We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Mr. Winkley
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Isten

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
39

Utolsó Poszt Vas. Szept. 24, 2017 12:52 pm
Következő oldal

... Winkley
Ehhez nincs ihletem, találd ki te magadnak!
Samuel L. Jackson
Politikus
Nős
40+
Szabad
Hetero

Személyes adatok

Véleménye a természetfelettiről : én szabad kezet adnék ebben, legyen nagyon egyedi gondolkodású a karakter

Gabriel vagy Mihály?: Tom, a testőre

Város: San Francisco

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Vén róka vagy, aki túl élt sok mindent. És annak ellenére hogy művelt ember lennél, bizony sokat káromkodsz, napjában ezerszer. Sokszor emlegeted Isten-t is ezekben a szlengekben. Megéltél már sok rossz dolgot, és sok jó dolgot is, mint péládul a családod, vagy hogy immáron elismert politikusként veszel részt SF minden napjaiban. Nyakas, számító, öntörvényű, sokszor kezelhetetlen pasas vagy. Ezen kívül jól menő üzleteid vannak: konzervgyár, húsfeldolgozás, van egy Jazz bárod az egyik kerületben. Ide szoktál behúzódni, amikor magad alá temetkezve piálni és lelkizni vágysz. Tom, azaz én a testőröd vagyok, és a kapcsolatunk mára már úgy fest, hogy rám bízod az életedet is, szó szerint. De ha kell a családodét is, mert senki másban nem bízol meg. Nehéz időkben, nehéz döntések és te, barátom, nem vagy egy beszari alak, döntesz, ha dönteni kell. Vállalod annak következméyneit, de a kemény külső mögött vajszív rejtőzik. Úgy érzed Tom kiemelkedő képességekkel bír, de csak éppen anyira, amennyire egy ember képes lehet a maga szakmáján belül. Fogalmad sincs róla ki vagyok valójában. Sokszor bárgyú baromnak hívsz, vagy éppen szidod a felmenőim, ez éppen csak attól függ, hogy mekkora nagy bajba keveredtünk bele, amikor is az életedre törnek. Sokan akarják a politikusokat holtan látni, csak úgy mint az angyalokat, úgyhogy az élet még a nagykutyák számára sem mese és szórakozás.

//a pb-hez ragaszkodnék, nekem ez a fej kell! Smile Minden másban szabad kezet kapsz, csak azért vitassuk meg üzenetben, vagy csatin!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal