We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Gadreel
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Utolsó Poszt Szer. Ápr. 04, 2018 12:19 pm
Következő oldal

Gadreel
Beregisztrált
Rang • Bukott
Play by • Josh Hartnett
Kora • teremtéssel egyidős
Karakter információ "Viszontlátjuk egymást, megtaláljuk egymást, mi minden alakban felismerjük egymást."

Ádám után te voltál az első férfi, akit közel engedtem magamhoz. Tetszett a karizmád, határozottságod és mindaz, amit képviseltél. Mindketten a Földön jártunk abban az időben és pechedre egy helyen. Az embereket ijesztgettem, kínoztam, mikor először összefutottunk, te angyalként próbáltad menteni a menthetőt és az emberek maradékát. Vonzott az angyali fényed, tisztaságod, míg téged az én szépségem ejtett rabul. Fél évig tartott a románcunk, szenvedélyes, kaotikus éjszakákat éltünk át együtt. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy elgyengültem és olyanná váltam, mint az egyik általam valaha legjobban gyűlölt lény, Éva. Egy esetlen, befolyásolható nő lett belőlem melletted... Tudtam, hogy ez nem mehet tovább, el fogom veszíteni önmagam. Így egyetlen szó nélkül faképnél hagytalak és visszatértem Lucifer mellé a Pokolba. Az érzéseimet elnyomtam magamban, eltemettem olyan mélyre ahová csak tudtam. Azóta férfiak kínzásában lelem örömöm. Nem tudom mi történt veled és nem is érdekelt. Megöltem minden érzést, ami hozzád fűzött, kiszakítottam magamból a gyengédség minden apró morzsáját. Hiszen egy kegyetlen démon vagyok, még hozzá az elsők közül, nincs szükségem férfira, főleg nem egy angyalra...
...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
Az új apokalipszis miatt bezárult a pokol, így kénytelen vagyok a földön tanyázni, ahogy régen. Még mindig bujkálok előled, de egy ideje motoszkál bennem a gondolat, hogy valaki figyel. Te lennél az? Ha találkozunk mit fogsz tenni? Az életemre törsz vagy a kegyeimbe férkőzöl. Ez mind a te döntésed.

Te vagy azaz angyal, aki információkkal látta el Belialt, a Káosz lovasát, aminek köszönhetően el tudta rabolni Raguel arkangyalt. Direkt tetted volna vagy csak kihasznált a démon? Ezt csak te tudhatod. Viszont az már rám is tartozik, hogy bajba kerültem miattad. /éppen zajlik egy játék ezzel kapcsolatban Belial és köztem: itt./ Angyali mivoltodtól megfosztottak, mikor tudomást szereztek róla, hogy te árultad el őket. Elbuktál a démon miatt...

Mondtam már, hogy apuka vagy? Gratulálok! Félre ne érts, nem én vagyok az anya, nem is lehetnék, mint azt tudjuk. Viszont 22 évvel ezelőtt elkövettél még egy hibát, aminek a gyümölcse az ikergyermekeid lettek. Te egyenlőre úgy tudod, hogy csak egy lányod van, akit te neveltél fel. De a nő férje, aki neked adta a lányodat nem mondta el a teljes igazságot... Van egy fiad is, aki akár a kiköpött másod is lehetne. Vajon mit kezdesz, ha megtudod, hogy van még egy fiad is? A történet így túl egyszerű lenne, igaz? Pechedre érdeklődni kezdtem a fiad képessége iránt, majd mikor rá döbbentem, hogy ki az igazi apja minden megváltozott bennem. Megakarom rontani az angyali mivoltát és a Pokolba taszítani. Mit teszel, ha ez is kiderül számodra?

A PB nem alkuképes. A név szeretném, ha maradna, de hajlok a cserére. A fentebb írtakon kívül semmit sem akarunk megszabni. Lorenzo et-jét nem árt elolvasni a karakter megalkotása előtt [link]. Olyan játékos jelentkezését várjuk, aki nem tűnik el 1-3 hét után és tudunk rendes tempóban haladni a játékokkal. Ha megérkeztél és kérdésed lenne dobj meg egy PM-el.
Nagy tervekkel és szeretettel várunk!
  fanolos  k76k

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 05, 2018 7:52 pm
Következő oldal

Gadreel
Szabad/Foglalt/Beregisztrált
Rang • Bukott
Play by • Josh Hartnett
Kora • ide
Karakter információ "Viszontlátjuk egymást, megtaláljuk egymást, mi minden alakban felismerjük egymást."

Ádám után te voltál az első férfi, akit közel engedtem magamhoz. Tetszett a karizmád, határozottságod és mindaz, amit képviseltél. Mindketten a Földön jártunk abban az időben és pechedre egy helyen. Az embereket ijesztgettem, kínoztam, mikor először összefutottunk, te angyalként próbáltad menteni a menthetőt és az emberek maradékát. Vonzott az angyali fényed, tisztaságod, míg téged az én szépségem ejtett rabul. Fél évig tartott a románcunk, szenvedélyes, kaotikus éjszakákat éltünk át együtt. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy elgyengültem és olyanná váltam, mint az egyik általam valaha legjobban gyűlölt lény, Éva. Egy esetlen, befolyásolható nő lett belőlem melletted... Tudtam, hogy ez nem mehet tovább, el fogom veszíteni önmagam. Így egyetlen szó nélkül faképnél hagytalak és visszatértem Lucifer mellé a Pokolba. Az érzéseimet elnyomtam magamban, eltemettem olyan mélyre ahová csak tudtam. Azóta férfiak kínzásában lelem örömöm. Nem tudom mi történt veled és nem is érdekelt. Megöltem minden érzést, ami hozzád fűzött, kiszakítottam magamból a gyengédség minden apró morzsáját. Hiszen egy kegyetlen démon vagyok, még hozzá az elsők közül, nincs szükségem férfira, főleg nem egy angyalra...
Az új apokalipszis miatt bezárult a pokol, így kénytelen vagyok a földön tanyázni, ahogy régen. Még mindig bujkálok előled, de egy ideje motoszkál bennem a gondolat, hogy valaki figyel. Te lennél az? Ha találkozunk mit fogsz tenni? Az életemre törsz vagy a kegyeimbe férkőzöl. Ez mind a te döntésed.

Te vagy azaz angyal, aki információkkal látta el Belialt, a Káosz lovasát, aminek köszönhetően el tudta rabolni Raguel arkangyalt. Direkt tetted volna vagy csak kihasznált a démon? Ezt csak te tudhatod. Viszont az már rám is tartozik, hogy bajba kerültem miattad. /éppen zajlik egy játék ezzel kapcsolatban Belial és köztem: itt./

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?

- Elsődlegesen egy régi szerelmi viszonyra gondoltam a két karakter között, amit most már inkább a bosszú, harag hajt - amiért egyetlen szó nélkül elhagytalak-, DE még fellehet szítani a tüzet - hiszen én azóta is szeretlek-. Semmi rossznak nem vagyok elrontója! -

A PB nem alkuképes. A név szeretném, ha maradna, de hajlok a cserére. A kettőnk múltbéli kapcsolatán kívül semmit sem akarok megszabni. Beialal való dolog folytatása csak rajtatok múlik, a fentebb megemlített dolgot mi, démonok tényként kezeljük. Olyan játékos jelentkezését várom, aki nem tűnik el 1-3 hét után és tudunk rendes tempóban haladni a játékokkal. Ha megérkeztél és kérdésed lenne dobj meg egy PM-el.
Nagy tervekkel és szeretettel várlak szerelmem!
  fanolos  k76k

Utolsó Poszt Csüt. Nov. 30, 2017 7:21 pm
Következő oldal

Gadreel  
"Viszontlátjuk egymást, megtaláljuk egymást, mi minden alakban felismerjük egymást."
Play by: Josh Hartnett
Mióta bukott?: rád bízom
•       •      •
kor: teremtés után
Szabad/ Foglalt
bukása oka egy szóban: Én (?)

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Nem szabom meg

Gabriel vagy mihály?: Te válaszd ki

Város: New Orleans / New York 

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

- Elsődlegesen egy régi szerelmi viszonyra gondoltam a két karakter között, amit most már inkább a bosszú, harag hajt, DE még fellehet szítani a tüzet. Semmi rossznak nem vagyok elrontója! -

A PB alkuképes, ha mondasz jobbat. A név szeretném, ha maradna, de hajlok a cserére. A kettőnk múltbéli kapcsolatán kívül semmit sem akarok megszabni. Olyan játékos jelentkezését várom, aki nem tűnik el 1-3 hét után és tudunk rendes tempóban haladni a játékokkal. Ha megérkeztél és kérdésed lenne dobj meg egy PM-el.
Nagy tervekkel és szeretettel várlak szerelmem!
  fanolos  k76k  

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal