatra ítélte hőn szeretett testvéremet. A düh és a fájdalom azon nyomban kiütközött arcomra, a kést beleszúrtam a démon hátába, aki szinte rögtön eltűnt a szemünk elől.
A bátyám pedig meghalt. Nem tudtunk semmit tenni ellene.
Ez volt életem legrosszabb napja. És még a mai napig álmaimban újraélem.  Minden nap hiányzik. És ezt az űrt senki nem fogja tudni betölteni ami a lelkemben lakozik.

Hell Or Heaven FRPG
- CAELO VEL IN INFERNO -

Magdalena Clay
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal