This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Grattling -lak
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Utolsó Poszt Vas. Okt. 29, 2017 8:58 pm
Következő oldal

Steven & Lilith

Démoni létem során voltak jobb és rosszabb évszázadaim, de összeségében panaszom sosem lehetett. Lucifer segített rajtam a szükség óráján, amiért hálás voltam neki világ életemben, így ha a sors úgy hozza állok szolgálatára. Addig viszont tökéletesen megvagyunk egymás nélkül, kaptam tőle egy saját birodalmat, amit kedvem szerint rendezhetek. Számtalanszor kínoztam lelkeket, a kedvemceim a férfiak voltak talán a múltam miatt érzek ekkora ellenszenvet az irányukba. Ennek ellenére egy bukott angyal áll mellettem, mondhatnám, hogy a társam, de ilyet sosem fogok kiejteni a formás ajkaimon. Mellette sikerült elérnem, hogy egy félvér a szolgálatomba álljon, talán szerencsém volt vagy jókor voltam jó helyen. Fogalmam sincs, annyi a lényeg, hogy jól jöttem ki a dologból. Így mikor elkezdett remegni a lábaim alatt a talaj egyetlen pillanatra megijedtem, aztán hatalmas erőt éreztem, mintha a bennem lakozó sötétség megkétszereződött volna. Meg voltam róla győződve, hogy a birodalmamban történt valami - számomra is pozitív - változás, így első dolgom volt hazamenni. Nagy nehézségek árán nyitottam egy portált, de mind hiába, Lucifer minden kincséért sem akart átengedni. Sokkos állapotba kerültem, mikor rá döbbentem, hogy nem tudok hazajutni. Miután csillapítottam a dühömet egy velem szembejövő haladón nagyot sóhajtottam, hogy rendezhessem a gondolataimat. Egyetlen megoldást láttam magam előtt, meg kell keresnem a félvért. Tartozik nekem ennyivel a neki adott hatalomért cserébe, legalábbis ő így hiszi. Hamar megtaláltam a házát, mivel hiába csengettem senki sem nyitott ajtót, így a kapunak támaszkodva elhelyezkedtem és vártam. Be is mehettem volna, egyetlen csettintésembe került volna, viszont ahogy ismerem őt a háza telis tele van természetfeletti csabdákkal, hiszen egy részüket én súgdostam a fülébe. Mielőtt feltűnne a látóhatárban megérzem a jelenlétét, hasonló aurával rendelkezik, mint a démonok. Látom, ahogy egy szőke hölgyemény társaságában jön, de a férfiasságának nem igazán tud parancsolni, ami megmosolyogtat. A saroknál járnak, mikor végre észre vesz, a mondatát is félbe hagyja miattam. Halkan kuncogok, hogy ennyi idő után is ilyen hatást váltok ki belőle. Majdnem négy éve láttam utoljára őt, mikor információkat kértem a projektjéről, miként halad vele. Különváltak az útjaink, de ez csak időleges volt ebben biztos voltam. Ahogy látom nem könnyű elküldeni a szöszit, aki a koppintást egy pofonnal díjazza, a jelenet láttam megrázom a fejem. Milyen ingerlékenyek ezek a halandók, nem is értem éppen csak most ismerte meg az én drágámat és egyből azt hiszi joga van hozzáérni. Egy-két lépéssel már előttem is terem a félvér, szerepet játszik, hiszen bárki megláthat minket. Értékelem az elővigyázatosságát.
- Természetesen, igen. De ezt ne itt beszéljük meg kérem, a falnak is füle van - nézek körbe sokatmondóan - Beinvitálna? - teszem fel a kérdést, miközben ellököm magam a kaputól, hogy be tudjon engedni. Várok míg kinyitja a zárakat, szorosan a nyomában vagyok, amint becsukódik mögöttünk a bejárati ajtó szemügyre veszem az otthonát. Nem az én ízlésem, de ideiglenes otthonnak tökéletesen megfelel, amúgy is New York és New Orleans között fogok ingázni a terveim szerint.
- Igazán behívhattad volna a kisasszonyt, biztosan jól elszórakoztunk volna hármasban - vigyorgok ördögien, szemeimben megcsillan a pokol tüze.
Akarom, amit akarok, Steven. És nem érdekel, mit kell tennem, hogy megszerezzem. Az áldozataim listája nagyon hosszú, és nem okoz problémát még egy névvel kiegészíteni.

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 23, 2017 11:35 pm
Következő oldal

Te mit keresel itt?

*Ez már megint egy szokványos napnak indult, bár a nap erős túlzás kifejezés az én életemben, hiszen egy nap nálam 27-38 órából szokott állni, aztán összerogyok a fáradtságtól. Így van ez most is, tegnap délután indult a mai napom, amikor felébredtem. Reggeli kávé, zuhanyzás és a szokásos dolgok, mint mindenki másnál. Majd irány be a laborba. Bent már megszokták, hogy reggelenként nem jelenek meg, s azt is tudják, hogy amikor bemegyek, akkor az első, hogy átnézek, mindent, ami addig történt, amíg én távol voltam. Ez általában 1-2 órát szokott igénybe venni, de most majdnem 4 órán keresztül zajlott, mert az egyik projectvezetőm balfasz. Jobb szavaim nincsenek az ilyenre… Nem elég hogy nem teljesítette a feladatát, még meg is próbálta magyarázni. Pedig az az, amit nem bírok elviselni. A kudarc az kudarc, kész, nem kell megmagyarázni. Azt mondta, hogy meg tudja csinálni, és én megbíztam benne, erre csalódást okozott. Ezek után majdnem három órámba tellett, hogy megcsináljam, ami szerinte lehetetten, de nem volt lehetetlen, csupán ő nem értett hozzá. Így majdnem 5 óra késéssel tudtam nekikezdeni a dolgaimnak, persze amilyen mázlim volt, még a vadászok tanácsának tagjai is megjelent, hogy ellenőrzést tartson. Őt is kellet pesztrálnom 2 órán keresztül. De legalább éjfél körül már tudtam rendesen dolgozni, hiszen a legtöbben hazamentek, így nem kellet velük foglalkoznom. Persze reggel visszatértek… Megint jöttek a bugyuta kérdések, hogy ezt hogy csináltam, ezt miért így, és tovább. A laborban a legtöbb ember nem tanult, csupán tapasztalt. Ez nagy különbség. Megtanulták, hogy ha jobb kézzel beillesztik az adott szegecset, akkor működik, de a szegecs működése nem érdekli őket már… Én vagyok a furcsa alak, aki meg akarja érteni a miértet… És hát kezdődött a nappal ismét. Jelentések, tanácskozások, s mire végezetem ezekkel, már ismét sötét lett. Megtehettem volna, hogy haza megyek, és bedőlök az ágyba, de akkor nem állt volna a napom, mint munkából.
Így hazafelé még beugrottam egy helyi kocsmába, hogy felszedjek valami nőcskét, akivel egész este kifulladásig egymáséi lehetünk. Szerencsémre ehhez nem is kellet sokáig keresgélnem, így pár itallal könnyen rá bírtam venni, hogy velem töltse az este maradék részét. Így hát a szőke csinibabával a karomon tartok haza. 19-20 lehet talán, s nem túl eszes, de nem is arra kell nekem ma éjszakára, hogy az elmém szomjúságát kielégítse, sokkal inkább a testemnek van rá szüksége. Bemutatkozott, de a nevéről fogalmam sincs. Egyszerűen nem érdekel, ahogy a locsogása sem, hogy a barátnőjével mi történt a múltkor. Persze eljátszom, hogy érdekel, s néha egy aham, vagy egy ne mond már szöveggel el is hitettem vele. Ahogy egyre közelebb érünk a lakásomhoz, úgy egyre nehezebb türtőztetnem magam, így bele is harapok egy kicsi a nyakába pajkosan, miközben rá – rá markolok a domborulataira. Amit pajkos sikongatással nyugtáz a kis szöszim.*
-Ha hazaértünk, akkor egyből ki foglak csomagolni ebből a csinos kis rucidból, hogy aztán… *súgom bele a fülébe a házam sarkánál, de azonnal félbe is hagyom, amint a kapura nézek. Pontosabban nem is a kapu a lényeg, hanem a nő, aki ott áll előtte. Majd négy éve nem láttam, de bármikor felismerném, még ilyen távolról is, hogy csak a sziluettje látható.*
-Ennyi volt ma estére, menned kell. *mondom a kis szőkémnek, aki már kezdene felháborodni rajta, hogy csak így dobják, de erősen ráfogok a kezére, figyelmeztetem, nem érdemes hisztiznie.*
- A városnak szüksége van rám. *jelentem ki neki a hazugságot, de mivel az egyenruhámból látszik, hogy a „hadsereghez” tartozom. * Majd máskor bepótoljuk. * nyugtatom meg, amire egy pofonnal válaszol, meg nem túl kedves szavakkal. Így nem marad nekem, mint fájó szívvel nézni a csinos kis popsiját, ahogy távolodik. Majd gyors léptekkel Lilith-hez lépek.*
-Segíthetek? *szólítom meg, mint egy idegent, hiszen nem tudhatom, ki figyel minket, pedig szívem szerint fél térdre ereszkedve köszönteném, hogy Úrnőm*

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 23, 2017 11:32 pm
Következő oldal

*Belső tér feltöltése folyamatban... *

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal