Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belváros •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 12:32 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

A family is rising
────────────── ──────────────
@"Aaron Maxwell - 276 szó - <3

Annyira jó lett volna, ha nem kéne többet bujkálnom. Ha felvállalhattuk volna, hogy azok vagyunk, amik, mi, félvérűek. Vajon Aaron is az lenne? Esetleg egy elárvul embergyermek? Nem tudtam, de azt igen, hogy mit tanítottak nekem: ha te nem segítesz másokon, ne várd el, hogy neked is segítsenek. Miért kell léteznünk, ha egyszer bűn? Miért nem töröl el minket a Föld színéről Isten úgy, mint az Özönvíz idején tette?
Semmibe se kerülne neki tulajdonképpen. Miután cifrán kidühöngtem magam a kötekedő recepciós fazon viselkedésén, fent újabb harc várt rám, hogy Aaront meggyőzzem, hogy nyugodtan aludjon az ágyon. Nem fogja érte senki bántani.
- Kicsim, gyere. Az a régi életed volt, ez most már egy új. Szabad – néztem mélyen a szemébe. – Talán Iraf is örülne végre egy kényelmesebb helynek, nem?
Arra játszottam, hogy hátha előcsalom a képzeletbeli barátot, hátha többet is megtudhatok a gyermek előéletéről. Azzal próbálkoztam, hogy őt is egyenrangú félnek tekintettem, elfogadtam, hogy itt van a fiúval. Tudni akartam, hogy mentálisan sérült-e a gyerek, vagy megszállottsággal van-e dolgom?
Egyiket se könnyű gyógyítani, de nem tartottam lehetetlennek.
- Ó, ezt csapnak hívják. Víz folyik belőle, tisztítva, tudsz inni, kezet meg arcot mosni. Zuhanyzó is van itt – lelkesen álltam neki megmutatni a berendezést, hogy mit hogyan kell használni. Szegénykém. Neki csomó mindent újra kell tanulnia, de nem bánom, tulajdonképpen időm, mint a tenger, és így nekem is jut egy produktívabb életcél: segíteni valakinek, aki még nálam is nyomorultabb helyzetben van.
- Ha éhes vagy, rendelhetünk valami finomat is. Mihez lenne kedvetek? – direkt a többes szám.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

For where your treasure is
there your heart will be also˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 4:22 pm

To: Sophia

Szótlanul követem a nőt kissé görnyedten. Nem zavar, hogy elázok. Mindig eláztam, ha ilyen volt az idő. Iraf sem szólt rám mindig,mikor ott üldögéltem. Mintha megszokta volna.
Betérünk egy szállóba ahol szintén néma maradok. A kérdésre viszont csak felnézek, hogy mi történik. Nem ő az anyám, de volt egy olyan érzésem, hogy ha megszólalok bajba keverem. Szóval csak mögé léptem és úgy helyezkedtem, mintha közel állna hozzám. Nem szeretném őt bajba keverni pusztán a létezésemmel.
Beérve a szobába körbe nézek. Tetszett. Anyával sosem volt ilyen szobánk. Nem volt kifestve fal, se ágy nem volt.
- Aaron-nak jó lesz a földön is. Megszokta. - nézek rá. Iraf most nagyon csendben van. Netán tervez valamit? Nem hiszem. Ennyire nem tenne keresztbe nekem. Vagy igen? Nem tudom. Csak nem szeretnék egedül maradni.
- Iraf most csöndben van. Aaron nem érti miért. - mondom neki. Elkezdek körbe nézni a lakásban.
- Ez mi? - mutatok rá egy magas üvegből készült valamire, amiből víz folyik. Sok új dolog van, amiről nem tudom micsoda. De nem vagyok rest rákérdezni, remélve nem megyek az agyára aztán, majd a teraszon alszom. Nem, mintha zavarna megszoktam, hogy hidegben fekszem, legtöbbször pokróc nélkül.

From: Aaron
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 12:49 pm

A family is rising

Aaron követett, s ennek nyomán nagy kő gördült le a szívemről, nem maradhat árván ez a fiatal. Ha másért nem, akkor magamért kell megpróbálnom úgy élnem az életem, hogy én elégedett legyek vele, mert bármelyik percben utolérhet a végzetem, és nem akarom úgy itt hagyni ezt a ártekét, hogy az életemnek semmi értelme ne legyen.
- Kár. Ne aggódj, megtaláljuk – vagy csak a hamvait, nem tartom kizártnak ezt a lehetőséget sem.
A belvárosban egy kisebb motelben béreltem szobát magunknak.
- A maga gyereke?
- Ha igen is, mi köze hozzá? – förmedtem rá a recepciósra. Ne ártsa csak bele az orrát mindenbe, ami nem tartozik rá, neki itt az a dolga, hogy fogadja a vendégeket, és szállást adjon annak, aki kéri.
- Gyere. Holnap délelőtt elugrunk venni neked jobb állapotú ruhákat – muszáj, hogy Aaront ne lássák ilyen állapotokban, elég furán néztek ránk egy páran, amíg a hatvanhatos számú szobáig elértünk. Eh. Miért nem egy nagyobb hotelbe mentem? Talán a hatszáz-hatvanhatost sikerült volna kifognom.
- Na, válassz, melyik ágyon aludnál szívesebben? – Bár kérdéses, hogy ekkora viharban fogunk-e tudni normálisan aludni. Engem kimondottan zavar az eső vad kopogása az ablaküvegen. Olyan szomorú, lehangoló látvány.
- Azért Irafnak is van ám beleszólása ebbe – nem feledkeztem meg arról a képzelet barátról sem, akit említett. Szegény fiú. Nem baj, most már nincs egyedül, ez a lényeg. Előbb-utóbb elfogja majd engedni magától is. Ha meg nem, akkor sem aggódom, pedig lehet, kéne. Nem tudom, mennyire erőszakos ez az Iraf, vagy ki. Ki tudja, hogy ez a képzelt absztrakció mire buzdítja a kölyköt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 11:53 am

"Még, hogy félni. Nagyon el van tévedve ez a nő." Csak nem ismer. "Attól még, hogy nem ismer nem kell egyből gyávának titulálni engem." Na ne legyél már morci. Most az egyszer ne.
- Nem....Aaron csak mama szomorkás mosolyára emlékszik. - nézek rá nagy szemekkel. A két év alatt elmosódott már az arca. Az egyetlen, ami még tiszta az a görbület, mely mindig arra késztetett, hogy szót fogadjak. "És itt is rontottad el. Ha rám hallgatsz már az elején nem jutunk ide."  Miért tettem volna? Állandóan szekáltál. "Az lehet, de az én érdekem is, hogy életben maradj és, ha nem lettél volna makacs akkor most nem lennénk itt és már sokkal erősebb is lehetnél." De engem nem érdekel a hatalom. "Oh akkor talán azt sem bánnád, ha eltaposnálak és átvéve a tested azt csinálok, amit akarok." Azt nem teheted. "De igen. És meg is teszem, ha kell."
Felállok és oda megyek Sophia-hoz. Kicsit görnyedt a tartásom, de ez már régóta van így. Szinte nem is emlékszem már, mikor húztam ki magam.
Követve őt ki az épületből az égre nézek. Az eső elönti az arcomat én meg nem teszek semmit sem ellene. Csak hagyom, hogy pólusaimat és minden mást betöltsenek a cseppek. Két év. Két éve nem éreztem fontosnak magam más szemében. És sosem gondoltam volna, hogy bárkit is érdekelhetne a sorsom. Csak úsztam az árral és tűrtem.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 01, 2020 11:44 am

A family is rising

Szegény kölyök. Tudathasadásos is. Ne, ezt most hogy kezeljem. Könyvtáros vagyok és nem pszichológus, pláne nem értek a kölykökhöz. De azért mégse hagyom itt. Talán így próbálta feldolgozni, hogy magára hagyták. Vajon miért? Remélem, nem ugyanazért, amiért engem is.
Néha olyan szívesen Isten képébe vágtam volna, hogy mit gondoltam, éreztem a létezésünkkel kapcsolatban. Ha annyira bűn a félvérek és nephilimek létezése, egy csettintés és kész. Semmibe se kerülne neki elintéznie minket. Talán tényleg büntetés a létünk, emlékeztető a szüleinknek a bűnükre.
- Nos, Iraf biztosan csak fél. Semmi sem jó vagy rossz önmagában, csak ha mi azt gondoljuk róla – tudott az öreg Will. – Rendben, őt is hozzuk magunkkal, ne maradjon egyedül. Senkinek se jó egyedül lenni.
Jajjaj. Ez öreg hiba. Így nehezebb dolgunk lesz kutatni utána. – A kinézetére csak emlékszel. Csak van valami támpontod. De előbb talán gondoskodjunk a szükségleteidről. Nem ártana tiszta ruha, és rendesen kialudni magad. Gyere, induljunk – nyújtottam felé kezem, mintegy noszogatva őt, finoman.
Óvatosan kell kezelnem, nehogy a másik személyisége hirtelen dührohamot kapjon. Vajon melyikük az igazi? Aaron vagy Iraf?
- Miért kéne, ha finom is lehet az étel? – kacsintottam. – Na, indulhatunk?
El kell hoznom őt innét.
Odakint az eső még jobban rázendített, igyekeznünk kell, ha e lakarunk jutni egy némileg kényelmesebb helyre, é nem akarunk szétázni. Semmi kedvem a mosott rongy-kinézethez.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 31, 2020 9:13 am

- Itt. - mutatok a fejemre. - Iraf mindig is itt volt. Iraf mindig szekálja Aaron-t.
"Ez azért nem teljesen igaz." Oh dehogynem. "Nem. Nem mindig szekállak" De naponta szívod a vérem. "Örülj inkább, hogy nem tapostalak már el"
- Iraf mindig morcos. Iraf komoly. Iraf rossz fiú. - ha számításba vesszük i mindenre kényszerített már rá, vagy tett ő akkor igen Iraf-ot jogosan állítom be rossznak. Még mostanra is nehezemre esik elfelejteni azt az estét, mikor Iraf olyas valamit etetett velem, amitől most is felfordul a gyomrom. Hogy gondolhatta, hogy bírni fogom és nem akarom, majd kihányni?
- Aaron nem tudja mama nevét. Mama nem mondta meg. - tény sosem kérdeztem. Mindig is mamának maradt meg. Bár tény reggel mindig elment és este jött haza. Olyankor kaptam enni. Ritkán játszott velem, mert vagy nem volt itthon, vagy túl fáradt volt. Én meg elvoltam magamban. Megtanultam nem igényelni a szociális életet. Bár ez Iraf mellett eléggé nehéz volt.
Ahogy azt mondja, hogy kaphatok szálás mellé még ételt is felcsillan a szemem.
- Akkor Aaron-nak nem kell nyers húst ennie? - nézek rá nagy szemekkel. Én nem tudom, hogy kell megsütni a húst, nem is tudom hol. Így kis barbarizmushoz folyamodva megpróbáltam túlélni.
Oda megyek hozzá jelezve, hogy vele megyek. De megtartom a három lépés távolságot. Legalább Iraf is megnyugszik, hogy nem kell azonnal ugrania.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 30, 2020 10:26 pm

A family is rising

Ez a fiú egyre érdekesebb.
- Iraf? És mondd, ő most hol van? – érdeklődtem. Lehet, hogy a tetvére, és őt meg itt hagyták? Hát ez ritka kegyetlenség, hogy mit művelnek manapság az emberek. Egyre inkább kezdek egyet érteni azokkal, akik azt mondják, pusztuljunk. Szinte fürdünk a bűnben, java részünk megbánás nélkül. Ebbe én is beletartozom, nem akarok kivételezni magammal.
- Hol van Iraf? Őt is magunkkal hozzuk akkor, jó? – Ajjaj. Nagyobbak itt a bajok, mint gondoltam. Valószínűleg ennek a képzelt barát dolognak igaza lehetett, és talán Aaron, kimondatlanul is, de általa dolgozta fel, hogy az anyja elhagyta? Muszáj lesz befogadnom. Nem lehetek kegyetlen, nem hagyhatom én is magára, egyedül, ebben az omladozó romban.
- És miért morcos a képen? Mi nem tetszik neki? – tudakoltam, hátha többet elárul, hátha még ki tudok belőle csikarni némi információt.
Ez a gyermek beteg. Nem, nem testileg. Lelkileg nyomorították meg.
- Hozzám. Ha még tudod a mamid nevét, akkor, nos akkor én megkeresem neked. Sőt. Tudod, mit? Együtt keressük meg. Többen azért csak többre megyünk – kezem felé nyújtottam,  én már készen álltam arra, hogy elhozzam onnan, egy biztonságos, barátságosabb légkört biztosítva neki, ahol megfelelő ütemben fejlődhetne szellemileg is.  
De… de hogy még magáról i harmadik személyben beszéljen… kifacsarja teljesen a érző szívem.
- Gyertek. Étel, ital, puha ágy, száraz ruhák, na? Csak jobb, mint itt – noszogattam. Biztos kell neki egy kis biztatás, hogy ki merjen szakadni innen.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 6:43 pm

Nem emlékszem nevelő apámra. Az egyetlen, ami megmaradt az a hangja ahogy anyámmal veszekszik. De van egy olyan, hogy Iraf tudja, ki ő és miért ment el. "Tessék? Aljas rágalom! Nem ismerem azt a férfit!" Mégis két évvel ezelőtt megemlítetted, hogy miattam lépett le. "Dehogy is! Nem mondtam ilyet!" De mondtál. "Jó lehet mondtam ilyet, de te meg túl hiszékeny vagy és mindent elhiszel!" Nem igaz. "Nem? Érdekes még is te hoztál egy nőt a házba."
És ekkor villant belém a felismerés, hogy igen még mindig itt van a nő. Ránéztem és az arcát fürkésztem. Fogalmam sincs, hogy reagál erre az egészre.
- Aaron nem tud szabadulni Iraf-tól. Ha Aaron megy Iraf is jön. Ha Iraf megy Aaron is megy. - mondom neki ránézve. "Így igaz. Nem szabadulsz tőlem. Hiába próbálkoztál évekkel ezelőtt. Én megállítottalak. Nem fogsz eldobni."
- Megkeressük? Iraf szerint Mama már nem jön vissza. - néztem rá. Most nem tudtam kinek higyjek. Logikusnak tűnne, ha Iraf-ra hallgatnék, de....nem akarom feladni a reményt, hogy viszont láthatom anyámat.
- Az ott Iraf. - mutatok a morcos figurára. Iraf-nak nem tetszett a rajzom, de akkor nem érdekelt. Olyankor több szabadságom volt. Bár, ha visszaemlékszek, anya sem örült. Állandóan Iraf-ról kérdezősködött. Egy idő után nem válaszoltam neki. Akkor úgy tűnt, hogy Iraf-ot jobban kedveli, mint engem.
- Menni? Hova? - néztem rá értetlenül. "Beakar fogadni, te szerencsétlen" Engem? Miért? "Mit tudom én, de dönts el, hogy most mész, vagy sem?" Döntsek? De hát...eddig mindig te döntöttél.
Végül felállok és közelebb lépek hozzá. Igaz félve teszem ezt és nem is megyek nagyon közel. Azért nem árt óvatosnak lenni...

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 4:17 pm

A family is rising
A gyanúm egyre inkább beigazolódni látszott, hogy ez a szegény fiatal magára lett hagyva. Valami nem volt egészen rendben vele. Bár egy kamaszévei vége fele járó fiú, a beszédében mégis inkább egy öt-hat éves gyermek eszközeit véltem felfedezni.
Beteg – ez volt a második gondolatom.
A házba belépve, vagyis inkább romépületbe, mert háznak ez a tákolmány még jóindulattal se nevezhető, elfogott a heveny düh. Meg tudtam volna tépni azt, aki magára hagyta őt ilyen veszélyes körülmények között.
- Figyelj. Én nem foglak itt hagyni sem téged, sem pedig ezt az Irafot, legyen akárki – valami képzeletbeli barátféle lehet, ha jól sejtem. – Ha neked ő fontos, ő is velünk tarthat.
De én kézen álltam arra, hogy elcibáljam innét, mert itt éhe hal és/vagy megfagy. Meg is betegedhet. Nem, szó sem lehet róla, hogy engedjem itt maradni.
- Eljöttök hozzám, és megkeressük a mamit, jó? Mert szerintem ő már ide nem fog visszajönni. Lehet elfelejtette, hol hagyott – próbáltam menteni a menthetőt, és nem hangosan kimondani, mennyire elítéltem ezt a nőt.
Aztán megláttam azt a firkát a falon. Ó. – Az ott te lennél és a mamid? Ki az a harmadik?
Csak találgattam, lehet, nem is ő rajzolta, hanem valami korábbi itt tengődő csóró hajléktalan.
Itt basszuskulcs még egy nyomorult tető sincs, ez a váz meg előbb-utóbb, de megadja magát. Nem úgy néz ki, mint amit be akart volna fejezni bárki is ebben a nyomorék életben.
- Aron, Iraf. Gyertek. Nálam még étel is van. Ma még csak egy szállóban szállunk meg, utána szétnézek valami állandóbb lakhelyért. – San Franciscóba nem mertem visszamenni. Egyelőre nem. Ahhoz még túlságosan hangosan pofázott a lelkiismeretem.
Vajon Lucifer tud rólam már? Vagy még nem? Kétlem, hogy apa bevallotta volna pont neki a létezésem. Hát most erősen meg fog lepődni. Apám meg még úgy. De kit érdekel, úgyis csalódtam benne. Sosem volt ott, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. A szárnyamon és a semmit érő képességemen túl nem kaptam tőle semmit. Nem tanított semmire, aminek hasznát tudnám venni ebben a világban. Inkább magamra hagyott ugyanúgy, ahogy az anyám. Egyszer eljött közölni, hogy ne keressem.
Én ezt tiszteletben tartom. Hát akkor, ideje a saját utam járni. Szabad akaratom van, azt teszek, amit csak kedvem tartja.
Befogadom ezt a gyereket, legyen akárki fia-borja.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 3:49 pm

Kezdem megszokni, hogy nem támaszkodhatom senkire.  Jó teljesen egyedül sem vagyok, mert itt van Iraf, de ő akkor is segít, ha nem kérem. Már, ha lehetne segítségnek mondani azt, hogy mindenkit kinyír a közelemben.
Ahogy megkér a nő, hogy mutassam meg az otthonom felcsillog a szemem. Felállok a pocsolyából és elindulok. A városban van egy közösségi ház, ahol anno többen is laktak. De hiába emlékszek vissza tudtommal rajtunk kívül senki sem lakot ott. A legtöbb emelet már össze dőlt, nincsenek se ablakok, se ajtók. Csak a váz, ami bármelyik pillanatban megadhatja magát. Felmegyek a megmaradt lépcsőkön egészen a második emeletig. Az egyik helyiségbe bemenve leülök a sarokba. Ez a megszokott helyem. Itt érzem magam otthon. A szobában van egy két doboz, egy pokróc és a mellettem lévő falon egy véset ahol egy ikerpárra emlékeztető figura van és mellette egy nagyobb. A mosolygós gyerek az én vagyok. A morcos az Iraf, a nagy pedig anya. 8 évesen véstem bele a falba egy kővel.
"Nem értem, miért ragaszkodsz ehhez a helyhez. Anyád úgysem jön vissza."
- Mama visszafog jönni. - suttogom összekuporodva. Visszafog jönni ez egészen biztos. Csak türelmesnek kell lennem. Ha jó fiú leszek akkor viszont láthatom. "Minek áltatód magad? Úgyis csak csalódni fogsz."
- Nem igaz...nincs igazad Iraf. Aaron nem fog csalódni. Mama visszafog jönni. - suttogtam ismét. Szinte megszűnt számomra a világ és meg is feledkeztem a nőről, akit ide hoztam.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 3:10 pm

A family is rising
A szívem szakadt meg ezért a fiatalért. Harmadik személyben beszélt magáról. Mi érhette, hogy így lehasította magát? Mintha nem csak ő lenne.
- Szia, Aaron – üdvözöltem. Az esernyőmet feje fölé tartottam, s mivel a szendvicset nem vette el, eltettem, jó lesz az egy későbbi alkalomra is. Két éve vár az anyjára. Mégis hogy volt képes az a megátalkodott riherongy magára hagyni a gyerekét? A válasz ott hevert az orrom előtt: ahogy az enyém tette velem.
- Rendben, nyugodtan mutasd meg. A bácsikám még várhat rám, úgyse jelentettem be neki, hogy jövök – vontam vállat. Ráérek. Nem tartok sehova, nincs dolgom
- Mutatnád az utat, kérlek? – Nagyon reméltem, hogy nem valami romos helyen laki, mert akkor aztán tényleg felmegy bennem a pumpa, és ha tetszik, ha nem, én fogom a gyereket és befogadom.
- Biztos nem kéred a szendvicset, Aaron? – érdeklődtem.
- Sophia vagyok – feleltem az ő kérdésére. Legalább nem hajtott el a fenébe, tök jó. Reméltem, elhiszi, hogy tényleg csak segíteni akarok rajta, nem vagyok szívtelen.
Borzalmasnak viszont az voltam. Jelenlegi állapotomban undorodtam magamtól, hiszen végig másokra akartam támaszkodni egész életemben, és mi lett a vége? Itt álltam, az utcán, nyomorultul, egymagam, hasonlóan a gyerekhez, nincs hová mennem. Megérett bennem az elhatározás: történjen bármi, én elhozom onnan, ahol jelenleg él. Aztán ki tudja. Akár még a nevemre is vehetném.
Megnézném Lucifer arcát egy ilyen bemutatkozásra. Helló, én az unokahúgod vagyok, Raphael testvéred lánya, ő pedig a fiam… minimum hülyének nézne. Már csak ezért is megérné ez az egész, plusz így egyikünk sem élne egyedül.
Talán tudna a kölyök olyasmit, amit én nem, a túlélésről. Két évig egyedül… rémes.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 2:42 pm

"Meg kéne ölnöm..." Nem ölhetsz meg mindenkit, aki hozzám szól! "Dehogy nem!" Nem! Nem lehetsz ilyen gonosz! Nem ilyen vagy! "Kis naiv...."
Értetlenül hallgatom a kérdéseit. Megszabad egyáltalán szólalnom? Mama mindig azt mondta ne beszéljek idegenekkel. De nem tűnik olyannak, aki bántani akarna.
- Mama? Aaron-nak van mamája. Mama azt mondani Aaron-nak, hogy várjon. Aaron két éve vár. - mondom neki. Iraf nem szól semmit. Csendben van. Talán végre hagyja, hogy most én irányítsak?  "Ugyan. Mindig én leszek a főnök. Csak hagyom, hogy a saját károdon tanulj."  Nem lesz semmi bajom. "Hát persze. Mert, ha igen megölöm a nőt. Ilyen egyszerű"
- Aaron-nak van otthona. Akarja látni a néni? - nézek rá. Ha azt mondja igen felállok és elindulok a félig már leomlott épület felé. A szendvicset nem veszem el, amit felajánlott nem rég ettem. Bár igaz ahhoz senkinek sem lenne gusztusa. Ha a nő azt mondja, hogy nem a földön maradok. Nem tudom mit kéne tennem, szabad e bármit is csinálnom.
- Néninek mi a neve? - érdeklődöm. Legalább ennyi támaszpontom lesz. És akkor talán Iraf is nyugton marad és nem akarja, majd a fél várost lekaszabolni, ha hozzám szólnak. Bár igazából nem értem az okát, hogy miért érdekli ennyire őt, ha így is úgy is megszól és bánt. Bár fizikailag még nem bántott, ha nem vesszük figyelembe, hogy mikor kiüt akkor fáj még maga az létezés is.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 2:09 pm

A family is rising
@"Aaron Maxwell - szószám - Megjegyzésem: *.*
Nem felelt. Elgondolkodtam, hogy vajon meghallotta-e, hogy hozzá szóltam. Az biztos, hogy nem siket, mert rám nézett. Kedvesen mosolyogtam rá, bátorítóan.
- Nincs kedved velem tartani? Itt az esőben azért csak nem maradhatsz, egyedül – bánom is én, hogy ki fia-borja, én nem fogom magára hagyni. Nincs szívem hozzá. Majd valahogy magyarázom, ha rákérdezne a nagyfőni, ha még ma eljutok-e hozzá.
- Gyere! – kezemet nyújtottam felé, ha elfogadja, jó, ha nem, akkor nem tudom, hogy fogom rávenni, hogy velem jöjjön.
A táskámban volt még egy szendvics is, és nem voltam rest felajánlani.
- Tessék. Ez a tiéd, enned kell valamit – ezt is felé nyújtottam. Olyan elhagyatottnak és árvának tűnik.
- Vannak szüleid? Laksz valahol? – faggattam. Nem nagyon szólt hozzám, s elkezdtem gyanakodni, hogy vagy megszállták esetleg, vagy pedig… jézusom, erre még gondolni is rossz. Lehet, hogy árva.
Ó, ez borzasztó! Ha így lenne, akkor már csak ezért se hagyhatnám itt. Az kéne még, hogy megfázzon itt nekem az esőben, a hideg utcakövön ücsörögve.
- Ne félj, nem foglak bántani – bátorítottam. – Ma éjszakára, ha szeretnéd, lesz fedett, fűtött szállásod.
Ha szeretné, továbbra is maradhat mellettem, de ezt a minimumot mertem csak felajánlani, hogy ne riasszam el.
Manapság a bizalom luxuscikké vált. Mindenki túlélni próbál, ahogy csak tud. Nem mindenkinek jutott ki az a luxus, hogy három angyalt is ráállítottak, hogy vigyázzanak rá.
Abból az egyiket az apja, a másik kettő nagybátyja bízta meg.
Közben meg kigondolom, hogy tudnék segíteni rajta. Talán van még élő rokona, családtagja. Az apokalipszis sajnos sokak életét tette gallyra, köztük az enyémet. Pont, hogy ilyenkor kéne összefogni, ahelyett, hogy gyerekeket hagynak az utcán. Legalábbis nem tűnik nagykorúnak a srác.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Reagok :
18
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
16
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 1:47 pm

Szakad az eső. Mostanában sokat esik. Fedezékbe kéne húzódnom. De hova? Menjek vissza a romos épületbe, ahol eddig éltem? Vagy keresek valami mást? Iraf is csendben van. Mintha ő sem tudná, hogy mit csináljak. Vagy csak tesztelni akar? Arra kíváncsi tudok e önálló döntéseket hózni? Mindketten tudjuk a választ: Ritkán. Nem vagyok egy magabiztos ember. Azok után, hogy már 2 éve hallgatok Iraf-ra most valahogy nehéz gondolkodni.
A pocsolyát bámulva próbálok valamit kiötletelni. Nem sokkal később egy ismeretlen hangot halottam meg. Ez új. Talán mégis csak kezdek megőrülni. De ez más volt. Nem olyan, mint Iraf. Felnézve egy nőt pillantok meg. Azt kérdezi jól vagyok e. "Ne bíz benne" Te senkiben sem bízol. "Te meg túl naiv vagy."
A nőt nézve az én sápadt arcommal, a táskás szemeimmel. Tényleg úgy nézhetek ki, mint egy hajléktalan. "Mert azok is vagyunk." Fogd be. Igen is van otthonunk. "A lassan szétdőlő épületre gondolsz, amiben anyáddal éltünk?  Ja lyukas falak, tető, ajtó sincs." Ha megjavítjuk még lakható lesz. "Aha. És miből? Van kereseted? Nincs. Mit eszük? Embereket. Áruld már el még is miből tudnánk megjavítani azt, amit már nem lehet?" Nem is eszünk embereket. "Még. De, ha így haladunk lassan tényleg kannibalizmusra kell vetemednünk."
Ignorálva Iraf-ot gondolkodom azon, mit mondjak. Anyámon kívül nem beszéltem senkivel, aki nem a fejemben beszélt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Belváros Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
106
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 1:27 pm

A family is rising
@Aaron Maxwell - 200 - Bocsi a hosszért, lesz ez még több is. Very Happy

Egy ok vezérelt New Orleansbe: meglátogatni valakit, akinek ildomos volna bemutatkoznom egyébként is, de most a családi pofaviziten túl másért jöttem. Felajánlanám Lucifernek, hogy melléjük állnék. Hogy mi vezetett ide?
Az, hogy tartozni akartam végre valahová. Ha a jók nem fogadnak be, nos… az ellenségem ellensége tulajdonképp a barátom is lehet, nem? Nem sok holmival hagytam hátra San Franciscót, s valahol még emésztett is a bűntudat, hogy meg sem próbáltam helyrehozni a hibáimat, ismét a menekülést választottam.
De mit kerestem volna SF-ben? Ha kiderül a nephilim voltom, ott se lennék sokáig biztonságban. Áruló… jogosan illethettek volna az angyalok ezzel a címszóval, de nézzük csak, az érmének mindig két oldala van: én bármennyire is próbálkoztam, kitaszítottak maguk közül. Mindig is le fognak nézni, akkor meg minek maradjak ott, ahol nem látnak szívesen?
Szakadó esőben sétáltam New Orleans belvárosában, valamiféle szállás után nézve. Az anyagiakkal egyelőre még nem volt gondom, három hónapig simán tudnám tartani magam egy átlag színvonalon.
De, ni csak? Ki az ott, aki a szakadó esőben, ernyő minden nélkül ücsörög a tócsában? Ó! Egy fiatal fiú. Talán rosszul van? Odamenjek, ne menjek?
- Szia! Minden rendben? Segíthetek? – lépkedtem közelebb hozzá, mégis a megszólítása mellett döntöttem. Legfeljebb elhajt melegebb éghajlatra.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Belváros VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
814
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 21, 2020 4:32 pm

Szabad a játéktér

Bad Boys
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Belváros YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Belváros WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
219
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 08, 2020 12:13 am

Üzenet a belvárosból
Darby & Belial
Zene: nincs • szószám: 507 • Credit:

Újra New Orleansba jöttem kísértve a sorsomat és bár más ügyek hoztak ide, egy hirtelen jött üzenet, ami valami különös véletlen folytán nálam kötött ki, további maradásra késztet. Ahogy távozóban, immáron minden sunyi lopakodástól mentesen sétálok kifelé a Főnci hoteljéből egy papírdarabot nyomnak a kezembe, melyen egy név és egy belvárosi cím áll. Ha minden igaz egy ijedt kölyök járt itt nem is olyan túl régen és Lucifert kereste valami sürgős ügyben, egy bizonyos Dar....darcy..vagy talán Dancy megbízásából.
-Förtelmes ez a macskakaparás, ki sem tudom olvasni. Hunyorgok a papírra, miközben próbálom kibogarászni a rajta lévő firkát, ám hamar feladom. Nincs az ilyesmihez türelmem és sosem volt. A Főnöknek mindenesetre most a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy ilyesmivel foglalkozzon. A mai nap számomra is világosság vált, hogy újabban olyan elfoglalt, hogy előjegyzett időpont nélkül a színét sem nagyon lehet látni, de abban sem vagyok biztos, hogy aki bejut hozzá, arra sok időt szánna.
Jut is eszembe, míg itt vagyok...kérek is magamnak egy alkalmas időpontot...
Na, persze hónapokkal előre be van telve a naptára, a leghamarabb nyár elején tud fogadni. Micsoda meglepetés. Számíthattam volna ilyesmire, na mindegy.
-Akkor legyen így. Hagyom, hogy felkarmolják a nevem az egyik júniusi szabad helyre, majd lassú léptekkel hagyom magam mögött a démoni hotelt, és indulok el a belváros felé, a gyűrött cetlin meghagyott címre. Remélem ott találok valami szórakoztatót, de minimum valami figyelemre méltót.
Az utcavéghez érve feltámad kicsit a szél, összébb is rántom magamon a kabátom, majd két sarokkal odébb elkap egy gyors zápor. Páran ernyőt rántanak és alatta keresnek gyors menedéket, mintha számítottak volna efféle csapásra.
-Ah, csodás. - dörmögöm. Gyűlölöm az esőt. Szétnyitható fedezék híján beállok az egyik épület eresze alá, de tíz percnél tovább nem igen tart az egész. Arra viszont pont elég, hogy kellően elázzon az ember és vízben álljon az utca. A tócsákat kerülgetve indulok tovább, már nem vagyok messze...
Az épülethez érve megérzem a démon jelenlétét, méghozzá egy démonnőjét, ami kicsit meglep, hiszen a neve alapján nem gondoltam volna, hogy nő lesz az illető. Bár az sem biztos, hogy jól olvastam ki...
A kislány valószínűleg nem rám számított, de ilyen az élet. Ritkán kapjuk azt, amit szeretnénk. Kérdésére démoni vigyor telepszik az arcomra.
-Az majd elválik. - felelem sejtelmesen, miközben lépésről lépésre közeledem szobája felé. A vigyorom csak szélesedik, mikor Lucifer nevét említi. Oh, a jó öreg Lucifer. Nem is sejtené, milyen elérhetetlen újabban. Még engem is alaposan meglepett.
-Nem tartalak vissza, ha így éreznél. - nevetek fel gúnyolódásán immár lakosztályának ajtajához érve.
-Nézd el nekem, kinőttem a teátrális bevonulásokból. - lépek be könnyedén, majd hagyom becsapódni magam mögött az ajtót, akár egy halandó. Kibújok átnedvesedett kabátomból és az ajtó mellett álldogáló fogasra hajítom száradni, majd beljebb merészkedek.
-Azt hiszem rossz hírt kell közöljek veled. - veszek egy mély sóhajt pusztán a drámaiság kedvéért. - Luciferhez ez el sem jutott......az én kezembe nyomták szerintem először. - vallom be, miközben meglengetem a szóban forgó darabka papírt, a ráfirkantott nyúlfarknyi üzenettel. Már ha ezt üzenetnek lehet nevezni. Következésképp szó sincs semmilyen ugrasztásról.
-Elárulod, miért kerested a Főnököt? - érdeklődöm, miközben tekintetem alaposan végigfut a szobán.

Don't get too close; it's dark inside.
It's where my demons hide.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 06, 2020 8:29 pm

Ki emlékszik vajon még a régi New Orleansra? A zajos és embertömeget megmozgató, tüzeket lobbantó lelkek fertőjére, amikor mindent szabad volt, és pusztítóbb volt beszippantani a vágyban fuldokló lelkeket mint ahogyan egykor Sodomában lehetett. A szoknyák parfüm illatot libbentettek, a nők keblén púderport sóhajtott a férfiak ajka, amint közibük merészkedtek. Mindenhol és minden emberben el tudtam ültetni a bujaság ősi, veszedelmes magját, mely majd egy nem várt éjjelen szökken szárba és összehozza azokat, akik nekem adnak bármit, csak még egyszer átélhessék a lopott gyönyört egymás oldalán. Be nem teljesült szerelmek, sosem volt olthatatlan vágyakban fürdőztem és azt hiszem az volt az én igazi közegem.
De a világ változott, és vele együtt minden más is. A felfogás, az életvitel, a divat, a férfiak és nők viszonya,avagy éppen az egymáshoz való viszonyuk. Változott szinte minden, csak egy valami nem változott soha: az ami legbelül ébred fel a zsigerekben, visszavonhatatlanul hatolva előre, az agyban gerjesztve érzéseket és gondolatokat, pusztítani vágynának egyetlen lenyalt csókért egy fehér bokáról. Ostoba férgek! Eltaposni valók! Gondoltam egykor, de ma már másképp látom. Ma már sok mindent másképp látok, hogy magam is űzött vad lettem. A saját ostobaságom kelepcéjében vergődve próbálnám visszakönyörögni magam Lucifer kegyeibe, de attól is félek mi történik majd ha egyszer valóban találkozunk.Szembe köpöm, átölelem, rátekeredem, mint gyarló bűnös gyermeke, aki testének forróságától remél feloldozást minden átkos bűnére? Nem tudom.
- Fogalmad sincs arról milyen volt ez a város régen!- szisszentem a szavakat az ablaknál állva és az esti város összetört fényeit figyelve. A háttérben nyekken a selyem ágynemű, ahogyan a vékony, alig húsz éves fiúcska fészkelődik benne.
- Mondtam, hogy mozdulhatsz? Maradj nyugton a hátsódon, ma petite! Miért nem lehet egy egyszerű kérést teljesíteni?- zizzen a hangomban egy minimális harag, ahogyan megfordulok, de éppen csak annyira, hogy a szemeim izzó szénfeketéje figyelmeztesse az embert, éppen lelkizni készülök, és nem akarom, hogy megzavarjon benne. Együttérzésre vágyom. Vagy valami olyanfélére.
- A régi világban a nők téged leköptek volna ha látnak. Én pedig látod, mindent megadtam neked amit csak szerettél volna. Cserébe csak azt kértem, hogy jutass el valakihez egy üzenetet. Eljuttattad? Nem! Miért kellene akkor hagynom, hogy most kisétálj innen?- elgondolkodva fordulok meg. A bőrömet éppen csak takarja a félig lecsúszott méregzöld szaténköntös. A fiú reszkető ajkait szóra akarja nyitni, én pedig szórakozottan intek, hogy megteheti.
-Eljuttattam az üzenetet. Amit kértél, és azt mondta küldeni fog valakit. Kérlek Darby….megígérted, hogy Hana…- ó igen. A finom illatú Hana. Akiben úgy buzog a vágy ez iránt a fiú iránt, hogy le se tudná tagadni, és amelyet én mégis visszafogtam. A nyaka ütőerén keresztül éreztem pulzálni az akaratot, azt a veszett izzadást, hogy hagyja magát a teste alá gyűrni, hogy végre a combok szorítása adja meg számára a végső kegyelmet, ami iránt oly nagyon vágyik. A jóvoltomból. A Bujaság édes ajándéka, melyért nem tudok elég hálásnak lenni, és melyet nem érzek szüntelen oly veszedelmes átoknak. Néha gyűlölettel tekintek a saját létemre, néha jó lenne egy szeráf pengébe egyszerűen belesétálni, vagy Lucifer elé állni, és hagyni, hogy a Pokolkutyák tegyék velem a dolgukat. Belefáradtam, vagy unom, tulajdonképpen édesmindegy a végeredmény szempontjából. Lezáni akarom, vagy továbbra is menekülni még nem tudom. Talán már magam is élvezem ezt az egészet, talán csak jó lenne tudni, hogy van valahol ennek az egésznek vége. Talán az évszázadok alatt beleuntam ezekbe a bugyuta játékokba, talán végre már nem csak vágyakozni, testi gyönyörben fürdőzni akarok, hanem érezni is. Mert ismerem milyen úgy akarni valakit, hogy beledöglik, milyen a remegő ajkak után úgy kapni a remegő ajkakkal mint mohó éhező a nyers hús után. Tudom milyen illata van az érzékiségnek, tudom milyen forrón lüktet minden izom tőle, tudom milyen megkapni,és tudom milyen megvonni. De már nem emlékszem milyen amikor feléled. Milyen ott legbelül. Tudni vágyott tudatlanságomban az idő múlása nem fogott meg semmit és nem tartott meg semmit, amitől minimálisan is emberi lehetnék. Ezt sosem vallanám be. Mert nem vagyok ember, és ezt tudatosítom is magamban állandóan.
Gyorsan mozdulok. Azok az ujjak, amelyek korábban még utat vájtak maguknak a gyenge bőrön, és a legádázabb pillanatokban kapaszkodót kerestek az üvöltésében, most a torkára fonódva csendért fojtogatnak. Gurgulázik, levegő után kapkod, szemeiben a könyörgés és a szánalom iránti kérlelés ver tanyát. Egyetlen pillanat elég, hogy meggondoljam magam. Felemelem és az ajtóhoz taszítom.
- Takarodj! Hana vár rád!- nem mondok többet. Én álltam a szavam, ha ő is, úgy a holnapi napfelkeltét az imádott kis búzaszőkéje mellett élheti majd át. Irigylem? Nem kevésbé mint azokat akiknek mindez megadatik, és nem kevésbé megvetem is őket, hogy ilyen könnyű fogást találni rajtuk.
Marad velem a csend, meg a távoli város pusztító látványa. Nem fejeztem be a gondolatot, mely szerint én még emlékszem az egykori New Orleansra. A szépséges asszonyi szavakra, a zenére, a feketék lakta negyedek füstjére, a mormoló énekekre, és emlékszem, hogy milyen volt akkoriban a lelkeket megragadni. Könnyebbek voltak. És éppannyira megszerezni is könnyebb volt őket. Oly könnyű.
Nem kell hallanom, tudom, hogy jön. Érzem őt, ahogyan ő is érez engem. Mosolyom elrejtőzik egy pohár mögött, amely az éjjeli szekrényen maradt. Fahordóban érlelt borókapálinka, éppen úgy illik hozzám, mint ez a helyzet amiben vagyok. Feladni akarom magam? Nem tudom. Pont ezért hívtam őt….de Ő nem jött el. Lucifer éppen ezer meg egy fontosabb dolgot intéz. Gabriel-el szóba sem állnék. Ócska kis madár, aki a tollas babáival játszik katonásdit. Bele fog bukni, csak ezt ő még nem látja. Más valaki érkezik. Más valaki aki talán tudja a megoldást.
- Azért jöttél, hogy megölj, hogy behajtsd a sok százéves tartozásom, vagy azért, hogy megmutasd az utat hazafelé?- a hangomba belebújik egy aprócska derültség, melyre a franc tudja honnan veszem a bátorságot.
- Mi van, Lucifer már nem is mer mutatkozni a gyermekei előtt,  hogy téged ugrasztott hozzám? Vagy ennyire lenézett vagyok a fenséges démoni körökben?- gúnyos lennék? Talán, egy kicsit. Egykor én voltam Bujaság legkedvesebb gyermeke, most meg azt sem tudom hol bújjak el, hogy ne találjanak rám. Belefáradtam. Azt akarom, hogy vége legyen, vagy legyen egy olyan ajánlat a zsebemben amire nem fogok nemet mondani. Döntenem kell végre, hogy harcba szállok, vagy továbbra is a kisded játékaimat játszom. És erre várok megoldást az érkezőtől...erre vártam volna attól akit eredetileg hívtam.
- Vagy érezzem magam megtisztelve, hogy egy lovas érkezett a megmentésemre? Nem fehér paripán, semmi fanfárok és pompa. De hát mégiscsak egy lovas...- gúnyolódom, majd megfordulok és az ajtót figyelem, melynek túloldaláról érzem őt. A jelenléte átsüt a régi kopott kék fadeszkákon. Befészkeli magát a tudatomba is.
- Egykor ezer szeráf sem tartott volna vissza, most meg egy ajtó is, akadály? Ne fogd vissza magad, kreatív vagy a megjelenésben. Csak tessék!- intek a kezemmel, mintha ugyan már az ajtó innenső oldalán lenne. Könnyed próbálok lenni, de azt hiszem összetéveszthetetlenül körbeleng az a semmihez sem fogható szag amit úgy hívnak: pokoli félelem.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Belváros VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
814
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 16, 2018 6:07 pm

Szabad a játéktér

Bad Boys
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Júl. 13, 2018 9:03 pm

I fall in love again...
Gadreel & Lilith
──────────── ────────────
« Comment;luvu •  Zene; Sanctuary »
« Viszontlátjuk egymást, megtaláljuk egymást, mi minden alakban felismerjük egymást.»
Az élet nem olyan egyszerű, mint azt valaha is gondoltam. Úgy hittem, hogy a démonná válásommal minden megoldódik és azok a fájdalmak, mik feketévé változtatták a szívemet velük együtt a porba fognak hullni. Aztán valahogy vétettem egy hibát, mely az életemet is meghatározta nagyjából fél évig. De úgy döntöttem, hogy felhagyok azzal az élettel, mely olyan volt számomra mint egy falatnyi mennyország. Elfeledtem minden egyes percét és vele együtt őt is. Legalábbis ezt gondoltam addig a pillanatig, míg meg nem hallottam a hangját, kellemes baritonját, mi a szívemig hatolt. Ennyi év és fájdalom után is képes mosolyogni, halovány görbület, mitől nagyot dobban a szívem. Kérdései hallatán elnevetem magam, hangom csillogó, akár ezernyi csengettyű, mégis van benne valami gonoszság, mely belém ivódott démoni létem alatt.
- Minek számoljak azok életét, akik jobb létre szenderültek általam? - kérdezek vissza vállat vonva, majd ördögi vigyort meresztek rá - Anglia óta nem számolom igazán - teszem hozzá, megnyomva az ország nevét. Egymás előtt állunk, tekintetünk egymásba fúrjuk mintha az évek semmit se változtattak volna rajtunk, mintha most is ott lennénk egymással szemben abban a házban. Egyszerre lehunyjuk szemeinket, hogy ajkaink újfent találkozzanak annyi év elteltével. Mintha csak most csókolnánk meg egymást először. Apró szikrák pattognak közöttünk, a levegő egyetlen pillanat alatt felmelegedik, elkap bennünket a vágy. Mi sem mutatja ezt jobban annál, miszerint ő is engedve a gyengeségnek viszonozza a csókomat. A szemem sarkából még látom a szenvedését, azt ahogy abba a csókolni való ajkába harap, majd elfordítja a fejét. Én is ugyanígy teszek, inkább a környezetemet figyelem, csak ne kelljen a szemeibe néznem. Nem akarom látni az átható pillantását, ami vádlóan rám tekint. Mégis hogyan mondhatnám el neki az igazságot? Mit mondhatnék? Azt, hogy a büszkeségem okán hagytam el? Mert elgyengültem és nem akartam túlságosan emberivé válni, ahogy azt az utódom tette volna? Széttárt karokkal mered felém, mire halkan kuncogok, oldalra billentem a fejemet mielőtt bármit is mondanék.
- Félni valód nincs. Veszteni valód annál több. Mondjuk ott a fiad! - ejtem el az apró információt, amire tudom, hogy rá fog harapni. Hiszen ő úgy tudja, hogy csak egy lánykája van, míg a fia a kiköpött mása is lehetne. Az én drága kis játékszerem. Meg fogom rontani a tiszta lelkét, örömmel fogom nézni, ahogy apránként bele bolondul és a sötétség útjára tér. Az ösvény végén tárt karokkal fogom várni. Ennyi revansra szükségem van, ha már az apját nem ronthattam meg, vele eljátszhatom azt. Ahogy közelebb lép hozzám hátrébb akarok lépni, mégis megmerevednek az izmaim, mintha gyökerest vertem volna ott helyben. Felemeli az államat, hogy kénytelen legyek felé fordítani a tekintetemet. Miért? Hangzik fel a kérdés az elmémben, amire a mai napig sem tudok választ adni. Értem, hogy mire irányul a kérdése, hiszen mi ketten szavak nélkül is megértjük egymást. Kiegészítjük egymást, mint egy kirakós két darabja, mik tökéletesen passzolnak egymáshoz.
- Mert... el kellett mennem. Nem maradhattam veled - szemgödröm megtelik könnyel, de nem hagyom, hogy lecsöppenjen - Sajnálom. Más választ nem adhatok - kezemet felemelem, hogy végig simíthassak az arcán.
- Megtudsz nekem bocsájtani? - suttogom a kérdést, mintha bármit is számítana. A bocsánatát nem kaphatom meg, hiszen ott hagytam egyetlen szó nélkül és a szívem, az a parányi szerv nála maradt. A szerelmem felé sosem szűnt meg létezni.  
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next