⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Aeshma / Diane:
The devil's voice is sweet to hear.

Deedra
'Cause we're hot like hell

☩ Faj :
Ω Szakadár

Utolsó Poszt Szer. Okt. 18, 2017 2:54 pm
Következő oldal

Aeshma
idézet idézet idézet
alicia vikander (cserélhető)
Démoni rangja (választható)
• • •
kor: ???
Szabad/
megszállt démon

Személyes adatok

Porhüvely neve: Diane

Gabriel vagy mihály?:Lucifer

Város:New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Porhüvelye Diane:

Nővérem vagy. Nagyon közel álltam hozzád, és még most is görcsben van a gyomrom, ha arra az estére gondolok. Mikor megszállt téged Aeshma. Menekülni akart, de elfogták, kiakarták űzni nővéremből a gonoszt. Apámat, apánkat te ölted meg, a puszta kezeddel tépted ki a szívét, és te ezt érezted. Mivel erős a lelked nem hagyod, hogy felül kerekedjen rajtad, de nem tudsz mit tenni. Ott vagy, de fogságban.

Megakarlak keresni, és kiakadtak szabadítani, de mivel én vagyok a szakadárok vezetője, nagyon nehéz lesz elmennem.
Nagyon fontos!
Szeretném, ha sikerülne kiszabadítani téged Aeshma fogságából, és ha ez megtörténik te vagy a törvényes vezetője szakadár klánunknak. De itt még nincs vége!
Van egy testvérünk, akit a szüleink még az első apokalipszis idején adta örökbe, aki most Wanheda klánjában van, is legfőbb bizalmasa, sőt talán szerelme is. Ő a jogos örököse a klánunknak, de ha ez megtörténik, Wanheda győz. Klánunknak vége lesz, az embereket rabszolga sorba taszítják, ételeinket, állataink felszámolják, földjeinket elfoglalják. Amiért apánk Nykon dolgozott, semmivé válik.

Aeshma a démon:

Megszálló démon vagy, hiszen Lucifer soha nem teremtett neked testet, és emberként születtél, aztán eladtad a lelked, és démonná váltál. Hogy hogyan adtad el a lelked, azt a megalkotóra bízom nem kötöm meg.
Nem gondoltad volna, hogy pont egy szakadár vezető lányának a testébe költözöl, de a test, amit birtokolsz erős. Mint fizikailag, mint szellemileg, amit te igyekszel felül kerekedni.

Kapcsolatok
ismeretlen név:

Részlet a hirdetésből:LINK
Apánk Nykon és anyánk fiatal korukban kaptak meg téged. Mivel anyám apja nem akarta, hogy a szüleink boldogok legyenek, és nem akarta, hogy együtt maradjanak el választotta tőlük a pici babát, téged, akit egy asszonynak adtak, aki annak idején együtt menekült el Wanheda anyjának csapatával, és váltak ki egy új, vérengző klánná.

Rowena:
Nykon idején is érezted, hogy Rowena vezető akarna lenni. Téged tisztelt, és tudta, hogy te remek vezető lennél, de akkor jöttem én Deedra. Nem tart engem megfelelőnek, hiszen, amikor téged megszálltak, minden erőmmel vissza akartalak kapni, ami befolyásolt a döntéseimben. Rowena átakarja venni a hatalmat, és letaszítani engem. Mi lesz, ha te visszatérsz?

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Aeshma / Diane:
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal