⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Dual Luxe
The devil's voice is sweet to hear.

Umbra Viatores
'Cause we're hot like hell

☩ Reagok :
1

Utolsó Poszt Hétf. Okt. 16, 2017 7:21 pm
Következő oldal

To: Olivia

A világ egy pöcegödör. És az a legrosszabb, hogy nem mindig volt az. Az apokalipszis előtt a világ maga volt a korrupt édenkert. Minden csodálatos volt a maga beteg módján. Az apokalipszis óta azonban csak egy üres pusztaság. Az emberi civilizációnak már már teljesen vége hála az angyaloknak. Erre jött az a havibajos szuka és még rá tett egy lapáttal. Azt értem, hogy nem bírja az embereket. Még azt is megértem, hogy minket sem bír meg a tollashátú bagázst sem. De a teremtés többi állata miért van útban neki? A vérszomjam éppen ki tudtam elégíteni azzal, hogy pumákat figyeltem a vadonban ahogy szarvasokra vadásznak. De neeeem nem találhatok nyugalmat, mert az a vérbajos szuka igen Amaráról van szó még a nyuszikákat is meg öntözte egy alapos szökő árral. Az események ilyen alakulása arra késztet, hogy fel adjam az eddig olyan nagyra értékelt önállóságomat.
Már csak azért is mert az a eldugott Colorádói farm ahol eddig rejtőztem pár száz szerencsétlen ember közt megbújva szintén elpusztult. Szerencsére a két kedvenc öltözetem túlélte az esetet. A lakóbuszomba pakoltam őket és mindent mi még hasznos lehet és délre vettem az irányt.
Így most itt vagyok ebben a városban. Nehéz eldöntenem vannak-e még itt igazi emberek vagy mindenki ember öltönyös pokol ivadék.
Minden esetre egy igényesebb szórakozóhelyfélét keresek, magamnak ahol kicsit mérgezhetem a kedvenc viseletem. Az alkalomhoz illően fel is öltözőm, majd a szórakozó helyre besétálok. Mivel fényes nappal van és délelőtt nem sokan lézengenek erre. Gondolom a bulipatkányok az esti órákat preferálják jobban.
- Egy tekilát! – Lépek a pulthoz italt rendelve. Talán itt délen nem hiánycikk a dolog.

Olivia
'Cause we're hot like hell

☩ Faj :
démon
☩ Reagok :
1

Utolsó Poszt Szer. Szept. 27, 2017 9:04 pm
Következő oldal

A hely a város gazdag embereinek van fent tartva, három szintes épületről van szó. Az első szinten azok a vendégek szórakoznak akik a normális szórakozásra vágynak, minden este más bulival, finom pincérekkel. A másodikon egy sztriptízbár helyezkedik el, ahol hölgyek, urak örömüket lelhetik benne. A harmadikon egy BDSM szórakozásra alkalmas helyiségek foglalnak helyet. Itt leginkább a legvadabb bulik szoktak lenni, mindenki mindenkivel szórakozik. Ha be térsz ide, a pénztárcád tömve van, az egész hely karmazsin vörös, és lágy fekete keveréke, luxus berendezések mindenhol, egy két szoba is akad, ha valaki esetleg kettesben szeretne tovább szórakozni. A tetőtéren található Olivia irodája, a belepés szigorúan csak engedéllyel oda!

Dual Luxe
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal