This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Edző részleg
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Hell or Heaven
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
202

Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 12, 2018 10:54 pm
Következő oldal

szabad a játéktér

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hold up, no you didn't bow, bow • walk behind you around town

☩ Reagok :
64

Utolsó Poszt Hétf. Dec. 11, 2017 4:32 pm
Következő oldal

Tudnod kell
Daniel xXx Kaitlyn
zene • szószám: xXx • Credit:

El kerekedik szemem. Félek tőle, hogy miért? Mert tapasztaltabb, és bármikor lenyom engem. Főleg, hogy kínzások mestere, para a csávó. Nem tudom, hogy reagálna a hírre még én se fogtam fel. Felül kerekedem, de a női zavarom megzavar. Hirtelen lábaival összekulcsolja a derekamés át fordít.
Na ez az erről beszélek.  Gondolataim nincsenek a helyükön, hiszen Alex mondata kavarog ott benn. Tudnia kell, de félő, hogy nem vissz magával, hogy nem enged el, tudván, hogy tapasztalatlan vagyok.

- Sajálom. -Süttöm le a szemem, majd vissza pillantok.
- Igazad van, de Drake... - Suttogom. Lesütöm a szemem, majd újra igyekszem a bozontom össze kapni, hajgumit leszedem az össze vissza álló hajzuhatagomról, s össze gumizom újra azt.
- Alex mondott valamit... - mondom.
- Drake azért ment el, mert egy lovas költözött belé, Mammon. Ez mindent meg magyarázna, olyan furcsán viselkedett. - Fejezem be a mondatot és kémlelem a férfi arcát.

Welcome to
apocalyptic world

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Csüt. Nov. 30, 2017 10:11 pm
Következő oldal

Kaitlyn &
Daniel
"A tested jobban elárul téged, mint gondolnád."

A teher ami most a vállamat nyomja az óriási és félek, hogy nem leszek elég erős ahhoz, hogy elbírjam. Ideiglenes úgymond átvettem Drake helyét s ez nagyon sok cécóval jár. Sokkal inkább lennék az, aki eddig is és csak az egyetlen gondom az lenne, hogy mikor viszem el kimosatni a ruhámat. Így pedig döntenem kell dolgokba, amik nagyban befolyásolják a város működését. Soha nem voltam az a nagyon beszédes fickó, jobban szerettem árnyékban maradni, de most ezt a jó szokásomat nem tarthatom meg. Azt kell mutatnom, hogy magabiztos vagyok mert hát kitől mástól várhatnák ezekben a magabiztosság forrását, mint tőlem?
- Harc közben is tudsz beszélni, nem? Biztos nem lehet annyira fontos. Ha már megzavartál a bázis eszközeinek leltárában. Füllentek egyet, hogy megmaradjon azaz álcám, hogy minden pillanatban dolgozom. Jó, igen. Lustálkodtam egy picit, de hát mindenkinek ki jár.
Nem várom meg, hogy befejezze a mondatot már lépek is oda és kigáncsolom, hogy felé kerekedjek. Elmosolyodom és hagyok neki egy gyenge pontot az oldalamon, ahol át tud engem forgatni alulra. Ez sikerült is, és most ő van felettem. Kíváncsi vagyok, hogyan viselkedik.
- Nem ajánlatos ennyire kimutatni a gyengeségünket. Hirtelen fogom meg a kezét és húzom magam felé, hogy a lábaimat összekulcsoljam a dereka körül és így forgassam most én őt át. Feltápászkodok a földről aztán pedig a kezemet nyújtom felé, hogy segítsek neki felállni.
- Ejjej, nem akarok atyáskodni feletted de egy kicsivel több időt fordíthatnál magadra is. Mert így csak lankad a figyelmed. Sóhajtok egyet, majd egy kicsit hátrébb sétálok és zsebre dugom a kezeimet.
- Miről akartál velem beszélni?

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
64

Utolsó Poszt Szer. Nov. 29, 2017 4:15 pm
Következő oldal

Tudnod kell
Daniel xXx Kaitlyn

Milliónyi gondolat cikázik a fejemben. Alex amit mondott, nem hiszek a fülemnek. Drake testét át vette egy lovas. Hogy lehetséges ez, és főleg az, hogy eddig nem mutatta meg magát? Talán azért volt vele ilyen távolság tartó, amikor én nyomultam rá? Jó lehet nem volt szép, de tessék, álljon ide elém valaki, aki nem tette volna meg a helyemben! Ijedtségem még egy pillanatig tart, majd rá pillantok. Bólintok.
- Először annak indult, de beszélnem kell veled. - Mondom, majd össze fogom a hajamat. Vetkőzésbe kezd, figyelem őt, olyan rég volt dolgom férfival, hogy azt kívánom bárcsak a kockás hasát is láthatnám.
- Kész vagyok, de ...- Akarnám mondani, de már is a földön érzem magam. Oké lassú béna, és sebezhető vagyok, felfogtam, hogy újonc vagyok, és eddig se akartak terepre vinni.

Megpróbálok felül kerekedni rajta, egy pillanatra sikerül is. Rajta vagyok a szemem az övébe néz, szinte el is felejtem, hogy a férfi milyen tud lenne, abban a pillanatban elgyengülök, amit biztos vagyok benne, hogy majd kihasznál.

Welcome to
apocalyptic world

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Vas. Nov. 26, 2017 4:06 pm
Következő oldal

Kaitlyn &
Daniel
"A tested jobban elárul téged, mint gondolnád."

Most, hogy Drake elment sokkal több felelősség nyomja a vállamat, mint eddig. Több gond borult a nyakamba. Össze kell tartanom a vadászközösséget nem szabad, hogy széthulljunk mert akkor automatikusan elvesztjük a háborút a természetfeletti lények ellen s akkor az emberek utolsó védőbástyája is leomlik akkor pedig nem vár más csak a halál. Én nem vagyok olyan, mint Wallenberg. Nekem nem fekszik annyira ez a dolog, mint neki hiszen én inkább mindig is a tettek embere voltam, nem a beszédé. Ejh, ejh. Bele kell tanulnom a dolgokba és tiszta fejjel kell mindig gondolkodnom, hogy sikerüljön az ami egykor oly erős volt.
A folyósokon sétálok, a kezemet összekulcsolom a hátam mögött és élvezem ezt a pillanatnyi csendet, ami itt lohol a vadászbázison. Sokan küldetésen vannak, felderítésen. Tudom, hogy meg kellene kerestetni Draket viszont most van jobb dolgunk is. A személyes érzelmeinket nem tehetjük a cél elé. Sokat köszönhetek neki, viszont tudom azt is, hogy ő is ugyanígy tenne. Egy ember élete, több millióval szemben? Most a felderítésekre kell koncentrálni és megerősíteni a város védelmét egy esetleges támadással szemben. Furcsa csönd van, a szörnyetegek megbújtak. De vajon miért? Készülnek valamire?
A nevemet hallom kiáltva az edzőrészleg felől, egy női hang. Payne. Én nem ítélem el őt a családja miatt, hiszen nem mi választjuk azt, hogy kik legyenek a családtagjaink. Drake látott valamit ebben a nőben, és én hiszek benne. Szépen lassan a terem felé veszem az irányt s egy kis ideig távolból figyelem a csépelést. Az arcomra a szokásos mosolyom ül, és továbbra is hátul a kezem ahogy közelebb sétálok hozzá.
- S miért kerestél engem? Kérdezem tőle miközben körbejárom a zsákot, majd a nőt.
- Abból, hogy itt vagy ezen a helyen, sportöltözékbe, úgy gondolom, hogy edzeni szeretnél. De szakíts félbe nyugodtan, ha tévednék. Kuncogok halkan és az egyik pad felé veszem az irányt, hogy levegyem magamról a kabátomat és a felsőmet. Nem szeretnék beleizzadni egyikbe sem.
- Kész vagy, Payne?

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
64

Utolsó Poszt Pént. Nov. 24, 2017 11:45 am
Következő oldal

Tudnod kell
Daniel xXx Kaitlyn

Wallenberg elmenetele után csak egy ember volt, aki nem tekintett rám a Payne sarjra, akinek a vadász családja egy áruló nézéssel. Daniel. Bár örült a csávó, de Drake után ő az, akire számíthatunk, ő az, aki megtenne mindent a városért. Tudtam, hogy beszélnem kell vele.

- Frewen? - Kiabálok. Körbe nézek, de nem látom sehol sem, edző cucban vagyok, hiszen  edzeni is jöttem. Össze kötöm a hajam és ha már nincs itt senki ütni kezdem a box zsákot. Minden dühöm, haragom bele adom. Francba Drakekel! Kiváló tanító mesterem volt, hiszen én nem tartoztam már fiatalon egy csapathoz sem, engem most vettek be 24 évesen gyerekként tekintenek rám, a másik csajra azért nem, mert elvágja egy MP alatt a torkod, ha gyereknek nevezet. Azt hallottam róla, hogy már kiskorában kezdte, és latinul úgy beszél, mint én az anya nyelvemen.

Ütöm azt a szart, és érzem, ahogyan a letapadt érzelmek feltörnek, ekkor hirtelen megpillantom Danielt.
- Szent szar. - Rémülök meg, és megállok rá pillantva. Látom a képén a szokásos ijesztő arcát, amin az a mosoly ül, mitől mindenki fél.  
- Téged kerestelek - Mondom, és millió gondolat cikázzik a fejemben.

Welcome to
apocalyptic world

Kaitlyn Zoé Payne
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
64

Utolsó Poszt Pént. Nov. 24, 2017 11:29 am
Következő oldal

Welcome to