We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Nyugati Klán szakadárjai
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Utolsó Poszt Pént. Okt. 13, 2017 3:40 pm
Következő oldal

Deedra testvére, a jobb kezem, a tanácsosom. Mindketten nagyon várjuk, és ezt a remek hirdetést ő hozta össze. Szeretném kérni, hogy aktív user jelentkezzen rá, aki nem tűnik el, a fontos szerepe miatt. Valamint a félreértések elkerülése érdekében, mindkettőnknek jelezzen egy jelzőtűzzel, vagy pm.-el, nagyon izgalmas játékokban lesz része az illetőnek. :3

Választható név
IDÉZET IDÉZET IDÉZET IDÉZET
BOB MORLEY
Mikor csatlakozott?: IDE
•       •      •
kor: 28 - 30
Szabad/
Beosztás: katona

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Erős harcos, remekül bánnik a fegyverekkel, megveti, megkínozza a természet felettit, és hűséges Wanheda klánjához.

Kapcsolat: Hűséges vezető, és talán titkon szerelmes is Wanhedába, de maga soha nem vallaná be!

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Apám Nykon és anyám fiatal korukban kaptak meg téged. Mivel anyám apja nem akarta, hogy a szüleink boldogok legyenek, és nem akarta, hogy együtt maradjanak el választotta tőlük a pici babát, téged, akit egy asszonynak adtak, aki annak idején együtt menekült el Wanheda anyjának csapatával, és váltak ki egy új, vérengző klánná. Éreztél vezetőtök iránt mindig is valamit, tisztelted a határozottságát, és azt, hogy soha nem kegyelmezz. Talán szerelem is robbant benned, de ezt nem mutatnád ki nyíltan. Ha nem is tanácsosa vagy, de a legjobb harcosa mindenképpen.

Mindig is remekül, gyorsan tanultál. Már korán a bizalmasok közé kerültél, és amikor Wanheda lépett a klán élére te támogattad. Nykon fia vagy, így az Északi klán téged illetne. Én nem tudok a létezésedről, és talán Kathleen se tudott.
Wanheda még felhasználhatja azt, hogy kiköveteli a trónt, a klán vezetését tőlem, hiszen a jogos klán vezér nála van, így megszerezhet magának egy újabb klánt.

[/quote]

Marie
Paige Turco
Mikor csatlakozott?: 25 évvel ő is segített a klán létrehozásában anyámnak
• • •
kor: 46
Szabad/ Foglalt
Beosztás: volt tanácsos, jelenleg klánunk gyógyítója

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Ha kell kemény, kegyetlen tud lenni, de csak úgy mint anyám már bele fáradt ebbe, inkább a gyógyítással szolgálja a klánunkat, abban a legjobb ma már. Egykor a klán egyik legjobb katonája volt, hiszen ő tanított harcolni.

Kapcsolat: Inkább kerüli a bonyodalmakat, csöndesen a háttérbe húzódik, de amikor a szeme láttára vágom el húga torkát, azt nem bírja elviselni. Szemei előtt lebeg, hogy véghez vigye amit anyám akart, tisztában van vele, hogy amíg én vagyok a vezető ez meg sem történhet. Jó harcosnak tart, sőt a klán legjobbjának... mégis nem hiszi, hogy elég érett lennék hozzá.

Karakter leírása

Anyám négyszemközt mesélte el, hogy bele fáradt ebbe a kemény harcba, a mellett, hogy békét szeretne kötni a többi klánnal, még szükségünk is lenne rá, hiszen ember- és ételhiányban kezdünk szenvedni, ez egy pozitív lépés lett volna. De Pechjére meghallottam, és mivel nem voltam hajlandó elviselni ezt,
a tudatot, hogy le akarja rombolni apám munkáját.... megöltem. Mivel én vagyok az egyedüli gyermeke én örököltem a címet, téged az is zavar, hogy Deedra testvérét választottam a tanácsosommá. Nem mellesleg, anyára tudtál hatni de rám nem. Alapjába véve egy csöndes, higgadt, józan gondolkodású személyiséget képzelek el neki, aki jobban érzi magát a gyógynövények és a gyógyítás világában immár. Sokkal inkább mint a csatatéren is. De meg sem a fordul a fejében, hogy elhagyjon, kötődik hozzám, hiszen az unokahúga vagyok, de azt is tudja, hogy tennie kell valamit a klánért, hogy ne én vezessem.

Tristan
Henry Ian Cusick
Mikor csatlakozott?: 25 évvel ezelőtt ő is segített a klán alakításában
• • •
kor: 50 körüli
Szabad/ Foglalt
Beosztás: anyám vezetése alatt katonai vezető volt, de ma csupán egy katona

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Kegyetlen, kemény harcos, aki alatt az embereink olyanok lettek amilyenek.

Kapcsolat: A szüleimet tisztelte, engem is tisztel, de nagynénémmel ért egyet. talán azért mert mindig is kötődtek egymáshoz.

Karakter leírása

Megdöbbensz, hogy megölöm anyát, hiszen a húgodnak tekintetted, apám legjobb barátja voltál, te is segítettél felállítani huszonöt évvel ezelőtt a klánt. Most, Marie mellett állsz, te is úgy gondolod, hogy ideje a változásnak. Ebben igazad van, de... sokkal drasztikusabb változások vannak kilátásban. Valamint nem tetszik, hogy uralkodásom alatt Deedra testvérének adtam a kinevezésedet, és csupán, mint katona vagy jelen a klán életében.

Bármi
Tasya Teles
Mikor csatlakozott?: ide született
• • •
kor: 24
Szabad/ Foglalt
Beosztás: Az egyik osztagparancsonokom

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Ugyan olyan vérszomjas, kegyetlen, harcias, makacs, mint én. Egy idősek vagyunk, együtt vettünk részt a kiképzéseken is. Amolyan barátfélék vagyunk. Ha én nem lennék ő is elirányíthatná a klánt, képes rá, és tudom, hogy emiatt irigy is rám.

Kapcsolat: Imádja, csak mint én, ha el kell vágnia valaki torkát, nem habozik, gond nélkül megteszi. Nagyravágyó, becstelen, szeretne a helyemre lépni, d etudja az emberek csak rám hallgatnak, ráadásul ezt hallálal büntetik a klnunkban. Irigykedik,
mégis felnéz rám. A parancsaim gond nélkül teljesíti.

Karakter leírása

Együtt nőttünk fel, ugyan olyanok vagyunk, te is a drasztikusabb megoldásokat részesíted előnyben. Sőt, ha lehetséges sokkal, inkább csatázol valakivel, minthogy békésen megbeszéld vele. Úgy érzed, ha meg kell tenned valamit, megteszed, gondolkodás nélkül. Felnézel rám, a parancsaim teljesíted,
de mégis ácsingozol a vezetői posztra, ez elvakít néha téged. Egyre inkább elhatalmasodik rajtad. Vajon továbbra is segítő barát maradsz?

Bármi
Lindsey Morgan
Mikor csatlakozott?: Hasonlóképp született.
• • •
kor: 24
Szabad/ Foglalt
Beosztás: a klán vadászatával kapcsolatos dolgokat vezeti, valamint ért bizonyos technikai dolgokhoz is

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Ő is tud kemény lenni, ha arról van szó, és nem néz semmit és senkit, de ha bütykölhet, vagyha vadászhat akkor érzi jól magát.

Kapcsolat: Mindenkivel jó kapcsolatot ápol, bár senki nem tud róla, de Marie lánya, és szerinte a lány a jobb vezető lenne, mint én, békésebb. De ő nem mer ellenkezni velem, hiszen együtt nőttünk fel.

Karakter leírása

Senki nem tud róla, csak anyám tudott, hogy Marie eltitkolt lánya. Békésebb, higgadtabb természet, mint én. Nagynéném ezért is gondolja, hogy ő jobb vezető lenne, mint én. Egyrészt könnyebben elérnék a céljukat, de ő sose lázadna ellenem fel, többek között azért mert a barátjának tart. legyek bármilyen is kitart mellettem. szeret bütykölődni, és remek nyomkövető, ezért is lett ő a felelős, a vadászatért, és az ehhez kapcsolatos dolgokhoz. Habár ő is a békésebb dolgokat szereti, szeretne, hogy legjobb legyen a klánnak, mellesleg tudják ha nem tartják be a szabályokat könnyen a pincében találják magukat.

*** A pb-ket szeretném megtartani érthető okokból, a plotok képlékenyek, kivéve a Deedrával közös. :3 Illetve ha ezek nem tetszenek, de szeretnél egy kegyetlen vérengző klánhoz tartozni, nyugodtan... szeretettel, és sok véres kalanddal várlak. s4h4h

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal