Ego Alpha et Omega, primus et novissimus, principium et finis
, said the Lord. which is, and which was, and which is to come, the Almighty.

Dual Luxe
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
515
☩ Play by :
Raiden, Cassael, Ophilia

Utolsó Poszt Kedd Jún. 05, 2018 9:54 am
Következő oldal

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Utolsó Poszt Vas. Márc. 11, 2018 5:32 pm
Következő oldal

☽ Light cannot exist without Darkness
Zene • szószám: xXx • Credit:

Ruby
Lucifer

Mondjuk úgy, hogy bizalmatlan vagyok. Nagyon. Mióta a kis démonkáim a maguk útját járják, mióta az az eset történt régen... Hát mondjuk úgy, szeretem figyelni őket. Mammon előadása Drake-el különösen kitudott hozni a sodromból, s most, mikor szélnek engedtem az egyik legfontosabb kisgidácskát, az megint elszelelt a hegyekbe és eltűnt a radarról. Ó Atyám, sosem idegesítettek még ennyire ezek a semmirekellő kölkök. Kezdem érteni, mit érzel. A lényeg a lényeg, utána kell járni a dolgoknak. Ehhez pedig kell valaki, aki nem én, és akire ezt rábízhatom. Egy Mammonhoz közelebb álló démonra esett a választásom. Kattant a csaj, de mit érdekel. Csak találja meg. A zsúfolt helyiség egyik VIP, magasított padlózatú, elkerített, kanapékkal teli helyén ücsörgök. Se démon, se angyal nincs mellettem. Kényelmesen hátra dőlve, valami lőrét iszogatva figyelem, ahogy a nép iszik. Michael és Gabriel válasza nélkül hiába állnának mindennap katona rendben, csak idegesek lennének tőle, szóval megadtam a New Orleans környékén állomásozó seregeknek a pihenőidőt. Egyelőre. De félszem, félfül mindig a figyelésé! Melyik mesében is volt ez...? Na mindegy. Mintha látnék egy szőke kobakot közeledni a tömegben...

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 16, 2017 7:21 pm
Következő oldal

To: Olivia

A világ egy pöcegödör. És az a legrosszabb, hogy nem mindig volt az. Az apokalipszis előtt a világ maga volt a korrupt édenkert. Minden csodálatos volt a maga beteg módján. Az apokalipszis óta azonban csak egy üres pusztaság. Az emberi civilizációnak már már teljesen vége hála az angyaloknak. Erre jött az a havibajos szuka és még rá tett egy lapáttal. Azt értem, hogy nem bírja az embereket. Még azt is megértem, hogy minket sem bír meg a tollashátú bagázst sem. De a teremtés többi állata miért van útban neki? A vérszomjam éppen ki tudtam elégíteni azzal, hogy pumákat figyeltem a vadonban ahogy szarvasokra vadásznak. De neeeem nem találhatok nyugalmat, mert az a vérbajos szuka igen Amaráról van szó még a nyuszikákat is meg öntözte egy alapos szökő árral. Az események ilyen alakulása arra késztet, hogy fel adjam az eddig olyan nagyra értékelt önállóságomat.
Már csak azért is mert az a eldugott Colorádói farm ahol eddig rejtőztem pár száz szerencsétlen ember közt megbújva szintén elpusztult. Szerencsére a két kedvenc öltözetem túlélte az esetet. A lakóbuszomba pakoltam őket és mindent mi még hasznos lehet és délre vettem az irányt.
Így most itt vagyok ebben a városban. Nehéz eldöntenem vannak-e még itt igazi emberek vagy mindenki ember öltönyös pokol ivadék.
Minden esetre egy igényesebb szórakozóhelyfélét keresek, magamnak ahol kicsit mérgezhetem a kedvenc viseletem. Az alkalomhoz illően fel is öltözőm, majd a szórakozó helyre besétálok. Mivel fényes nappal van és délelőtt nem sokan lézengenek erre. Gondolom a bulipatkányok az esti órákat preferálják jobban.
- Egy tekilát! – Lépek a pulthoz italt rendelve. Talán itt délen nem hiánycikk a dolog.

Utolsó Poszt Szer. Szept. 27, 2017 9:04 pm
Következő oldal

A hely a város gazdag embereinek van fent tartva, három szintes épületről van szó. Az első szinten azok a vendégek szórakoznak akik a normális szórakozásra vágynak, minden este más bulival, finom pincérekkel. A másodikon egy sztriptízbár helyezkedik el, ahol hölgyek, urak örömüket lelhetik benne. A harmadikon egy BDSM szórakozásra alkalmas helyiségek foglalnak helyet. Itt leginkább a legvadabb bulik szoktak lenni, mindenki mindenkivel szórakozik. Ha be térsz ide, a pénztárcád tömve van, az egész hely karmazsin vörös, és lágy fekete keveréke, luxus berendezések mindenhol, egy két szoba is akad, ha valaki esetleg kettesben szeretne tovább szórakozni. A tetőtéren található Olivia irodája, a belepés szigorúan csak engedéllyel oda!

Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal