☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Tiamat - Beépített Tanácstag

Mammon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
◖Lovas/Vadász/Ember◗
☩ Reagok :
9

Hétf. Nov. 20, 2017 12:57 pm írtam neked utoljára

MÉG MINDIG NAGYON VÁROM

Tiamat (cserélhető)
idézet idézet idézet
katie cassidy (cserélehtő)
Pestis tanácsadója
• • •
kor: IDE
Szabad
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: DR.Celestia Hilder

Gabriel vagy mihály?:Mammon <3

Város:SF

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Lucifer már ara teremtett téged, hogy Mammont vagy is engem szólgálj. Mindig nagyon jó szolgálóm voltál, és talán többet is érzel, mint egyszerű szolga.
Mielőtt beszorultam volna Wallenberg testébe, azt a parancsot adtam neked, hogy pusztítsd el a tested, és férkőzz SF városba. Bátor tett volt, hogy megtetted, és engedelmeskedtél nekem.
Megöletted a tested, és beköltöztél a tanács egyik tagjába, pontosabban Dr. Celestia Hilder testébe. (ha a név nem tetszik változtatható, csak a Dr cím maradjon meg)
A nő révén sok hozzá férést kaptál, és áskálódtál. Amikor vissza tértem, te gőz erővel dolgoztál azon, hogy megtalálj engem.
Milyen lesz a találka? Hogy alakul majd a terved, hogy felborítsd SF város vezetőségét, főleg, hogy itt az újabb apokalipszis?

Mammon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
◖Lovas/Vadász/Ember◗
☩ Reagok :
9

Kedd Okt. 03, 2017 2:19 pm írtam neked utoljára

Tiamat (cserélhető)
idézet idézet idézet
katie cassidy (cserélehtő)
Pestis tanácsadója
• • •
kor: IDE
Szabad
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: DR.Celestia Hilder

Gabriel vagy mihály?:Mammon <3

Város:SF

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Lucifer már ara teremtett téged, hogy Mammont vagy is engem szólgálj. Mindig nagyon jó szolgálóm voltál, és talán többet is érzel, mint egyszerű szolga.
Mielőtt beszorultam volna Wallenberg testébe, azt a parancsot adtam neked, hogy pusztítsd el a tested, és férkőzz SF városba. Bátor tett volt, hogy megtetted, és engedelmeskedtél nekem.
Megöletted a tested, és beköltöztél a tanács egyik tagjába, pontosabban Dr. Celestia Hilder testébe. (ha a név nem tetszik változtatható, csak a Dr cím maradjon meg)
A nő révén sok hozzá férést kaptál, és áskálódtál. Amikor vissza tértem, te gőz erővel dolgoztál azon, hogy megtalálj engem.
Milyen lesz a találka? Hogy alakul majd a terved, hogy felborítsd SF város vezetőségét, főleg, hogy itt az újabb apokalipszis?

Tiamat - Beépített Tanácstag
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal